שיחת משתמש:Wikibigi

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שאול דולינגר[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שאול דולינגר שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, דגש - שיחה 14:44, 26 במאי 2021 (IDT)[תגובה]

אני באמצע עריכה Wikibigi - שיחה 16:48, 26 במאי 2021 (IDT)[תגובה]

קישורים פנימיים חוזרים ובלתי תקניים[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אתה עורך הרבה יותר מדי שינויים מיותרים, לעתים שגויים, בקישורים פנימיים. אין לחזור על קישור פנימי שכבר מופיע בערך, המטרה היא לא להכחיל כמה שיותר. אתה משתמש יותר מדי גם באפשרות להציג קישור פנימי בשם שונה משם הערך שאליו אתה מקשר. איננו מכניסים את המילה הרב לתוך הצירוף "המוכחל". היא נשארת בחוץ. יש צורך בסיבה מיוחדת כדי לערוך את השינוי האמור. אם שם הערך הוא למשל ישיבת עץ חיים, הרי שזהו השם אצלנו. אין שום סיבה להכניס לצירוף המוכחל מרכאות. אם שם הערך שגוי לדעתך עליך לפתוח דיון שינוי שם בדף השיחה של הערך שאת שמו אתה מעוניין לשנות. בקצרה: אני מבקש שתחשוב פעמיים לפני שאתה ממשיך לשנות קישורים פנימיים. נרו יאירשיחה • ז' בתמוז ה'תשפ"א • 01:04, 17 ביוני 2021 (IDT)[תגובה]