שיחת משתמש:יונה בנדלאק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפושתוכן עניינים

היי, :)[עריכת קוד מקור]

דיונים שלמים, בשלושה דפי שיחה, ואתה פשוט בא ומשנה שם משהו בתבנית, בלי לדעת כמה זמן בוזבז על הזוטה הזאת... Face-smile.svg הקטגוריה הזאת, שהופיעה בתחתית התבנית, קלקלה משהו. בר הראל העביר אותה לאמצע התבנית, וכך הבעיה נפתרה. אלדדשיחה 12:52, 20 בפברואר 2018 (IST)

התייחסתי לתיקון שלך בתבנית "הוספת שטויות לדפים". אלדדשיחה 12:53, 20 בפברואר 2018 (IST)
Eldad אשמח לדפים בהם התבנית הזו נמצאת ושהשינוי שלי גרם בעיות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:30, 20 בפברואר 2018 (IST)
והעובדה שבדף השיחה של התבנית לא מופיע שום דבר ממה שאתה מתאר (נניח הפניה לאחד הדיונים או העברה של הדיונים לשם) היא מקור לשינויים נוספים בתבנית. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:33, 20 בפברואר 2018 (IST)
Eldad אני חושב שהבנתי. אתה משתמש בתבנית על ידי ס: אבל יצרת את התבניות בצורה לא טובה שלא מזהירה גם כאשר השימוש נעשה בה בצורה שגוייה כך למשל בשיחת משתמש:31.210.181.125, נעשה שימוש לא כנדרש ולכן מופיע שם ארבע טילדות במקום חתימה. אתה צריך לעשות כפי שיש בתבנית:תמונה בעייתית. אתה מוזמן להוסיף את התבנית הזו כאן ולראות אין זה מוצג ללא שימוש בס:. בנוסף העיצוב של התבניות האלה לא נראה לי טוב. יש תבנית אזהרה ובפסקה נפרדת יש הסבר. זה נראה כאילו זה לא קשור אבל בפועל צריך להיות קשור. נראה לי שעדיף לשנות את התבנית כך שהפסקה השנייה תהיה תת־פסקה (=== במקום ==). אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:01, 20 בפברואר 2018 (IST)
היי יונה, אני משתמש בתבנית בצורה מצוינת. העניין הוא שאני יצרתי את התבנית לשימושי האישי, לא עבור ויקיפדים אחרים. היא תואמת סקריפט מסוים שנכתב עבורי (ואולי גם אחרים, אבל לא ידוע לי אם אחרים משתמשים באותו הסקריפט). בהתחלה הגנתי עליה, כי לא רציתי שיבצעו בה שינויים כלשהם. בכל אופן, אם ראית שמישהו השתמש בה וזה לא מופיע בסדר, זה משום שהתבנית נתפרה עבורי ספציפית, ועבורי היא פועלת מצוין - אין טילדות ואין שום דבר מיותר. אם משהו נראה לא בסדר באחד הדפים, זה אומר שמישהו השתמש בתבנית שלי, וכנראה, זה לא עבד בסדר. אני לא מעוניין להתעסק עם התבנית הזאת, ולא עם שאר התבניות שחיברתי, כי עבורי הן עובדות מצוין, וכבר השקעתי בהן לא מעט עבודה עד שזה עבד פרפקט. אם מישהו מעוניין לשנות, הייתי מציע להעתיק את התבניות שלי, לתת להן שם מקביל (נגיד, בצירוף עוד אות או מילה), ולשנות בהן מה שצריך, ואותן להכניס לקטגוריות של ויקיפדיה. אם בכל זאת רוצים לעבוד עם התבניות שאני הכנתי, אני לא מעוניין להתעסק עם ה-fine-tuning, כי, כאמור, כרגע הן עובדות מצוין עבורי, ואין לי שום רצון לגעת בהן (אחרי למעלה משנה שאני עובד איתן ללא שום בעיה וללא שום חריקה). אלדדשיחה 18:13, 20 בפברואר 2018 (IST)
כאמור, אני בכלל לא נוגע בתבניות. כשאני חוסם מישהו, מופיע לי משהו על המסך, ואני בוחר מתוכו את אחת הכותרות המתאימות עבורי. השאר נעשה באופן שקוף לגמרי עבורי. עבדתי גם על הסקריפט לא מעט, עד שהכל, כל התבניות וכל הפעולות, עובד באופן חלק לגמרי עבורי (במשך שנה ויותר). אלדדשיחה 18:15, 20 בפברואר 2018 (IST)
Eldad ברגע שאתה שם את התבניות שלך במרחב התבניות הן כבר לא שלך. אם רצונך שהסקריפט יפעל רק בשבילך, תעביר את התבניות למרחב המשתמש שלך. ברגע שאתה שם את התבניות במרחב התבניות צפוי שכל מי שיתקל בהן ירצה להשתמש בהן ואם הוא יעשה את זה שלא דרך הסקריפט (יותר נכון שלא דרך ס:) התבנית לא תפעל עבורו כראוי. אני מניח שלא בדקת את מה שאמרתי בנוגע לתמונה בעייתית כי אז היית מבין שאני מציע להוסיף הבהרה למי שמשתמש בתבנית שלא כראוי וכן לעצב באופן שונה את מה שיוצג. אני גם לא מתכוון לעשות משהו בתבנית הזו כי אני נגד תבניות אוטומטיות שכאלה באופן עקרוני. והשנה שהקדשת ליצרת הסקריפט והפעלתו הם כנראה הרבה יותר זמן ממה שהיית מבזבז בכניסה לדף המשתמש והוספת אזהרה שמבהירה מה לא בסדר. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 07:53, 21 בפברואר 2018 (IST)
אני מתמודד עם לא מעט משחיתים בוויקיפדיה, ולצורך התמודדות מיטבית, יצרתי את התבניות האלה. כאשר לא מדובר במשחית הרגיל, כפי שתוכל לראות בדפוסי הפעולה שלי, אני כותב משפטים רגילים, ברורים ומסבירי פנים, ומסביר במילים ברורות מה לא היה בסדר בעריכה של אותו משתמש. בכל אופן, נוח לי להשתמש בתבניות האלה, כי לוקח לי רק שנייה אחת ללחוץ על כל אחת מהן במסגרת מסך התפריט שמופיע לפניי לאחר חסימה. אלדדשיחה 11:15, 21 בפברואר 2018 (IST)

Location maps of Georgia[עריכת קוד מקור]

Hi, at the moment I am updating location maps of Georgia but as I see in this wikipedia Georgia's templates are blocked for other users. Please have a look at this list ► Commons:User:Giorgi_Balakhadze/Lab#Regions and update or create their location templates. New coordinates are provided, there must not be any problem.--Giorgi Balakhadze - שיחה 16:11, 21 בפברואר 2018 (IST)

Thank you giorgi, we will update the location maps. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:01, 21 בפברואר 2018 (IST)

יש אולי מישהו מבאי דף זה מעוניין לסייע לעדכן את מפות המיקום שבקטגוריה:תבניות מיפוי לפי מדינות: גאורגיה לפי המפות שבCommons:User:Giorgi_Balakhadze/Lab#Regions? אני פונה בעיקר לקרלוס הגדול (תמיד אפשר לקוות שזה יגרום לך לחזור קצת, במיוחד שאני רואה עריכות שלך מלפני יומיים), Mbkv717 או Mikey641. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:01, 21 בפברואר 2018 (IST)

אולי יהיה לי זמן בפורים... Mbkv717שיחה • ו' באדר ה'תשע"ח • 22:26, 21 בפברואר 2018 (IST)

