שיחת משתמש:Ofir michael

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תבנית:מנהיג[עריכת קוד מקור]

שלום לך. שים לב לשינויים שעשיתי באדולפו לופס מטאוס. אם לא משתמשים בתבנית לתפקיד זה לא יימצא בתבנית מנהיג עצמה. Mbkv717שיחה • כ"ב בתמוז ה'תשע"ה • 12:28, 9 ביולי 2015 (IDT)

פתחתי דיון לגביך בבירורים[עריכת קוד מקור]

גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 15:55, 19 ביולי 2015 (IDT)

חבל. עשית טעות.A_Holy_Bartender - שיחה 16:06, 19 ביולי 2015 (IDT)
אופיר שלום, בבירורים, גארפילד כתב שפעלת בניגוד לחונכות. האם סירבת לחונכות? האם אתה מוכן לחונכות של גארפילד מעתה? שאז אציע לגארפילד לנעול את הדיון בבירורים, ולהתחיל בחונכות שנקבעה בדיון הקודם. קח בחשבון שמעמדך לא חזק כאן, ואני רוצה את טובתך וטובת המיזם. אגסי - שיחה 18:04, 19 ביולי 2015 (IDT)

אגסי היקר. אתה חכם כאליסטן. לא סירבתי לחונכות, פשוט התחייבתי שלא להיכנס לעימותים. השתתפות בדיון מחיקה משמעה שישנם ויהיו חילוקי דעות, גם אם זה ברור לחלוטין שערך הוא ראוי.A_Holy_Bartender - שיחה 19:12, 19 ביולי 2015 (IDT)

אופיר, הקהילה החליטה שאתה צריך אישור חונך לפני שאתה כותב ביקורת על עמיתים. אני חשבתי שיש כמה חברים סופר אגרסיביים שצריכים חונך לפניך, אבל דעתי לא התקבלה. אז אני מציע שתבהיר לגארפילד שאתה מוכן לשתף פעולה איתו. ואגב, לא התעמקתי בביטוי "חכם כאליסטן". אני מניח כוונות טובות, ואני מקווה שבכך לא יצאתי חכם כמו נעל :). אגסי - שיחה 01:04, 20 ביולי 2015 (IDT)
אם כבר נעל אז ג'ימי צ'ו. לא. בהחלט לא נעל. שאל את מי נהר!A_Holy_Bartender - שיחה 01:10, 20 ביולי 2015 (IDT)

InfiniBand Trade Association[עריכת קוד מקור]

אתה כותב את הערך הזה?

טבעת-זרם - שיחה 12:47, 9 באוגוסט 2015 (IDT)

בקרוב מאוד.A_Holy_Bartender - שיחה 13:50, 9 באוגוסט 2015 (IDT)

דרמבוי[עריכת קוד מקור]

הי, קרא שם שוב, כתוב שיש 2 מוצרים כשרים, דרמבוי ודרמבוי 15. אנא תקן זאת בערך. ביקורת - שיחה 12:32, 17 באוגוסט 2015 (IDT)

ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:א' זה אבא[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:א' זה אבא". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה,

בחישוב שלי חסרות לך כמה עריכות: 91 במרחב הראשי + 0 בקובץ + 3 בתבנית + 4 בקטגוריה + 0 בפורטל. + 0 ביחידה = 98

היתר אינם חלק מהמרחבים המשיקים (ויקיפדיה:נהלים/הגדרות#מרחבים משיקים למרחב הערכים סופרים רק את העריכות שבוצעו ב-90 ימים שקדמו להצבעה. גילגמש שיחה 18:51, 6 בדצמבר 2015 (IST)

לידיעתך, לצערי, גם בהצבעה לגבי הערך "היי סקול פסטיגל" לא נמצאת בעל זכות הצבעה. Ldorfmanשיחה 22:11, 29 בדצמבר 2015 (IST)

טריניטי קולג' (קיימברידג')[עריכת קוד מקור]

שלום, יש לך חשק להשלים את המלאכה הגדולה שהתחלת בה? ביקורת - שיחה 00:32, 29 בדצמבר 2015 (IST)

כל הכבוד! אני מקווה שתחזיר גם את כל הכותרות שהוסרו, בעיקר פרק ההיסטוריה. ביקורת - שיחה 16:16, 5 בינואר 2016 (IST)

רחוב אשכנזי[עריכת קוד מקור]

לתשומת ליבך, הקישור לטמקא מוביל לכתבה אחרת. ‏DGtal‏ - שיחה 16:35, 29 בדצמבר 2015 (IST)

‏משתמש:Ofir michael/לירן חולצה אפורה[עריכת קוד מקור]

לאור בקשתך העברתי את הערך לטיוטה פרטית. הציין שבגלל שהוחלט למחוק את הערך בהצבעה, לא ניתן להחזיר את הערך למרחב הערכים אם לא חל שינוי מהותי ולאחר הצבעה מחודשת בה נדרש רוב של 60%, כפי שהתקבל בפרלמנט. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:55, 13 בינואר 2016 (IST)

אין זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:אהרון רוזנטל". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, גילגמש שיחה 06:17, 18 בפברואר 2016 (IST)

מקינטה[עריכת קוד מקור]

שלום אופיר,

ערכתי את הערך מקינטה, הוספתי לו איורים ומידע, וכללתי בו הוראות הכנה, בדומה לערך המקביל באנגלית. על מנת לשמור על תוכן אנציקלופדי, ההוראות רשומות בתמציתיות ולא כמדריך למשתמש. בכל מקרה, מכיוון שהיית מעורב בערך זה בעבר, אשמח אם תעבור על התוספות שלי, ותתקן אם צריך. תודה, -- ‏גבי‏ • שיח 10:16, 11 ביולי 2016 (IDT)

