שיחת משתמש:Pacman/ארכיון 39

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

צפנים בתורה[עריכת קוד מקור]

מחקת שלושה קישורים המדגימים את השיטה. השארת 5 קישורים השוללים את השיטה. למה?

ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:תירוש מכירות פומביות#הצעה[עריכת קוד מקור]

משתמש אחד (שדווקא תמך במחיקה) הסיר את קולו ואמר שאין לו חפץ כי שמו יופיע בדף זה. אחד אחר אמר שיחזור למנהגו להתנזר מהצבעות מחיקה בכלל. זוג יצאו לנוח. תקדימי עבר מאפשרים ליוזם הצבעה למשוך אותה, וכפי שכתבתי אני לא חושב שתהיה בעיה, במקרה זה, להעלות מחדש בעוד שבועיים, בתקווה שהאווירה תרגע. לשיקולך. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:11, 15 בנובמבר 2007 (IST)

אני לא רואה סיבה להתערב בדיון שם ואני לא חושב שדעתי צריכה להחשב בעניין הזה יותר מהדעות האחרות. אני לא בטוח אם הדיון שנפתח בנוגע לארכוב ההצבעה וכל המחאות שבאו בעקבותיו מסייעים או פוגמים במטרה שבגללה פתחת אותו. אשמח לשוחח איתך על זה במסנג'ר. ‏pacman - שיחה 23:13, 15 בנובמבר 2007 (IST)

סי איי אי[עריכת קוד מקור]

שלום paceman. אני חדש בויקיפדיה ואני אפילו לא בטוח שזה המקום לכתוב לך. אני קצת עובד עצות מכיוון שאני מנסה להוסיף קישור מהערך "אוסטרליה" אל תרגום של הערך מאתר הסי איי אי. הקישור אל האתר של הסי איי אי באנגלית מופיע בערך והוא כמובן מועיל להרבה גולשים. אך למרבה הצער לא כל הגולשים יודעים אנגלית והרבה מעדיפים לקרוא עברית. לכן הוספתי את הקישור. גילוי נאות: אני בעל אתר התרגום אשר מכיל את התרגום של אתר הסי איי אי. זהו אתר מסחרי אשר מכיל פרסומות. עם זאת, אני באמת ובתמים מאמין כי החומר המתורגם שם הוא בעל ערך רב למשתמשי ויקיפדיה (מהסיבות שציינתי למעלה). האם בגלל שהאתר הוא מסחרי ביסודו, אנו נמנע מקוראי ויקיפדיה גישה אל חומר מתורגם אשר הוא כשלעצמו בעל ערך רב? דע כי העלות של תרגום החומר מאנגלית לעברית היא אלפי שקלים ואנו עושים זאת לגמרי בחינם בשביל הגולשים שלנו. מדוע שקוראי ויקיפדיה לא יהנו מזה גם כן? אשמח אם תוכל לענות לאימייל שלי כי אני לא בטוח שאדע לחזור לדף זה. תודה. אביאור avior@eby.co.il

הנושא כבר נידון וכך אמר דוד שי בדף שיחתו: " העובדה שאתר מכיל גם פרסומת איננה פוסלת אותו. כידוע, אנו נותנים קישורים לאתרים עמוסי פרסומת כמו "הארץ", ynet, nrg ואחרים, ואיש אינו פוסל אותם עקב כך. בשאלה איננה האם האתר מכיל פרסומת, אלא האם האתר מכיל מידע מועיל, או שעיקרו פרסומת. מעיון קצר באתר הנדון, נראה לי שהוא אכן מכיל מידע מועיל, ושהפורסומת בו פחות טורדנית מזו שבאתרים שהזכרתי. דוד שי 20:01, 11 בנובמבר 2007 (IST)" לדעתי זו דעה שקולה ומנומקת ויש להמשיך ברוח זו ללא מחלוקות. חגי אדלר ~ תבניות בערכים מחכות לך! 20:22, 18 בנובמבר 2007 (IST)

מחיקה מהירה[עריכת קוד מקור]

שלום. נתקלתי עכשיו בתגובתך להלן בהצבעת המחיקה הנוכחית, בה הדעות חלוקות ביותר בקרב הקהילה: "המסקנה מההצבעה הזו היא שערכים כאלה לא צריך להעמיד להצבעה, אלא למחוק במחיקה מהירה. ‏pacman - שיחה 14:08, 14 בנובמבר 2007 (IST) ". רציתי להתעניין האם הדברים נכתבו בלהט הרגע או אולי אתה באמת עומד מאחוריהם. בוקר טוב, קרני שיחהמשנה 07:12, 19 בנובמבר 2007 (IST)

