לדלג לתוכן

משתמש:ספסף

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

טוען את הלשוניות...

ברוכים הבאים לדף המשתמש שלי!
רשום כאן 4 שנים ועורך בפועל כשנתיים.
אני מנטר, ועורך בעיקר בניטור, ויקיגמדות ולעתים כותב ערך או שניים.
כותב הרבה על יהדות והיסטוריה
מוזמנים להעיר ולהאיר לי על כל דבר, וגם סתם לקשקש, בדף השיחה שלי וכן מוזמנים לשלוח לי מייל.

בהצלחה!

קצת ארוך, אבל מאמין בכם אולי אכתוב תקציר.

הצבעות ודיונים

[עריכת קוד מקור | עריכה]

ישנה בעיה חמורה בוויקיפדיה, שבהצבעות ישנם עשרות אנשים אך בדיונים עצמם כמה אנשים בודדים. דבר פסול לפי דעתי. משום, שעיקר ההחלטה היא בדף השיחה: האידיאל הוא קונצזנוס, לא הצבעה, שבה הרבה פעמים הרוב דחוק. הרבה פעמים, וכן בהצבעות מחיקה, יש רק שחור ולבן, ולכן תמיד ימשיכו המריבות והחיכוכים, כי צד אחד לא יהיה מרוצה בכלל, וכן עוד הרבה מהצד השני שרצו דעה אמצעית.

לכן, מטרתנו היא השיחה, הדיון, ולא ההצבעה, וצריך לפעול לכך, במספר דרכים:

א. ההצבעות תמיד יישארו, וחשוב שגם יהיו הצבעות, אך 55%, אף על פי שהוא רוב, הוא לא רוב מספק. לפי דעתי, יש להעלות את הרוב ל-70-80%, ובגלל שקשה להשיג זאת יש לפעול בדיון. יכול להיות שבדיון לא כולם יסכימו, אך עם יהיה רוב מוחץ בשיחה, אז רוב גדול יורת יהיה מרוצה, כי ההצבעה תעבור. ואם ההצבעה לא תעבור, סימן שאין מספיק קונזצנזוס והסכמה, וצריך להמשיך לדון על כך, וכמובן בסבר פנים יפות, כמבואר בהמשך.

ב. כל מי שמצביע, חייב להשתתף בדיון, כדי שתרד כמות ההצבעות העיוורות. מהי השתתפות בדיון: א. נימוק. נימוק זה לא "יש חשיבות", וכן "מנימוקי X", אלא נימוק שלך. הנימוק שלך יכול להיות כמו של משהו אחר, רק תכתוב אותו במילים שלך. ניסוח אחר יכול להיות גם פרשנות אחרת, וכשאתה כותב משהו במילותיך אתה לפעמים משפץ אותו, מוסיף קצת, משנה קצת וכו'. ב. לא לכתוב באופן עיוור, לשים לב מה כתבו מעליך. הרבה פעמים אפשר היה למנוע דיונים או הצבעות אך לא קראו את תגובות האחרים והי רק מרוכזים בתגובות עצמם ואיך למחוץ את האחר. זה כמובן מתקשר לסעיף ד.

ג. כמות משתתפים: אם כמו המשתתפים היוותה פחות מx משתתפים (לפי דעתי: 10-20), אין הצבעה, לא משנה מה. צריך שיתוף רחב של דעות כדי ליצור הסכמה. כששניים מתכווחים יותר קשה להשיג את דרך האמצע מאשר 5 וקל וחומר 20.

ד. לא לזלזל. זלזול יוצר שנאה ונטירת טינה, שגורמת לאי-רצון לשתף פעולה, וחוסר רצון לחתור לקונצנזוס. כדי שתהיה הסכמה, צריך שיתוף פעולה של כולם או כמעט כולם. צריך להחמיר את כללי ההתנהגות. מילים פוגעות! אני לא אגיד את הסיסמאות הנדושות שתמיד אומרים לנו בתור ילדים, אך שימו לב לזה! סעיף זה יורחב בהמשך משנתי.

גם דיונים לא צריך להרבות אלא להמעיט: לפעמים צריך לוותר, להבליג, לא להיות נוקשה. לא על כל דבר צריך לפתוח דיון.