Giorgi Balakhadze thank you for this project. Here we prefer to use maps with different color between the location and the country around the location. for example we use File:Location Map of Imereti.svg and i don't like the idea to change to File:Georgia Imereti location map.svg because the background is white in all maps. If you can create mat with different background, i will be happy to change it and use the relief map too. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 15:17, 22 בפברואר 2018 (IST)

my mistake, it is a problem in my screens. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 16:00, 22 בפברואר 2018 (IST)
בקשר למה שכתבת לו יונה, אני לא מבין מה הבעיה - אימרתי הוא מחוז פנימי שמוקף במחוזות גאורגיים מכל עבריו, אני לא רואה בעיה במפה החדשה שמציגה את כל אותם מחוזות באפור בהיר, הצבע במקובל למחוזות ביחד עם כתום. הקובץ שמשתמשת בו התבנית כעת הוא הבעייתי, כי הוא מציג את המחוזות כמדינות גובלות. השווה למשל בטבלה שלו במקרה של מצחתה מתיאנתי: בקובץ הנוכחי כמעט אין הבדלה בין הגבול הרוסי לגבולות המחוזיים. Mbkv717שיחה • ז' באדר ה'תשע"ח • 15:50, 22 בפברואר 2018 (IST)
השוני היחיד מהסטנדרטים המקובלים שאני מסוגל לראות הוא ההצגה של טביליסי בצבע שונה, אבל מבחינה מנהלית היא אכן במעמד שונה במקצת משאר המחוזות. Mbkv717שיחה • ז' באדר ה'תשע"ח • 15:56, 22 בפברואר 2018 (IST)
אתה צודק. אני עובד עם שני מסכים ובמסך שבדקתי המיקום מופיע בלבן ללא שום הבדל, בדקתי עכשיו שוב במסך השני ואני רואה שם הבדל (צהוב ולבן). אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 16:00, 22 בפברואר 2018 (IST)

Giorgi Balakhadze I update it. waiting the 3 missing Regions (Kakheti, Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti and Tbilisi). אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:08, 1 במרץ 2018 (IST)

Okay, thanks. I will make them soon --Giorgi Balakhadze - שיחה 19:55, 1 במרץ 2018 (IST)
Everything is done. — Giorgi Balakhadze - שיחה 17:42, 5 במרץ 2018 (IST)

משוב לדף ד"ר סלמאן פלאח[עריכת קוד מקור]

שלום לך יונה, קראתי את המשוב שלך לדף שיצרתי: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94:%D7%A1%D7%9C%D7%9E%D7%90%D7%9F_%D7%97%D7%9E%D7%95%D7%93_%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%97

טיוטה ד"ר סלמאן פלאח

ערכתי מחדש לפי ההדרכה בויקיפדיה.

מה עלי לעשות עכשו? לאן להעביר את הדף?

תודות

ניבה. Nivaperry (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

ניבה שלום, אנא קראי את ויקיפדיה:ויקיפדיה צעד אחר צעד על מנת לראות איך לעצב ערך. בנוסף, תסתכלי על ערכי אישים על מנת לראות איך ערך צריך להיות. הערך הזה כתוב בצורה של נקודות ולא של קטעים, יש בו סופרלטיבים, הוא מנוסח באופן לא אינציקלופדי ועם תיאורים לא אובייקטיביים. יש לשנות את כל זה על מנת שניתן יהיה להחסיר את הערך למרחב הערכים. עיצבתי קצת את הערך אבל יש עוד עבודה לעשות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:01, 1 במרץ 2018 (IST)

שיחה:שן-ארי[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחת משתמש:Shimon Yanowitz

תבנית:אפרותריה[עריכת קוד מקור]

ראה את שני השינויים האחרונים של האלמוני וקויוט הבית. אתה מסכים איתם? בורה בורה - שיחה 05:13, 4 במרץ 2018 (IST)

אלמוני - כן. קויוט - לא. שחזרתי והתחלתי דיון. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:25, 4 במרץ 2018 (IST)

הבחירות הפרלמנטריות ברוסיה 2016[עריכת קוד מקור]

למה המקרא בתבנית אינו מיושר? איך מסדרים את זה? בורה בורה - שיחה 05:48, 4 במרץ 2018 (IST)

כי אף שורה לא יכולה לדעת על אחרות. ככה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:03, 4 במרץ 2018 (IST)

שינוי שם דף הערך/ הברה בנושא חשיבותה של עמותת נגב בר קיימא.[עריכת קוד מקור]

התבקשתי להסביר "מה ייחודי בעמותה הזו שמעביר אותה את רף החשיבות לערך בויקיפדיה". עמותת נגב בר קיימא היא עמותה ראשונה שהוקמה בנגב (לפני עשרים שנה) שמטרתה לקדם את הנושאים הסביבתיים ולהעלותם על סדר היום הציבורי. היא גם זו שהיתה בין הראשונות שפעלו בנושא זה במגזר הבדואי. מעבר לכך, העמותה היא הגוף היחיד בארץ ובעולם המקיים מפגשים סביבתיים בין נציגי הציבור לבין נציגי התעשיה בניהול הציבור. מאז תחילת קיום מפגשים אלו, הנקראים פורומים, חל שיפור משמעותי בפתיחות של גורמי התעשיה כלפי הציבור ולשקיפות רבה יותר. הפורומים הצליחו לבצע שינויים ששנים של מאבק אקטיביסטי לא הצליחו. העמותה יזמה חלוקת פרסים הנקראים "אות הנגב" שמטרתם להוקיר גופים ואנשים שתרמו באופן יוצא דופן לקידום נושאי הסביבה בנגב. העמותה זכתה בפרסים על החדשנות שבפעילותה ועל הישגיה. בנוסף אני מתקשה להבין איך לצרף את המקורות הרבים שיש על העמותה ובנושא השאלה הראשונה ששאלתי "שלום רציתי לבקש עזרה בפתירת בעיה. כתבתי ערך בשם עמותת נגב בר קיימא. הערך לא מופיע בשם זה במנועי-החיפוש כי אם על פי שם המשתמש שלי- הנרי עמית. כלומר הנרי עמית נגב בר קיימא. אשמח מאוד להדרכה כיצד ניתן לשנות את שם הדף לשם הערך" תודה הנרי עמית - שיחה 11:02, 11 במרץ 2018 (IST)

הנרי עמית את המידע הזה צריך לשלב בערך או לפחות לרשום בדף השיחה. אני לא בטוח שזה מספיק אבל זה לפחות בסיס לדיון חשיבות.
לפי ההיסטוריה של הדף אני רואה שאתה יודע להעביר ואני גם רואה שהחזירו לך את הערך למרחב שלך. נא תקרא חלק מהמדריכים שקישרו לך בדף שיחתך וערוך את הערך בהתאם לפני שאתה מעביר שוב את הערך למרחב הערכים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:34, 14 במרץ 2018 (IST)

ברדק קטגוריות ויקישיתוף בוויקינתונים[עריכת קוד מקור]

מה קורה שם? הם מחליפים שמות קטגוריות, מוחקים קטגוריות ולא טורחים לעדכן את ויקינתונים? אז נוצרים מאות שגויים שלוקחים את שם הקטגוריה מוויקינתונים שאינו מוביל לכלום. ראה למשל הערך אכסניית קסטיליה ולאן מוביל הקישור. תוכל להריץ את השאילתה https://quarry.wmflabs.org/query/25551 ולהתרשם... מתייג את משתמש:Geagea. בורה בורה - שיחה 08:31, 15 במרץ 2018 (IST)

בדיוק. גם אצלנו לא עושים את זה אבל אם מעבירים דף לשם אחר, וןיקינתונים מתעדכן בהתאם. בויקישיתוף זה לא קורה אוטוומטית כי הצורה בה עובדים הקישורים לויקיפדיות שונים מקביעה. בעיקרון הקביעה של קטגוריה בוויקישיתוף דומה לקישור חיצוני (בטכנולוגיה) כך שאם עכשיו אתר מסויים ישנה את הכתובות כל הקישורים יהרסו זה אותו דבר. אפשר לנסות להציע פתרון בשת"פ ויקינתונים-ויקישיתוף (חבל שלא שמנו לב לזה בנובמבר-דצמבר, היינו מגישים את זה ברשימת המשאלות ל-2018) אבל כרגע חוץ משינוי ידני ומעקב אחרי השאילתה, אני לא יודע מה אפשר לעשות.
נ.ב. זה מעצבן אבל יש שם רק 121 כך שזה אולי דורש עבודה מסויימת אבל זה לא אינסופי. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:40, 15 במרץ 2018 (IST)
היה 500 לפני שהתנפלתי על זה! זה כל כך סינכרון בסיסי שלא האמנתי שהם לא מדברים זה עם זה. בנוסף, צריך להפסיק עם קישורי המיזמים "הקשיחים" בערכים ובקטגוריות כי הם כל זמן נשברים עם העברות הקגוריות בוויקישיתוף. אתה מוכן להעלות את זה במזנון? בורה בורה - שיחה 09:48, 15 במרץ 2018 (IST)
מה אתה מתכוון? אתה רוצה להפסיק להשתמש בשם המפורש אלא רק בייבוא מוויקינתונים? הרי בדיוק הראית למה גם ייבוא משם לא ותר את הבעיה הזו כי אין סנכרון בין ויקישיתוף לוויקינתונים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:53, 15 במרץ 2018 (IST)
מסכים. אבל עדיין המצב שם יותר טוב מאשר אצלנו. אם מישהו העביר קטגוריה, או מחק, יש סיכוי שגם יעדכן בוויקינתונים. ודאי לא אצלנו. בורה בורה - שיחה 16:13, 15 במרץ 2018 (IST)
האמת שההעברה הזו מנוגדת למדיניות שינוי שמות של קטגוריות בוויקישיתוף. מה שקרה במקרה של אכסניית קסטיליה שהקטגוריה שהייתה בכל הקבצים שהיו באותה קטגוריה שונתה וכל מה שהיה בקטגוריה רוקן. זו לא דרך נכונה להעביר קטגוריה כי זה לא משאיר עקבות וגם לא עושה העברה בוויקינתונים. באופן כללי כאשר מישהו משנה את הקטגוריה בכל הקבצים באותה קטגוריה, המפעיל לא יכול לראות את זה. מה שהוא רואה זה קטגוריה ריקה ואז מוחק. אם עוד היה מעדכן בוויקישיתוף זה עוד איכשהו זה היה יכול לעבור אבל נדה לי שבמקרה זה העברה היא לא טריוויאלית. גם דברים כאלה קורים. Geagea - שיחה 00:00, 16 במרץ 2018 (IST)
משתמש:Geagea, ברשימה שנתתי יש 121 שבורים כאלה. אתה יכול להסתכל על עוד כמה אלו סוגי בעיות יש שם. כאמור תקנתי איזה 500, וזה הרבה למשהו שלא אמור לקרוא. מה אומרים אצלכם בברנז'ה על הבעיה שיונה העלה? שאין סנכרון? בורה בורה - שיחה 00:10, 16 במרץ 2018 (IST)

מיזוג גרסאות[עריכת קוד מקור]

באפריל 2017 יצרתי את הערך כריסטופר גריידי, בפברואר 2018 נוצר הערך באנגלית Christopher W. Grady ללא שניתן קישור לערך בעברית, למרות שהיה קישור לויקישיתוף. בויקינתונים מוזגה היום הרשומה המקורית לתוך הרשומה החדשה, בדרך כלל זה הפוך לא ? ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה

לא תמיד. אם אתה משתמש ב-merge בחלון שנפתח יש לך אפשרות לסמן "always merge into the older item (uncheck to merge into the "Merge with" item)" אם מסמן אז זה באמת ימזג לפריט הישן יותר. אם לא, אי חושב שהוא ממזג לפריט שבו לחצת על מיזוג. כמובן שמבחינה טכנית, כל עוד הוא מעביר את כל המידע לאחד הפריטים זה לא ממש משנה לאיזה מהם. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 15:09, 15 במרץ 2018 (IST)
אני משתמש בתפריט השפות מויקיפדיה העברית ולא בכניסה ישירה לויקינתונים. עד כה ראיתי שזה מיזג את החדש לישן, במקרה זה היה מוזר לי שעשה הפוך. יש לדעתי חשיבות להבנה מתי נוצר הפריט. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 15:28, 15 במרץ 2018 (IST)
אני צריך פירוט נוסף מה בדיוק עשית. כשאני נכנס לערך שיש לו קישורים לשפות אחרות ואני רוצה להוסיף קישור לפריט בשפה נוספת, האם מה שעשית אפשרי? אם כן אשמח לפירוט נוסף מה בדיוק עשית על מנת שאוכל לשחזר את זה ואולי ניתן לבקש שברירת המחדל תהיה הפריט הישן יותר. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 15:36, 15 במרץ 2018 (IST)
נכנסתי לערך בעברית, בתפריט הצד יש אפשרות הוספת קישורים עם העפרון, הוספתי את שם הערך באנגלית ונוצר המיזוג. אני עושה כך במקרים רבים, למשל ברנדולף אלס, ערך שיצרתי בעברית וכמה חודשים אחר כך נוצר באנגלית, ברגע שעשיתי קישור המיזוג היה לפריט הישן יותר. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 16:17, 15 במרץ 2018 (IST)
הבנתי. אני אנסה לראות מה אפשר לעשות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:28, 15 במרץ 2018 (IST)

הוספת תמונה (מדיה) בתוך טבלת הקלסיפיקציה של צמח[עריכת קוד מקור]

שלום, הצלחתי במידת מה לשנות את תוכן השדות ולהוסיף על כאלה, שהיו חסרים בדוגמא (חמניה), שממנה התחלתי לבנות את הדף. נתקלתי בבעיה של הוספת תמונה בתוך המסגרת של הקלסיפיקציה. אשמח לסיוע. תודה Eytanc - שיחה 07:51, 19 במרץ 2018 (IST)

Eytanc אתה מוסיף בפרמטר המתאים [[קובץ:Kenaf Plant.jpg|220px]]. להרחבה עזרה:הוספת תמונה לערך. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:02, 19 במרץ 2018 (IST)
1. איך להוסיף תמונה אני יודע (מאתר השיתוף, כולל כיתוב, עיצוב הגודל וכדו').
2. הבעיה חלה כאשר אני מבצע עריכה של טבלת הטקסונומיה.
3. אין אפשרות להוסיף תמונה מהתפריט, מאחר ואם נמצאים במצב עריכה של טקסונומיה (EDIT) אזי תפריט הוספת תמונה מואפר.
4. יתר על כן "התמונה" בשדה אינה קישור (LINK) אלא טקסטנ המתאר שם קובץ JPG.
תודה על כל עזרה.Eytanc - שיחה 11:16, 19 במרץ 2018 (IST)
Eytanc אני צריך עוד קצת פרטים כדי להבין מה בדיוק אתה עושה. לפי מה שאני רואה, אתה עורך בעורך החזותי. אתה מנסה להוסיף תמונה בתבנית מיון? אם כן, באיזה פרמטר? יש שם פרמטר בשם "תמונה" ומופיע ממש מעל לפרמטר i שלחיצה עליו מציג עזרה מהו הפורמטר הנדרש כדי להוסיף את התמונה (זה גם מה שכתבתי לך בתשובתי הקודמת). אם אתה מנסה לעשות משהו אחר, אשמח לפירוט. על איזו תבנית אתה מדבר, באיזה פרמטר אתה מנסה להוסיף את התמונה, האם ניסיתי להעתיק את מה שכתבתי או לכתוב את הפורמט שכתבתי בתוך הפרמטר? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:36, 19 במרץ 2018 (IST)
הצלחתי בעורך הרגיל, האם הבעיה בעורך החזותי? משתמש:Eytanc/טיוטה? אמא של גולן - שיחה 12:58, 19 במרץ 2018 (IST)
לצערי אינני מצליח להסביר באמצעות "צילום מסך". השתמשתי באמצעות snip.exe להראות את המצב של בחירת התפריט. ניתן לראות שתפריט התמונה "מואפר".אבל אין באפשרותי (לא ברור לי מדוע) להוסיף תמונה לשיחה הזו.אנסה להסביר (נא עקוב מעשית אחרי התחאור שלי):
1. תפריט הטקסונומיה כולל מספר שדות (ממלכה, תת ממלכה, משפחה, סוג ואחרים).
2. נכנסים למצב עריכה.
3. ניתן לשנות את תכני הדשות.
4. בשדה של תמונה, אני מבקש לבחור תמונה מוויקישיתוף.
5. הוספה שהוא בתפריט העליון "מואפר" (כלומר אין אפשרות להשתמש בו).
6. השאלה איך אציין התייחסות לתמונה?
7. אם תבחן במקומות אחרים (למשל צמחים או בעלי חיים) התמונה מופיעה כטקסט לא כקישור (LINK).
תודה Eytanc - שיחה 13:07, 19 במרץ 2018 (IST)
הבנתי. כשאתה כבר נמצא בתבנית, לא ניתן להשתמש בתפריט להוספת תבנית או תמונה בתוך התבנית בעורך החזותי. אתה יכול להוסיף תמונה בעורך הקוד כפי שמוסבר לך כאן וגם בעזרה על הפרמטר (תלחץ על המקום בו יש להכניס תוכן לפרמטר ויופיע לך i בתוך עיגול קצת מעל התיבה שם מופיע הפורמט להוספת תמונה. Amire80 האם יש דרך אחרת להכניס תמונה בתוך תבנית בעורך החזותי?
אמא של גולן ביטלתי את העריכה שלך. גם אני הצלחתי להוסיף את התמונה אבל אני רוצה שהוא ינסה את זה. כמובן שבסוף אם הוא לא יצליח אנחנו נעזור לו. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:09, 19 במרץ 2018 (IST)

עזרה:תמונות/ניטור[עריכת קוד מקור]

היי יונה,

אני מנסה להכין דף עזרה למשתמשים שרוצים לעזור בניטור תמונות. בין יתר הדברים שיכולים להיות רלוונטיים לדף כזה נמצאים גם שגיאות פרמטריות בדפי קבצים. לכל תבנית יש מערכת שאומרת כמה דפים עם שגיאות יש. כמו: "יש 0 דפים עם שגיאה בשימוש בתבנית. רענון נתונים". אם היה אפשר ליצור דף (קטגוריה) שסופר את כל כמות השגיאות בכל דפי הקובץ, זה היה נחמד. מה דעתך? Geagea - שיחה 13:39, 19 במרץ 2018 (IST)

יש אפשרות להציג כמה דפים יש בקטגוריה על ידי {{דפים בקטגוריה:<שם הקטגוריה>|PAGES}}. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:57, 19 במרץ 2018 (IST)
תודה ושאלה. האם לדעתך יש עוד קטגוריות שמתאימות לכאן? Geagea - שיחה 12:07, 20 במרץ 2018 (IST)
ראשית, כל הכבוד על יצירת הדף, אני מקווה שזה יביא עוד כמה עורכים להתעסק עם מרחב הקצבים. שנית, תיקנתי את PAGES ל-FILES כך שהמניין הוא של הקבצים ולא של כל הדפים (אם מישהו שם את הרישיון בדף משתמש שלו, הדף לא יהיה במניין) וזה ערך של פרמטר כך שלא ניתן להוסיף {{כ}} כי אז הפרמטר לא מקבל ערך חוקי והוא מציג את ברירת המחדל (הכל) ולא רק את הקבצים. אני חושב שיש להוסיף את הקטגוריות של המידע החסר (רישיון, מחבר, מקור או תיאור). ארבעת הקטגוריות נמצאות בקטגוריה:ויקיפדיה - קבצים. הקטגוריה ללא רישיון אלו קבצים בעייתיים שחייבים טיפול דחוף (יש 17, נכון לכתיבת שורות אלו) שלושת האחרים אינם דחופים ובכל קטגוריה כזו יש עשרות אלפי קבצים כך שאולי צריך להפריד ביניהם אבל אני כן חושב שאם כבר יוצרים דף שמרכז את כל עבודת הניטור והסידור של מרחב הקבצים, חשוב שגם הם יופיע שם. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:38, 20 במרץ 2018 (IST)
הוספתי {{כ}} כי זה לא עבד לי בלי זה. תודה על התיקון. הוספתי את הקבצים הבעייתיים בקטגוריה:ויקיפדיה - קבצים. הקבצים בקטגוריית חסרי רישיון כולם טופלו אבל בכולם יש תבנית תמונה בעייתית. לדעתי תבנית זו צריכה לכלול מרכיב שכאשר מניחים אותה בקובץ זה כאילו הניחו תבנית רישיון. מבחינתנו זה כבר לא צריך להופיע בקטגוריית חסרי רישיון. הוא עבר למחלקה אחרת לפני מחיקה. Geagea - שיחה 13:33, 20 במרץ 2018 (IST)
אין בעיה טכנית לעשות את זה (בגדול מסמנים את תבנית תמונה בעייתית עם "תגי רישיון") אני רק לא בטוח שנכון לעשות את זה. אשמח לשמוע את דעתם של ערן (בעיקר בפן הטכני) ואת Hanay על ההצעה הזו (קיראו את התגובה האחרונה של גיאה). אתה מוזמן לזמן עוד עורכים שאתה חושב שיכולים לענות על השאלה הזו. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:17, 20 במרץ 2018 (IST)
לא הבנתי את ההצעה של Geagea, תמונות עם תבנית תמונה בעייתית נכנסת לקטגוריה:תמונות החשודות בהפרת זכויות יוצרים. אז היכן הבעיה? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 12:10, 21 במרץ 2018 (IST)
חמשת הקבצים בקטגוריה:קבצים בלי רישיון שתוכנה יכולה לקרוא כבר סומנו וטופלו מבחינת המערכת. הם כבר לא צריכים להיות בקטגוריה ואם יהיו חדשים לא נדע להבדיל. ההצעה שלי אומרת ל"רמות" את מערכת ניהול הפרמטרים כך שכשתתווסף תבנית תמונה בעייתית היא "תחשוב" שיש תבנית רישיון. אחרת יהיה לנו ערבוביה. Geagea - שיחה 12:15, 21 במרץ 2018 (IST)
או שאולי אפשר ללמד את מערכת ניהול הפרמטרים שכבר אין כאן בעייה... Geagea - שיחה 12:17, 21 במרץ 2018 (IST)
Hanay אנחנו מדברים על קטגוריה:קבצים בלי רישיון שתוכנה יכולה לקרוא. בקטגוריה נמצאים כל הקבצים בלי רישיון. גיה מציע שכאשר הקבצים מסומנים כקבצים עם בעיה ברישיון הם לא יופיעו בקטגוריה שם. אומנם אין להם רישיון אבל הם כבר בטיפול (להסדרת הרישיון או למחיקת הקובץ).
Geagea זה לא מערכת ניהול פרמטרים אלא משהו אחר. אם תכנס לתבנית רישיון אתה תראה בתבנית class=licensetpl. יש 4 תגים כאלו והם אלו שמסמנים לתוכנה שמדובר על תבנית רישיון. ניתן להוסיף את התגים האלה לתמונה בעייתית ואז הם לא יופיעו בקטגוריה של חסרי רישיון
אין לי בעיה עם כל הצעה שתקל על הטיפול בקבצים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 12:28, 21 במרץ 2018 (IST)
אז אולי אפשר להוסיף את ה-class של תמונה בעייתית גם למערכת ניהול הפרמטרים. Geagea - שיחה 12:34, 21 במרץ 2018 (IST)
אני לא בטוח שהבנת מה שכתבתי. בכל מקרה, אם זה מקובל, אני אתקן את תבנית:תמונה בעייתית כך שתמונות עם התבנית הזו לא יופיעו בקטגוריה ללא רישיון. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:37, 21 במרץ 2018 (IST)
אני מסכים. תקן את תבנית:תמונה בעייתית כהבנתך.
כוונתי הייתה שבמקום class=licensetpl יופיע (class=licensetpl או class=של תמונה בעייתית). אני מניח שגם לתמונה בעייתית יש הגדרה של class.
אפשר גם שבהפעלת "תמונה חסרת רישיון" בגאדג'ט יתווסף class=licensetpl (לא יודע אם זה יעבוד). Geagea - שיחה 13:49, 21 במרץ 2018 (IST)
אני חושב שאפשר להתייחס לתבנית כ"רישיון". הוספתי class מתאים לתבנית:תמונה בעייתית עם זמן. יתר הפרטים שצריך למלא מתוארים בmeta:File_metadata_cleanup_drive/How_to_fix_metadata#Add_machine-readable_markers_to_copyright_templates. ערן - שיחה 08:16, 12 באפריל 2018 (IDT)
עובד! דוגמה קובץ:אודליה-.jpg.‏ Geagea - שיחה 09:58, 7 במאי 2018 (IDT)
יופי. לא היתה סיבה שזה לא יעבוד, סימננו את התבנית כאילו היא תבנית רישיון כך שמבחינת המערכת מדובר על רישיון לכל דבר. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 11:36, 7 במאי 2018 (IDT)

