שיחה:שמחה צישינסקי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות[עריכת קוד מקור]

לפי הפתיח, פיתח שיטה והוציא עליה ספר במליוני עותקים... נראה שיש חשיבות Ruven.b - שיחה 23:58, 5 בינואר 2017 (IST)

על מנת להבהיר חשיבות, יש לצרף לערך קישורים למקורות חיצוניים. יוניון ג'ק - שיחה 15:24, 6 בינואר 2017 (IST)
מה הכוונה במשפט "שמחה הינו כותב הספר "בוחרים להרגיש טוב" בעברית של ד"ר ברנס"? הוא תרגם את הספר? ערך אותו? הקליד אותו? כתב עליו? מעולם לא שמעתי הגדרה כזאת של תפקיד בהוצאת ספר. בכל אזכור או סקירה של הספר ברשת מצוין שהכותב הוא דייוויד ברנס, ללא אזכור או קרדיט כלשהו למר צישינסקי. Magisterשיחה 17:48, 6 בינואר 2017 (IST)
יתכן והכוונה לספר זה: (אנ'). יוניון ג'ק - שיחה 18:32, 6 בינואר 2017 (IST)
ודאי שהכוונה לספר זה, שאלתי היא על סמך מה נאמר בערך ששמחה צישינסקי הוא כותבו.... Magisterשיחה 18:56, 6 בינואר 2017 (IST)
אחד הערכים היותר משעשעים שראיתי בויקיפדיה. --ריהטא - שיחה 23:22, 7 בינואר 2017 (IST)
הערך הועבר לטיוטה על ידי משתמש:Nivkorkos, כותב הערך ביטל את ההפניה שלא נמחקה והוסיף תוכן. עכשיו נראה כאילו שהוא הועלו במקור על ידי ניב. משעשע. אני מחזירה את הערך לטיוטה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 11:27, 8 בינואר 2017 (IST)
חבר'ה, אתם צודקים שעל הערך היה להימחק. הוא נכתב על ידי בצורה חובבנית ולא ראויה. אני רוצה לכתוב את הערך מחדש בצורה מקצועית ורחבה - אבל לפני כן אני מעוניין לשמוע את דעתכם על הערך אם הוא ראוי למרחב הערכים. אציין מספר נתונים ראשוניים על נשוא הערך: שמחה צישינסקי הינו אדם מוכר מאוד בציבור החרדי בתור מאבחן ומטפל פסיכותרפיסטי וכן כאחד שמעביר והעביר עשרות סדנאות לציבור החרדי - בארץ ובעולם - להכשרת מטפלים חרדים. אני יהיה מעוניין להתמקד בעיקר על גישת הטיפול שלו, גישה המבוססת בעיקרה על שיטת הCBT. בנוסף האיש הינו עורך הספר "בוחרים להרגיש טוב" שיצא לאור ע"י מכון פסגות שבבעלותו של ניר עישר. כוונתי במילים "עורך הספר" היא כמשמעות המילה עורך. הוא לא כתב את את הספר אלא קיבל תרגום גולמי של הספר וערך אותו למה שקיים היום. הספר הינו תרגום של הספר feeling good שכתב אותו דייויד ברנס תלמידו של אהרון בק. במבחן גוגל האיש לא עובר כ"כ. אבל לדעתי זה אינו מדד משום שהרבה דמויות מהציבור החרדי אינם מופיעים ברשת עקב כך שהציבור החרדי פחות משתמש ברחבי הרשת. לדעתי האיש והשיטה ראויים למבחן גוגל הפוך. אשמח לשמוע את דעתכם. (Hilel848 - שיחה 08:32, 1 בפברואר 2017 (IST))