שיחת משתמש:Doronaruto

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

  עבד אל-מונעם ריאד[עריכת קוד מקור]

  בוטל

  שלום,

  תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף עבד אל-מונעם ריאד. הסיבה לכך היא: שלום וברוך הבא לוויקיפדיה. אבקשך להימנע מהוספת קישורים באמצעות הכלי, עד שתהיה עורך יותר מיומן ותבין לאילו ערכים אתה מקשר. שים לב בבקשה שהוספת קישור למערך ההגנה האווירית שמתייחס לזרוע הנ"מ בצה"ל, לפסקה המתייחסת בכלל למערך הנ"מ המצרי. עדיף ללמוד ולהכיר ולא להכניס קישורים שגויים.. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
  בברכה, Assayas - שיחה 17:22, 29 בספטמבר 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  סי סצ'נלאי[עריכת קוד מקור]

  בוטל

  שלום,

  תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף סי סצ'נלאי. הסיבה לכך היא: גם כאן הוספת קישור שגוי. הטקסט היה: מונומנטים בולטים נוספים כוללים את ואט צ'אנג לום (Wat Chang Lom) וואט נאנג פאיה (Wat Nang Phaya), ואתה הוספת קישור לערך ואט שהיא יחידת מידה להספק חשמלי ואין לה שום וכלום לערך. נא לחדול לאלתר. תודה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
  בברכה, Assayas - שיחה 17:25, 29 בספטמבר 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

  OOjs UI icon language-ltr-progressive.svg If you can't read Hebrew, click here. עברית | العربية | English | русский | español | italiano
  שלום Doronaruto, ברוך בואך לוויקיפדיה העברית!
  כדי לסייע לך להצטרף לקהילת הכותבים והכותבות בוויקיפדיה, באפשרותך:
  לסיוע נוסף
  Antu dialog-information.svg דפי עזרה
  Breeze-weather-none-available-48.svg קבלת ייעוץ
  Breezeicons-apps-32-preferences-desktop-cursors.svg עקרונות וקווים מנחים
  OOjs UI icon userTalk-ltr-constructive.svg כללי התנהגות בדפי שיחה

  בברכה, ס.ג'יבלי - שיחה - הצטרפו למיזם סין 12:32, 28 באוקטובר 2022 (IDT)תגובה[תגובה]