מחיקת עריכותיי[עריכת קוד מקור]

שלום רב יונה. ראיתי שביטלת את ארבעת עריכותיי בדפי העזרה. מהות הביטול שביצעת היא החזרה לגרסה קודמת. אני ביצעתי הסרה של קישורים פנימיים שלא רלוונטיים, לאחר שאני זה שהוספתי אותם מלכתחילה. המשתמש קיפודנחש העיר לי על כך שאין טעם לשים קישורים פנימיים שאינם רלוונטיים לתוכן הערך, אז הסרתי אותם. אתה יכול לראות את הערתו בשיחת המשתמש שלי. אשמח לתגובתך. ויקיטכני - שיחה 15:00, 23 במרץ 2018 (IDT)

שינוי שם של ערך שיצרת[עריכת קוד מקור]

גביע הקריבים 2017 ל-גביע הקריביים 2017. (כמו הערך קאריביים) השם הראשון הוא דף הפנייה. אשמח אם תשנה את השם גם בדף המשתמש שלך. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 02:17, 29 במרץ 2018 (IDT)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:33, 29 במרץ 2018 (IDT)

*[עריכת קוד מקור]

מצוין!מרשים כמה ערכת ויצרת (: זים הפולש (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלום רב, אותי זה לא מספק. כבר זמן רב לא כתבתי ערך. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:46, 8 באפריל 2018 (IDT)

דחוף[עריכת קוד מקור]

יעל משתוללת מהספריה הלאומית (192.114.7.2). לטיפול. • דגש חזק (מלפנים בקרה וייעוץ)שיחה • כ"ו בניסן ה'תשע"ח -יא' למט-מונים • 17:07, 11 באפריל 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:31, 13 באפריל 2018 (IDT)

טעינת מזהה פייסבוק[עריכת קוד מקור]

אני מנסה לטעון לוויקינתונים עם הכלי שכבר השתמשתי בו עשרות פעמים. תבנית:פייסבוק, P2013, פרמטר מספר 1. מקבל שגיאות על כולם... ראה למשל מירי מסיקה שצריך לעבוד. מה הבעיה? בורה בורה - שיחה 13:53, 17 באפריל 2018 (IDT)

אני קיבלתי: Found 356 pages (מירי מסיקה ברשימה). מה זאת אומרת "מקבל שגיאה"? לא לחצתי על add values, להמשיך בתהליך (אני אבצע את זה רק מחר בבוקר)? רק כדי להיות בטוח (כי אני טעיתי בזה בהתחלה) בתבנית שמת את שם התבנית ללא התחילית "תבנית:" נכון? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:55, 17 באפריל 2018 (IDT)
כן, הרשימה נכונה. גם אני מקבל 356. ברור שללא התחילית. אתה יכול ללחוץ על demo, זה לא מעדכן. בורה בורה - שיחה 18:17, 17 באפריל 2018 (IDT)
ואם תוכל, הטען גם את תבנית:ערוץ יוטיוב. בורה בורה - שיחה 22:44, 17 באפריל 2018 (IDT)
הבעיה היא שמזהה פייסבוק צריך להיות מספר ולא מחרוזת. ראה d:Property:P2013#P2302 אילוצים על המזהה. גם מזהה ערוץ יוטיוב צריך להיות מהפורמט הרגולרי UC[-_A-Za-z0-9]{21}[AQgw] ולא השם ראה d:Property:P2397#P2302. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:09, 18 באפריל 2018 (IDT)
אז איך מטעינים אותם ממה שיש לנו בתבנית? בורה בורה - שיחה 08:33, 18 באפריל 2018 (IDT)
אני לא יודע. אני חושב שצריך למצוא דרך להמיר את מה שיש אצלנו לפורמט הנדרש בוויקינתונים אבל אני לא יודע איך. זה תלוי באתרים עצמם ולא בוויקיפדיה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:44, 18 באפריל 2018 (IDT)
אולי תשאל את החבר הזה שלך שמטעין כל מה שזז בשטח? בורה בורה - שיחה 08:49, 18 באפריל 2018 (IDT)
יש משהו? יש מאות ערכים להטענה. בורה בורה - שיחה 02:12, 24 באפריל 2018 (IDT)
מצטער על העיכוב. פניתי אליו היום, אתה מוזמן לעקוב בדף השיחה שלו. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:28, 24 באפריל 2018 (IDT)
אני רואה שגם הוא הרים ידיים... בורה בורה - שיחה 17:58, 30 באפריל 2018 (IDT)
כן. זה נראה לי קשור לאתר עצמו. אני לא יודע עם יש אצלנו מישהו שמכיר את פייסבוק ויוטיוב מספיק לעומק כדי להגיד משהו על המזהים. אני אעלה את זה בדף השיחה של המאפיין עוד כמה דקות, נראה אם מישהו יתייחס לזה.אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:48, 1 במאי 2018 (IDT)
השאלה היא למה זה כך בוויקינתונים? לי אישית אין מושג איך אני מייצא את המספר דף מתוך www.facebook.com/mirimesika/. צריך לתת אפשרות לשניהם לדעתי..--‏Mikey641שיחה 16:40, 12 במאי 2018

(IDT)

אם יוטיוב עדין מעניין אותכם זה כלי להמרת שם ל-guid הנדב הנכון - שיחה 17:39, 12 במאי 2018 (IDT)
זה מעניין הבעיה היא שיש 356 עמודים ולעבור עליהם אחד יקח זמן רב. בורה בורה לידיעתך. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:25, 13 במאי 2018 (IDT)

שאלה על קטגורייה[עריכת קוד מקור]

שלום, לא רציתי בשלב הזה לפנות לחממה, אבל עוד מתייחסים אלי כחדש, אז אשמח אם תעזור לי.

האם אין היגיון בלשים את הערך אופורטוניזם בקטגוריית "הנהגות בעלי חיים"? ייתכן שבדרך כלל לא מכניסים ערך על התנהגות המשותפת לבני אדם ובעלי חיים לקטגורה זו, אבל נראה לי שיש הבדל גדול בין הקונוטציה שיש לייחוס אופורטוניזם לאדם, לבין ייחוס אופורטוניזם לחי, כך שאלו שני מונחים דומים, אך לא אותה התנהגות שרק מיוחסת לאורגניזם שונה. בכל מקרה, זה נראה לי יותר הגיוני מאשר לייחס את הערך שיתוף פעולה לקטגוריה הזו, איזה הבדל יש בין שיתוף פעולה אנושי לחייתי? מה דעתך? ישראל שבט - שיחה 20:12, 17 באפריל 2018 (IDT)

אם הערך כולל התיחסות להתנהגות כזו אצל בעלי חיים ולא רק אצל בני אדם אז יש היגיון בזה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:08, 18 באפריל 2018 (IDT)
הוא כולל התייחסות, רק שמישהו מתעקש למחוק לי כשאני כולל את הערך בקטגוריה. ישראל שבט - שיחה 09:09, 18 באפריל 2018 (IDT)
אז תעלה את הנושא בדף השיחה של הערך.אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:12, 18 באפריל 2018 (IDT)
זה מה שעשיתי אתה מוזמן לראות כאן, קיבלתי בתגובה יותר התנשאות, הערות על ניסוחים בדיון והאשמות על חוסר תרומה לויקיפדיה מאשר טענות על תוכן העריכה הספציפית. ישראל שבט - שיחה 09:33, 18 באפריל 2018 (IDT)
חבל שנגררת לנושא האישי. היית צריך להישאר ענייני ולדון רק בשאלה למה לדעתך יש להוסיף את הקטגוריה. יש כמה דרכים שאתה יכול לפעול. הראשון הוא לכתוב הודעה בויקיפדיה:לוח מודעות כדי למשוך כותבים נוספים להביע את דעתם. שנית לנסות להביא מקרים דומים בהם ערכים בסגנון הזה כן משוייכים ל"קטגוריה ביולוגית" ועוד כל מיני דרכים. אבל השאלה הראשונה והכי חשובה היא האם מה ממש חשוב לך שהערך יופיע בקטגוריה? אם לא, פשוט תשאיר את זה כך ושמישהו אחר בעתיד יעשה במידע הזה בעתיד מה שהוא רוצה. כי חבל לבזבז זמן וכוח על עריכה כל כך משנית. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:42, 18 באפריל 2018 (IDT)
הבאתי דוגמאות דוגמאות (שיתוף פעולה), לא נראה שזה מעניין אותו. אולי ילדותי לאמר זאת, אבל נגעתי גם בנושא האישי כי הוא התחיל. אולי זה לא יותר מדי חשוב (מחקו לי ערכות גדולות יותר על שטויות קטנות יותר והתעלמתי), אבל בגלל העלבונות שלו רציתי לעשות יותר. אם אעלה בהודעות כנראה שיתעלמו מזה בגלל שזו עריכה משנית, אין לי אלא להשלים עם כך שיש אמת באלו שמתלוננים שיש ויקיפדים מתנשאים המרחיקים חדשים. ישראל שבט - שיחה 17:57, 18 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:41, 20 באפריל 2018 (IDT)

אתה כאן עכשיו?[עריכת קוד מקור]

צריך אותך ל-20 שניות. בורה בורה - שיחה 17:50, 24 באפריל 2018 (IDT)

הסתדרתי. בורה בורה - שיחה 19:25, 24 באפריל 2018 (IDT)

כבעל ידע במתמטיקה[עריכת קוד מקור]

אולי תצביע בהצבעה הנוכחית במדור המומלצים על הערך היסטוריה של תורת ההסתברות? הבנתי שאתה בעל ידע במתמטיקה ויש לך ידע בנושא. ניב - שיחה 09:53, 25 באפריל 2018 (IDT) ניב - שיחה 09:53, 25 באפריל 2018 (IDT)

יש לי ידע בנושא ויש לי כמה הערות על הערך (בעיקר הפסקה על המתמטיקה הפיננסית) התחלתי לקרוא לפני כמה ימים את הערך אבל הוא ארוך מאוד ויקח לי עוד כמה ימים. האם אתה יודע עד למתי העריכו את ההצבעה? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:42, 25 באפריל 2018 (IDT)
אתה מתכוון למודל בלק ושולס? כי לי הוא נראה דווקא סביר. Geagea - שיחה 16:30, 26 באפריל 2018 (IDT)

תבנית:לוגו/כללי[עריכת קוד מקור]

היי יונה,

יצרתי את הדף תבנית:לוגו/כללי לכל מיני מטרות. אחת מהן היא לחסוך את המחיקות של הלוגואים כשיש קובץ בוויקישיתוף. מה דעתך, זה נראה ברור? Geagea - שיחה 16:39, 26 באפריל 2018 (IDT)

כן זה נראה ברור. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:13, 29 באפריל 2018 (IDT)

תיבת תקציר[עריכת קוד מקור]

תודה יונה על תשובתך.

אני "טרי". אני כותב את הערך הראשון שלי.

לא הבנתי איך להוסיף את התבנית.

עדיין זקוק לסיוע.

תודה.

Rigbi Rigbi (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

ראה למשל את הערך קרב תל פאחר תכנס למצב עריכה ותעתיק את התבנית שנמצאת בראש הערך. תעדכן את השדות השונים למידע על הקרב שאתה יוצר. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:16, 29 באפריל 2018 (IDT)

הטענת תבניות ח"כ ואדמו"ר לוויקינתונים[עריכת קוד מקור]

אני משתמש בכלי הזה לעדכון ערכים בוויקינתונים. מטעין תאריכי לידה ופטירה מהוויקי שלנו. יש לי בעיה עם תבניות ח"כ ואדמו"ר. בגלל שהן עם -"- הוא לא מזהה אותן בכלי. ניסיתי גם (אדמו"ר) ו(ח"כ). יש לך רעיון? מתייג גם את משתמש:Amire80. בורה בורה - שיחה 18:24, 6 במאי 2018 (IDT)

אני לא מכיר את בקידוד שכתבת. האם ניסית ח%22כ או %D7%97%22%D7%9B ? בדקתי והוא מצליח להגיע לתבנית הנכונה כשאני לוחץ על link לא המשכתי בהזנת פרמטרים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:57, 7 במאי 2018 (IDT)
יונה, בכל שלושת הקידודים אני מגיע לתבנית בהקשה על link. אבל משום מה הוא לא מטעין כלום. תוכל לנסות כולל הזנת הפרמטרים? בורה בורה - שיחה 09:12, 7 במאי 2018 (IDT)
לא הצלחתי. יש למעלה talk תנסה להעלות את זה שם, נראה מה יענו לך. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:32, 7 במאי 2018 (IDT)
משתמש:Kotz, משתמש:IKhitron, משתמש:Amire80, לא עונים לי שם... אולי אתם יודעים? בורה בורה - שיחה 07:41, 13 במאי 2018 (IDT)

ח\"כ ‏«kotz» «שיחה» 08:19, 13 במאי 2018 (IDT)

משתמש:Kotz, זה אכן מוצא עכשיו את הדפים, ניסיתי על תבנית:אדמו"ר, אבל בעדכון אומר לי "דוד משה רוזנבוים → Q42041216 → template not found". כך על כל ה-142 שמצא לעדכון. בורה בורה - שיחה 08:34, 13 במאי 2018 (IDT)

משתמש:בורה בורה נסה גם אדמו\u0022ר וגם אדמו\\0022ר וגם אדמו""ר וגם אדמו.ר . לגבי הראשון אני אופטימי. עוד דבר שאפשר אולי לנסות זה לייצר את תבנית:חברה הכנסת כהפניה לתבנית:ח"כ ולהשתמש בכלי מול התבנית החדשה. ‏«kotz» «שיחה» 08:46, 13 במאי 2018 (IDT)

משתמש:Kotz, מכל אלה אדמו""ר היחידי שמוצא את הדפים אבל לא מטעין. תבנית:אדמור ניסיתי בעבר. לא עובד. בורה בורה - שיחה 08:57, 13 במאי 2018 (IDT)
מהדף הראשי יש קישור לgithub ומשם אפשר לפתוח ISSUES ואף לתייג את כותב הבוט. בהצלחה ‏«kotz» «שיחה» 07:39, 14 במאי 2018 (IDT)
יונה, אתה זוכר את זה? קבלתי תיוג לשאלה שלי. לא כל כך מבין את זה. תוכל להסתכל? מה לעשות? בורה בורה - שיחה 05:56, 10 ביוני 2018 (IDT)
נראה שהם תיקנו את זה והגרסה החדשה עברה לבדיקה לפני הוצאתה לאור. תוכל לראות את השינוי שעשו כאן, עטפו את שם התבנית ב־encodeURIComponent. תיאור של הפונקציה אתה יכול למצוא כאן. בגדול הוא מאפשר שימוש בתווים מיוחדים כמו # ? ואחרים. אני לא מכיר את המהירות של הבדיקה והטמעת הגרסה כך שיתכן שמדובר על ימים או שבועות. צרך להמשיך לעקוב. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:55, 10 ביוני 2018 (IDT)
תודה. אני עוקב. בורה בורה - שיחה 11:04, 10 ביוני 2018 (IDT)
זה עובד ואני מטעין את תבנית:אדמו"ר! לידיעת משתמש:Kotz. בורה בורה - שיחה 11:28, 10 ביוני 2018 (IDT)
מצוין בורה בורה. איך אתה מטעין? עם " או עם אחד הקודים החליפיים (ואם כן, אם איזה מהם)? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:01, 10 ביוני 2018 (IDT)
בלי שום קוד חליפי. אדמו"ר פשוט וזה עובד! בורה בורה - שיחה 16:25, 10 ביוני 2018 (IDT)

פנייתי בבקשות ממפעילים נמחקת תדיר על ידי משתמש שלוקח את החוק הויקיפדי לידיו, אז אני פונה אליך כאן[עריכת קוד מקור]

שלום יונה.

משתמש המזדהה כ"יוסי קמחי" מוחק את תגובתיו אליו בדף שיחתי שוב ושוב. ניסיתי להתלונן עליו בבקשות ממפעילים אך גם שם הוא בוחל למחוק תגובתי. אני סבור שמצב כזה חמור ביותר ואיננו סביר. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

נראה שהנושא טופל וכרגע התגובה שלך נמצאת בדף השיחה כך שאני לא רואה סיבה להתערב. אני מקווה שהוא לא ימחק שוב את הדברים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:07, 9 במאי 2018 (IDT)

אישור מאפיינים בויקינתונים: קולנוע ישראלי[עריכת קוד מקור]

יונה שלום!

