שיחת משתמשת:Ktb

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Ktb, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
טישיו - שיחה 22:00, 7 בפברואר 2012 (IST)

קישורים חשובים - ויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

נ.ב. עניתי לכן בדף השיחה שלי. מחכה לתגובתכן שם • רוליג שיחה • אמצו חתול 00:20, 8 בפברואר 2012 (IST)

משתמשת:Ktb/תנועה אותנטית[עריכת קוד מקור]

שלום לך, והמון תודה על תחילת כתיבת הערך החשוב על פרופיל התנועה של קסטנברג. ערכתי אותו במקצת, כך שיתאים מבחינת העיצוב והניסוח לסגנון הכתיבה המקובל בוויקיפדיה (למשל, בערכים בוויקיפדיה מקובל ליצור כותרות מצד ימין ולא במרכז הדף, באמצעות סימני = וללא הדגשות נוספות; בנוסף כדאי להשתמש בקישורים פנימיים "כחולים" אל ערכים שכבר קיימים בוויקיפדיה, בדומה לקישורים שיצרתי בפסקת הפתיח של הערך).
שני דברים שחשוב לי להציע הם ראשית נושא הערות השוליים - יצרתי עבורך דוגמאות בתוך הטקסט לאופן בו יוצרים הערת שוליים (באמצעות תבנית:הערה, כך: {{הערה|...}} ) ובסוף היא מופיעה בסוף הדף; נשמח אם תוכלי לכתוב ציטוט ביבליוגרפי מלא של כל הסימוכין המקוצרים (במקום הצורה המקוצרת loman, 1995 למשל). בנוסף, לגבי המידע הנרחב שכתבת על ד"ר קסטנברג: קורות חייה ותרומתה מעבר לפיתוח המודל הם אכן מרתקים, אך הם לא מתאימים להופיע בערך הזה, המדבר רק על המודל עצמו; אני ממליצה להעתיק את המידע ולהכניס אותו לתוך ערך חדש, שייקרא ג'ודית קסטנברג (תוכלי ללחוץ על הקישור האדום הזה ולערוך אותו כמו ערך רגיל ולהכניס לתוכו את המידע, ואחרי שתשמרי הוא יהפוך ל"כחול" ותוכלי לקשר אליו בקישורים פנימיים מתוך הערך הנוכחי).
שוב תודה רבה על כתיבת הערך והעשרת הקוראים בוויקיפדיה בתחום זה. אשמח לסייע בכל שאלה והערה, תוכלי לכתוב לי כאן באמצעות לחיצה על "עריכה" למעלה (אני עוקבת אחר דף זה ואשים לב כשתעני). המשך יום נעים, Ravit - שיחה 21:04, 11 ביוני 2012 (IDT)

המון תודה לך רווית על התיקונים, אני אתייחס לכולם בהמשך.. בנתיים יש לי מס' שאלות אני צריכה להכניס טבלה משלושה טורים ושש שורות

בנוסף, אני צריכה להכניס שתי תמונות אחת ליד השנייה ...

איך עושים הדבר...

והשאלה הכי חשובה האם אני כותבת במקום הנכון... שלא אגלה בסוף שכול מה דכתבתי הוא בארגז החול... וגם הכתיבה שלי היא תחת הכותרת תנועה אוטנטית זה אמור להיות תחת כותרת אבחון תנועתי על לפי שיטת קסטנברג

תודה בנתיים ונהיה בקשר בהמשך..

הי!
אתן כותבות במקום הנכון.
לפני הכל, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן חשוב להקפיד עליה.
חוץ מזה, שמתי לכם למעלה כמה קישורים שיסייעו לכם עם הערות השוליים והקישורים וכדומה.
לגבי שם הערך, פתחתי דיון בעניין בדף השיחה של הערך אני מצע שנדון שם כולנו ונחליט יחד. בכל אופן אבחון תנועתי על לפי שיטת קסטנברג הוא שם ארוך מדי ולא מתאים לאנציקלופדיה.
לגבי הטבלה, זה קצת מסובך, אני אעשה זאת בשבילכן. לגבי התמונות, תסתכלו על הערך התפתחות ציורי ילדים (מהקורס של רחל) ותראו איך זה נעשה שם. אם לא תסתדרו, תגידו לי.
רוליג שיחה • אמצו חתול 22:51, 11 ביוני 2012 (IDT)

