שיחה:סופרבוס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

למה מחקתם? זה היה חלק בקישורים החיצוניים וזה היה חשוב. לא מספיק שאתפ מוחקים תאריכים עבריים אתם מוחקים עכשיו את זה מה הכרזתם נגדי מלחמה זאת הטובה שאתם גומלים לי על זה שהרחוותי את הערך הזה.

אם יש לך קישור יותר רציני בענין התלונות תוסיף אותו.הידרו 16:47, 19 בדצמבר 2006 (IST)

בסדר, אבל בינתיים רשמתי את הקישור הזה עד שיהיה יותר רציני אבל בינתיים.תשאיר את זה. למה למחוק ישר?

א. לא נהוג לקשר לבלוגים.
ב. אנציקלופדיה היא לא אתר צרכנות. דרור 16:59, 19 בדצמבר 2006 (IST)
ג. סופרבוס עדיין לא הגיעה לרמה של קווים, אגב אם יש לך לינק כמו כתבה בוואלה - אז הוא מבורך Urilei 20:55, 19 בדצמבר 2006 (IST)

לגבי תאריכים עבריים - העולם שלנו, תרצה או לא, עובד עם תאריך אחד - האזרחי. אם יצא לך פעם לחשוב כמה מטומטם זה שבאמריקה מודדים מרחק ברגל ומייל במקום במידות שהיו סטנדרט באירופה, אז תבין שאתה עושה בדיוק אותו דבר - מנסה לכפות יחידת מידה לא ברורה ולא סטנדרטית שלא אומרת שום דבר ל-90% מהאנשים. בוודאי שלא ניתן לכתוב תאריכים עבריים במקום לועזיים. כאשר יש לך הצדקה (כמו משהו מסורתי או בעל אופי לאומי בולט), מציינים את התאריך העברי בנוסף. כאשר מדובר במידע על חברות מסחריות ושוק ההון - תאריך עברי לא מוסיף לאף אחד ממש שום דבר. ובדרך אגב, אנשים כמוך האוהבים לנסות להרשים את עצמם כיהודים צדיקים וטוענים שהתאריך העברי הוא העיקרי וחשוב, אני בדרך כלל שואל אותם "אה וואלה? מה התאריך העברי היום?" או "מה בא אחרי כט בטבת?". עוד לא יצא לי לקבל על זה תשובה מ"צדיק" כזה... משמע - רוב האנשים שעושים את זה סתם מנסים להפגין יהדות וגם בעצמם לא באמת עובדים עם התאריך העברי. Urilei 20:55, 19 בדצמבר 2006 (IST)

מה בא באמת אחרי כ"ט בטבת?