שיחת משתמש:Michald

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Michald, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:41, 26 בדצמבר 2012 (IST)

אורלי הוכשילד[עריכת קוד מקור]

שלום, העברתי את הערך "אורלי הוכשילד" לדף משתמש:Michald/אורלי הוכשילד שם תוכלו לערוך אותו כנדרש. בהצלחה. שנילי - שיחה 14:20, 26 בדצמבר 2012 (IST)

שלום מיכל, כפי שאת רואה הדף שהעלית הועבר לדף טיוטה כפי שסוכם. אני אשריין לך ת הערך. הדף שלך במעקב שלי. אם יש לך שאלות נא שאלי אותן כאן ולא בדף שיחתי. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:41, 26 בדצמבר 2012 (IST)
שלום מיכל, אני רואה שאינך כותבת את הערך, האם יש בעיה, האם אני יכולה לסייע לך במשהו? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 08:35, 9 בפברואר 2013 (IST)
שלום חנה, אמנם לקח לי זמן לא מבוטל אך סיימתי את כתיבת הערך וקיבלתי אישור משרון להעלותו. אעשה זאת בהקדם. תודה על תשומת הלב Michald - שיחה 13:35, 4 באפריל 2013 (IDT)
שלום מיכל, הערך דורש עוד עבודת ויקיזציה רבה לפני שהוא יהיה מתים למרחב הערכים. חסרים מאד קישורים פנימיים בערך, כל פרק הפרסומים דורש טיפול, כנ"ל הקישורים החיצוניים. בנוסף אין בערך כל הערות שוליים או לקריה נוספת. כלומר ין כל מקורות למה שכתבת בערך. חשוב להוסיף זאת. אני מבקשת שתטפלי בכך לפני העלאת הערך למרחב הערכים, חבל שהוא יעלה ומיד תונח עליו תבנית עריכה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 15:09, 4 באפריל 2013 (IDT)
ברור שצריך עוד לעבוד על הערך...לא חשבתי אחרת. רק התחלתי... כשאמרתי שסיימתי התכוונתי רק להיבט התוכן, כנראה שלא הייתי ברורה מספיק...(((-; תודה.Michald - שיחה 17:46, 4 באפריל 2013 (IDT)
חנה שלום, סיימתי את כתיבת ועריכת הערך על ארלי הוכשילד ואת עבודת הויקיזציה והעברתי אותו למרחב הערכים. תודה על תשומת הלב ועל עזרתך. בברכה, מיכל דגןMichald - שיחה 19:21, 8 באפריל 2013 (IDT)

משתמש -> משתמשת[עריכת קוד מקור]

Another hermaphrodite symbol transparent.svg

ויקיפדיה מאפשרת לך לבחור אם המערכת תתייחס אליך כ"משתמש" או כ"משתמשת". ברירת המחדל של המערכת הוא פנייה בלשון זכר, אך באפשרותך לבחור האם להשאיר ברירת מחדל זו על כנה, או לשנותה. אם ברצונך לשנות את העדפות המגדר, יש להיכנס לדף ההעדפות שלך (קיים קישור נוסף בראש הדף) ולבחור את המגדר הרצוי לך על ידי סימון "היא עורכת דפים בוויקי". אז, יש לשמור את השינוי. שינוי זה ישפיע גם על האופן בו ייקרא הדף האישי שלך, קרי, האם יתחיל ב"משתמש" או "משתמשת", לפי בחירתך.

בברכה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 18:35, 26 בדצמבר 2012 (IST)