שיחה:מרכז אופק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Was nominated for deletion.png
ערך זה הועמד למחיקה ב־20 בפברואר 2018
והוחלט להשאירו.

אנחנו מקימים את הדף, כחלק מפרוייקט לימודי בבית הספר. נשמח אם תתנו לו להתהוות. Seadrum2 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

Seadrum2, אתה מוזמן להמשיך בפרוייקט הלימודי - במרחב המשתמש שלך. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 20:26, 8 בפברואר 2018 (IST)

הבהרת חשיבות אנציקלופדית[עריכת קוד מקור]

חשיבותו האנציקלופדית של הערך אינה מובהרת בו, לדעתי. יוניון ג'ק - שיחה 22:04, 13 בפברואר 2018 (IST)

לעניות דעתי, גם אם Seadrum2 מעוניין/ת להקים דפים של מוסדות חינוך מזרם זה, אולי כדאי להתחיל קודם עם מוסד חינוכי פורץ דרך יותר, כמו אלו שכאן. אם מרכז אופק פורץ דרך גם, אשמח לדעת Theshumai - שיחה 01:26, 14 בפברואר 2018 (IST)
ראשית, תודה על ההערות.
חשיבות הערך והעניין נובעת מאופן ההתאגדות: 250 משפחות התאגדו בעמק חפר כדי להקים מוסד חינוכי חדש. זה לא אירוע של מה בכך, והוא שינה תפיסה במערכת החינוך של עמק חפר בתהליך ארוך שמשך כשמונה שנים עד שהוכר על ידי המערכת.
מלבד זאת, אני מוצא ערכים רבים המתארים מוסדות חינוך סטנדרטיים לחלוטין שהוקמו באופן מוסדר, ואינני רואה למה דווקא דף ספציפי זה בשאלה. למשל, (בחירה אקראית): בית ספר מקיף אורט אחווה גלבוע, בית ספר קחאוש א.א.פחם, בית ספר תיכון קדמה, בית הספר הניסויי אביחיל ועוד רבים Seadrum2 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום
טיעונים טובים, Seadrum2. מה שחסר לחיזוק הערך זה מקורות מגוונים. אם הצלחת למצוא משהו שפספסתי, זה יהיה מגניב. אגב, נהוג לחתום בסוף התגובה ב-4 טילדות (~) :) Theshumai - שיחה 01:58, 16 בפברואר 2018 (IST)
Seadrum2, אתה צודק. ישנם ערכים רבים בויקיפדיה שאין להם כל חשיבות אנציקלופדית. אבל עצם קיומם של ערכים נוספים רבים שחשיבותם האנציקלופדית מוטלת בספק - לא מהווה בשום פנים ואופן הצדקה ליצירת ערך נוסף שכזה. יוניון ג'ק - שיחה 16:14, 16 בפברואר 2018 (IST)
אם כך ארחיב את הערך בנושאים הנוגעים לאופן ההתאגדות, ולתהליכים שהביאו להקמתו.Seadrum2 - שיחה 21:41, 18 בפברואר 2018 (IST)
לדעתי עובר את רף החשיבות, אבל לא את רף התוכן שמצדיק הישארות המרחב הערכים. אם לא יורחב אני בעד העברה לטיוטה. אילן שמעוני - שיחה 23:49, 19 בפברואר 2018 (IST)
מנימוקיו של Seadrum2, ומאחר שלמיטב הבנתי זה אכן סטנדרט להשאיר ערכים של בתי ספר ממלכתיים - אני באופן רשמי תומך בהשראת הערך במרחב הערכים. בהתחשב בסטנדרט הזה, לא נראה לי לעניין שיוסר בלי הצבעה או לפחות בלי תמיכה רחבה להסרתו. על פניו, נראה שמדובר במוסד מיוחד ואולי יש טעם להרחיב את הערך ולחדד עוד את החשיבות הספציפית של בית הספר הזה. Theshumai - שיחה 23:57, 19 בפברואר 2018 (IST)
מה שמקובל זה ערכים על בתי ספר תיכוניים. לגבי בתי ספר ברמות נמוכות יותר היו מספר הצבעות מחיקה שבהן הוחלט למחוק את הערכים. אני לא מוחק את הערך במחיקה מהירה ולא פותח הצבעה בעצמי, אבל לדעתי סיכוייו של הערך הזה לשרוד הצבעת מחיקה אינם גבוהים. Lostam - שיחה 10:53, 20 בפברואר 2018 (IST)
Lostam תודה על ההבהרה. זה באמת משנה את התמונה, על אף שמשיטוט קצר בחיפוש של ויקיפדיה אני מצאתי בקלות ערכים של בתי ספר יסודיים מין השנים האחרונות שאין להם חשיבות ייחודית ברורה. אולי כדאי לקבוע רף חשיבות מוגדר לבתי ספר, שיעשה את הדיונים האלו ספציפיים יותר Theshumai - שיחה 11:32, 20 בפברואר 2018 (IST)