שיחת משתמש:אלעדר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אלעדר, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דרור 00:48, 15 באפריל 2007 (IDT)

תשלומי ארבעה וחמישה[עריכת קוד מקור]

קודם כל, ברוך הבא! דבר שני, סדרת לעצמך עבודה רצינית עכשיו, אתה צריך להתחיל להרחיב את הערך שלך... קדימה לעבודה! בברכה, נת- ה- 00:51, 20 באפריל 2007 (IDT)

תמונה:עבודה זרה.jpg[עריכת קוד מקור]

יש צורך להשלים את כל השורות בטבלת המידע. אנא עשה זאת. בתודה אוראלשיחההצטרפו למתקפת האיכות בנושא היסטוריה של סין 10:03, 29 באפריל 2007 (IDT)

פורים[עריכת קוד מקור]

שלום, שחזרתי את עריכתך בערך. קישורים חיצוניים, מטרתם להרחיב בנושא הערך. הקישור שהוספת לא היה ממוקד בכך כלל. ‏odedee שיחה 10:17, 10 במאי 2007 (IDT)

הרב_אליעזר_מלמד_שליטא.jpg[עריכת קוד מקור]

במסגרת הטיפול בתמונות בעייתיות במיזם התמונות, שמתי לב כי העלית את התמונה הנ"ל שלא בהתאם להנחיות הברורות המופיעות בדף העלאת קובץ לשרת ובדפי העזרה בנושא תמונות. אנא פעל על פי ההנחיות בדף זה, אחרת התמונה עלולה להימחק בשבוע הקרוב. בהמשך לשיחה זו אני לרשותך לשם מתן מידע ועזרה. לחלופין, ניתן ואף רצוי לפנות לדלפק הייעוץ שכן שם יש סיכוי טוב יותר לקבל תשובה מהירה יותר. ‏Gridge ۩ שיחה 00:51, 7 ביוני 2007 (IDT)

בית_קברות_נוצרי.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום. במסגרת הטיפול בתמונות בעייתיות במיזם התמונות אותרה התמונה הנ"ל. רישיונה של התמונה אינו תקין ואינו עומד בהנחיות החדשות המופיעות בדף העלאת קובץ לשרת ובדפי העזרה בנושא תמונות. אנא פעל על פי ההנחיות בדף זה, אחרת התמונה עלולה להימחק בעשרת הימים הקרובים. בהמשך לפנייה זו אני לרשותך לשם מתן מידע ועזרה. לחלופין, ניתן ואף רצוי לפנות לדלפק הייעוץ שכן שם יש סיכוי טוב יותר לקבל תשובה מהירה יותר.‏Gridge ۩ שיחה 21:55, 5 באוגוסט 2007 (IDT)

הספר רביבים[עריכת קוד מקור]

על הערך הוצבה תבנית {{הבהרת חשיבות}} . אם תוכל לחוות את דעתך על הספר זה עשוי להועיל תודה. יצחק - שיחה 11:31, 21 בפברואר 2008 (IST)

בינה לעיתים (ספר היסטוריה)[עריכת קוד מקור]

כדי שהערך לא יימחק, או כדי שיגיע למצב מכובד, תבקש כי יעבירו אותו לארגז החול שלך. אנא, עיין בספרים, קרא מה כותבים עליו אחרים, ונסה להרחיב את תוכן הערך. בהצלחה. חג פסח כשר, דני - שיחה 06:23, 3 באפריל 2009 (IDT)