שיחה:מחסני חשמל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

המלצה להעמדת הערך למחיקה[עריכת קוד מקור]

אני לא רואה איך ערך על רשת מחסני חשמל, יכול להוסיף מידע. גם לאחר שהסרתי כמה שאפשר, את רוב הפרסום הסמוי שבערך (שכלל פרסים שהרשת זכתה [כולם מפוקפקים ולא אמינים] וכן קישורים פירסומיים למחסני חשמל), כמו גם פעולות שמשתמשים עשו לפני, אני לא רואה איך ערך על מחסני חשמל יכול להוסיף מידע, אם אין משהו ייחודי ברשת חנויות זו (בהשוואה לחברות כדוגמת תנובה למשל). כמו כן, הוא עדיין הוא עושה רושם שהוא בעיקר נועד לפרסם באופן סמוי את רשת מחסני חשמל (רשת שידועה כבעלת קמפיינים פרסומיים מופרזים, מוגזמים וכן שנויים במחלוקת ברדיו, באינטרנט, ובעיתונות היומית (1-3 בערך מכל פרסומת המשודרת ברדיו במהלך הפסקת פרסומות, היא של מחסני חשמל), כמו גם כבעלת שירות לקוי).

על כן אני ממליץ למחוק את הערך הזה. זור987 - שיחה 13:02, 18 בפברואר 2015 (IST)

מדובר ברשת חנויות בבעלות אלקטרה. לדעתי יש לאחד. ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 22:43, 18 בפברואר 2015 (IST)
זו רשת מספיק גדולה כדי שיהיה לה ערך עצמאי. אין לאחד לערך אלקטרה מוצרי צריכה שטרם נכתב, ובוודאי אין לאחד לאלקטרה (חברה). דוד שי - שיחה 07:04, 19 בפברואר 2015 (IST)

חשיבות אנציקלופדית של הערך הזה[עריכת קוד מקור]

בעקבות הודעה שנוספה בערך גוליבר תיירות, ובעקבות השיחה בדף השיחה שבערך לגבי חשיבותו האנציקלופדיה, אני תוהה האם גם לערך הזה יש חשיבות אנציקלופדית.

יצירת הערך במבנהו המקורי והפרסומי, נעשתה ע"י Copy & Paste של הטקסט שבקישור הזה.

לאחר שאני וגולשים נוספים, מחקנו את כל הפרסום הסמוי שבערך, אני רואה כי לערך אין כל חשיבות אנציקלופדיה, ולפי דעתי אפשר למחוק אותו. זור987 - שיחה 17:31, 25 ביולי 2016 (IDT)

זו רשת שיווק גדולה למדי, שמצדיקה קיום הערך. אולי כשייכתב הערך "אלקטרה מוצרי צריכה" ניתן יהיה למזג לתוכו. בוודאי אין הצדקה למזג לאלקטרה (חברה). דוד שי - שיחה 19:21, 25 ביולי 2016 (IDT)