שיחה:תנוחות מין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

איחוד הערך "תנוחות מין" לתוך "יחסי מין"[עריכת קוד מקור]

כפי שכתבתי בתקציר העריכה - "תנוחות מין" הן חלק אינטגלי מיחסי המין ולכן צריכות להוות פרק בתוך הערך "יחסי מין". ALC • ג' בכסלו ה'תשע"ב • 02:17, 29 בנובמבר 2011 (IST)

דיון האיחוד צריך להתבצע רק לאחר שאסיים לפתח את הערך ולא לפני כן – וזאת משום שרק לאחר שאסיים את העבודה על הערך נדע אם יש מספיק חומר שמצדיק ערך מורחב נפרד. לפיכך, אני מבקש שתסיר את תבנית האיחוד מהערך עד אשר העבודה על הערך תושלם. TVJunkie - שיחה 02:55, 29 בנובמבר 2011 (IST)
אין כללים ברורים לויקיפדיה העברית בנושא הצבת תבנית איחוד על ערכים שעדיין נמצאים בעבודה? TVJunkie - שיחה 02:58, 29 בנובמבר 2011 (IST)
עד כמה שידוע לי, הכללים בנוגע לחשיבות או איחוד אינם קשורים לתבנית בעבודה - מדובר בעניין עקרוני בנוגע לנושא דף הערך. כאשר מדובר בנושא שתוצאות הדיון עלולות להיות כאלה שאיננו ראוי לדף ערך בפני עצמו אז לדעתי עדיף לשמוע דעות של ויקיפדים בנושא זה כמה שיותר מוקדם, כדי שלא יושקעו זמן ואנרגיות בכיוון שאולי יוחלט שאיננו מתאים. הרי מדובר במיזם שיתופי. ALC • ג' בכסלו ה'תשע"ב • 03:29, 29 בנובמבר 2011 (IST)
ההחלטה לאחד חייבת להיות עניינית וכמו כן, ולא פחות חשוב, ההחלטה חייבת להיות מבוססת על התוכן שקיים בערך עצמו. לדוגמה – לרוב, בדיוני מחיקה או דיוני איחוד הקהילה תבחר להשאיר ערך מקיף שכתוב באופן אינציקלופדי ושמבוסס על מקורות (לעתים גם כאשר הנושא שנוי במחלוקת) על פני קצרמר עם מספר פסקאות שהחשיבות להשארתו לא הובהרה מעולם כיאות בדף השיחה שלו ובשל כך איחודו או מחיקתו מוצדקים בהרבה. מסיבה זו, לפי דעתי, כל עוד קיימות תבניות בעבודה על הערכים יש לאפשר לעורכים בויקיפדיה לסיים לכתוב את הערכים ולהוכיח שהשארתם כערכים נפרדים מוצדקת. סטייה מנוהג זה, והתעקשות מצדך על איחוד הערך בטרם העבודה עליו הסתיימה, נחשבת בעיני לניסיון לסתימת פיות מצדך. TVJunkie - שיחה 04:07, 29 בנובמבר 2011 (IST)
האיחוד מיותר. נושא התנוחות רחב דיו כדי להצדיק ערך נפרד, ואין צורך להעמיס אותו על הערך יחסי מין, שעוסק אף הוא בנושא רחב דיו. דוד שי - שיחה 07:54, 29 בנובמבר 2011 (IST)
מסכים עם דוד שי. ייתכן שיש צורך לציין בערך יחסי מין ראו הרחבה או ערך מורחב תנוחות מין. בברכה, Rafael Guri שיחה 09:06, 29 בנובמבר 2011 (IST)
אף אני מצטרף לדבריו של דוד שי ומתנגד לאיחוד. יחסי מין הוא נושא רחב ומרכזי בחיי בני האדם, וכמקובל לגבי נושאים רחבים ומרכזיים, יש מקום לערכים מורחבים בנושאי משנה. מעבר לכך, הביטו בבינוויקי וראו בכמה שפות אחרות הערך קיים כערך עצמאי. ח"ח לטיויג'אנקי על יצירת הערך. Lostam - שיחה 10:11, 29 בנובמבר 2011 (IST)
מצטרף למתנגדים. הנושא ראוי לערך נפרד. עמרישיחה 00:43, 30 בנובמבר 2011 (IST)
הסרתי את התבנית על פי רוב הדעות בדף השיחה. אגב, כל הכבוד על השיפור וההרחבה של דף הערך שבוצעו כה מהר. כשהנחתי את התבנית הייתה רק רשימה של תנוחות וכעת זהו ערך נרחב ומפורט שגם אני סבור שראוי להתקיים בנפרד. ALC • ד' בכסלו ה'תשע"ב • 07:01, 30 בנובמבר 2011 (IST)