שיחת משתמש:SparksRain

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Crystal Clear action editpaste.png
ברוכים הבאים לדף השיחה שליהפניות[עריכת קוד מקור]

היי SparksRain

מחקתי את ההפניה שיצרת מויקימרוץ לויקיפדיה:ויקימרוץ, משום שלא מפנים מהמרחב הראשי אל מרחבי משנה. תודה, ושבת שלום. Botend - שיחה 18:38, 18 באפריל 2015 (IDT)

או, נו באמת... ניסיתי לתרום לקהילה, ומה קיבלתי? מחקו לי את התרומה. בושות! בויקיפדיה האנגלית יש את זה. למה שלא יהיה גם אצלנו? SparksRain - שיחה 18:44, 18 באפריל 2015 (IDT)
במרחב הערכים אין צורך לדאוג לקהילה, במרחב הערכים אנו דואגים לאנציקלופדיה. במרחבים המשיקים יש מקום גם לקהילה שמאחורי הקלעים. ודרך אגב, גם באנגלית לא ראיתי הפניה מ-"Wikirace" ל-Wikipedia:Wikirace, אם כי יש להם ערך במרחב הראשי שמספר על התחרות עצמה (אנ'). Botend - שיחה 19:10, 18 באפריל 2015 (IDT)
מעולה. הוא מוזמן לפנות אליי בדף השיחה. Botend - שיחה 19:16, 18 באפריל 2015 (IDT)
Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום SparksRain,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "בוס בהסוואה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:SparksRain/‏בוס בהסוואה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!--כ.אלון - שיחה 16:37, 23 באפריל 2015 (IDT)

הלקטים שלך יוצאו[עריכת קוד מקור]

תודה שהשתמשת באפשרות ה"לקטים" בוויקיפדיה! בשל בעיות בטכנולוגיה ובפיקוח, אנחנו נכבה את האפשרות הניסיונית הזאת. הלקטים שלך יהיו זמינים לקריאה עד 21 באפריל. מהיום הלקטים שלך שמורים בדף המיוחד הזה: קישור. הדף החדש הזה אינו נגיש דרך שום תפריט, ואנחנו ממליצים לשמור קישור או סימנייה לדף הזה אם רצית להשתמש בו. תודה על הניסויים! אם ברצונך לשלוח משוב על הלקטים, אפשר לעשות את זה כאן.

Jon Katz
Product manager, Wikimedia Foundation
Jkatz (WMF) (talk) 16:56, 14 באפריל 2016 (IDT)

מצרים במשחקים האולימפיים[עריכת קוד מקור]

שלום, על סמך מה החלטת להעניק למצרים מדליית זהב אולימפית בשחייה? עידושיחה 22:11, 26 באוגוסט 2016 (IDT)

סליחה, טעות קטנה. SparksRain - שיחה 16:00, 1 באוקטובר 2017 (IDT)