שיחה:רפי קדישזון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות[עריכת קוד מקור]

אם מצד היותו אומן מפורסם - ניכר שהוא אינו כזה. אם מצד עבודתו האקדמית - אינה מצדיקה חשיבות לדעתי Guy.al - שיחה 23:37, 6 במאי 2013 (IDT)


ניכר כי הוא אינו אדם מפורסם?? מדובר באחד מעמודי התווך של המוסיקה הישראלית, אם בהלחנה, בעיבוד ובנגינה עם מיטב היוצרים בארץ.

מי שזכה בפרס ראש הממשלה ובפרס אקו"ם יש לו חשיבות אנציקלופדית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 23:43, 6 במאי 2013 (IDT)
האם כל מי שזכה בפרסים אלו זכאי לערך באופן אוטומטי? אם כן, אסיר את התבנית Guy.al - שיחה 23:49, 6 במאי 2013 (IDT)
כשגופים כאלה בוחרים, זה מדד בשבילנו לחשיבות. איני חושבת שיש כלל כתוב כזה בויקיפדיה, אבל לא כל אחד זוכה בפרסים האלה, אלה לא גופים זניחים שבוחרים, ואני משוכנעת שצוות השופטים הם אנשים ידועים בתחומם. אני בהחלט ממליצה שתוריד את תבנית החשיבות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 00:06, 7 במאי 2013 (IDT)
נעשה Guy.al - שיחה 00:12, 7 במאי 2013 (IDT)

מוזיקה/מוסיקה[עריכת קוד מקור]

עם כל הכבוד להחלטה לכתוב בויקיפדיה 'מוזיקה' ולא 'מוסיקה', יש לכתוב "בית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו", משום שכך נקרא וכך נכתב בכל מקום. Odi90 - שיחה 21:55, 3 בדצמבר 2013 (IST)

תוספות בערך על ידי אנונימי ששוחזרו[עריכת קוד מקור]

שלומית קדם, אנונימי הוסיף תוכן רב לערך, אילן שמעוני הסיר את כל התוספת. נראה לי שיש בתוספת הזאת מידע שיש מקום להשאירו. תוכלי לבדוק זאת? תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח

Hanay, אסביר את עצמי: מדובר ברשימה ארוכה מאד, שברור שכמות שהיא אין לה מקום בערך. אין לי לא את הידע הדרוש ולא את הזמן לברור את המוץ מן התבן בעניין. אילן שמעוני - שיחה 20:37, 5 בפברואר 2018 (IST)
אילן שמעוני גם אני לא מומחית, לכן פניתי לשלומית שזאת המומחיות שלה, שתבדוק מה ראוי להשאיר ומה לא. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 05:58, 6 בפברואר 2018 (IST)
אילן שמעוני וחנה Hanay, עברתי על הערך בגרסתו הקודמת ושחזרתי את התוספות שהוסרו. לכל החומר שנוסף יש חשיבות והצדקה (להמלצה ללימודי פסנתר מפרנק פלג וללימודים אצל מורים כמו יצחק סדאי, סרג'יו נטרא ואחרים ודאי יש חשיבות וראוי להזכירם. רפי קדישזון הוא אכן מוזיקאי ידוע ובעל זכויות. לגבי אריכות הרשימה והמבנה הנוכחי שלה, אבדוק איך אפשר לארגן אותה בדרך אחרת. בינתיים הוספתי הרבה קישורים פנימיים ואני מבקשת לא לשחזר שוב.שלומית קדם - שיחה 19:26, 6 בפברואר 2018 (IST)
SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! שלומית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:29, 6 בפברואר 2018 (IST)
מובן שלא אשחזר שנית אחרי שמי שמבין הרבה יותר ממני עבר על זה, אבלחובה לי לומר שהערך נראה כך מוזר מאד. אילן שמעוני - שיחה 19:33, 6 בפברואר 2018 (IST)
אילן שמעוני , הרי כתבתי למעלה שאטפל בערך ואתקן את המבנה, כשאתפנה לכך. העיקר שהתוכן יישאר כפי שהוא.שלומית קדם - שיחה 23:42, 6 בפברואר 2018 (IST)
Like Thumbup.svg אילן שמעוני - שיחה 00:04, 7 בפברואר 2018 (IST)