תודה על הוספת הטבלה... בהמשך נדון לגבי השם - אנחנו נברר עם המרצה מה נכון לרשום ושיהיה קצר נהיה בקשר... --Ktb - שיחה 23:18, 11 ביוני 2012 (IDT)

יופי שחתמת. עכשיו עוד משהו קטן באורך של שתי נקודות.
בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.
לילה טוב! • רוליג שיחה • אמצו חתול 23:20, 11 ביוני 2012 (IDT)
תודה לרוליג על התשובות והעזרה. לגבי מה ששאלתן על ארגז החול - אכן כרגע אתן כותבות בארגז חול, זה המקום הנכון, אך כשהערך יהיה בשל ומוכן לעבור למרחב הערכים הראשי של ויקיפדיה, וכמובן לאחר שיוחלט על השם המתאים - אפשר יהיה להעביר אותו בלחיצה פשוטה על המקש "העברה" שנמצא תחת הלשונית של משולש קטן למעלה. Ravit - שיחה 10:37, 13 ביוני 2012 (IDT)
תודה רווית, הרגעת אותי שבלחיצה אפשר להעביר הכול.. נהיה בקשר

85.64.188.54 13:22, 13 ביוני 2012 (IDT)

דף משתמשת[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Ktb,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמשת, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכלי להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמשת:Ktb". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותייך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותייך כוויקיפדית מן המניין.

בברכה, וברכות על העריכות המסיביות היום. • רוליג שיחה • אמצו חתול 23:25, 27 ביוני 2012 (IDT)

שלום רוליג ורוית אשמח אם תוכלו לענות לי על כמה שאלות:

1. יש לי שתי תמונות שברצוני להוסיף אחת ליד השנייה הם נמצאות אצלי בקובץ במחשב והם גם נמצאות באינטרנט - אך אינם נמצאים שם בגודל המתאים... עיינתי בהסברים ובערך של האומנות אך עדין לא הבנתי איך לקשר התמונה לקובץ שיש לי?? 2. הוספתי הפנייה למילה ברטנייף ויצא ליד המילה פסיק שלא צריך להופיע וגם אני לא רואה אותו בתוך העריכה כדי למחוק - מה עושים? 3. לגבי החלק של "לקריאה נוספת" איך אפשר לכתוב מקורות באופן שזה יתאים לכללי ה-APA כלומר צריך שהשורה השנייה תהיה במרווח של 5 טאב ומיושר?? 4. ודבר אחרון האם השפה הכתובה היא מתאימה והאם יש אפשרות לעיין ולעשות עריכה לשונית במקומות שצריך לפני שמעלים את הערך באופן סופי? המון תודה לכם.. --Ktb - שיחה 00:51, 28 ביוני 2012 (IDT)

