משתמש:Politheory1983

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
משתמש זה שוחר שלום


שלום,

יש לי הערכה עצומה לעורכים ולעורכות שתורמים מהידע והזמן שלהם לויקיפדיה העברית. היצירה של מרחב ציבורי שפתוח לכולם ושבו כל מי שרוצה לתרום לגוף ידע גדול ומרשים היא בעיני הישג נפלא.

תחומי הידע שלי הם בעיקר פילוסופיה ותאוריה פוליטית, מדעי המדינה וכלכלה פוליטית בינלאומית. יש לי ידע יחסית רחב גם בהיסטוריה מודרנית של מערב אירופה וארה"ב. חוץ מזה יש לי עניין גם באומנות ובחלק מהתחומים של מדעי החברה. לפעמים יש נושא שפתאום מעניין אותי על אף שהוא לא קשור ישירות לתחומי הידע שלי, אבל אני תמיד מנסה לגבות את התרומות שלי במקורות ידע אמינים.

דוגמאות לערכים שכתבתי או תרמתי להם באופן משמעותי: תומאס הובס (), ג'ון לוק (), מסה על שכל האדם (), שתי מסכתות על ממשל מדיני (), אנתוני אשלי קופר, רוזן שפטסברי הראשון, רוברט פילמר, אלג'רנון סידני (), רוברט הוק, ויליאם ויסטון, ארנסט קנטורוביץ', לואי אנטואן דה סן-ז'וסט, הריאקציה התרמידוריינית, משבר החוב של יוון, פרישת הממלכה המאוחדת מהאיחוד האירופי, הקהילה הכלכלית האירופית, מישל ברנייה, השותפות הכלכלית האזורית המקיפה, ג'יי. בי. פריצקר, קריסטלינה גאורגייבה, אליין לרוי לוק, מהומות הגזע בשיקגו (1919), התרנגול הגאלי, המזימה האפיפיורית, דמוקרטיה דיונית, סורטיציה, בלוסטוקינג, קתרין מקולי, פרנסס ברני, פרק 1 לחוקת ארצות הברית (), שיגעון הג'ין (), אליזבת קרטר, אליזבת מונטגיו, ויליאם הזליט (), סטיבן ברייר, הארי בלקמן, איך זה להיות עטלף?, בית הקיבוץ הארצי, הסכם קהיר (1969), הטבח בקולפקס, פסק דין ניו יורק טיימס נגד סאליבן (), פסק דין אדוארדס נגד אגילארד (), פולמוס הלביבה ואוזן ההמן, כיצד לרכוש ידידים והשפעה, דובס נגד הארגון לבריאות נשים בג'קסון, פרק 2 לחוקת ארצות הברית (), פרשת XYZ, כפר שיתופי, אליזבת פרילוגר, תאוריית הרשות המחוקקת העצמאית של המדינות, פרק 3 לחוקת ארצות הברית, יורם אבנימלך, פסק דין פירסון נגד פוסט.