אהבה ואחדות

[עריכת קוד מקור | עריכה]

כולם מסכימים שצריך שלא יהיו השמצות ותהיינה אחדות בוויקיפדיה. השאלה היא איך? ישנן כמה דרכים שצריך לפעול בהן, שיפור-שימור:

א. צריך לחזק את הכוכבים וההוקרות, וכן את מיזמי עורך השבוע ותעביר את זה הלאה. זה נותן הרגשה טובה, ואני חושב שהנושא קצת נשחק ונראה כמובן מאליו. בנוסף, עם הזמן, לפי איך שנראה לי, יורדת כמות הכוכבים שנמסרת בין עורכים.

ב. צריך לעודד שיח. כלומר: א. מה שכתבתי על שיחות ודיונים. ב. שיח, לאו דווקא של דיונים. כלומר, כמו כיכר העיר, אך מורחב בהרבה. כמו שנכתב עכשיו דיסקורד של ויקיפדיה, כך ירבו. צריך קבוצות וואטסאפ, טלגרם וכן, זומים וכנסים נוספים. לא צריך מטעם הקרן. אפשר סתם לקבוע במקום כלשהו, או שכל אזור יקבע, כדי שהרבה יבואו.

ג. בכל דיון או הצבעה שיעברו לפסים אישיים והשמצות, המשמיצים ייחסו. ימשיכו ההשמצות: הדיון או ההצבעה יסגרו אוטומטית לא כמו הצד המשמיץ. כל הצדדים השמיצו - הדיון ייסגר.

ד. החמרת כללי ההתנהגות: מי שעובר על הכלל, אזהרה. פעם שנייה, חסימה מיידית, ולא כמו שקורה עכשיו, שיש קצת העלמת עין וכו'. בנוסף, יש לחזק את הכללים: וכן לאכוף בחוזקה את הכללים ולחסום מיד.

ה. כללי דיון: חלק שלא מדגישים לו הרבה, וחבל. יש כללים שצריך להחליט בדיונים, והם, לפי דעתי: א. איסור הדגשות. אין להדגיש משהו שכתבת, או להוסיף הרבה סימני קריאה, צבעים או סמיילים. זה גורם שתגובתך תהיה הכי קריאה ופוסלת את התגובות האחרות שלא יקראו, מה שגורם להטיה. ב. לא לכתוב פסקאות ארוכות מאוד. כתבת משהו ארוך מאוד, תקצר, תצמצם, תעורך וכו'. ארוך - לא נקרא, וגורם לביטול הפסקה, תסכול ולחוסר הבנה. ג. כל דעה תכתב במה אתה מסכים, או לפחות לא כמה השני טועה, מגוחך או טיפש. השני לא רוצה לפגוע בך בדעה או בטענה שלך. הנח כוונה טובה. ד. כל דיון ייגמר במילה טובה, מה שמתקשר לסעיפים מעל. כל אחד צריך לזרוק מילה כלשהי לאחרים.

יחס למשתמשים חדשים

[עריכת קוד מקור | עריכה]

משתמשים חדשים זה אחד הדברים החשובים ביותר לשיפור ויקיפדיה. משתמשים חדשים = ערכים חדשים, שכתוב ערכים חדשים ושיפור מתמיד. כמובן, שהם צריכים להתאמן ולהשתפר בעריכה ובהתחלה העריכות והערכים לא משהו, וזה מתסכל, אבל צריך להבין את חשיבותם. בנוסף, הם מביאים קול חדש ורוח חדשה, משום שהם לא מבפנים, אז יכולות להיות להן הצעות חדשות, מעניינות וטובות. עוד משהו, שהם גם משנים את ההצבעות, כי כך לא יהיו את אותם האנשים בכל ההצבעות.

אבל בעיה מאוד גדולה יש בוויקיפדיה - היחס לעורכים חדשים הוא כמו עורכים ותיקים, ואפילו יותר חמור, וזה לא נכון. העורכים החדשים לא רוצים להרוס, הם באו מתוך רצון טוב, שעכשיו קלקלו להם, כשתקפו אותם על הערך החדש שלהם. יכול להיות שלכם זה לא נראה כמו תקיפה כי אתם רגילים לזה, או שזה ברור וכו'. אבל הם לא מבינים את המצב, אז הם מרגישים מותקפים, ופורשים, ויכול להיות שאותו עורך היה כותב מאות ערכים וכדו'.

