שיחה:הפורום הפמיניסטי במכללת ספיר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות[עריכת קוד מקור]

אני מסכימה עם תבנית החשיבות, מדובר בפורום פנמי במכללה לא גדולה שבכלל לא ברור מה ההשפעה של הפורום הזה. לדעתי אין מקום לערך הזה. אפשר להזכיר בפסקה קטנה בערך מכללת ספיר. הערך הזה הוא עוד ערך שנכתב במסגרת ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/מכללת ספיר - דיגיטל שלחלקם אין חשיבות אנציקופדית. חבל שבמסגרת מטלה אקדמית בחרו החלק מהמקרים בערכים שמטרתם להאדיר את המכללה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 11:58, 23 ביוני 2015 (IDT)

אני שותף לדעתך. יש לתמצת למספר מצומצם של שורות ולהעביר למכללת ספיר. באופן כללי רצוי מאד שהעורכים במיזם הזה יעבדו בטיוטא ויעזרו בחונך בדחיפות, משום שמועלים באופן סדרתי ערכים הכתובים רע וזאת מהיבטים רבים. החל מהיעדר עריכה והגהה, דרך הבאת תוכן לא רלוונטי לאנציקלופדיה, חוסר הבנה מהו ההבדל בין חשיבות כללית לחשיבות אנציקלופדית, וכלה בצורך בוויקיזצייה (קישורים וכו'). כתבתי בעוד שני דפי שיחה בנושא, אך לא נראה שיש איזושהי עקומת למידה וחבל מאד. --Assayas - שיחה 14:49, 23 ביוני 2015 (IDT)
אני לא מסכימה אתכם הפעם... לדעתי מגיע ערך דווקא לספירניסטיות שהוא המוכר יותר, ובתוכו אזכור לפורום שהקים אותו. אני לא לומדת בספיר ואף פעם לא הייתי במכללה, אבל ספירניסטיות הוא אתר מוכר מאוד ומשפיע ובוודאי שמגיע לו ערך. סיון ש - שיחה 15:27, 24 ביוני 2015 (IDT)
את מתייחסת בתגובתך ל"ספירניסטיות". הדיון הוא על הערך זה. לא ברור מהערך הזה כיצד הוא משפיע. עשיתי חיפוש בגוגל הפורום כמעט ולא מופיע בתוצאות, הספירניסטיות קצת יותר אבל לא משמעותי. גם את לא מסבירה היכן ועל מי הוא משפיע. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 15:32, 24 ביוני 2015 (IDT)
למחיקה מהירה. את הסיבות ציינה חנה. ‏Hyuna‏ • שיחה • חציל-צילון • 17:56, 24 ביוני 2015 (IDT)
פרסומת ולכן למחיקה. תחי מדינת ישראל!(שיחה)אהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 14:04, 26 ביוני 2015 (IDT)