שיחת משתמש:46.19.85.227

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

נא לשחרר את החסימה

גיחוך של חסימה לחסום כתובת אי.פי. מתחלפת. בפרט שחוסמים טווח של אלפי כתובות.

וכן אין אפשרות ליצור שם משתמש. ממש מצחיק. למדר אלפים מהאינצקלופדיה ה""""""חופשית"""""" במרכאות. כי לא מצליחים או שאין כח להתמודד עם טרול. יש מדיניות לגבי טרולים. לתת להם להשחית ופעם בכמה שעות להפוך את כל העריכות שלהם. אין שום הצדקה לחסימה הזו.

מורה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "מורה". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

צלי קדירה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "צלי קדירה". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

הרפורמציה הפרוטסטנטית[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "הרפורמציה הפרוטסטנטית". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupwhoisDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה