שיחה:ליריקה (אתר שירה)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
Was nominated for deletion.png
הוחלט להשאיר ערך זה בעקבות הצבעת מחיקה שנפתחה ב־16 בספטמבר 2019

חשיבות[עריכת קוד מקור]

לא ראיתי בערך, ובחיפוש בגוגל חשיבות מיוחדת לאתר הזה. אמירושיחה 15:34, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

באתר מפרסמים משוררים ישראלים ידועים למדיי
בכתב העת מפרסמים משוררים ידועים, האתר קיים שש שנים, זה הרבה יחסית במונחים של אתר אינטרנט והוא זכה להמלצה מאתר הספריה החדשה בראשות מנחם פרי. צחי לרנר - שיחה 19:50, 8 בספטמבר 2019 (IDT)
מצאתי משוררים וסופרים ידועים שכותבים באתר. לטעמי, יש לו חשיבות אנציקלופדית. לאתר של שירה (שש שנים זה זמן רב) לא צריך להתייחס באותן אמות מידה שבהן מתייחסים לאתרי אינטרנט רגילים. אלדדשיחה 22:39, 8 בספטמבר 2019 (IDT)
אני בהחלט מסכים שלערך יש חשיבות אנציקלופדית, יש כאן לא מעט אנשי תרבות מהשורה הראשונה ומהמוערכים ביותר. Fabiorahamim - שיחה 08:19, 9 בספטמבר 2019 (IDT)
מבלי לזלזל בדברי קודמיי, נשאלות כאן שאלות שהן דבר מדיד. האם כל שש השנים הללו האתר ממש פעיל במובן שלא עולה בו בקושי פעם ששבועיים שיר מפה לשם ? כמה פעילות וחשיפה יש שמה? עד כמה האישים שהוזכרו כיוצרים בעלי שם באמת מקבלים שם במה לא כאורחים לרגע ? מדף הפייסבוק שלהם עולה קול שומם למדי. וגם שש שנים של פעילות שמהם יש כל כך מעט חומר? לא הצלחתי להשתכנע עד כה שמדובר באתר שיש לו השפעה בתחום המדובר. מי-נהר - שיחה 03:07, 11 בספטמבר 2019 (IDT)

הכותב "מי נהר" כותב: " האם כל שש השנים הללו האתר ממש פעיל במובן שלא עולה בו בקושי פעם ששבועיים שיר מפה לשם ? " שאלה מצויינת אך מיותרת לגמרי מפני שכמו כל אחד הקורא מוזמן להציץ או אפילו לרפרף בליריקה ומייד יראה את כמות הפרסומים, עושרם, ותכיפותם. למעט מקרים בודדים פה ושם, באתר מועלה שיר או סיפור קצר פעמים בשבוע, שלישי ושבת. לגבי הטענה כי האישים המופרסמים שם הם "אולי" (שוב - אולי...) אורחים לרגע, נא ישים לב הכותב כי הם חוזרים ומפרסמים שם. ולא רק זה, הם רואים באתר את ביתם. לגבי ההערה על הפייסבוק, אני חושב שכאן התגלתה הבעיה של הקורא מי נהר, אתר הפייסבוק לא בן שש ובהחלט לא משקף את כל הפעילות הקיימת בליריקה כי אם שופר נוסף לפרסם את הפירסומים בליריקה, ואנו, צוות האתר, משתמשים בו לעיתים אך לא תמיד.

אולי משהו בדפדפן אצלי בניווט שלי או במדגם שבחרתי לא בסדר כי לא כתבתי את דבריי לפני שניסיתי לעיין באתר. אני אעיין שוב. מי-נהר - שיחה 22:21, 12 בספטמבר 2019 (IDT)
לאחר עיון חוזר אני מקבל את דבריו של משתמש:Gaihetzroni (ששכח לחתום) - וחוזר בי מדבריי. תודה לו על שהאיר עת עיניי. מי-נהר - שיחה 22:25, 12 בספטמבר 2019 (IDT)