שיחת משתמש:Rliraz

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף עוף. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ מיפוי ויקיפדיה ♠ 10:37, 10 בפברואר 2013 (IST)

אזכורים של חברת מטרנה והפניות לאתר החברה.[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

ויקיפדיה היא אנציקלופדיה ולא מדיום פרסומי. לפיכך, הוספת ערכים פרסומיים, פרסומות וקישורים שמטרתם לקדם אתר, רעיון, ארגון, עמותה או עסק מסחרי, שאינם מוסיפים ידע מהותי לקוראים, אינה מקובלת ועשויה להיחשב כהשחתה. העריכה שנעשתה על ידך היא פרסומית, והיא נמחקה כך ששום נזק לא נגרם, אולם להבא יש להימנע מהוספת תוכן פרסומי.

לתשומת לבך: ויקיפדיה איננה משפרת דירוג במנועי חיפוש.

אם לדעתך התוכן שהוספת אינו מהווה פרסומת, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
במקביל לכתיבת ערך על מטרנה תעשיות, הוספת למקבץ ערכים אזכורים לא אנציקלופדיים של החברה וקישורים לאתר שיווקי של החברה (וכן לאתר המציע ניתוחי עיניים). בהתאם למדיניות ויקיפדיה, עריכות אלו בוטלו. בברכה, משתמש כבד - 20:35, 09/05/13

נינט טייב[עריכת קוד מקור]

הפסק את מלחמת העריכה. --Yoavd - שיחה 14:39, 3 בפברואר 2014 (IST) --Rliraz - שיחה 14:54, 3 בפברואר 2014 (IST)היי, אינני נלחמת באף אדם- אני לא רואה סיבה הגיונית למה שיבטלו את העריכה שלי.אם הם יכולים להסביר נהדר... אם לא- אז שלא יבטלו את העריכה שלי Rliraz - שיחה 14:54, 3 בפברואר 2014 (IST)