שיחת משתמש:185.125.12.150

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

סנדרו רמירס[עריכת קוד מקור]

לא כאן
שלום,
ביטלתי את עדכונך לפיו סנדרו רמירס חתם באברטון כיון שעדיין לא יצאה הודעה רשמית  מטעם אברטון שדווחה על החתימה. אין לעדכן בוויקיפדיה על מעבר של שחקנים בטרם תצא הודעה רשמית על חתימה. פרסומים בכלי התקשורת על משא ומתן, סיכום בין הצדדים או הגעה לבדיקות רפואיות אינה מספיקה ונדרשת הודעה רשמית על חתימה. לאחר שתצא הודעה כזו, אם אכן תצא, נוכל לעדכן. בברכה,

שמזן#שיחהערכי בראבו • 08:29, 3 ביולי 2017 (IDT)

דני רוז[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת, דני רוז, נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  היידן 16:58, 5 ביולי 2017 (IDT)

דולורס או'ריורדן[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "דולורס או'ריורדן". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

מונדיאל 2018[עריכת קוד מקור]

ביטלתי את עריכותיך בערך שכן קרואטיה טרם הבטיחה את המקום הראשון בבית. ניצחון איסלנדי על קרואטיה וניצחון ניגרי על ארגנטינה במחזור האחרון יוביל לשוויון במספר הנקודות. במקרה כזה שובר השוויון הראשון יהיה הפרש השערים - והוא כמובן אינו ידוע בשלב זה. אמיר מלכי-אור - שיחה 08:06, 23 ביוני 2018 (IDT)

זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupwhoisDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה