שיחת משתמשת:Enewme

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Enewme, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Yoav Nachtailer - שיחה 18:57, 6 בפברואר 2014 (IST)

התמונות בערך עפרי כנעני[עריכת קוד מקור]

שלום Enewme, העלית לוויקישיתוף תמונות רבות שקיבלת מעפרי כנעני. מכיוון שזכויות היוצרים עליהן שייכות לה, עליך לשלוח בדחיפות אישור בכתב על הסכמתה להעלות את כל הקבצים האלה ברישיון חופשי המתאים לוויקיפדיה. את כתובת הדוא"ל ונוסח האישור תמצאי בדף ויקיפדיה:OTRS. אם האישור לא יישלח מידית כל התמונות תימחקנה בעוד שבוע. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 07:46, 21 במרץ 2015 (IST)

שלום חנה Hanay, תודה על המידע. פניתי לעפרי כנעני והיא תשלח את האישור בדוא"ל בימים הקרובים. Enewme - שיחה 10:52, 21 במרץ 2015 (IST)
שלום חנה Hanay האישור נשלח הלילה בדוא"ל, אשמח אם תוכלו לתקן ההרשאות. תודה רבה ושבוע טוב Enewme - שיחה 10:54, 22 במרץ 2015 (IST)
האישור הגיע וטופל. בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:46, 23 במרץ 2015 (IST)

סדנה מתקדמת לעריכה[עריכת קוד מקור]

שלום לך Face-smile.svg. רציתי להזמין אותך לסדנה מתקדמת לעריכה בוויקיפדיה, שתתקיים ב-15 במאי, ממש לקראת סיומה של תחרות הכתיבה "נשים יוצרות ערך". פרטים והרשמה בדף המקושר. בברכה, Ravit - שיחה 23:02, 1 במאי 2015 (IDT)

עפרי כנעני[עריכת קוד מקור]

שלום לך, ראשית תודה על תרומתך בכתיבת הערך על כנעני במסגרת תחרות הכתיבה "נשים יוצרות ערך". קראתי את הערך, ולצערי ראיתי שרוב המלל בפרק "עבודות מרכזיות" מועתק מילה במילה ממספר כתבות באינטרנט, דבר המהווה הפרת זכויות יוצרים ולא ניתן לעשותו בוויקיפדיה. לכן נאלצתי להסיר את רוב הפרק. נשמח אם תרצי לערוך את הדברים כך שתשלבי מספר מקורות מידע ותכתבי מחדש, במילים שלך. תודה, Ravit - שיחה 23:19, 26 במאי 2015 (IDT)

ברכות![עריכת קוד מקור]

ברכות על קבלת פרס על כתיבת הערך SMirC-congrats.svg . לדעתי הוא מצוין וראוי בהחלט. שוב המון תודה על כתיבתו, ונשמח אם תרצי להמשיך ולכתוב בוויקיפדיה בזמנך החופשי ולהנאתך, בכל נושא שמעניין אותך או שתרצי לחלוק את הידע שלך בו. בברכה, Ravit - שיחה 00:29, 3 ביולי 2015 (IDT)