שיחת משתמש:יונה בנדלאק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש


היי, :)[עריכת קוד מקור]

דיונים שלמים, בשלושה דפי שיחה, ואתה פשוט בא ומשנה שם משהו בתבנית, בלי לדעת כמה זמן בוזבז על הזוטה הזאת... Face-smile.svg הקטגוריה הזאת, שהופיעה בתחתית התבנית, קלקלה משהו. בר הראל העביר אותה לאמצע התבנית, וכך הבעיה נפתרה. אלדדשיחה 12:52, 20 בפברואר 2018 (IST)

התייחסתי לתיקון שלך בתבנית "הוספת שטויות לדפים". אלדדשיחה 12:53, 20 בפברואר 2018 (IST)
Eldad אשמח לדפים בהם התבנית הזו נמצאת ושהשינוי שלי גרם בעיות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:30, 20 בפברואר 2018 (IST)
והעובדה שבדף השיחה של התבנית לא מופיע שום דבר ממה שאתה מתאר (נניח הפניה לאחד הדיונים או העברה של הדיונים לשם) היא מקור לשינויים נוספים בתבנית. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:33, 20 בפברואר 2018 (IST)
Eldad אני חושב שהבנתי. אתה משתמש בתבנית על ידי ס: אבל יצרת את התבניות בצורה לא טובה שלא מזהירה גם כאשר השימוש נעשה בה בצורה שגוייה כך למשל בשיחת משתמש:31.210.181.125, נעשה שימוש לא כנדרש ולכן מופיע שם ארבע טילדות במקום חתימה. אתה צריך לעשות כפי שיש בתבנית:תמונה בעייתית. אתה מוזמן להוסיף את התבנית הזו כאן ולראות אין זה מוצג ללא שימוש בס:. בנוסף העיצוב של התבניות האלה לא נראה לי טוב. יש תבנית אזהרה ובפסקה נפרדת יש הסבר. זה נראה כאילו זה לא קשור אבל בפועל צריך להיות קשור. נראה לי שעדיף לשנות את התבנית כך שהפסקה השנייה תהיה תת־פסקה (=== במקום ==). אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:01, 20 בפברואר 2018 (IST)
היי יונה, אני משתמש בתבנית בצורה מצוינת. העניין הוא שאני יצרתי את התבנית לשימושי האישי, לא עבור ויקיפדים אחרים. היא תואמת סקריפט מסוים שנכתב עבורי (ואולי גם אחרים, אבל לא ידוע לי אם אחרים משתמשים באותו הסקריפט). בהתחלה הגנתי עליה, כי לא רציתי שיבצעו בה שינויים כלשהם. בכל אופן, אם ראית שמישהו השתמש בה וזה לא מופיע בסדר, זה משום שהתבנית נתפרה עבורי ספציפית, ועבורי היא פועלת מצוין - אין טילדות ואין שום דבר מיותר. אם משהו נראה לא בסדר באחד הדפים, זה אומר שמישהו השתמש בתבנית שלי, וכנראה, זה לא עבד בסדר. אני לא מעוניין להתעסק עם התבנית הזאת, ולא עם שאר התבניות שחיברתי, כי עבורי הן עובדות מצוין, וכבר השקעתי בהן לא מעט עבודה עד שזה עבד פרפקט. אם מישהו מעוניין לשנות, הייתי מציע להעתיק את התבניות שלי, לתת להן שם מקביל (נגיד, בצירוף עוד אות או מילה), ולשנות בהן מה שצריך, ואותן להכניס לקטגוריות של ויקיפדיה. אם בכל זאת רוצים לעבוד עם התבניות שאני הכנתי, אני לא מעוניין להתעסק עם ה-fine-tuning, כי, כאמור, כרגע הן עובדות מצוין עבורי, ואין לי שום רצון לגעת בהן (אחרי למעלה משנה שאני עובד איתן ללא שום בעיה וללא שום חריקה). אלדדשיחה 18:13, 20 בפברואר 2018 (IST)
כאמור, אני בכלל לא נוגע בתבניות. כשאני חוסם מישהו, מופיע לי משהו על המסך, ואני בוחר מתוכו את אחת הכותרות המתאימות עבורי. השאר נעשה באופן שקוף לגמרי עבורי. עבדתי גם על הסקריפט לא מעט, עד שהכל, כל התבניות וכל הפעולות, עובד באופן חלק לגמרי עבורי (במשך שנה ויותר). אלדדשיחה 18:15, 20 בפברואר 2018 (IST)
Eldad ברגע שאתה שם את התבניות שלך במרחב התבניות הן כבר לא שלך. אם רצונך שהסקריפט יפעל רק בשבילך, תעביר את התבניות למרחב המשתמש שלך. ברגע שאתה שם את התבניות במרחב התבניות צפוי שכל מי שיתקל בהן ירצה להשתמש בהן ואם הוא יעשה את זה שלא דרך הסקריפט (יותר נכון שלא דרך ס:) התבנית לא תפעל עבורו כראוי. אני מניח שלא בדקת את מה שאמרתי בנוגע לתמונה בעייתית כי אז היית מבין שאני מציע להוסיף הבהרה למי שמשתמש בתבנית שלא כראוי וכן לעצב באופן שונה את מה שיוצג. אני גם לא מתכוון לעשות משהו בתבנית הזו כי אני נגד תבניות אוטומטיות שכאלה באופן עקרוני. והשנה שהקדשת ליצרת הסקריפט והפעלתו הם כנראה הרבה יותר זמן ממה שהיית מבזבז בכניסה לדף המשתמש והוספת אזהרה שמבהירה מה לא בסדר. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 07:53, 21 בפברואר 2018 (IST)
אני מתמודד עם לא מעט משחיתים בוויקיפדיה, ולצורך התמודדות מיטבית, יצרתי את התבניות האלה. כאשר לא מדובר במשחית הרגיל, כפי שתוכל לראות בדפוסי הפעולה שלי, אני כותב משפטים רגילים, ברורים ומסבירי פנים, ומסביר במילים ברורות מה לא היה בסדר בעריכה של אותו משתמש. בכל אופן, נוח לי להשתמש בתבניות האלה, כי לוקח לי רק שנייה אחת ללחוץ על כל אחת מהן במסגרת מסך התפריט שמופיע לפניי לאחר חסימה. אלדדשיחה 11:15, 21 בפברואר 2018 (IST)

