שיחת משתמש:31.154.2.110

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ביטלתי (פעם נוספת) את עריכתך בערך יואב קיש. כפי שכתבתי בהסבר אין הצדקה לרשימת מכולת של הצעות חוק בערך על חבר כנסת. גם אם אתה סבור אחרת - אל תשנה את הערך פעם נוספת. הסבר בדף השיחה של הערך את עמדתך, ורק אם היא תתקבל בדיון שם, תוכל להוסיף את הרשימה. אמיר מלכי-אור - שיחה 17:54, 11 בינואר 2016 (IST)


שלום, אני רואה שאתה מרחיב ערכי ח"כים מסיעות שונות ומשער שאתה קשור לכנסת. לפי דיון קהילתי, בערכי ח"כים אין לפרט שדולות בהם כיהנו, אלא אם כן הן מוזכרת בהקשר של פעילות שלהן שהייתה ראויה לציון בערך הח"כ גם לולא הייתה מתבצעת באמצעות שדולה.

Kindness Barnstar Hires.png
תודה לך על תרומתך לוויקיפדיה העברית, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה כרוכה בעלות כלשהי, ושומרת על אנונימיות מלאה. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר. הרשמה תאפשר לך גם ליהנות מתכונות נוספות שאינן מתאפשרות בכתיבה אנונימית (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

בברכה, בברכה, גנדלף - 00:09, 28/07/16

שרן השכל[עריכת קוד מקור]

שלום, מקור לטענה על חברות בשלום עכשיו הופיע כבר בערך בכתבה שהופיעה בהערות השוליים. החזרתי את המשפט והוספתי את הקישור גם כהערת שוליים של המשפט שהוחזר. בברכה, ‏DGtal‏ - שיחה 11:22, 24 באפריל 2017 (IDT)

זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupwhoisDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה