שיחת תבנית:אוניברסיטת אוקספורד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות?[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים
  • בקשת מחיקה: התבנית לא אנציקלופדית: לא התקבל אישור באולם הדיונים והתבנית לא ראויה. בברכה, זאב קטןשיחה • י"ב בטבת ה'תשע"ח • 20:00, 30 בדצמבר 2017 (IST)
למה צריך אישור באולם הדיונים? התבנית עוד לא בשימוש ועוד בעבודה. אולי היא עוד תואיל? דרור - שיחה 20:36, 30 בדצמבר 2017 (IST)
Symbol oppose vote.svg נגד המחיקה. מבקש דיון בדף השיחה של התבנית. אילן שמעוני - שיחה 21:51, 30 בדצמבר 2017 (IST)
- סוף העברה

דיון[עריכת קוד מקור]

Bellezzasolo אנא פנה אל אולם הדיונים של התבניות בכדי לקבל אישור על התבנית. עד אז אבקשך להסיר את התבנית ממרחב הערכים. בברכה, זאב קטןשיחה • י"ג בטבת ה'תשע"ח • 15:29, 31 בדצמבר 2017 (IST)

אני זה. אני אשה זה להיות כמו האנגליה ויקיפדיה en:Template:University of Oxford. דפי ויקיפדיה של אוניברסיטת אוקספורד לא גדול. תבנית זה יש הכל הקולג'ים. עיבריתי לא טוב, אז אני איטי. אבל, אני חושב שלתבנית זה, יש עתיד. Bellezzasolo - שיחה 15:38, 31 בדצמבר 2017 (IST)

you can write in english, someone will translate, if needed. this translation is very bad and not really readable.
this template use some templates from english wikipedia but we have different solution for this cases here. this template need to be re-write or updated. hope someone will do it today, if not i will try to do it tomorrow. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:51, 2 בינואר 2018 (IST)
יונה ב.Looking good. In terms of templates from English Wikipedia, it's a bit of a learning curve. It's clear there are hebrew equivalents, so I might go and modify the interwiki links to help others like me. Div col would be very useful to have at some point, as it adjusts automatically.
Bellezzasolo - שיחה 15:37, 3 בינואר 2018 (IST)
it was a big discussion about import template, and for now we prefer template that provide all design and not a line for begining a line for the end and in the middle. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:03, 3 בינואר 2018 (IST)