שלום לך, כמה תשובות:
1. תוכלי לצרף פה קישור (קופי-פייסט) של דפי האינטרנט בהם מצויות התמונות? ננסה לעזור.
2. באמת קטע מוזר הפסיק הזה... בכל אופן, התבנית "קישור כללי" לא נמצאת כאן הרבה בשימוש, אז בכל מקרה לא כדאי להשתמש בה. כשיש קישור חיצוני כמו בלאבאן וברטנייף - עדיף לכתוב אותו בצורה של הערת שוליים, ראי איך תיקנתי שם; וכשיש קישור פנימי, כלומר כשכבר קיים ערך על הנושא הזה בתוך ויקיפדיה העברית, צריך לעשות סוגריים מרובעים כפולים, כפי שעשיתי במילה אנה פרויד.
3. לא נהוג כאן לכתוב ביבליוגרפיה עם 5 טאב, ואל דאגה - לא נראה לי שזה הוריד ציון לסטודנטים בקורסים הקודמים כאן :) תיקנתי מבחינת יישור לשמאל (פשוט להשאיר את הקוד div בתחילת ובסוף הפרק ולהמשיך לכתוב את כל המקורות בין שניהם עם כוכבית בהתחלה). כנ"ל אפשר לעשות בפרק הקישורים החיצוניים.
4. אשמח לעיין ולערוך לשונית בהמשך השבוע, ייקח לי קצת זמן. בינתיים אני ממליצה בחום שפשוט תקראי בנחת את הכול מהתחלה עד הסוף ותראי אם זה זורם ואיפה אפשר לתקן תיקונים קטנים.
לילה טוב, Ravit - שיחה 01:13, 28 ביוני 2012 (IDT)
הי לכן! כמה הרחבות:
לענין התמונות, שימי לב לעניין זכויות יוצרים!
לעניין קישורי לאבאן, לא מקשרים לערך בוויקיפדיה האנגלית. אם השתמשת בו כמקור, עדיף שתמצאי מקור אקדמי. בכל מקרה, אני מקווה שבקרוב ייכתב הערך בעברית.
לבסוף, בוויקיפדיה לא כותבים לפי ה-APA אלא לפי ויקיפדיה:ביבליוגרפיה ויש להקפיד על ההנחיות שכתובות שם. • רוליג שיחה • אמצו חתול 07:02, 28 ביוני 2012 (IDT)
תודה לך... אנחנו לא השתמשנו בלאבאן כמקור פשוט קשרתי הערך כדי שיהיה ברור על מה מדובר אז אתה מציע למחוק הקשור לויקפדיה באנגלית ולחכות שהערך יהיה בעברית? עכשיו נושא דחוף פתאום נמחקו לי כול הערות השוליים איך אפשר לחזור אחורה ולהציל המצב??תודה--Ktb - שיחה 11:53, 28 ביוני 2012 (IDT)
לגבי התמונה אנחנו יצרנו קשר עם המרצה וקבלנו אישור אך נפנה אליה שוב בעניין ליתר בטחון - אשמח אם תוכלו לשים תמונה שמופיעה באתרhttp://info.smkb.ac.il/home/home.exe/47060/47670 בנוסף לידה צריך לשים תמונה נוספת של כול הפרופיל תמונה זו מופיעה כשלוחצים על התמונה הראשונה. שתי התמונות רציתי לשם אחת ליד השנייה באמצע הדף כדי שיהיה ניתן לראות אותם... המון תודה ונראה לי שכמעט הגענו לסוף--Ktb - שיחה 13:38, 28 ביוני 2012 (IDT)
האם החומר נמחק??? שניתי שם משתמש בדף הראשי ואני לא מצליחה להכנס לארגז החול??--Ktb - שיחה 14:47, 28 ביוני 2012 (IDT)
לגבי לאבאן, הטקסט שאת כותבת צריך להבהיר בקצרה מה זה למי שקורא את הערך ולא מעניין אותו להעמיק בלאבאן. את הקישור תשאירי אדום עד שהערך ייכתב (וכך כעיקרון לגבי כל מושג אחר שיש מקום להפוך אותו לערך)
כל מה שכתבת שמור. לחצי בדף הערך על הכיתוב "גרסאות קודמות". את יכולה לערוך כל גרסה קודמת ואז היא תהפוך להיות הנוכחית.
הערך במשתמשת:Ktb/תנועה אותנטית כתמיד. לגבי התמונה, צריך אישור ממי שזכויות היוצרים שלו. אישור של המרצה לא מספיק. • רוליג שיחה • אמצו חתול 16:00, 28 ביוני 2012 (IDT)
לא נמחקון לך הערות השוליים. רק הסימון שמצביע לתוכנה איפה לכתוב אותן Face-smile.svgרוליג שיחה • אמצו חתול 17:19, 28 ביוני 2012 (IDT)
יופי המון תודה אני רואה שעוזרים לנו פה מאוד - תודה לך... אגב המרצה היא בעלת האתר וכפי שהבנתי היא שיצרה את התמונה...--Ktb - שיחה 17:23, 28 ביוני 2012 (IDT)
בשמחה. בעניין תמונות של אחרים, יש צורך להעביר אישור כלשהו. אני לא עשיתי את זה אף פעם בעצמי, אבל בטח יש הסבר ברור בעזרה:תמונות.
כתבתי לך גם הערה קטנה על הניסוח בדף השיחה של הערך.
בלי קשר, יש עכשיו אצל מזכירות בית הספר, אצל מרים, חוברות הדרכה על עריכה בוויקיפדיה. אני לא יודע כמה את צריכה בשלב הזה, אבל אם את מגיעה עדין לאוניברסיטה, כדאי לך לקחת. • רוליג שיחה • אמצו חתול 18:40, 28 ביוני 2012 (IDT)
