שיחת משתמש:יותם עטאר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, יותם עטאר, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 20:59, 9 במאי 2011 (IDT)

קישורים[עריכת קוד מקור]

שלום, אנא שים לב כי אין להכניס שנים בתוך קישורים. כך למשל, יש לכתוב 10 במאי 2011 ולא 10 במאי 2011. בברכה, דורית 17:30, 10 במאי 2011 (IDT)

קטגוריה:זמרים דתיים[עריכת קוד מקור]

לא מומלץ ליצור את הקטגוריה הזו על דעת עצמך, בטרם התייעצות משמעותית. אסביר מדוע: אין בויקיפדיה קטגוריה לדתיים כקבוצה כללית (יש קטגוריה:חרדים ויש קטגוריה:ציונות דתית: אישים, אבל לא קטגוריה משותפת). בנוסף, במוזיקה חשוב הז'אנר יותר מהשיוך הדתי, ולכן יש קטגוריה:זמרים חסידיים ובנפרד קטגוריה:חזנים לדוגמה. לסיכום, לא מומלץ ליצור קט' כזו ללא התייעצות בויקיפדיה:דלפק ייעוץ וקבלת אישור שם. ‏DGtal‏ 17:16, 11 במאי 2011 (IDT)

קישורים פנימיים[עריכת קוד מקור]

שלום. מקובל כאן שדי בקישור פנימי במופע הראשון של כל מושג בערך (ראה ויקיפדיה:קישורים פנימיים). כמו כן, אין צורך להרבות בקישורים לערכי שנים ותאריכים כאשר אין בכך כדי להועיל לקורא הערך. אני-ואתה שיחה 11:57, 12 במאי 2011 (IDT)

מות עלי[עריכת קוד מקור]

שלום. מדוע העברת את מות עלי מי' באייר לט' באייר? שים לב שאפילו אם המקורות היו עומדים לצידך (ובמקרה הזה כמדומני שהם לא), אין לבצע מחיקה כזו בלי הסבר ראוי בתקציר העריכה. אני-ואתה שיחה 17:53, 16 במאי 2011 (IDT)

ארז משה דורון[עריכת קוד מקור]

למה מחקת את המידע על כך ש"גידל עם אשתו בת אחת"? מעט מן האורשיחה • כ"ח באייר ה'תשע"א • 10:48, 1 ביוני 2011 (IDT)

ביום שלישי הקרוב, ה-25 באוקטובר יערך במוזיאון סיור עבור עורכי וכותבי ויקיפדיה במסגרת מיזם גלאם מוזיאון ישראל. הסיור יחל בשעה 17:00. הכינוס לסיור יתקיים בביתן הכניסה למוזיאון. בגלל האופי הרשמי של המוזיאון, והמרחקים הגדולים בו אנחנו מבקשים להגיע בזמן. אם אתם אמורים או עלולים להתעכב, אנא דאגו לתאם זאת מולי מראש.

לחסרי רכב - ניתן להגיע למוזיאון מן התחנה המרכזית בירושלים בקו 9 או 9א (שהוא "יותר עדיף"), שתחנתם ממוקמת ברחוב שלפני מבנה התחנה המרכזית.

כמה דברים קטנים למען יחסינו הטובים עם המוזיאון - בתוך מבני המוזיאון אין רשות לצלם, מלבד לצלמים שמונו מראש לתעד את האירוע. בגן הפסלים ובכל מה שמחוץ למבנה ניתן לצלם. מבקרים שיבואו עם תיק גב יתבקשו להפקיד אותו במלתחה. תיקים אחרים (להלן תיק "צד") אינם זוכים לאותו יחס, משום מה.

נתראה בקרוב, Talmor Yair - שיחה 16:36, 23 באוקטובר 2011 (IST)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
כל הכבוד על העבודה שלך יותם עטאר - שיחה 14:36, 31 באוקטובר 2011 (IST)