שיחת משתמשת:Yajoe2016

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Yajoe2016, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:18, 10 בינואר 2016 (IST)

נסיון[[עריכת קוד מקור]

משתמשת:hanay אין בעיות --Yajoe2016 - שיחה 19:42, 12 בינואר 2016 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

משתשמשת:hanay תודה רבה על הסבלנות --Yajoe2016 - שיחה 19:44, 12 בינואר 2016 (IST)

הי, לא תייגת אותי נכון, לכן לא קיבלתי הודעה. את צריכה לתייג משתמשת:Hanay. אם הקישור אדום, זו אינדיקציה שיש בעיה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 20:55, 12 בינואר 2016 (IST)

ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/מדעי הרוח - אוניברסיטת חיפה[עריכת קוד מקור]

Penguin student by mimooh.svg
שלום לך,

בהמשך להדרכה בה השתתפת, בנוסף לקישורים לדפי ההנחיות במלבן ברוך הבא לעיל, להלן קישורים לדף בו נמצא קישור לדף המיזם בו אתה משתתף, ודפי עזרה - מומלץ מאוד לעיין בהם:


לאחר הכניסה, יש ללחוץ על הלשונית "יצירה" למעבר לעורך החזותי. כותבים טקסט ושומרים בכפתור המלבני הכחול "פרסום הדף", משמאל למעלה.

בחתימה שלי נמצא גם קישור לדף השיחה שלי. אני אלווה אותך בהנחיות בדף השיחה שלך.

ניתן תמיד להגיע לטיוטה שלך דרך הקישור "תרומות" בראש המסך מצד שמאל, מימין לקישור יציאה מהחשבון. מקישור זה אפשר להגיע לכל רשימת העריכות שלך.

אם ברצונכם להשתמש ב"מודול התרגום" יש לגשת לקישור בטא הנמצא בראש המסך משמאל, ובמסך שיפתח יש לסמן את האפשרות תרגום תוכן, זאת האפשרות האחרונה למטה. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור השמירה למטה.

אם יש לך שאלות נא לשאול אותן בדף השיחה שלך. יש להקיש על הקישור [פסקה חדשה] ולכתוב את הדברים, או ללחוץ על הקישור [עריכת קוד מקור] כדי לענות לפניה שנכתבה.
נא לא לשכוח לתייג אותי בהתאם להסבר בדף {{תיוג}} ו"לחתום" בתום הדברים - עושים זאת באמצעות הקלדת 4 סימני טילדה (~).

                                                            שיהיה בהצלחה פרח, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:50, 13 בינואר 2016 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על ההנחיה

משתמשת:Hanay--5.29.43.59 20:03, 13 בינואר 2016 (IST)

משתמשת:Yajoe2016/תקוה לוי[עריכת קוד מקור]

הי יפה, התחלתי לעבור על הטיוטה שלך בוויקיפדיה, אני מבצעת עריכות קטנות, חלקן למשל: במקום לכתוב כל הזמן תקוה לוי, מציינים את השם המלא בפתיח ואחר כך רק לוי. לאחר שאסיים, אם יהיו לי הערות אכתוב אותן כאן.

לגבי התמונה, מכיוון שהיא נפטרה, אז אפשר להעלות את תמונתה מאחד האתרים שבו היא מופיעה, ברישיון בשימוש הוגן, אבל במקום המקור בתבנית הרישיון, יש לקשר לאתר ממנו התמונה נלקחה. כדי לענות לי, יש ללחוץ על הקישור [עריכת קודמ מקור] משמאל לכותרת ולענות מתחת לתגובה שלי. לא לשכוח לחתום, ורצוי מאד לתייג אותי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:50, 25 במאי 2016 (IDT)

עברתי על הטיוטה, אין לי הרבה הערות:

  1. בסוף הפרק "פועלה לקידום החינוך בשכונות ועיירות הפיתוח" את כותבת ציטוט "כל אוכלוסיה מוחלשת- תקוה לוי היתה שם בשבילה"., לא ברור הקשר בין הציטוט הזה לפסקה שלפניו. הוא נראה תלוש ולא במקום
  2. בפסקת הפתיח את כותבת: תקוה לוי נפטרה ממחלת הסרטן בגיל 52. זה לא מידע שמקומו בפסקת הפתיח, הוא גם מופיע בפרק "ביוגרפיה. יש להסיר מפסקת הפתיח, רק תעבירי גם את הערות השוליים, אם יש בכך צורך.
  3. ברשימת פרסומיה את מציינת כתבי את לא מוכרים כמו "עיתו אחר" ו"מצד שני" לכתב העת נגה יש ערך בוויקיפדיה ראי נגה (כתב עת) שקישרתי אליו. אני ממליצה שבפעם הראשונה שאת מציינת את כתב העת תכתבי הערת באור מי המפרסם של כל כתב עת.

נראה לי שהשתלטת יפה על טכניקת העריכה בוויקיפדיה. כל הכבוד. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:04, 25 במאי 2016 (IDT)

תודה רבה, אעשה את התיקונים הנדרשים. חנה Hanay

אולי תוכלי לברר את תאריך הלידה והפטירה המדויקים? היא נפטרה כנראה באוגוסט 2012, כנראה ב- 1 בחודש. ככשאת מגיבה, אל תשכחי לחתום, אחרת התיוג לא עובד. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:35, 25 במאי 2016 (IDT)

הי חנה, כיצד עלי לחתום מלבד להוסיף את התיוג שלך? האם עכשיו נוספה חתימה? האם תוכלי להסביר מה הכוונה "ברישיון בשימוש הוגן", בבדיקה בגוגל ניתן לבדוק רק זכויות יוצרים (עם וללא שימוש חוזר)? ומה הכוונה בהערת באור ליד המפרסם של כתב העת? כיצד אני מוסיפה הערה כזו? אני בודקת לגבי התאריכים תודה מראש. Yajoe2016 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה

  1. לגבי העלאת קובץ ברישיון שימוש הוגן, ראי את הקישור הזה. יש קישור בצד ימין של המסך מתחת לקישור כלים, העלאת קובץ לשרת ושם בוחרים שימוש הוגן. תבחרי תמונה שאת מעדיפה, תורידי למחשב שלך, תני שם לקובץ ותעלי בקישור. אל תשכחי ללחוץ על החלון הצר למטה להוספת רישיון בשימוש הוגן.
  2. לגבי באור: את משתמשת באפשרות הערת שוליים "ציטוט" ושם בוחרת באפשרות "טופס בסיסי" וכותבת טקסט הסבר
  3. לגבי חתמיה, העתקת בתיוג את כל החתימה שלי וזה נראה כאילו התגובה היא שלי, את מתייגת אותי רק משתמשת:Hanay, וחותמת בסוף המשפט עם 4 טילדות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:52, 25 במאי 2016 (IDT)

תודה רבה, אעדכן --Yajoe2016 - שיחה 22:59, 25 במאי 2016 (IDT) חנה Hanay

חנה שלום, הוספתי את המידע החסר והעלאתי תמונה ברישיון שימוש הוגן. עם זאת, לא מצאתי את תאריך הלידה שלה. תודה רבה על הייעוץ וההדרכה. --Yajoe2016 - שיחה 11:52, 26 במאי 2016 (IDT) חנה Hanay