ועוד משהו לגבי התמונות. אנחנו מדברים על הגרפים של פרופיל התנועה של קסטנברג, נכון? תשימי לב שאם היא לא יצרה את התמונה, אלא סרקה אותה מספר למשל, אז זכויות היוצרים אינם שםה גם אם זה נמצא אצלה באתר. אם יש בעיה של זכויות יוצרים, אפשר לפנות לויקיפדיה:סדנה לגרפיקה, לתת להם לינק לאתר ולבקש שיעשו גרפים דומים. הם עושים עבודה מצוינת ובעברית. • רוליג שיחה • אמצו חתול 18:45, 28 ביוני 2012 (IDT)
לגבי התמונה עשיתי עריכה בעצמי בשתי התמונות מחקתי הרישום מלמטה, בתמונה הראשונה הגדלתי חלק מהגרפים והזזתי קצת אותם.. האם זה מספיק?
אני לא יודע אם מספיק לעשות כמה שינויים. נסי ליצור את הגרפים מחדש או להעתיק אותם באופן ידני. לחילופין, בקשי בסדנה שיעשו את זה בשבילך. אל תשכחי לשים להם קישור לגרפים המקוריים וגם לחתום. • רוליג שיחה • אמצו חתול 19:25, 28 ביוני 2012 (IDT)
שלום לך...בסוף בניתי גרפים בעצמי על דף וורד ושלחתי לך אותו למייל כי אני לא מצליחה להעלות אותו פה... תודה ומקווה שאפריע פחות בעתיד :)...--Ktb - שיחה 22:22, 28 ביוני 2012 (IDT)
כל הכבוד על יצירת הגרפים. שלחתי לך את התמונות בפורמט שתוכלי להעלות אותו. לכי לעזרה:תמונות ותעלי משם. אם תתקעי אני אסייע לך, אבל להעלות תמונות שיצרת בעצמך זה יחסית פשוט. מזכיר לך שכתבתי לך משהו גם בדף השיחה של הערך. • רוליג שיחה • אמצו חתול 07:18, 29 ביוני 2012 (IDT)
בנוגע לתמונה אני שוב לא מצליחה להעלות אותה- אני מגיעה לחלון שבו אני רושמת מידע על התמונה אך כשאני לוחצת על העלאה מקבלת הערה "שהמידע שספקתי על הרשיון אינו תקין" ולא מעלה לי אותה בנוסף ברצוני לברר האם הכתיבה בוורד מסמך DOC. הוא בעייתי כי רשום שם שצריך מסמכים מסוגים ספציפיים... לגבי הטבלה היא נראית מצויין.. אני אתייעץ עם הבנות שכותבות איתי ואחזור אליך... לגבי ההעריכה יופי של ניסוח נשמע אחלה... המון תודה--Ktb - שיחה 19:30, 29 ביוני 2012 (IDT)
בעצם אפשר להעלות את מה שיצרתי כתבלה ולא כתמונה כי מה שיצרתי הינו טבלה בעצם - אך להעלות את זה בגודל קטן יותר??--Ktb - שיחה 19:35, 29 ביוני 2012 (IDT)
אני לא מבין. ניסית להעלות את קבצי התמונות או את קובץ הוורד? הכתוונתי שתנסי להעלות את התמונות ששלחתי לך, ואז את אכן מעלה תמונה. אני לא יודע אם אפשר להעלות קובץ DOC
לגבי הרישיון, תבחרי את
my own work. copyleft,attribution required. multi license... וכו'.
אם עדין לא עובד - תגידי. • רוליג שיחה • אמצו חתול 23:14, 29 ביוני 2012 (IDT)
בסוף שניתי השם של התמונה והצליח לי... עוד משהוא איך עורכים תוכן עניינים - בחלק של מערכת 2 חסר פירוט:דפוסי נשימה, תנועות ציריות?? חפשתי ואני לא מוצאת איך עושים את זה??Ktb - שיחה 03:25, 30 ביוני 2012 (IDT)
אתתוכן העניינים לא עורכים, אלא את הכותרות של הערך שמסומנות בסימני שווה = (שניים, שלושה, וכו) והופכות להיות תוכן עניינים באופן אוטומטי. סידרתי את הכותרות בחלק שהזכרת. אני רואה שהצלחת להעלות את התמונות. כל הכבוד!
ועוד משהו, הערך על ג'ודית קסטנברג, הוספתי אותו לרשימת הערכים בויקיפדיה:כתיבה בוויקיפדיה כמטלה אקדמית/טיפול באמנויות/ראשי. • רוליג שיחה • אמצו חתול 13:00, 30 ביוני 2012 (IDT)
יופי! תודה לך לפחות העשייה שלנו לא תלך סתםKtb - שיחה 14:57, 30 ביוני 2012 (IDT)
לא רק שלא תלך סתם, היא תשמש הרבה מטפלים בתנועה ובכלל שיסתכלו בערך במקום שעבודה רגילה שהשקעתן בה הרבה תשכב על מדף בלי לקבל יחס. קרדיט על עבודתך יש בהערות העריכה ובדף השיחה. • רוליג שיחה • אמצו חתול 16:12, 30 ביוני 2012 (IDT)
רוליג הוציא לי את המילים מהפה Face-smile.svg. עבודה נפלאה, תודה! Ravit - שיחה 16:26, 30 ביוני 2012 (IDT)
יופי..המון תודה אגב חלק מהדברים שכתבנו הם דבריה של הבת שלה של קסטנברג ששלחה מייל למרצה נאוה לוטן שגם יצרה קשר עם אנשים שמכירים וספקה לנו את החומר המאוד אישי על חייה...Ktb - שיחה 17:24, 30 ביוני 2012 (IDT)

