שיחת משתמש:Andav

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Andav, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אלי פ (שיחה) 15:36, 25 מאי 2006 (IDT)

ושוב שלום לך, עכשיו תפנה לעצמך כמה דקות ותקרא בעיון את המדריכים שמופיעים לך בברכת ברוך הבא שקיבלת. בברכה, Shayakir שיחה. 22:35, 8 בינואר 2007 (IST)

קטב מרירי[עריכת קוד מקור]

שלום, החזרתי את הערך לשמו המקורי. איננו כוללים ניקוד בשמות הערכים לעולם, שכן הוא מפריע למנגנוני החיפוש. יש להשתמש בניקוד רק בתוך הערך, וגם זאת רק כשאין ברירה. ‏odedee שיחה 05:14, 5 בפברואר 2007 (IST)

אזור מפורז[עריכת קוד מקור]

במונחים צבאיים, אזור מפורז הוא אזור, אשר בדרך כלל נמצא בגבול שבין שני כוחות צבאיים, אשר פעילות צבאית אסורה בו, בדרך כלל על-ידי הסכם שלום, שביתת נשק, או הסכם דו צדדי או רב צדדי, אחר. לעתים קרובות, האזור המפורז נמצא על קו השליטה ויוצר דה פקטו, גבול בין לאומי.

כמה אזורים מפורזים, נעשו שלא בכוונה, שמורות טבע לחיות בר, מפני שמקומות אלו מסוכנים מדי לבנייה ופחות חשופים למגע עם בני אדם, ובתוך זה, גם לציד. ראה גם האזור המפורז הקוריאני.

בכלליות, מפורז משמעותו הפיכת אזור לאסור בפעילות צבאית.

אזור ניטרלי w:en:Neutral territory[עריכת קוד מקור]

אזור ניטרלי הוא שטח (לא ריבוני), אשר אינו חלק של אף מדינה (לא מדינה עצמאית, לא מדינה ניתמכת, לא מדינה קולוניאלית, לא מדינת חסות),ארגז חול[עריכת קוד מקור]

אם אתה רוצה לכתוב ערך חדש ולהתאמן עליו לפני שהוא עולה למרחב הראשי, לא כדאי לעשות זאת בדף השיחה שלך, כי הוא משמש לפניות של אחרים. עדיף לעשות זאת בארגז חול פרטי, למשל משתמש:Andav/ארגז חול. ‏odedee שיחה 22:35, 5 בפברואר 2007 (IST)

למה עברת מ"שטח הפקר" העברי ל"No man's land"? אני חושב שהתרגום תקין למדי. קומולוסשיחה 02:04, 6 בפברואר 2007 (IST)

==שטח הפקר==[עריכת קוד מקור]

הי. עשיתי כמה שינויים. כעקרון, פסקאות המתארות את ההיסטוריה של ביטויים שאינם בעברית מאבדות את העניין כשמתרגמים אותן. אם תוכל למצוא מקורות המתארים את השימוש המוקדם בביטוי "שטח הפקר" ולא "No man's land" יהיה זה מידע מועיל לערך. קומולוסשיחה 22:58, 6 בפברואר 2007 (IST)

תיקונים[עריכת קוד מקור]

שלום לך, רק לתשומת לבך - יש הבדל מהותי בין שגיאת כתיב לתקלדה. את שתיהן ראוי וצריך לתקן, אבל כדאי להקדיש רגע מחשבה לשאלה, אם הטעות נובעת מבלבול בהקשה או מחוסר ידע בעברית.--שלומית קדם 17:09, 8 בפברואר 2007 (IST)

טאריק איבן זיאד[עריכת קוד מקור]

שלום. אם אתה עובד על ערך, מוטב שתשים תבנית {{בעבודה}} עד לסיום העבודה. בברכה, דורית 20:22, 19 במרץ 2008 (IST)