שיחת משתמשת:Sata43

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Sata43, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 17:42, 21 בנובמבר 2017 (IST)

בהמשך להדרכה באוניברסיטה במסגרת ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/מדעי הרוח - אוניברסיטת חיפה[עריכת קוד מקור]

Penguin student by mimooh.svg
שלום לך,

בהמשך להדרכה בה השתתפת, בנוסף לקישורים לדפי ההנחיות במלבן ברוך הבא לעיל, להלן קישורים לדף בו נמצא קישור לדף המיזם בו אתה משתתף, ודפי עזרה - מומלץ מאוד לעיין בהם:


לאחר הכניסה, יש ללחוץ על הלשונית "יצירה" למעבר לעורך החזותי. כותבים טקסט ושומרים בכפתור המלבני הכחול "פרסום הדף", משמאל למעלה.

בחתימה שלי נמצא גם קישור לדף השיחה שלי. אני אלווה אותך בהנחיות בדף השיחה שלך.

ניתן תמיד להגיע לטיוטה שלך דרך הקישור "תרומות" בראש המסך מצד שמאל, מימין לקישור יציאה מהחשבון. מקישור זה אפשר להגיע לכל רשימת העריכות שלך.

אם ברצונכם להשתמש ב"מודול התרגום" יש לגשת לקישור בטא הנמצא בראש המסך משמאל, ובמסך שיפתח יש לסמן את האפשרות תרגום תוכן, זאת האפשרות האחרונה למטה. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור השמירה למטה.

אם יש לך שאלות נא לשאול אותן בדף השיחה שלך. יש להקיש על הקישור [פסקה חדשה] ולכתוב את הדברים, או ללחוץ על הקישור [עריכת קוד מקור] כדי לענות לפניה שנכתבה.
נא לא לשכוח לתייג אותי בהתאם להסבר בדף {{תיוג}} ו"לחתום" בתום הדברים - עושים זאת באמצעות הקלדת 4 סימני טילדה (~).

                                                            שיהיה בהצלחה פרח, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 05:39, 23 בנובמבר 2017 (IST)

משתמשת:Sata43/סיר בישול בעת העתיקה[עריכת קוד מקור]

שלום מאיה, להלן קישור נוסף לטיוטה שלך -> משתמשת:Sata43/סיר בישול בעת העתיקה. אנחנו נתכתב בקשר לטיוטה שלך כאן. לצורך מענה יש ללחוץ על הקישור [עריכת קו מקור] משמאל לכותרת, לכתוב תגובה מתחת לתגובה שלי, לא לשכוח לתייג אותי, ראי תבנית:תיוג ולחתום. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 17:15, 29 בנובמבר 2017 (IST)

סיר בישול וקנקנית מתל אסור
אני שמחה לראות שהתחלת לעבוד על הטיוטה. אפשר לחפש תמונות בוויקישיתוף. צרפתי לך תמונה שאני צילמתי בריבוע שאני חפרתי מתקופת הברונזה המאוחרת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח
יצרתי בויקישיתוף קטגוריה C:Category:Ancient cooking pots הכוללת סירים מהעת העתיקה. יש עוד תמונות רבות של סירים עתיקים שיש למצוא ולשייך לקטגוריה. אבל זאת התחלה. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 08:12, 10 בינואר 2018 (IST)
חנה Hanay שלום, אני נינה לא מיא. תודה רבה על התמונות. אני אמשיך לעבוד על זה.
שלום נינה, אני מתנצלת, לא יודעת מהיכן המאיה הגיע Face-smile.svg. אין צורך לפתוח פסקה חדשה למענה, לוחצים על הקישור [עריכת קוד מקור] משמאל לכותבת הפסקה ועונים מתחת. אבל צריך לחתום על התגובה, אחרת התיוג לא עובד. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:10, 10 בינואר 2018 (IST)
תודה רבה, מקווה שהבנתי, אם לא אני אבקש להראות לי עוד פעם איך עושים את זה. משתמשת:Sata43Sata43 - שיחה 16:44, 13 בינואר 2018 (IST)
שלום נינה, ראיתי בפרק "קישורים חיצוניים" שכתבת "היסטוריה סירי בישול מודרניים" אבל אין קישור לדף האינטרנט אליו רצית לקשר.
בנוסף אני ממליצה להוסיף תמונה של סיר בראש הערך בפסקת הפתיח, זה נהוג ומושך יותר תשומת לב. איני יכולה להגיע היום לשמוע אותך מציגה את הנושא, אז שיהיה לך בהצלחה. Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 05:07, 17 בינואר 2018 (IST)