אז מה עושים? איך משפרים את היחס? ישנם כמה דרכים:

א. חונכים - חונכים זה אחד הדברים הכי חשובים. הם מסבירים איך לכתוב ערכים, גורמים לעוד עורכים. אך, צריך להחליט, מי ראוי להיות חונך. לענ"ד, אלה הקריטריונים: ניסיון בעריכה בוויקיפדיה, הכולל את כל הסוגים. כלומר, ניטור, כתיבת ערכים, ויקיגמדות וכו'. ב. ותק. ותק מאוד משפיע, כדי להבין את המצב, את הלך הרוח וכדו'. ג. השתתפות בדיונים ובהחלטות. צריך שהחונך יהיה מעורה בתוך הקהילה, כדי לעזור לחניך להתערות בעצמו. מי שלא מעורה, יכול לא להבין איך לחנוך, להגיע לחיכוכים כלפי עורכים אחרים עקב החניכה וכדו'. ד. זמינות - עדיף לענ"ד, שמפעילים וביורוקרטים לא יהיו חונכים, כי הם יותר עמוסים ופחות פנויים מאחרים. מנטר יכול להיות, כי הם פנויים יותר. כמובן, מפעיל שירצה לחנוך, מוזמן בשמחה, אך עדיף: 1. שיהיו להם פחות חונכים. 2. לא כל מפעיל יש לו את הזמן וצריך לחשוב האם יהיה פנוי לכך. ה. בשמחה. צריך שהחונך יכתוב בשמחה. פילו יותר מכתיבה רגילה, שהעורך ירגיש שהוא בבית, שאוהבים אותו, שמתייחסים אליו. לענות תמיד בהרחבה ולא רק להפנות למקום כלשהו נידח עם הסבר. לענות לשאלות שנראות לנו שטותיות או חסרות משמעות. להסביר לו תמיד בשמחה.

ב. דפים - יש עורכים שלא רוצים חונך, או שלא ידעו שיש דבר כזה, והם רוצים לדעת איך לערוך. צריך ליצור דפים מיוחדים לערוכים חדשים עם הסברים יותר מפורטים וברורים ממה שיש כיום. היום הדפים קצרים, צריך להרחיבם ולהתאימם.

ג. כל הסעיפים שנכתבו באהבה ואחדות למעלה, חוץ מהחמרת כללי ההתנהגות, שלעורכים חדשים, לסלוח בהתחלה, הם לא יודעים, וכן כללי דיון. כלומר, כל מה שהוא עשה למעלה, ולא מה שהוא לא תעשה.

סדרי עדיפויות בכתיבה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

לפי דעתי, שכתוב והרחבת ערכים קיימים, יותר חשובים מכתיבת ערכים חדשים, במצב כיום. כמובן, תלוי בחשיבות הערך ורמתו.

ויקיפדיה העברית כיום, כוללת כ-320,000 ערכים. כלומר, שכמעט כל הערכים הבסיסיים שצריכים להיות באנציקלופדיה, נמצאים כאן. לכן, מה שיותר חשוב מכתיבת ערכים חדשים, זה לשכתב ערכים קיימים. כמובן, אינני משווה בין כתיבת ערך על עיר בירה לשכתוב ערך על איזה משורר פרסי מהמאה ה-15 שאף אחד לא שמע עליו, אך רוב הערכים הם "ברמה" ובחשיבות דומה, ולכן חשוב יותר לשכתב. אבל, מי שיותר טוב בלכתוב ערכים, או יותר אוהב את זה, ראוי שיכתוב ערכים, כי כשעושים משהו שאוהבים, הוא יוצא יותר טוב, אך שישקיע לפעמים בשכתוב, כי לא עושים רק מה שבא לנו...

בנוסף, צריך לעודד לשכתב ערכים בקרב העורכים החדשים. המצב כיום הוא עידוד מטורף לכתיבת ערכים חדשים, ובקושי להרחבה או לשכתוב. ראוי שיהיה 3 ערכים חשובים מורחבים מאשר 30 ערכים לאר חשובים וקצרמרים. וישנם הרבה ערכים חשובים שהם קצרמרים וצריך להרחיבם. איך יודעים מה ערך חשוב? לשים בל לכמות העורכים בו, הדיונים בו ובעיקר, כמות הצפיות בערך למשך זמן. צריך לנתח את הסטטיסטיקה והחליט. אבל (!) עדיף שבהרחבה כל אחד יעסוק בתחום שהוא יותר מבין, אם יש לו התלבטות בין שני ערכים.