הסברתי כבר יותר מארבע פעמים, בניהן הסברים חוזרים ונשנים בדף ההצבעה והסבר אישי בדף שיחתו של איש המרק, שלא ניסחתי את דברי טוב והתכוונתי שבמקרים עתידיים בהם יהיו ערכים שחשיבותם לא הובהרה על פי המדיניות, אמחק אותם במחיקה מהירה. אין הכוונה שאמחק ערכים בגלל שתוצאות ההצבעה לא מוצאות חן בעיני. אני עומד מאחורי הדברים (אין סיבה לא למחוק ערכים שצריכים להמחק לפי המדיניות), אבל בראייה לאחור לא הייתי צריך לכתוב זאת. ‏pacman - שיחה 09:46, 19 בנובמבר 2007 (IST)
תודה על ההבהרה. קרני שיחהמשנה 08:59, 20 בנובמבר 2007 (IST)

ההצבעות של ברוקולי[עריכת קוד מקור]

ראה שאלותי והתשובות בשיחת משתמש:הראל. אני לא חושב שלאחר שנמחק ממנו כל זכר, דבר שלא זכור לי מעולם, הוא יכול להשתתף בהצבעות. זה לא רציונלי. חגי אדלר ~ תבניות בערכים מחכות לך! ט' בכסלו ה'תשס"ח 17:28, 19 בנובמבר 2007 (IST)

כפי שאמרת, דבר כזה לא היה מעולם, ולכן יחסיות לא יכול להחליט על מדיניות בכוחות עצמו. אפילו הצבעותיהם של משתמשים חסומים לצמיתות לא נמחקות (אלא אם הם טרולים) - מה שחשוב זה המצב בעת ההצבעה. ‏pacman - שיחה 17:31, 19 בנובמבר 2007 (IST)
לא אמרתי שיחסיות יחליט, רק אמרתי שזה לא נראה לי בכלל. אתן להראל להחליט. חגי אדלר ~ תבניות בערכים מחכות לך! ט' בכסלו ה'תשס"ח 17:32, 19 בנובמבר 2007 (IST)

בעבר, נסיון שלי למנוע ממשתמשים שהכריזו על פרישה להצביע לאחר פרישתם, התקבל בהתנגדות נחרצת (גם מצדו של י. האמת). נוח להחזיק בשרוול קלפים מחפיסה אחרת. עוזי ו. 10:46, 20 בנובמבר 2007 (IST)

הטורקי[עריכת קוד מקור]

תודה על התיקונים שביצעת ! --Yoavd 10:21, 20 בנובמבר 2007 (IST)

בבקשה. הערך מעניין מאוד, וכתוב יפה. ‏pacman - שיחה 10:23, 20 בנובמבר 2007 (IST)

סרנגטי[עריכת קוד מקור]

אני רוצה לכתוב על הפארק הלאומי סרנגטי, ואני מתלבט האם לכתוב אותו כערך חדש, או להרחיב את הערך סרנגטי שכתבת (העוסק באזור כולו שבו נמצאת, בין היתר, שמורת הטבע). מה דעתך? עידושיחה 15:10, 20 בנובמבר 2007 (IST)

אם יש מספיק מידע על דברים כמו היסטוריה וניהול, שלא קשורים ישירות לערך הכללי, נראה לי שעדיף להקדיש לזה ערך נפרד. ‏pacman - שיחה 15:14, 20 בנובמבר 2007 (IST)
אוקיי. אני אתחיל לכתוב בימים הקרובים ונראה מה יצא לי. עידושיחה 15:15, 20 בנובמבר 2007 (IST)

עבדוללה אחמד בדאווי[עריכת קוד מקור]

Shalom!
May I know why did you delete that article? It is about the Malaysian Prime Minister Abdullah Ahmad Badawi. Thank you. --EdmundEzekielMahmudIsa 19:56, 21 בנובמבר 2007 (IST)

Hi. The article was too short - only one sentence. ‏pacman - שיחה 18:07, 22 בנובמבר 2007 (IST)

Oh, only one sentence! Hope that someone will translate at least one paragraph into Hebrew... Shalom... --EdmundEzekielMahmudIsa 18:39, 22 בנובמבר 2007 (IST)

חורש ליאורה[עריכת קוד מקור]

מה נסגר עם סור מרע? למיטב הבנתי מדובר בערך למחיקה אחרי חילוץ משפט אחד. יוספוסשיחה 18:02, 22 בנובמבר 2007 (IST)