Location maps of Georgia[עריכת קוד מקור]

Hi, at the moment I am updating location maps of Georgia but as I see in this wikipedia Georgia's templates are blocked for other users. Please have a look at this list ► Commons:User:Giorgi_Balakhadze/Lab#Regions and update or create their location templates. New coordinates are provided, there must not be any problem.--Giorgi Balakhadze - שיחה 16:11, 21 בפברואר 2018 (IST)

Thank you giorgi, we will update the location maps. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:01, 21 בפברואר 2018 (IST)

יש אולי מישהו מבאי דף זה מעוניין לסייע לעדכן את מפות המיקום שבקטגוריה:תבניות מיפוי לפי מדינות: גאורגיה לפי המפות שבCommons:User:Giorgi_Balakhadze/Lab#Regions? אני פונה בעיקר לקרלוס הגדול (תמיד אפשר לקוות שזה יגרום לך לחזור קצת, במיוחד שאני רואה עריכות שלך מלפני יומיים), Mbkv717 או Mikey641. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:01, 21 בפברואר 2018 (IST)

אולי יהיה לי זמן בפורים... Mbkv717שיחה • ו' באדר ה'תשע"ח • 22:26, 21 בפברואר 2018 (IST)

Giorgi Balakhadze thank you for this project. Here we prefer to use maps with different color between the location and the country around the location. for example we use File:Location Map of Imereti.svg and i don't like the idea to change to File:Georgia Imereti location map.svg because the background is white in all maps. If you can create mat with different background, i will be happy to change it and use the relief map too. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 15:17, 22 בפברואר 2018 (IST)

my mistake, it is a problem in my screens. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 16:00, 22 בפברואר 2018 (IST)
בקשר למה שכתבת לו יונה, אני לא מבין מה הבעיה - אימרתי הוא מחוז פנימי שמוקף במחוזות גאורגיים מכל עבריו, אני לא רואה בעיה במפה החדשה שמציגה את כל אותם מחוזות באפור בהיר, הצבע במקובל למחוזות ביחד עם כתום. הקובץ שמשתמשת בו התבנית כעת הוא הבעייתי, כי הוא מציג את המחוזות כמדינות גובלות. השווה למשל בטבלה שלו במקרה של מצחתה מתיאנתי: בקובץ הנוכחי כמעט אין הבדלה בין הגבול הרוסי לגבולות המחוזיים. Mbkv717שיחה • ז' באדר ה'תשע"ח • 15:50, 22 בפברואר 2018 (IST)
השוני היחיד מהסטנדרטים המקובלים שאני מסוגל לראות הוא ההצגה של טביליסי בצבע שונה, אבל מבחינה מנהלית היא אכן במעמד שונה במקצת משאר המחוזות. Mbkv717שיחה • ז' באדר ה'תשע"ח • 15:56, 22 בפברואר 2018 (IST)
אתה צודק. אני עובד עם שני מסכים ובמסך שבדקתי המיקום מופיע בלבן ללא שום הבדל, בדקתי עכשיו שוב במסך השני ואני רואה שם הבדל (צהוב ולבן). אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 16:00, 22 בפברואר 2018 (IST)