גם ניטור יותר חשוב מכתיבת ערכים חדשים, וכל מה שכתבתי נכון גם כאן. צריך לשפר את אמינות ויקיפדיה ואת התדמית שלה. ואחד הדברים שפוגעים בתדמית זה חוסר בניטור. צריך לעודד ניטור בקרב עורכים, בעיקר חדשים, וכן לתת ליותר עורכים מפעילים ומנטרים.

כדי לשפר עוד את אמינות ויקיפדיה, צריך לעסוק במקורות. עיסוק במקורות כולל 3 תפקידים עיקריים, ששלושתם חשובים: א. הוספת מקורות, שמספקים אמינות לערך, וכן יכולים למנוע טעויות שכתובות ולעזור בדיונים. ב. הורדת מקורות וסינונם: לפעמים צריך להוריד מקורות שלא נצרכים, ואף שלא עובדים, וזהו תפקיד מאוד חשוב שמראה שוויקיפדיה היא לא רק העתק הדבק מאתרים אחרים, וזה גם מתקשר לעדכון שאכתוב למטה. ג. תבניות מקורות: יכול להיות שלא מצאו מקור, או שלא חיפשו, ומוסיפים תבנית מקורות, שזה תפקיד גם מאוד חשוב. ואני אסביר: הרבה אנשים מתלוננים שהם מצאו טעות בוויקיפדיה, ובהרבה מקרים הם מראים לי ואני מראה להם שיש על הערך או על הפסקה בה יש טעות, תבנית מקורות, האומרת שלקחת את המידע בעירבון מוגבל. זה מחזק את אמינות ויקיפדיה, עד כמה שזה נראה אבסורד, כי זה מראה שמה שבלי תבנית, הוא נכון, ואנחנו צריכים לגרום לכך שזה באמת יהיה המצב. אם לא, אז אנחנו סוג של שקרנים...

עוד משהו שהרבה העירו לי שחשוב מאוד לוויקיפדיה, זה עדכון. עדכון הערכים זה משהו שלא מדגישים לא הרבה, ורציך להדגיש. אני התחלתי לעדכן צפיות בשירים, כי שירים הם ערכים שנצפים הרבה, וקל לעדכן אותם, ובעיקר העירו לי על שירים. אבל, צריך לעדכן כל דבר. גם נתונים סטטיסטיים כמו צפיות, תושבים או צפיפות וכן מתחם חדש באוניברסיטה וכדו'.

כתיבת ערכים, עד כמה שהיא חשובה, אינה מהחמישייה הראשונה.

עוד דבר קריטי לוויקיפדיה, זוהי אמינותה -

ממעט באכילה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

אני תומך בשיטת "ממעט באכילה" (שאני פיתחתי), שהיא כמו "לא אוכל ולא שותה", רק פחות קיצוני. השיטה אומרת, שלרוב הערכים שיש עליהם הצבעות מחיקה ודיוני מחיקה, בעלי חשיבות, חוץ ממקרים קיצוניים מסויימים מאוד. גישת לא אוכל ולא שותה, לפחות בצורה שפגשתי אצל מספר עורכים, אומרת שאני יכול לכתוב ערך על כמעט כל דבר, כולל רחוב עם 50 איש, ועל 50 האנשים עצמם, שעובדים במשהו שתורם איכשהו לעולם, אז הם חשובים, וכו'.

