שיחת משתמש:לימון-שחור

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
ברוכים הבאים לדף השיחה שלי

ברוך בואך[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, לימון-שחור, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, Amiroשיחה 19:06, 3 במרץ 2019 (IST)

כוכב למקשר![עריכת קוד מקור]

WikiLink Barnstar Hires.png כוכב המקשרים
כל הכבוד על הקישורים לויקינתונים שביצעת לעונות של גביע המדינה בכדורסל Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח! Amiroשיחה 12:47, 6 במאי 2019 (IDT)
SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! Amiro. לימוןחורשיחהתרומות • 12:52, 6 במאי 2019 (IDT)
אגב, שמתי לב לפי תיבות המשתמש שאתה חובב כדורסל - אתה מוזמן להשתתף במיזם כדורסלני נבחרת ישראל, שמטרתו להשלים את הערכים על כל הכדורסלנים ששיחקו אי פעם בנבחרת ישראל. Amiroשיחה 12:54, 6 במאי 2019 (IDT)
לא כ"כ נראה לי שאוכל להשתתף במיזם בזמן הקרוב עקב כך שרוב אתרי הספורט חסומים אצלי (אני משתמש באינטרנט מסונן), בכל מקרה תודה רבה וכל הכבוד על המיזם החשוב הזה. לימוןחורשיחהתרומות • 13:01, 6 במאי 2019 (IDT)

תסכים לסייע לי פעם בשבוע?[עריכת קוד מקור]

לילה טוב לימון-שחור,
הוטלה מגבלה קשה על האפשרות שלי לתרום לויקיפדיה אבל נאמר במפורש שאין כל מניעה שאבקש ממשתמש לאחר להכניס את התוכן למרחב הראשי אם התוכן בעל חשיבות בעיניו.
האם תסכים שפעם בשבוע אציג לעיונך פיסקה שלדעתי ראויה להיכלל בערך מסויים, וככל שהיא (או חלק ממנה) יהיה בעל חשיבות בעיניך - תכניס אותה בעצמך לאותו ערך? בן נחום - שיחה 18:19, 16 בדצמבר 2019 (IST)

שלום בן נחום. תרומותי לויקיפדיה, ברובם המכריע הם בערכים ותחומים ספציפים. בנוסף, הביקורים שלי בויקיפדיה, הם לא על בסיס קבוע, כך שאיני יכול לדעת מתי הפעם הבאה שאכנס לויקיפדיה, על כן אני לא חושב שאוכל לעזור לך בנושא, בהצלחה. לימון-שחורשיחה • 18:36, 16 בדצמבר 2019 (IST)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום לימון-שחור,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

בברכה, דגש - שיחה 21:26, 18 במרץ 2021 (IST)

SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! דגש. לימון-שחורשיחה • 02:11, 24 במרץ 2021 (IST)