שיחה:יואב קוטנר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

השורה הבאה בערך כנראה לא נכונה:

בנוסף על כך, שתף קוטנר פעולה עם להקת "המכשפות", תחת השם הבדוי "פרופסור מקס". הם הקליטו יחדיו גרסת כיסוי לשירו של שמוליק סגל, "המכשפה", בשנת 1995, השיר נכלל באלבומה של הלהקה "מתכסות".

זאת מאחר שבאלבום "מתכסות" לא נכלל השיר הנ"ל. כמו-כן, גם לטענה שהשיר "מעמיד פנים" נכתב על קוטנר לא מצאתי סימוכין ברשת. רונן א. קידר 12:21, 29 יוני 2006 (IDT)

השיר (ויץ של פחות מדקה) מופיע כרצועת בונוס בסוף הדיסק, ולכן לא מופיע ברשימת השירים הרשמית שעל העטיפה. "אילו רק הייתי מכשפה של הגויים - יאם צם בה הופה דריצה פן פרה פירי צ'רה ברה ברץ'". בקשר למעמיד פנים, אינני יודע. --יאיר א 12:34, 29 יוני 2006 (IDT)
אה, זה זה.... יש לי את הדיסק ואף פעם לא הבנתי מה זה. עם זאת, כדאי לציין את הפרט הנ"ל בערך. רונן א. קידר 00:34, 2 יולי 2006 (IDT)

תפקיד ב"זהו זה"?[עריכת קוד מקור]

נדמה לי, או שאין את המידע הזה - על הפינה שלו ("הפותרים נכונה יזכו בתקליט או חולצה")? Rattner - שיחה 23:30, 21 בדצמבר 2010 (IST)

יצחק קוטנר[עריכת קוד מקור]

יש קשר משפחתי??? Ranbar - שיחה 14:05, 25 בספטמבר 2011 (IDT)

שינוי בעקבות דבריו של קוטנר באתרו[עריכת קוד מקור]

"אבל אז, הכול השתנה. את ערב ראש השנה ביליתי בטיול בחו"ל עם חברים לפנימיה, אני יודע את התאריך כיוון שאת ברכת ה"שנה טובה" שלחתי הביתה מאירופה. ושם, על אחד ההרים הגבוהים בשווייץ, השתנו חיי בבת אחת. תוך טיפוס על ההר, נפצעתי קשה בתאונת נפילה (לא "תאונת סקי", תחקירנים, היזהרו מוויקיפדיה!)."[1] Dahlia - שיחה 21:32, 28 בספטמבר 2011 (IDT)

עדכון תמונות של אישי ציבור בערכים השונים בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

בעקבות תכתובות עם Hanay על עדכון תמונת נושא בערך של יואב קוטנר הייתי שמח לדעתכם. האם גם תמונה יכולה להיחשב כספאם, ז"א האם ראוי להעלות לערך של איש ציבור תמונה לא מחמיאה ולא באישור? נדמה לי, כך ראיתי גם במקרים נוספים, שהיד במקרה של עדכון תמונות קלה על המקלדת. האם כל תמונה שנלקחה מאירוע ציבור ראויה שתכנס לערך וזאת בלא אישור המצולם? לדעתי האישית זה לא ראוי וזה יכול להיות גם פוגעני.--Yossipik - שיחה 09:11, 5 בספטמבר 2018 (IDT)

כפי שאמרתי לך, אם יואב קוטנר ישלח תמונה מתאימה שבה רואים אותו חזיתית דרך מערת ויקיפדיה:OTRS. הבעיה הזאת תיפתר. אתה מוזמן לפרסם את הדיון בדף ויקיפדיה:לוח מודעות, זה יכול להביא לדיון עורכים נוספים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 13:54, 5 בספטמבר 2018 (IDT)