שיחה:ספייק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

עדכנתי הרבה מידע לגבי הטילים, בתמונות, ובטבלה. בכרום ובפיירפוקס הוא לא מציג את זה כמ שצריך אז צריך להוסיף לזה סימנים של ירידת שורה. אני לא בדקתי איך כותבים קוד בוויקיפדיה אך אני בקיא במידע לכן עדכנתי. יום טוב.

ביטחון מידע[עריכת קוד מקור]

מה עם קצת ביטחון מידע?! לא צריך לחשוף כל פיסת מידע אודות הצבא שלנו, בטח ובטח לא כשלאויב גישה חופשית.

מדובר פה במידע שנחשף מטעם החברה..[עריכת קוד מקור]

יש את המידע הזה באתר של רפאל (www.rafael.co.il)יש עליו עמודים שלמים באתר Israeli-Weapons.com ובפורום צבא וביטחון של Fresh.co.il, עם זאת, המידע נחשף בתערוכות השונות שבהם נחשפו הטילים.

עודכן ותוקן[עריכת קוד מקור]

יש עוד מידע לשנות ולהוסיף.

מיני-ספייק[עריכת קוד מקור]

http://defense-update.com/photos/mini_spike.html Flayer - שיחה 16:58, 24 בפברואר 2010 (IST)

סה"כ 18 מפעילות[עריכת קוד מקור]

http://www.flightglobal.com/articles/2009/11/25/335463/rafael-unveils-new-long-range-spike-missile.html Flayer - שיחה 17:00, 24 בפברואר 2010 (IST)

תודה אני מכיר את המקורות האלה[עריכת קוד מקור]

אגב חשבתי כבר לפני להוסיף תמונה או שניים של הזאטוט אך יש עליהם הגנת זכויות, המצלם הוא נועם אשל לפי האתר הנ"ל ובשביל כל זאת יש לבקש ממנו רשות.. (לפי מה שידוע לי, כל עוד שהתמונות פורסמו באינטרנט אז מותר לקחת את התמונה וחובה לתת קרדיט למצלם, אך אני לא בטוח לפי החוקים של וויקיפדיה).GIndim - שיחה 09:38, 26 בפברואר 2010 (IST)

לרוב על כל תמונה שפורסמה באינטרנט יש זכויות יוצרים, ולא מספיק לתת קרדיט. ישנה גם אפשרות להעלות קבצים תחת שימוש הוגן, אבל אני לא בקיא ברזי השימוש ההוגן בוייקיפדיה העברית, אני בד"כ עורך באנגלית. בכל אופן, ברוך בואך לוויקיפדיה, אני שמח לפגוש כאן אנשים בעלי עניין וידע במיליטריה. ד.א, נוהגים לחתום כאן ב-4 טילדות. Flayer - שיחה 16:35, 25 בפברואר 2010 (IST)

דור שלישי או רביעי?[עריכת קוד מקור]

לפי ויקי האנגלית הטיל הוא דור רביעי. אצלנו רשום כרגע דור שלישי.אודי - שיחה 10:44, 18 בנובמבר 2010 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 21:04, 4 במאי 2013 (IDT)


קישור שבור 2[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 14:40, 25 בספטמבר 2013 (IDT)

הוספת מידע[עריכת קוד מקור]

מי שעוסק בתחום ומעוניין, יש כאן ידיעה על קליטת מערכת "תמוז" ברגימנט הארטילריה המלכותי (חיל התותחנים הבריטי). יהיה מעניין לשלב את המידע ולהוסיף את בריטניה כמדינה משתמשת. http://www.haaretz.co.il/news/politics/.premium-1.2739951 מצטער, אני לא רוצה להיכנס לתחום שאני לא מכיר לעומק. Jakednb - שיחה 22:30, 29 בספטמבר 2015 (IDT)

אהלן חברה יש טיל חמ"מ נוסף בצבא מעבר ל"תמוז"[עריכת קוד מקור]

אהלן חברה יש טיל חמ"מ נוסף בצבא מעבר ל"תמוז". טיל של יחידת מורן אם מישהו יודע על כך משהו אנונימי/ת לא חתם/ה

אנו כותבים על מה שמותר לפרסם ומה שניתן לתת לא אסמכתא בפרסום פומבי ממקור אמין. אין מקום לפרסם בוויקיפדיה סודות צבאיים או תוכן שמפר ביטחון מידע. אם זה טיל סודי, מי שיודע עליו יודע גם שאסור לו לענות על שאלתך. ‏MathKnight (שיחה) 22:48, 26 באפריל 2018 (IDT)