Giorgi Balakhadze I update it. waiting the 3 missing Regions (Kakheti, Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti and Tbilisi). אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:08, 1 במרץ 2018 (IST)

Okay, thanks. I will make them soon --Giorgi Balakhadze - שיחה 19:55, 1 במרץ 2018 (IST)
Everything is done. — Giorgi Balakhadze - שיחה 17:42, 5 במרץ 2018 (IST)

משוב לדף ד"ר סלמאן פלאח[עריכת קוד מקור]

שלום לך יונה, קראתי את המשוב שלך לדף שיצרתי: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94:%D7%A1%D7%9C%D7%9E%D7%90%D7%9F_%D7%97%D7%9E%D7%95%D7%93_%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%97

טיוטה ד"ר סלמאן פלאח

ערכתי מחדש לפי ההדרכה בויקיפדיה.

מה עלי לעשות עכשו? לאן להעביר את הדף?

תודות

ניבה. Nivaperry (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

ניבה שלום, אנא קראי את ויקיפדיה:ויקיפדיה צעד אחר צעד על מנת לראות איך לעצב ערך. בנוסף, תסתכלי על ערכי אישים על מנת לראות איך ערך צריך להיות. הערך הזה כתוב בצורה של נקודות ולא של קטעים, יש בו סופרלטיבים, הוא מנוסח באופן לא אינציקלופדי ועם תיאורים לא אובייקטיביים. יש לשנות את כל זה על מנת שניתן יהיה להחסיר את הערך למרחב הערכים. עיצבתי קצת את הערך אבל יש עוד עבודה לעשות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:01, 1 במרץ 2018 (IST)

שיחה:שן-ארי[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחת משתמש:Shimon Yanowitz

תבנית:אפרותריה[עריכת קוד מקור]

ראה את שני השינויים האחרונים של האלמוני וקויוט הבית. אתה מסכים איתם? בורה בורה - שיחה 05:13, 4 במרץ 2018 (IST)

אלמוני - כן. קויוט - לא. שחזרתי והתחלתי דיון. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:25, 4 במרץ 2018 (IST)

הבחירות הפרלמנטריות ברוסיה 2016[עריכת קוד מקור]

למה המקרא בתבנית אינו מיושר? איך מסדרים את זה? בורה בורה - שיחה 05:48, 4 במרץ 2018 (IST)

כי אף שורה לא יכולה לדעת על אחרות. ככה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:03, 4 במרץ 2018 (IST)

שינוי שם דף הערך/ הברה בנושא חשיבותה של עמותת נגב בר קיימא.[עריכת קוד מקור]

התבקשתי להסביר "מה ייחודי בעמותה הזו שמעביר אותה את רף החשיבות לערך בויקיפדיה". עמותת נגב בר קיימא היא עמותה ראשונה שהוקמה בנגב (לפני עשרים שנה) שמטרתה לקדם את הנושאים הסביבתיים ולהעלותם על סדר היום הציבורי. היא גם זו שהיתה בין הראשונות שפעלו בנושא זה במגזר הבדואי. מעבר לכך, העמותה היא הגוף היחיד בארץ ובעולם המקיים מפגשים סביבתיים בין נציגי הציבור לבין נציגי התעשיה בניהול הציבור. מאז תחילת קיום מפגשים אלו, הנקראים פורומים, חל שיפור משמעותי בפתיחות של גורמי התעשיה כלפי הציבור ולשקיפות רבה יותר. הפורומים הצליחו לבצע שינויים ששנים של מאבק אקטיביסטי לא הצליחו. העמותה יזמה חלוקת פרסים הנקראים "אות הנגב" שמטרתם להוקיר גופים ואנשים שתרמו באופן יוצא דופן לקידום נושאי הסביבה בנגב. העמותה זכתה בפרסים על החדשנות שבפעילותה ועל הישגיה. בנוסף אני מתקשה להבין איך לצרף את המקורות הרבים שיש על העמותה ובנושא השאלה הראשונה ששאלתי "שלום רציתי לבקש עזרה בפתירת בעיה. כתבתי ערך בשם עמותת נגב בר קיימא. הערך לא מופיע בשם זה במנועי-החיפוש כי אם על פי שם המשתמש שלי- הנרי עמית. כלומר הנרי עמית נגב בר קיימא. אשמח מאוד להדרכה כיצד ניתן לשנות את שם הדף לשם הערך" תודה הנרי עמית - שיחה 11:02, 11 במרץ 2018 (IST)

