שיחת משתמש:עמרי7031

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף שיחת משתמש:עמרגמן)

מכבי תל אביב (כדורגל)[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף מכבי תל אביב (כדורגל) בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, אור/Doror - שיחה 20:08, 15 ביוני 2016 (IDT)

איתן רצון[עריכת קוד מקור]

שלום. נאלצתי להעביר את הערך למרחב המשתמש שלך (ראה כאן), מאחר והשחקן לא עומד בקריטריונים שנקבעו ליצירת ערכי כדורגלנים. אם וכאשר השחקן יעמוד בקריטריונים שנקבעו, ניתן יהיה להחזיר את הערך למרחב הערכים. עמרישיחה 13:48, 17 בינואר 2021 (IST)

הוא שחקן בליגה הראשונה בישראל בקבוצת צמרת, למה שלא יהיה לו ערך בויקיפדיה? אני השקעתי ומה רע בעוד ערך נוסף, לא יקרה שום דבר רע. תודה והמשך יום טוב, עמרגמן. ;)
תודה על ההשקעה, אך עפ"י הקריטריונים שנקבעו, לא כל שחקן זכאי לערך, גם אם הוא משחק בליגת העל. דרוש מספר מינימום של הופעות בכדי לעמוד בקריטריון. עמרישיחה 22:44, 17 בינואר 2021 (IST)

אהלן, בהקשר אחר, פשוט אני לא יודע איך אפשר לכתוב לך בויקיפדיה בנושא אחר... רציתי לעדכן את סגל השחקנים בדף של אולימפיק ליון, ועשיתי הכל כמו שצריך (כנ"ל על מה שעשיתי בקבוצת הכדורגל של אוסטין), ואיך שזה מציג את זה לאחר ש"פרסמתי את השינויים" זה באופן שגוי ומוזר ולא כראוי, אך לאחר מכן שאני מנסה לתקן אני נכנס לעריכה ןה מציג את זה כהלכתו. אם אתה יכול לעזור לי בדרך כלשהי, אשמח. מודה לך מראש, עמרי * שיחה

תיקנתי. צריך לדאוג שכל שחקן יופיע בשורה אחרת ושלא יהיו רווחים בין השורות. ראה את התיקון שלי כאן. עמרישיחה 13:58, 18 בינואר 2021 (IST)

דקל קינן[עריכת קוד מקור]

היי, יש לך מקור שעזב את סקרמנטו? אלעדב. - שיחה 12:37, 20 בינואר 2021 (IST)

שלום, באתר TransferMarkt נתון שהוא עזב את הקבוצה והוא כרגע שחקן חופשי. תראה כאן [[משתמש:עמרגמן | עמרי - שיחה 10:16, 21 בינואר 2021 (IST)
בנתיים ראיתי את זה, מעניין שזה לא פורסם בשום כלי תקשורת.
כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה,. אלעדב. - שיחה 10:19, 21 בינואר 2021 (IST)

ג'ושוע זירקזי[עריכת קוד מקור]

שים לב לעריכות שערכתי בדף שיצרת, ג'ושוע זירקזי. אנא שים לב לא לחזור על שמו יותר מדי פעמים, לשים את הקישורים החיצוניים לפני הערות השוליים ולהוסיף קטגוריות. ספסף - בואו נדבר!- תנו כבוד לעורכים הצעירים 08:55, 2 בפברואר 2021 (IST)