האם תוכל לעזור באישור מאפיינים הקשורים לקולנוע ישראלי בויקינתונים?

השארתי לך הודעה בענין כאן.

תודה!

אודי אורון - שיחה 13:10, 13 במאי 2018 (IDT)

אודי אורון אתה לא צריך להפנות אותי לדף שיחה שלי בפרויקט אחות כי אני (וכל אחד שלא ביטל את האפשרות הזו) מקבל על כך התראה. הגבתי שם. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:51, 13 במאי 2018 (IDT)

עיר תאומה מוויקינתונים[עריכת קוד מקור]

למה בעצם אנו לא שואבים את המידע מוויקינתונים? ראה העיר לרנקה שלנו אין כלום ולהם יש ים ערים. אפשר לשכלל את התבנית לזה? בורה בורה - שיחה 10:43, 21 במאי 2018 (IDT)

קודם כל, אני לא רואה איך ניתן גם למשוך את כל הערים התאומות וגם לבדוק שעיר תאומה ספציפית שמוזנת דרך תבנית עיר תאומה כבר מופיעה ולא תהיה כפילות, אם כי אולי תוכל למצוא דרך לייצא לויקינתונים את כל הערים התאומות אצלנו ואז נפתור את הבעיה על ידי הזנת ויקינתונים תחילה והסבה לתבנית שמושכת מוויקינתונים. שנית, אני לא רואה בויקיפדיות הגדולות מישהו שעשה את זה. מצאתי את ru:Шаблон:Wikidata/SisterCities בויקיפדיה הרוסית ואתה יכול לראות את היישום בru:Прешов (בדקתי בערכים נוספים אבל יש שם שגיאה מוזרה של "Ошибка Lua: not enough memory". מה שזה לא אומר).
בקיצור, אני מניח שניתן לייבא את ru:Модуль:Wikidata/SisterCities אבל יש שם עוד יחידות מקושרות שכנראה נצטרך לייבא. IKhitron כבעל ידע טכני וגם רוסית, האם תוכל לעיין ביחידה ובתבנית ולחוות דעה האם יהיה פשוט לייבא את היחידה אלינו ולנסות אותה (יצירת תבנית ניסויית {{ערים תאומות מוויקינתונים}}). אם כן, ואם תחליט לייבא את היחידה/ות נא צרף לכאן רשימה של היחידות והתנביות כדי שאם נחליט בסוף לא לעשות את זה נוכל למחוק את כל הייבואים ולא להשאיר שאריות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 11:29, 21 במאי 2018 (IDT)
להטעין עם כלי ההטענה לא נראה שתהיה בעיה. עשיתי אחד בלוויו. ראה שם. יש עוד 167 שיש אצלנו ולא בוויקינתונים, וכ-1700 כבר קיימים בוויקינתונים. אם יגאל ייבא לנו את התבנית, הבוט יוכל להכניס אותה בכל הערכים, כמו שהוספנו פרופילים. זה יהיה גדול. בורה בורה - שיחה 12:02, 21 במאי 2018 (IDT)
מהיכרותי עם התחום אני לא חושב שזה כדאי. יש חוסר אחידות עצום בפרטים האלה בין ויקיפדיות ולפעמים בתוך ויקיפדיות עצמם, לפעמים מחוסר עדכון, לפעמים מחוסר מקורות אמינים, לפעמים מאי-תיאום בין האתרים של עיריות שני הצדדים. זה משהו שכדאי שנשאיר לשיקול דעת אנושי. Mbkv717שיחה • ז' בסיוון ה'תשע"ח • 13:35, 21 במאי 2018 (IDT)
השגיאה הזאת מאוד שכיחה וגורמת להוצאת התבנית לערך נפרד. כלומר "ערך מורחב:ערים תאומות של וינה". אני לא חושב שאצלנו זה מותר. או ליצור דף משנה. בקימר כבד מדי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:23, 21 במאי 2018 (IDT)
IKhitron אתה חושב שזה בגלל שהתבנית הזו כבדה או בגלל שלל התבניות בערכים שם? כי בru:Ялта למשל כל תחתית העמוד מלא באזהרה הזו לעומת זאת בru:Барселона הכל תקין ומופיעות שם 40 ערים תאומות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:13, 22 במאי 2018 (IDT)
בגלל שהיחידה טוענת קובץ json בגודל של מגבייט לפחות עם הנתונים על המקום, ואז מוציאה ממנו את החלק הרלוונטי להצגה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 12:35, 22 במאי 2018 (IDT)

כוכב לפרוייקטור![עריכת קוד מקור]

WikiProject Barnstar Hires.png כוכב הפרוייקטור
תודה ענקית על התבנית "הנהגה בישראל". ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 19:00, 21 במאי 2018 (IDT)

יעל[עריכת קוד מקור]

תחסום בבקשה את הטווח הזה. זה הוויפי של הספרייה הלאומית. • דגש חזקשיחה • י' בסיוון ה'תשע"ח • 15:52, 24 במאי 2018 (IDT)

Inactive bot on Latvian Wikipedia[עריכת קוד מקור]

Hello!

As a bureaucrat on Latvian Wikipedia (lvwiki), I was checking the activity of the bots, and noticed that yours had been inactive from at least September 2013. It is not reasonable that an unmonitored account keeps a bot flag, as it may be more easily hacked. If you have any future plans for bot running or want to keep this flag for some other reasons, please make a note at this table. You can also contact me directly via my user talk at User talk:Edgars2007.

If you have no objections or we won't receive any response for a month, we will remove bot flag. Thanks a lot for your previous contributions! --Edgars2007 - שיחה 11:45, 27 במאי 2018 (IDT)

Hello, Edgars2007. I am not running this bot anymore. I used it to add interwiki link, but now wikidata do it for us. so I don't have any need for a bot flag for it. If in the future i will need, for something else, a bot flag, i will ask again. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:54, 27 במאי 2018 (IDT)

הצבעת הפרלמנט[עריכת קוד מקור]

שמתי לב לכך שהצבעת רק בחלק הראשון, אבל לא בחלק השני. האם יש לכך סיבה? יוניון ג'ק - שיחה 19:58, 12 ביוני 2018 (IDT)

שאלתי שאלה בפסקת הדיונים ולא קיבלתי תשובה משביעת רצון. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:27, 13 ביוני 2018 (IDT)
מה היתה השאלה? יוניון ג'ק - שיחה 08:46, 13 ביוני 2018 (IDT)
אם תתקבל הצעה ב בהצבעה הראשונה. ובהצבעה השנייה חלק מהמקרים יהיו רוב נגד. מה זה אומר? למשל ב[[ציור או תמונת עירום שאינם ממחישים באופן מדויק את המידע המופיע בערך, כגון תיאור סצנה מן העבר הרחוק שלא ניתן לדעת באופן מדויק כיצד אכן הייתה, ולא נמצאה להם חלופה הולמת שממחישה את נושא הערך באותה מידה (ע"פ התנאים הנ"ל במקרה 1), ואשר אין פרסומה שנוי במחלוקת - הציור או התמונה המקוריים יוצגו בתצוגה מוסתרת.|מקרה ב']] האם זה אומר שאסור להציג כלל או שאפשר להציג לא מוסתר? או שכל אחד בעיניו יעשה. מהתשובות שהבנתי שם, כל הסעיפים שמתנגדים אליהם למעשה מדובר על אי קבלה ודיונים באותו מקרה. ז"א שסעיף ג' בהצבעה הראשונה זהה לסעיף ב' כאשר מצביעים נגד כל המקרים בהצבעה השנייה. אם זה כך, חבל שהוסיפו את אפשרות ג' בהצבעה הראשונה כי היא מקרה פרטי של אפשרות ב'. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:33, 13 ביוני 2018 (IDT)
זה אומר שההחלטה שהתקבלה לא תחול על המקרים האלו ולא תהיה שום חובה או מניעה להציג או לא להציג או להסתיר או לא להסתיר. יוניון ג'ק - שיחה 23:00, 13 ביוני 2018 (IDT)

גיאוסופיה[עריכת קוד מקור]