עשית עבודה מצויינת, גבי.A_Holy_Bartender - שיחה 10:31, 11 ביולי 2016 (IDT)

קובץ:AsherYahalom.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg

שלום לך, העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה,

שלום אופיר, מצאתי בחיפוש את התכתובת בנושא Ticket#2016082710008022 , אבל הניסוח של האישור אינו תואם את הכללים של קרן ויקימדיה, ולכן אין באפשרותנו לקבל אותו. אני מציעה שתפנה לפרופסור אשר יהלום, שלח אליו את הנוסח הנדרש כפי שמופיע בדף ויקיפדיה:OTRS, עם קישור לכתובת האינטרנט של התמונה, כל שהוא יצטרך לעשות הוא לענות לך, "אני מאשר", ואת התכתובת הזאת תעביר לכתובת שאתה מכיר. ללא האישור התמונה תצטרך להימחק. אחכה שבוע נוסף. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 18:32, 8 בנובמבר 2016 (IST)

פשוט תשלח ב-OTRS. שיר § שיג § שיח § 19:10, 8 בנובמבר 2016 (IST)

מחיקת ערכים בוויקיפדיה - אודה להתייחסותך בדיון חשיבות בשיחה[עריכת קוד מקור]

ראיתי שערכת את הערך (תודה! העברתי את הקישורים החיצוניים להערות שוליים + הרחבתי את רשימת הדוגמאות). יש דיון על חשיבות הערך - אודה להתייחסותך בשיחה - שיחה:מחיקת ערכים בוויקיפדיה. תודה. Icewhiz - שיחה 22:15, 22 במרץ 2017 (IST)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום Ofir michael, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:כרמית לויטה.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

 • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
 • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
 • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
 • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
 • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:37, 23 ביוני 2017 (IDT)

איל וולדמן[עריכת קוד מקור]

לאחר שיצרתי את הערך איל וולדמן ראיתי שהתחלת ליצור טיוטה שלו. אתה מוזמן להרחיב את הערך שבמרחב הערכים. דוד שי - שיחה 12:21, 7 באוקטובר 2017 (IDT)

דוד שי תודה רבה על יצירת הערך. הרחבתי כמו שהצעת.A_Holy_Bartender - שיחה 15:34, 7 באוקטובר 2017 (IDT)

בקשה לחסימה[עריכת קוד מקור]

שלום אופיר, אודה לך על הסבר לגבי בקשת חסימה בנימוק של "השחתה חוזרת של ערכים"

בערך חבתן שאת עריכתי ביטלת (וסימנת כהשחתה), ביצעתי את השינויים הבאים, שלדעתי אינם השחתה אלא שיפור:

 • שיניתי סרטון "המדגים כיצד להכין חבית" מכיון שקישור הקודם היה שבור
 • שיניתי קישור לסרטון "ייצור חבית ויסקי" לאתר ישירות ולא ל web.archive
 • הוספתי קישור ל כלי עבודה לחבתן - מוזיאון ראשון לציון הכולל צילומי כלים
 • שיניתי מקבת לקרדום לפי הסיבות הבאות:
  • קרדום – זהו שם הכלי במוזיאון (ההסבר שנתתי לעריכה)
  • בקישור מדריך לחבתנות שם הכלי azde שתרגומו "קרדום"
  • מקבת מקשר לערך על "פטיש קרב" ולא מוזכר בו כלל שימוש במקבת כפטיש עבודה

גם אם לדעתך שם הכלי הנכון הוא "מקבת" (מקור\אסמכתא)? אין סיבה לביטול העריכה (המנומקת), לא להגדרתה כהשחתה ובודאי לא לבקש לחסום אותי בנימוק של השחתה חוזרת אבגמד - שיחה 10:44, 15 בנובמבר 2017 (IST)

החלפת את הקישור ממקבת בקישור לקרדום שהינו מכוש או גרזן. לא הצורה הכי טובה להכין חבית מעץ. הקישור לסרטון התקין שהחלפת הוא שבור. הסרטון לחבית ויסקי ששמת לא נמצא שם באתר. והסרת קישור תקין וטוב ממוזיאון ראשון לציון. לפני חודשיים כבר העירו לך על השחתה. לכן זו כבר השחתה חוזרת.A_Holy_Bartender - שיחה 11:56, 15 בנובמבר 2017 (IST)
הי אופיר, מי שהסיר את הקישור למוזיאון ראשון לציון זה אתה. התוכל להסביר למה אתה הורדת את הקישור? הקישורים בגרסה של אבגמד עובדים. לדעתי ניתן לנהל דיון ולא ישר להאשים בהשחתה. בברכה אמא של גולן - שיחה 12:39, 15 בנובמבר 2017 (IST)
אמא של גולן - אתה לא צודק. אני ביטלתי לו את כל העריכה, ולא הסרתי את הקישור באופן פרטני. אבל לצורך הדיון, ראה לעיל בלי הסרת הקישור למוזיאון ראשון.A_Holy_Bartender - שיחה 12:51, 15 בנובמבר 2017 (IST)
הי אופיר, אנא דונו במחלוקת שלכם על העריכה בדף השיחה של הערך חבתן. באם יש לך עדויות נוספות על השחתה חוזרה (מלבד הויכוח הספציפי המוזכר בדף שיחתו, לפני שידע מה נהוג), אנא ציין. בברכה אמא של גולן - שיחה 12:59, 15 בנובמבר 2017 (IST)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:32, 29 במרץ 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:30, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)