הנרי עמית את המידע הזה צריך לשלב בערך או לפחות לרשום בדף השיחה. אני לא בטוח שזה מספיק אבל זה לפחות בסיס לדיון חשיבות.
לפי ההיסטוריה של הדף אני רואה שאתה יודע להעביר ואני גם רואה שהחזירו לך את הערך למרחב שלך. נא תקרא חלק מהמדריכים שקישרו לך בדף שיחתך וערוך את הערך בהתאם לפני שאתה מעביר שוב את הערך למרחב הערכים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:34, 14 במרץ 2018 (IST)

ברדק קטגוריות ויקישיתוף בוויקינתונים[עריכת קוד מקור]

מה קורה שם? הם מחליפים שמות קטגוריות, מוחקים קטגוריות ולא טורחים לעדכן את ויקינתונים? אז נוצרים מאות שגויים שלוקחים את שם הקטגוריה מוויקינתונים שאינו מוביל לכלום. ראה למשל הערך אכסניית קסטיליה ולאן מוביל הקישור. תוכל להריץ את השאילתה https://quarry.wmflabs.org/query/25551 ולהתרשם... מתייג את משתמש:Geagea. בורה בורה - שיחה 08:31, 15 במרץ 2018 (IST)

בדיוק. גם אצלנו לא עושים את זה אבל אם מעבירים דף לשם אחר, וןיקינתונים מתעדכן בהתאם. בויקישיתוף זה לא קורה אוטוומטית כי הצורה בה עובדים הקישורים לויקיפדיות שונים מקביעה. בעיקרון הקביעה של קטגוריה בוויקישיתוף דומה לקישור חיצוני (בטכנולוגיה) כך שאם עכשיו אתר מסויים ישנה את הכתובות כל הקישורים יהרסו זה אותו דבר. אפשר לנסות להציע פתרון בשת"פ ויקינתונים-ויקישיתוף (חבל שלא שמנו לב לזה בנובמבר-דצמבר, היינו מגישים את זה ברשימת המשאלות ל-2018) אבל כרגע חוץ משינוי ידני ומעקב אחרי השאילתה, אני לא יודע מה אפשר לעשות.
נ.ב. זה מעצבן אבל יש שם רק 121 כך שזה אולי דורש עבודה מסויימת אבל זה לא אינסופי. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:40, 15 במרץ 2018 (IST)
היה 500 לפני שהתנפלתי על זה! זה כל כך סינכרון בסיסי שלא האמנתי שהם לא מדברים זה עם זה. בנוסף, צריך להפסיק עם קישורי המיזמים "הקשיחים" בערכים ובקטגוריות כי הם כל זמן נשברים עם העברות הקגוריות בוויקישיתוף. אתה מוכן להעלות את זה במזנון? בורה בורה - שיחה 09:48, 15 במרץ 2018 (IST)
מה אתה מתכוון? אתה רוצה להפסיק להשתמש בשם המפורש אלא רק בייבוא מוויקינתונים? הרי בדיוק הראית למה גם ייבוא משם לא ותר את הבעיה הזו כי אין סנכרון בין ויקישיתוף לוויקינתונים. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:53, 15 במרץ 2018 (IST)
מסכים. אבל עדיין המצב שם יותר טוב מאשר אצלנו. אם מישהו העביר קטגוריה, או מחק, יש סיכוי שגם יעדכן בוויקינתונים. ודאי לא אצלנו. בורה בורה - שיחה 16:13, 15 במרץ 2018 (IST)
האמת שההעברה הזו מנוגדת למדיניות שינוי שמות של קטגוריות בוויקישיתוף. מה שקרה במקרה של אכסניית קסטיליה שהקטגוריה שהייתה בכל הקבצים שהיו באותה קטגוריה שונתה וכל מה שהיה בקטגוריה רוקן. זו לא דרך נכונה להעביר קטגוריה כי זה לא משאיר עקבות וגם לא עושה העברה בוויקינתונים. באופן כללי כאשר מישהו משנה את הקטגוריה בכל הקבצים באותה קטגוריה, המפעיל לא יכול לראות את זה. מה שהוא רואה זה קטגוריה ריקה ואז מוחק. אם עוד היה מעדכן בוויקישיתוף זה עוד איכשהו זה היה יכול לעבור אבל נדה לי שבמקרה זה העברה היא לא טריוויאלית. גם דברים כאלה קורים. Geagea - שיחה 00:00, 16 במרץ 2018 (IST)
משתמש:Geagea, ברשימה שנתתי יש 121 שבורים כאלה. אתה יכול להסתכל על עוד כמה אלו סוגי בעיות יש שם. כאמור תקנתי איזה 500, וזה הרבה למשהו שלא אמור לקרוא. מה אומרים אצלכם בברנז'ה על הבעיה שיונה העלה? שאין סנכרון? בורה בורה - שיחה 00:10, 16 במרץ 2018 (IST)