ג'ודית קסטנברג[עריכת קוד מקור]

שוב שלום לך. לבקשתך התחלתי לערוך את הערך. דבר ראשון, כפי שכבר כתבתי כאן בעבר, לא מקובל לכתוב היסטוריה אישית מורחבת של מפתח השיטה בערך על השיטה, אלא בערך אודות האיש. לפיכך העברתי את כל הדברים החשובים שכתבת על ג'ודית קסטנברג לערך מורחב הנושא את שמה - ג'ודית קסטנברג. זאת תוך השארת הפניה בולטת ל"ערך מורחב" בראש הפסקה על ההיסטוריה, ותקציר שמתייחס רק לפועלה בתחום פיתוח השיטה, ולא דברים אישיים ומקצועיים אחרים שקרו בחייה. כמובן שבערך אודות האישה ניתן מלוא הקרדיט לעבודתך והשקעתך, כמקובל בוויקיפדיה - בדף הגרסאות הקודמות של הערך.

אז מה דעתך על הערך על ג'ודית קסטנברג? ערכתי אותו קצת כך שיתאים לסגנון המקובל בוויקיפדיה, והוא נמצא כבר במרחב הערכים הראשי, להנאת כלל קוראי ויקיפדיה. תוכלי להמשיך לתקן ולערוך אותו שם, בלחיצה על לשונית העריכה.