לכן, פותחה השיטה. השיטה אינה קבועה וכל אחד ייקח אותה לכיוון שירצה, אך היא לפי דעתי, דרך המלך. לא מחקנית, לא שמרנית.
הכוכב המקורי
כוכב הפירושונים
סופרוומן - שיחה 14:48, 27 בדצמבר 2020 (IST)
כוכב הוויקיפד הרגוע
כל הכבוד על הרוגע ששרר בך, אם הייתי במקומך הייתי מסוגל להתפוצץ מירוב עצבים, כל הכבוד על הרוגע והבוגרות ו...ישר כוח. 2547119nirniki - שיחה 16:09, 28 בדצמבר 2020 (IST)
כוכב המאמצים
על הכחלת יחסי החוץ של אוזבקיסטן! דזרטשיחהנשיא חדש - תקופה חדשה - הצטרפו למיזם הפוליטי 13:28, 17 בינואר 2021 (IST)
כוכב המנטרים
הקדמת אותי ב-3 בקשות למחיקת ערכים, יישר כוח דזרטשיחה 15:16, 10 בפברואר 2021 (IST)
כוכב הכותבים
על כתיבת ערכים על פוליטיקה גרמנית! בברכה רבה דזרטשיחה 17:36, 19 בפברואר 2021 (IST)
הכוכב המקורי
על תרומתך לוויקיפדיה! תורם אלמוני - שיחה 09:06, 21 בפברואר 2021 (IST)
הכוכב המקורי
על כתיבת הרבה ערכים תנ"כים, יישר כוח בברכה רבה דזרטשיחה 11:49, 1 במרץ 2021 (IST)
תעבירו את זה הלאה!
סיבת העיטור: על הערכים הרבים שאתה תורם בתחום המקרא, השאפתנות והחקר המעמיק. כל הכבוד!
העיטור מוענק במסגרת המיזם "תעבירו את זה הלאה". נשמח אם תצטרף לשרשרת הפרגונים, ותעביר הלאה את התבנית לשני עורכים נוספים (או יותר) שאתה מעריך, באמצעות העתקת טקסט זה לדף השיחה שלהם והוספת סיבה: {{תעבירו את זה הלאה2|סיבה=*יש להזין סיבה כאן*}}
אורז בסמטי | שיחה 20:44, 2 במרץ 2021 (IST)
תעבירו את זה הלאה!
סיבת העיטור: על תרומתך בנושא יחסים בין מדינות, המשך כך!
העיטור מוענק במסגרת המיזם "תעבירו את זה הלאה". נשמח אם תצטרף לשרשרת הפרגונים, ותעביר הלאה את התבנית לשני עורכים נוספים (או יותר) שאתה מעריך, באמצעות העתקת טקסט זה לדף השיחה שלהם והוספת סיבה: {{תעבירו את זה הלאה2|סיבה=*יש להזין סיבה כאן*}}
י.חדברו איתי!נ.נ.נ.נ.מ • ה' בניסן ה'תשפ"א • 14:56, 18 במרץ 2021 (IST)
הכוכב המקורי
על תרומתך הענקית לויקיפדיה! בברכה רבה י.חדברו איתי!הצטרפו למיזם הרכבים 21:47, 29 במרץ 2021 (IDT)
כוכב איכותי
על השיפור ההדרגתי באיכות התרגום שלך, ועל שיתוף הפעולה. מעריך מאוד את פועלך כאן. הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 12:34, 31 במרץ 2021 (IDT)
כוכב המקטלגים
על יצירת הקטגוריות הרבות :) אורז בסמטי ~ שיחה ~ 👨‍🎨 16:07, 31 במרץ 2021 (IDT)
כוכב החריצות