שיניתי את מבנה הפרק "לימודים" והוספתי הרבה מאד קישורים פנימיים. באשר לזכאותו לערך, נראה לי שמעטים המוזיקאים הישראלים שיכולים לרשום לזכותם מגוון רב ועצום כזה של עבודה והישגים בתחום המוזיקה הישראלית, הן ביצירה והן בעשייה. אם כבר, ראוי לנו להתבייש שהערך הזה לא נכתב קודם.שלומית קדם - שיחה 18:26, 7 בפברואר 2018 (IST)

תודה שלומית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:25, 7 בפברואר 2018 (IST)

שלום רב, אני עורכת את הערך - רפי קדישזון לפי קורות החיים והניסוחים שהוא מעביר לי ולבקשתו[עריכת קוד מקור]

אם יש הארות אשמח לשמוע ולהעביר אליו Ori.malin - שיחה 21:37, 17 בפברואר 2018 (IST)

על ערך זה חלים כללי עריכה כמו על יתר הערכים בויקיפדיה ומר קדישזון אינו זה קובע ומחליט לגבי הניסוח בערך זה, אם זאת נשמח שמר קדישזון יוסיף מידע ויעשיר ערך זה. BAswim - שיחה 00:09, 18 בפברואר 2018 (IST)
שלום Ori.malin, הסברתי לך בדף שיחתך, וחבל שלא הקשבת. לנשוא הערך במקרה זה מר רפי קדישזון, אין זכות וטו בקביעת תוכנו של הערך. העריכות שהוספת אינן טובות ופוגעות בערך מהיבט אנציקלופדי. אני מבקשת שתפעלי בהתאם לכללי העריכה בוויקיפדיה. מה שאת עושה נקרא מלחמת עריכה, ועורכים נחסמים על מלחמות עריכה. ברו לי שבאת מכוונה טובה, אבל עדיין את כפופה לכללים שהקהילה קבעה. תשאירי את הפתיח כמו שהוא, ואני ממליצה שתתרכזי בשיפור הערך. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 08:46, 18 בפברואר 2018 (IST)

היי חנה, תודה על המענה, הצגתי את עצמי, עורכת הערך בהתנדבות, ואת הקשר שלי למר קדישזון כדי שיהיה קל לזהות ואפילו ציינתי שאשמח להארות, זוהי בדיוק ההפך ממלחמה וצר לי מאוד שכך פורש, כנראה שניתן לקרוא מילים כתובות בכל מיני פרשנויות.. כמו כן לא ניתן לאמר שאני לא מקשיבה, ביקשתם תמונה ואכן זו הועלתה, לגבי הפתיח, הוא מציג מידע שכבר איננו עדכני, ניסיתי לתרום לערך ולעדכנו, אם הדבר איננו תרומה אז שיישאר כמו שהוא רק חבל כי יש שם אי דיוקים. אשמח אם נוכל לשתף פעולה ביחד במיוחד שיש לנו קשר ישיר לנשוא הערך ואנו יכולים לקבל ממנו את הפרטים המדויקים ביותר, אני חושבת שהערך הרוויח מאד וכך גם מר קדישזון מתוספות העריכה . כל טוב. Ori.malin (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלום אורי, אין צורך לפתוח פסקה חדשה לצורך מענה. ואנא חתמי על תגובותיך. לעצם העניין, תכתבי כאן מה לא נכון בפתיח האם יש שם עובדות שגויות? הפתיח של הערך צריך להציג את נשוא הערך, וההיסטוריה שלו היא חלק מהצגת הנושא. אנחנו כותבים אנציקלופדיה לא כתבה בעיתון. לאחר שתתייחסי, אפשר יהיה להתייחס. אבל גם כשמשנים פתיח, לא מסירים קישורים פנימיים חשובים, הדרך בה את עורכת אינה לפי הכללים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 09:17, 18 בפברואר 2018 (IST)

שלום חנה, לבקשתך שאכתוב מה לא נכון בפתיח-הוא מנוסח בזמן הווה - ״רפי מלמד״... רפי איננו מלמד בסם שפיגל כבר שנים ארוכות, תודה . Ori.malin - שיחה 12:08, 18 בפברואר 2018 (IST)

תיקנתי, הוספתי את המילה בעבר, לצורך השינוי הקל הזה לא צריך לכתוב את כל הפתיח מההתחלה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 12:14, 18 בפברואר 2018 (IST)