אני רואה שהכותב הסכים למחיקה בדף השיחה שלך, אז אמחק. בברכה, ‏pacman - שיחה 18:03, 22 בנובמבר 2007 (IST)
חילצתי את המשפט טהצבתי אותו בפרימום, תודה יוספוסשיחה 18:05, 22 בנובמבר 2007 (IST)

שירי מימון[עריכת קוד מקור]

Pacman, אני מנסה למנוע מלחמת עריכות אבל אני רואה שאף אחד לא מנסה באמת להסביר לי ולדבר איתי בקשר לטענות והתגובות שלי וכל מה שאנחנו עושים עכשיו זה סתם בזבוז זמן אחד של השני ועריכות סתמיות! אתה כמפעיל מערכת, תסביר לי למה צריך לאד את כל הערכים (ערכי סינגלים וערכי אלבומים לערך אחד)? הרי מה שייקרה זה דף אחד אוליי מסודר אבל עמוס במידע שלבסוף יהיה צריך לפרק אותו לערכים מחדש. בשביל מה? היה לי ניסיון לכתוב את כל הפירוט בדפי האומן ואז התנפלו עליי ואמרו שצריך ערך נפרד "הרי בשביל זה יש את התבניות (אלבום, סינגל).... --Andrei 14:53, 25 בנובמבר 2007 (IST)

המקום לדיונים על הערכים הספציפיים הוא דפי השיחה שלהם, והדיונים באמת מתנהלים שם. אני מניח שיש צורך באיחוד משום שלדעת המשתמשים ואני בניהם הסינגל איננו חשוב מספיק בשביל ערך עצמאי נפרד מהאלבום. לגבי פרטי הטריוויה ראה ויקיפדיה:המנעו מפסקאות טריוויה. בברכה, ‏pacman - שיחה 16:42, 25 בנובמבר 2007 (IST)
אתה יכול לראות שאני הגבתי אחרון שיחה:עד שתבין אותי ולא כולם שיתפו פעולה, היו כאלה "שעשו על דעת עצמם" ולא אמרו מה דעתם וישר שמו תבניות איחוד וחלק גם הגיבו לי אחר כך, אם הם עושים על "דעת עצמם" ומשנים המון או בכלל רוצים למחוק/לאחד ערכים שכתבתי אז זה נראה ברור שאני כן אשחזר את הערך למצב הרגיל שלו. ואתה יכול לראות דיונים גם בערכים אחרים שיחה:השקט שנשאר, שיחה:שירי מימון (אלבום) ויש שם גולשים שחושבים כמוני... ואם אתה מניח שיש צורך באיחוד כי הסינגלים לא מספיק חשובים, יכול להיות לחלק מהסינגלים, אבל למה השארת את התבנית איחוד בערך האלבום?--Andrei 21:45, 25 בנובמבר 2007 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

Pacman שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

הטילדה הרביעית יצאה בגיליון חדש! איך זכה העמוד הראשי של ויקיפדיה העברית בבכורה עולמית? מה לילדים של תמרה וליער קדושי זגלמביה? מה מפעילי המערכת היו השבוע לפני ארבע שנים? וכמה שפות באמת יודע אלדד?

כל התשובות ועוד הרבה בגליון החדש!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 01:47, 26 בנובמבר 2007 (IST)

פנייה בנוגע לערך לאן שלא תלכי[עריכת קוד מקור]

ראיתי שמחקת את הערך כי הוא קצרמר שצריך שכתוב. בנוגע לכך, הייתי רוצה שישכתבו את הערך בצורה שבה הוא יהיה מספיק ארוך כדי לא להיחשב קצרמר. אני לא הצלחתי, אבל אולי אתה תצליח. מקווה שתצליח, מלך המוחות

כבר פנו אליך פעמים רבות בנוגע לאופי הערכים שאתה כותב, אבל הם עדיין בעייתים, ולכן מחקתי את הערך. ‏pacman - שיחה 22:53, 26 בנובמבר 2007 (IST)

טונה כחולת סנפיר[עריכת קוד מקור]

תודה על העזרה המקצועית בעריכת הערך. אני ביולוג של דגים וחוקר דגי טונה. אני מודע למחסור האדיר בספרות ביולוגית בעברית, במיוחד בתחום הדגים. אנסה להוסיף ערכים ככל שהזמן יאפשר. שוב תודה. גילעד

בשמחה. אשמח לעזור בעתיד, ‏pacman - שיחה 22:51, 26 בנובמבר 2007 (IST)