על קטלוג ערכי התנאים. אני לא עומד בקצב של סימון העריכות! דרדקשיחה • כ"ב בניסן ה'תשפ"א • 21:49, 3 באפריל 2021 (IDT)
תודה על התרומות הרבות שלך לאחרונה, יישר כוח! ברק אברגיל ~ דברו איתי ~ מיזם האירוויזיון 19:59, 4 באפריל 2021 (IDT)
על תרומתך הרבה לויקיפדיה אתה אחד מין העורכים הכי טובים והתורמים שאני מכיר! בברכה רבה י.חדברו איתי!הצטרפו למיזם הרכבים 12:02, 5 באפריל 2021 (IDT)
כוכב לייק
תודה רבה על הכוכב שנתת לי! על מנת להודות לך, אני מעניק לך כוכב בחזרה. אני שמח מאוד לקבל כוכבים רבים בזמן האחרון! כובש המלפפוניםשיחה 18:08, 5 באפריל 2021 (IDT)
כוכב החריצות
על תיקון הקטגוריות בערכים. המשך כך! ושבת שלום! י.חדברו איתי!הצטרפו למיזם המכוניות 14:24, 9 באפריל 2021 (IDT)
כוכב לייק
על הכוכב שנתת לי ממש שימחת אותי וחיממת את ליבי. תודה רבה! י.חדברו איתי!הצטרפו למיזם המכוניות 16:40, 28 באפריל 2021 (IDT)
על כתיבת ושיפור ערכים על אוניברסיטאות!כל הכבוד! דזרטשיחה 22:55, 2 במאי 2021 (IDT)
כוכב המקטלגים
כל הכבוד! דזרטשיחה 21:43, 8 במאי 2021 (IDT)
כוכב הנחמדים
כל הכבוד לך על הטיפול המסור בפניות בחממה! איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 14:28, 17 במאי 2021 (IDT)
כוכב הכותבים
ברכותיי על הערך ה-400, בהצלחה בערכים הבאים חובב המכוניות (יהונתן חזי) • דברו איתי! 16:50, 4 ביולי 2021 (IDT)
כוכב החריצות
על הוספת ערכים רבים הקשורים לפוליטיקה של האיטי, בעקבות הרצח של מואיז דזרטשיחה 21:04, 8 ביולי 2021 (IDT)
כוכב הנחמדים
שלום ספסף! נהניתי מאוד לפגוש אותך היום בכנס, ולכן אני מעניק לך את הכוכב הזה כובש המלפפוניםשיחה 15:22, 9 ביולי 2021 (IDT)
כוכב איכותי
כל הכבוד על הערכים שכתבת בנושא המשלחת הישראלית לאולימפאידה ביפן. יהודה אמיר - שיחה 09:37, 16 ביולי 2021 (IDT)
כוכב החריצות
פשוט אין לי מילים, אתה אלוף! גופיקו (שיחה | תרומות) 21:59, 17 ביולי 2021 (IDT)
תודה לך על יצירת הערכים בנושא סכר שלושת הערוצים בסין. ס.ג'יבלי - שיחה - הצטרפו למיזם סין 08:27, 4 באוגוסט 2021 (IDT)
תודה רבה לך על כתיבת 15 ערכים מהתבנית:לטיפול דחוף כולל הארכיון שלה. יישר כוח!! אנחנו שמחים שאתה בין העורכים שנותנים כתף לפרויקט החשוב הזה. לאור ההערכה שלנו לתרומה המכובדת שלך, אתה מקבל את מדליית הזהב שלנו! אתה זכאי להוסיף לדף המשתמש שלך את התבנית:משתמש עיטור הזהב לכותב ערכים דחופים.