לילה טוב, Ravit - שיחה 00:53, 30 ביוני 2012 (IDT)

המון תודה לך רוית על המאמצים...Ktb - שיחה 14:56, 30 ביוני 2012 (IDT)

סיום כתיבה[עריכת קוד מקור]

שלום לכם... הוספתי עוד קצת חומר אך לרוב אני לא ארחיב עוד. שאלתי האם הכתוב הוא מספיק למצופה בכתיבה לוויקפדיה? ואם יש דברים שלא כתובים ברור אשמח להערות - כי למי שמכיר החומר קשה לזהות והדברים נראים לו יותר ברורים ושאלה נוספת אני מתכננת לשלוח למרצה לקבלת ציון סופי האם העריכה הסתימה או שצריך עוד זמן...המון תודה לשניכם נהניתי מאוד לעבוד מולכםKtb - שיחה 18:52, 2 ביולי 2012 (IDT)

שלום לך! סיימתי לקרוא את הערך, נהניתי מאוד, הוא ממש מעניין, אם כי כמובן גם מורכב קצת, ככה נבנה הפרופיל הזה כנראה Face-smile.svg. ביצעתי קצת עריכה והגהה במיוחד בפרק הגדול והמורכב העוסק בבניית הפרופיל. תוכלי לראות את השינויים בהשוואת הגרסאות הזו. הם התמקדו בעיקר בשינויי ניסוח כך שיהיה מובן קצת יותר עבור הקורא ה"הדיוט", הוספת קישורים פנימיים עם סוגריים מרובעים כשזה היה מתאים, והעברה של כמה מילים לועזיות לעבריות. עם זאת, את שתי המילים שהכי כדאי להעביר לעברית לא העברתי, כי הינחתי שכך הן מופיעות בתאוריה גם כשמדברים עליה בעברית: "ריתמוס" (מקצב?) ו"אפורט" (מאמץ?)... מה דעתך, האם יש שימוש נפוץ במילים העבריות של מונחים אלו, כך שנוכל לשנותן למען הקורא ההדיוט, או שנשאיר זאת בלועזית?
את יכולה כמובן לשלוח למרצה קישור לדף הזה, אך אם לא דחוף לך, אולי נחכה עוד להתייחסותו והערותיו של רוליג. אגב, לעניות דעתי הערך בשל לעבור למרחב הערכים הראשי, הוא במצב תקין ותמיד אפשר לשפר אותו גם שם; רוליג, מה דעתך? Ravit - שיחה 00:37, 3 ביולי 2012 (IDT)
אני חושב שאפשר להעביר את הרך למרחב הערכים תחת השם פרופיל התנועה של קסטנברג. הנחיות איך לעשות זאת מופיעות בעזרה:איך לשנות שם של דף.
לגבי המושגים, נטייתי היא לתרגם כל מושג שאין ערך מיוחד לשפת המקור. גם את המילה סיסטם אפשר לתרגם למערכת. זה יקל על הקורא ההדיוט, ותקנו אותי אם אני טועה, מי שמכיר את השיטה לא יצטרך להתאמץ כדי להבין על מה מדובר גם אם יקרא זאת בעברית. זה רעיון טוב לשלוח את הקישור למרצה. אולי יהיה לה משוב מועיל טרם הגשה סופית של הערך. • רוליג שיחה • אמצו חתול 01:26, 3 ביולי 2012 (IDT)
ברכות על ההעברה למרחב הראשי!
שאלה קטנה, לא סיכמת עם רוית על השם פרופיל התנועה של קסטנברג? • רוליג שיחה • אמצו חתול 06:52, 4 ביולי 2012 (IDT)
תודה על הערנות לא שמתי לב, עכשיו תקנתי, לגבי השמות בלועזית שלחתי שאלה למרצה... מקסימום ניתן לכתוב בעברית ובין סוגריים באנגלית... נדבר עד אז... עוד משהו קטן הטבלה שצרפתה הסוגרים של המילים באנגלית בשורה אחרת מהמילה ניסיתי לקרב אך זה לא עובד, מה אתה מציע..?Ktb - שיחה 14:20, 4 ביולי 2012 (IDT)
את מדברת על הטבלה של "חלוקת הריתמוסים לפי השלב ההתפתחותי"? אצלי זה מופיע באותה שורה העברית והאנגלית... • רוליג שיחה • אמצו חתול 14:48, 4 ביולי 2012 (IDT)
בסדר, הקטנתי המסך אצלי ופתאום זה נראה אחרת... תודה:))Ktb - שיחה 15:14, 4 ביולי 2012 (IDT)