בקש את ערת להעלאת הערך הנל, גדעוןCharlapg - שיחה 15:55, 17 ביוני 2018 (IDT)

Charlapg מה??? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:50, 18 ביוני 2018 (IDT)
הי יונה וגדעון, היה ערך שהועבר למרחב המשתמש משתמש:Charlapg/גאוסופיה. אמא של גולן - שיחה 14:21, 18 ביוני 2018 (IDT)

איך ממלאים את האישור (בקשר לתמונה: גרעין יריחו במישור אדומים 2)[עריכת קוד מקור]

האם צריך להדפיס אותו ולמלא בכתב יד ואז לסרוק ולשלוח? או איך? אלחנן וינוגרד (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

אלחנן וינוגרד זו הדרך הפשוטה ביותר. אם אתה רוצה בעקרון יש אפשרות לחתימה דיגיטלית על מסמך PDF וניתן לחתום בדרך כזו. אבל אני חושב שצילום - חתימה - סריקה - שליחה במייל היא הדרך הפשוטה ביותר.
Geagea האם יש דרך אחרת?אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:44, 20 ביוני 2018 (IDT)
אכן, להדפיס, למלא, לסרוק ולשלוח. אפשר גם לקבל את הנוסח במייל (שניתן לאימות) מבעל זכויות היוצרים ולהעביר את התכתובת כולה עם הנוסח אלינו. Geagea - שיחה 00:06, 21 ביוני 2018 (IDT)

תיוג[עריכת קוד מקור]

היי. תייגתי היום שני אנשים. דנה אומרת שלא קיבלה אותו. האם אתה קיבלת? כי אולי יש איזה באג. תודה, יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:15, 21 ביוני 2018 (IDT)

לא קיבלתי תיוג אבל כן ראיתי את מה שכתבת שם. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 11:24, 24 ביוני 2018 (IDT)
מממ. שוב התיוגים לא עובדים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:29, 24 ביוני 2018 (IDT)
התיוג מאתמול בצהרים כן עבד. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 07:52, 25 ביוני 2018 (IDT)
שני המקרים אצלי קרו כשתייגתי לא נכון, ובעריכה הבא תיקנתי ושמתי חתימה מחדש. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 13:21, 25 ביוני 2018 (IDT)

תבנית:איור מדים[עריכת קוד מקור]

לא מקושרת לכלום. כנראה ניסיון שלא צלח. למחוק? בורה בורה - שיחה 07:30, 24 ביוני 2018 (IDT)

לא מכיר. מחקתי נראה אם זה יוצר בעיה או לא. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 11:25, 24 ביוני 2018 (IDT)
תודה. בורה בורה - שיחה 11:27, 24 ביוני 2018 (IDT)

מדוע שיחזרת?[עריכת קוד מקור]

זאת עריכה נכונה, רק את התאריכים הוא לא סידר לפי הסדר, כי הוא משתמש אנונימי ואולי לא מתמצא, כנ"ל Dovno שיחזר, למה? תראו כאן בטבלה שאכן מכבי ת"א היא הסגנית. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 11:28, 5 ביולי 2018 (IDT)

עט הזמיר, לאיזו עריכה שלי אתה מתייחס? אני רואה רק שלוש עריכות שלי שם וכולן שחזורים של השחתות מאוד בולטות בערך. האם היה משהו אחר? Dovno - שיחה 11:36, 5 ביולי 2018 (IDT)
Dovno היקר, אני יודע ששיחזרת השחתות וכל הכבוד לך, הבעיה היא ששיחזרת לעריכה לא נכונה, אני מתכוון לכאן היית צריך לשחזר לעריכה של מתניה כפי שעשיתי. בברכה ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 11:47, 5 ביולי 2018 (IDT)
הבנתי. אין לי מושג מה נכון ומה לא בנתונים שבערך, אז כששיחזרתי את ההשחתות החזרתי לגרסה האחרונה שאינה השחתה (הגרסה של יונה). Dovno - שיחה 11:49, 5 ביולי 2018 (IDT)
ככה גם אני הבנתי שהוא הטעה אותך לכן השארתי הודעה בדף השיחה שלו. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 11:50, 5 ביולי 2018 (IDT)

מיזמים בוויקינתונים[עריכת קוד מקור]

היי יונה,

מה שכתבתי בדיון במזנון באמת היה קצת חסר הקשר. התכוונתי לכך שוויקימדיה ישראל מעוניינת לקדם ולתמוך בצורה יותר פעילה בפעילות בוויקינתונים ורציתי לשמוע ממך איזה עניינים חשוב לדעתך לקדם. ראיתי למשל ששאלת לגבי הנושא של דפי פייסבוק והבעיה שלי ייבוא הנתונים מהתבנית שיש לנו לוויקינתונים. אני לא יודעת אם זה משהו שבסדר עדיפות גבוהה - אולי יש דברים אחרים. אשמח לשוחח בנושא. Keren - WMIL - שיחה 16:31, 5 ביולי 2018 (IDT)

הבעיה שעלתה שם היא מעצבנת אבל היא לא ממש קריטית והיא גם לא ממש קשורה לויקינתונים. אשמח לדבר איתך, שלחתי לך את מספר הטלפון שלי במייל. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:02, 8 ביולי 2018 (IDT)

תבנית:P1[עריכת קוד מקור]

שמתי לב שמחקת את התבנית הנ"ל. אני מבין למה עשית את זה, זה לא נראה משהו וגם רק אני תרמתי לתבנית אבל....
התבנית, יחד עם תבנית P2 משמש חלק מסט תבניות שאני משתמש בהם כדי לבנות מפות של מסילות רכבת (מדובר בתבניות שאני "מתרגם" מויקיפדיה באנגלית). זה פרויקט שעוד נמצא בשלבים ראשונים אבל מפה אחת שלימה כבר הכנתי (תבנית:מסילות_רכבת_ישראל). אשמח אם תאשר החזרה של התבנית ע"מ שהמפה (ומפות עתידות) יופיעו כמו שצריך.
תודה. --Chocom - שיחה 15:26, 12 ביולי 2018 (IDT)

שחזרתי. אבל התבנית הזו לא עושה כלום ואף אחד לא משתמש בה, אז אני לא רואה בה צורך. כמו כן, את כל התבניות צריך לעברת. עדיף שתעשה את זה עכשיו לפני שהן יהיו בשימוש נרחב ואש יהיה קשה יותר לעשות את זה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:08, 12 ביולי 2018 (IDT)
כמו כן, Chocom כמו שכבר אמרו לך, לפני הטמעה בערכים צריך דיון על כך בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים אמא של גולן - שיחה 17:22, 12 ביולי 2018 (IDT)

pseudomonas aeruginosa[עריכת קוד מקור]

שלום יונה! התחלתי בכתיבת הערך pseudomonas aeruginosa, ותהיתי אם תוכל לעזור לי מנסיונך - כיצד להעביר את שם הערך לגופן italics (כתב נטוי) כנהוג? אין לי שמץ של מושג איך לעשות זאת. תודה! מתן י - שיחה 16:01, 15 ביולי 2018 (IDT)

עושים את זה עם {{שם שגוי}}. הוספתי בערך שאתה כותב. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 16:39, 15 ביולי 2018 (IDT)
אני מודה לך מאוד. מתן י - שיחה 17:21, 15 ביולי 2018 (IDT)

Reno Bighorns Logo.png[עריכת קוד מקור]

מדוע מחחקת את הקובץ Reno Bighorns Logo.png? גם אם הלוגו הוחלף בלוגו חדש יש להציג בערך גם את הלוגו הישן. Eladti - שיחה 21:36, 15 ביולי 2018 (IDT)

אני לא מכיר דבר כזה "יש להציג" אם מישהו החליט להחליף את הלוגו ולא להוסיף את הלוגו הישן בפסקה מתאימה כי כך הוא החליט מבחינה עיצובית, זו זכותו. ולידע כללי בהרבה ערכים אין היסטוריה של סמלים. אם אתה מעוניין להוסיף את כל הסמלים של הקבוצה, אין לי בעיה ואשחזר את הקובץ. אם לא, אז כל עוד מדובר על קובץ בשימוש הוגן שאינו נמצא בשימוש, אין סיבה להשאיר אותו. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 07:53, 16 ביולי 2018 (IDT)