בברכה, אגסי - שיחההטיות יש לתקן 13:54, 12 באוגוסט 2021 (IDT)

מקווה שאתה אוהב גם פיצה. FixerIL - שיחה 13:00, 16 באוגוסט 2021 (IDT)
תודה רבה לך על כתיבת 15 ערכים מהתבנית:לטיפול דחוף כולל הארכיון שלה. יישר כוח!! אנחנו שמחים שאתה בין העורכים שנותנים כתף לפרויקט החשוב הזה. לאור ההערכה שלנו לתרומה המכובדת שלך, אתה מקבל את מדליית הזהב שלנו! אתה זכאי להוסיף לדף המשתמש שלך את התבנית:משתמש עיטור הזהב לכותב ערכים דחופים.

בברכה, אגסי - שיחההטיות יש לתקן 18:21, 20 באוגוסט 2021 (IDT)

כוכב החריצות
כל הכבוד על החריצות שלך בויקיפדיה, אתה פעיל מאוד בכל זאת שזה נראה שאתה שומר שבת, ואל תוותר, בסוף אתה גם תהיה מנטר ויקיפדיה עם המאמצים האלו! אקסינו - שיחה 11:53, 22 באוגוסט 2021 (IDT)
כוכב ההוקרה
(גמר) חתימה טובה ספסף! אתה הופך את ויקיפדיה למקום נעים יותר להיות בו. מתקןמחשב - שיחה 23:25, 8 בספטמבר 2021 (IDT)
כוכב החריצות
כל פעם מחדש אני נוכח לדעת עד כמה אתה משמעותי כאן :) GHA - שיחה 15:32, 19 בספטמבר 2021 (IDT)
כוכב האיטי!
על תרומתך הרבה בנושא מדינת האיטי! חובב המכוניות (יהונתן חזי) • דברו איתי! 22:08, 26 בספטמבר 2021 (IDT)
בהצלחה במיזם!
תודה לך על השתתפותך במיזם הטלפונים! בהצלחה לך! באהבה Lolo2233שיחההצטרפו למיזם הטלפונים • 21:28, 27 באוקטובר 2021 (IDT)
על עבודה ויקיגמדית מעולה גילגמש שיחה 12:00, 29 באוקטובר 2021 (IDT)
כוכב המנטרים
שְכּוֹיֵיח! על הניטור היעיל, תמשיך כך המלך הכחוליצירת קשר 23:05, 15 בנובמבר 2021 (IST)
כוכב המנטרים
רק לפני זמן מועט הייתי עובר על העריכות שלך ומסמן אותן כבדוקות... היום אתה מנטר מצטיין. שאפו! ניב - שיחה - מכחילים את הקונגרס 16:35, 17 בנובמבר 2021 (IST)
כוכב המנטרים
על העבודה היסודית שלך בניטור, כל פעם שאני רואה את דף הוק:בק, הוא תמיד מלא בחתימה שלך🙃 –מקף־ 18:49, 19 בדצמבר 2021 (IST)
הכוכב המקורי
יישר כוח על העריכות הרבות בוויקיפדיה!מעריך! Iyar6 - שיחה 15:45, 17 ביולי 2022 (IDT)
כוכב הנחמדים
שלום ספסף! שמחתי לפגוש אותך היום, כמו תמיד. אם תרצה, תוכל להצטרף לקבוצה הקטנה שהקמתי, בשם וק:חבר. מאוד כיף שם לדבר ולכתוב ביחד, אז אני מבטיח לך שתיהנה. שבת שלום! כובש המלפפוניםשיחה 14:40, 29 ביולי 2022 (IDT)
כוכב המדריכים
תודה רבה על עזרתך הרבה בתהליך כתיבת הערך הראשון שלי. גר בהר - שיחה 15:16, 2 באוגוסט 2022 (IDT)
כוכב הכותבים
תודה על כתיבת ערכים רבים מהתבנית לטיפול דחוף. תייג אותי אם וכאשר תגיע ל-50 ערכים, ותהיה כנראה הראשון לקבל את עיטור הפלטינה אגסי - שיחההטיות יש לתקן 13:09, 8 באוגוסט 2022 (IDT)
כוכב החריצות
טוב לראות כמה השתפרת מאז שהתחלת לערוך, תמשיך ככה! דזרטשיחה 14:51, 25 באוגוסט 2022 (IDT)
+44300 משתמש זה ביצע מעל 44300 עריכות בוויקיפדיה העברית עד כה.
578 משתמש זה יצר 578 ערכים
מתוך 320682 הערכים בוויקיפדיה העברית

(יצרתי 0.18% מהערכים באתר)
משתמש זה מנטר שינויים בוויקיפדיה העברית, וכך דואג לאמינותו של המידע המופיע בה. (אימות)
1 דפים במרחב משתמש זה הושחתו כבר פעם אחת
עיטור הזהב לכותב ערכים דחופים
על כתיבת 15 ערכים מתבנית:לטיפול דחוף
עיטור הזהב לכותב ערכים דחופים
על כתיבת 15 ערכים מתבנית:לטיפול דחוף
למשתמש זה יש ידע רב בתחומים מסוימים והוא מעוניין לתרום ממנו. בהתאם לכך, הוא משובץ ברשימת בעלי הידע של ויקיפדיה.
משתמש זה יצר למעלה מ־250 ערכים.
משתמש זה יצר למעלה מ־500 ערכים.

ברצוני להודות למספר עורכים שעזרו לי בוויקיפדיה ובכללי:

לbarak a והעיתונאי המנטר שעזרו לי מתחילת דרכי להשתלב בוויקיפדיה, גם כשהייתי מעוצבן או מתוסכל, עזרו לי. וכן, לארז האורז שעזר לי הרבה.

לדזרט, אלדד ומקף בין העורכים הטובים בוויקיפדיה, שמשקיעים את זמנם הקטן לשיפור ויקיפדיה. היו בינינו שיתופי פעולה רבים. בנוסף למקף שמאז שהגיע לוויקיפדיה לא לפני הרבה זמן, כבר קידם הרבה דברים.

לגילגמש ודוד שי, מהעורכים הוותיקים בוויקיפדיה שמשקיעים מזמנם כבר כמעט 20 שנה.

לכל העורכים בוויקיפדיה, ובמיוחד רציתי עוד להודות לאיתן ברוך, חובב המכוניות, גופיקו ועוד הרבה, שעבדתי איתם הרבה ביחד. וכן לכל המפעילים, המנטרים והבודקים.

ותודה אחרונה, לקדוש ברוך הוא.
#336633
#007FFF