שיחה:טריניטי קולג' (קיימברידג')

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הערות לערך[עריכת קוד מקור]

אני מניחה שהערך תורגם מהויקיפדיה האנגלית. אם זה כך, יש לציין זאת בדף השיחה או בתקציר העריכה בעת העלאת הערך בהתאם לויקיפדיה:מתן קרדיט. בנוסף יש בערך נתון לגבי כמויות הסטודנטים, סביר שמספר הסטודנטים ישתנה במשך הזמן, לכן חשוב לציין את התאריך אליהם מתייחס נתון זה. בנוסף יש לתת הסבר קצר מתחת לכל תמונה מה רואים בה. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:07, 16 בנובמבר 2013 (IST)

לדעתי תמונות האישים הבולטים מעמיסות על ערך קצר שלא לצורך, בערך באנגלית שהוא ארוך זה אולי סביר (למרות שגם לא מתבקש), אבל כאן זה מסיט מהעיקר. לדעתי עדיף להחליף ברשימה שמית, עדיף בשני טורים. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ 09:18, 17 בנובמבר 2013 (IST)
האם הערך אינו צריך להופיע תחת התיבה "דרושה השלמה"? כי די ברור שהוא לא שלם, אם אין בדעתכם להרחיב אותו, הייתי שוקל לפחות להוריד את תתי הפרקים... יהליפדיה - שיחה 23:24, 30 ביוני 2014 (IDT)

הנסיך ויליאם הנרי, דוכס גלוסטר ואדינבורו[עריכת קוד מקור]

בערך יש קישור לערך (שטרם נכתב) שבכותרת. אבל באנגלית קוראים לערך (שכבר כתוב): הנסיך ויליאם הנרי, דוכס גלוסטר (אנ') בלי אדינבורו, שאינה מוזכרת אפילו בערך באנגלית. ראיתי שישנם עוד כמה ערכים שמקשרים לערך זה: דפים המקשרים לדף "הנסיך ויליאם הנרי, דוכס גלוסטר ואדינבורו". האם ויקיפדיה באנגלית צודקת וזו טעות וצריך לתקן את כל הקישורים האלה? או שהאמת דווקא איתנו? אוריאל, Orielno - שיחה 12:59, 15 ביולי 2016 (IDT)

מה שכתבת הוא פשוט לא נכון. Prince_William_Frederick,_Duke_of_Gloucester_and_Edinburgh מופיע גם מופיע בערך באנגלית עם אדינבורו.A_Holy_Bartender - שיחה 21:45, 16 ביולי 2016 (IDT)
זה לא האחד שעליו אני מדבר. אני מדבר על הנרי ויליאם פרדריק אלברט, ואתה מדבר על ויליאם פרדריק (התבלבלתי אמנם זה לא ויליאם הנרי אלא הנרי ויליאם). תסתכל בקישור לערך באנגלית שהבאתי בתגובה הקודמת. הם חיו בתקופות שונות, כך שיכול להיות שהתואר היה שונה בתקופות שונות. בערך על ויליאם הנרי המילה Edinburgh לא מופיעה כלל. יש גם קטגוריות נפרדות בוויקיפדיה באנגלית: Category:Dukes of Gloucester, Category:Dukes of Gloucester and Edinburgh אוריאל, Orielno - שיחה 22:15, 16 ביולי 2016 (IDT)
הבנתי... הטעות היא רק בערך הזה, באמת קיים מישהו כזה: Prince William Henry, Duke of Gloucester and Edinburgh, אבל הוא לא למד בטריניטי (למרות שהוא עבד שם בתפקיד בכיר). כנראה טעות תרגום שהמתרגם בילבל בינו לבין הנרי ויליאם פרדריק אלברט. אוריאל, Orielno - שיחה 22:20, 16 ביולי 2016 (IDT)
לא הצלחתי להבין מה אתה רוצה. בערך באנגלית נכתב: Two members of the British Royal Family have studied at Trinity and been awarded degrees as a result: Prince William of Gloucester and Edinburgh, who gained an MA in 1790, and Prince Charles, who was awarded a lower second class BA in 1970.A_Holy_Bartender - שיחה 22:43, 16 ביולי 2016 (IDT)
אבל לא עליהם אני מדבר. תקרא עד סוף הפיסקה: "and Prince Henry, Duke of Gloucester". זו כנראה טעות תרגום, שמי שתירגם את הערך לעברית חשב שהכוונה לנסיך ויליאם הנרי דוכס גלוסטר ואדינבורו, בעוד זה למעשה הנסיך הנרי ויליאם פרדריק אלברט, דוכס גלוסטר. אוריאל, Orielno - שיחה 06:04, 17 ביולי 2016 (IDT)
שוב, לא הצלחתי להבין מה אתה רוצה. Prince Henry, Duke of Gloucester לא סיים שם תואר, רק למד שם. כתוב שוב איזו "טעות" אתה מזהה.A_Holy_Bartender - שיחה 10:01, 17 ביולי 2016 (IDT)
הטעות היא שבערך בעברית כתוב שמדובר בנסיך ויליאם הנרי "דוכס גלוסטר ואדינבורו", כשלמעשה מדובר בנסיך הנרי (הנרי ויליאם וכו') שהוא אדם אחר לגמרי והיה רק דוכס גלוסטר. זה הכל. פשוט בהתחלה חשבתי שיש איזושהי טעות גורפת בערכים רבים ולכן רציתי להתייעץ, עכשיו אני מבין שזו טעות רק בערך הזה. אוריאל, Orielno - שיחה 11:25, 17 ביולי 2016 (IDT)
אין שום טעות.A_Holy_Bartender - שיחה 11:39, 17 ביולי 2016 (IDT)

בערך בעברית:

"שניים מן המשפחה המלכותית בבריטניה הם בוגרי טריניטי: ויליאם, נסיך גלוסטר ואדינבורו וצ'ארלס, נסיך ויילס. חברי המשפחה המלכותית נוספים שלמדו בטריניטי ולא סיימו בו תואר אקדמי הם אדוארד השביעי, ג'ורג' השישי והנסיך ויליאם הנרי ,דוכס גלוסטר ואדינבורו."

בערך באנגלית:

"Two members of the British Royal Family have studied at Trinity and been awarded degrees as a result: Prince William of Gloucester and Edinburgh, who gained an MA in 1790, and Prince Charles, who was awarded a lower second class BA in 1970. Other British Royal family members have studied there without obtaining degrees, including King Edward VII, King George VI, and Prince Henry, Duke of Gloucester."

ובערך באנגלית הקישור הפנימי הוא לערך הנסיך הנרי, דוכס גלוסטר.

בערך באנגלית על הנסיך ויליאם הנרי דוכס גלוסטר ואדינבורו, כתוב שהוא רק עבד שם אך לא למד שם. אוריאל, Orielno - שיחה 12:05, 17 ביולי 2016 (IDT)

משתמש:Ofir michael, הבנת עכשיו למה התכוונתי? אתה חושב שיש טעות בערך באנגלית? או שאפשר לשנות/לתקן את מה שכתוב עכשיו שיהיה כמו בערך באנגלית? אוריאל, Orielno - שיחה 22:56, 19 ביולי 2016 (IDT)