שיחה:מכבי (ספורט)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תנועת מכבי ישראל[עריכת קוד מקור]

על פי שיחת משתמש:DGtal/ארכיון 17#מכבי ישראל: "תנועת מכבי מסונפת. יש את מכבי תנועה עולמית, אשר יש לה חמש פדרציות שאחת מהן היא מכבי ישראל." (נכתב על ידי משתמש:Maccabiisrael). אם כך, הרי שיש כאן בילבול בין הערכים. לפי דעתי, צריכים להיות שלושה ערכים:

  1. ערך על תנועת מכבי העולמית, שיכיל את הפרקים הראשונים מהערך מכבי (ספורט) המדברים על ההיסטוריה והארגון העולמי.
  2. מתחתיו, יש לשפר את הערך תנועת מכבי ישראל ולהעביר אליו חלק מהפרקים מהערך מכבי (ספורט), הדנים בפעולות מכבי ישראל (כולל תנועת הנוער הציונית יהודית המכבי הצעיר וכן מכבי שירותי בריאות והמכביה).
  3. ורק מתחתיו, לבנות ערך על מכבי ישראל (ספורט), שידבר על אגודות הספורט שבישראל.

מה דעתכם? Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 10:32, 29 ביולי 2010 (IDT)

מחיקת השמות של קבוצות מכבי[עריכת קוד מקור]

בוצעה מחיקה גורפת של כל שמות הקבוצות במועדון מכבי, בטענה "בשביל זה יש קטגוריה". לפי דעתי, יש להחזיר את הקטעים שנמחקו, מאחר ובקטגוריה נכללות רק הקבוצות שיש להם ערך (או שיהיה להם ערך). כמו כן, שם הן מסודרות רק על פי סדר הא"ב. לעומת זאת, בקטעים שנמחקו הקבוצות היו מסודרות על פי ענפי ספורט ונכללו בהם גם קבוצות שלא זכאיות לערך. אם לא תהיינה הנמקות נוספות למחיקה, אחזיר את הקטעים שנמחקו. תודה ושבוע טוב- ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 07:07, 4 בספטמבר 2011 (IDT)

ודאי שיש: היו קישורים אדומים רבים וקבוצות רבות שאינן זכאיות ומן הסתם לא יהיו זכאיות אף פעם לערך. ממילא בהמשך השבוע אפתח קטגוריות של קבוצות מכבי לפי ענפים. הקורא האומלל לא מרוויח דבר מרשימות ארכניות שאינן אומרות לו דבר. מרחב הערכים איננו אינדקס של קבוצות מכבי. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 07:35, 4 בספטמבר 2011 (IDT)