מיזוג גרסאות[עריכת קוד מקור]

באפריל 2017 יצרתי את הערך כריסטופר גריידי, בפברואר 2018 נוצר הערך באנגלית Christopher W. Grady ללא שניתן קישור לערך בעברית, למרות שהיה קישור לויקישיתוף. בויקינתונים מוזגה היום הרשומה המקורית לתוך הרשומה החדשה, בדרך כלל זה הפוך לא ? ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה

לא תמיד. אם אתה משתמש ב-merge בחלון שנפתח יש לך אפשרות לסמן "always merge into the older item (uncheck to merge into the "Merge with" item)" אם מסמן אז זה באמת ימזג לפריט הישן יותר. אם לא, אי חושב שהוא ממזג לפריט שבו לחצת על מיזוג. כמובן שמבחינה טכנית, כל עוד הוא מעביר את כל המידע לאחד הפריטים זה לא ממש משנה לאיזה מהם. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 15:09, 15 במרץ 2018 (IST)
אני משתמש בתפריט השפות מויקיפדיה העברית ולא בכניסה ישירה לויקינתונים. עד כה ראיתי שזה מיזג את החדש לישן, במקרה זה היה מוזר לי שעשה הפוך. יש לדעתי חשיבות להבנה מתי נוצר הפריט. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 15:28, 15 במרץ 2018 (IST)
אני צריך פירוט נוסף מה בדיוק עשית. כשאני נכנס לערך שיש לו קישורים לשפות אחרות ואני רוצה להוסיף קישור לפריט בשפה נוספת, האם מה שעשית אפשרי? אם כן אשמח לפירוט נוסף מה בדיוק עשית על מנת שאוכל לשחזר את זה ואולי ניתן לבקש שברירת המחדל תהיה הפריט הישן יותר. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 15:36, 15 במרץ 2018 (IST)
נכנסתי לערך בעברית, בתפריט הצד יש אפשרות הוספת קישורים עם העפרון, הוספתי את שם הערך באנגלית ונוצר המיזוג. אני עושה כך במקרים רבים, למשל ברנדולף אלס, ערך שיצרתי בעברית וכמה חודשים אחר כך נוצר באנגלית, ברגע שעשיתי קישור המיזוג היה לפריט הישן יותר. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 16:17, 15 במרץ 2018 (IST)
הבנתי. אני אנסה לראות מה אפשר לעשות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:28, 15 במרץ 2018 (IST)

הוספת תמונה (מדיה) בתוך טבלת הקלסיפיקציה של צמח[עריכת קוד מקור]

שלום, הצלחתי במידת מה לשנות את תוכן השדות ולהוסיף על כאלה, שהיו חסרים בדוגמא (חמניה), שממנה התחלתי לבנות את הדף. נתקלתי בבעיה של הוספת תמונה בתוך המסגרת של הקלסיפיקציה. אשמח לסיוע. תודה Eytanc - שיחה 07:51, 19 במרץ 2018 (IST)

Eytanc אתה מוסיף בפרמטר המתאים [[קובץ:Kenaf Plant.jpg|220px]]. להרחבה עזרה:הוספת תמונה לערך. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:02, 19 במרץ 2018 (IST)
1. איך להוסיף תמונה אני יודע (מאתר השיתוף, כולל כיתוב, עיצוב הגודל וכדו').
2. הבעיה חלה כאשר אני מבצע עריכה של טבלת הטקסונומיה.
3. אין אפשרות להוסיף תמונה מהתפריט, מאחר ואם נמצאים במצב עריכה של טקסונומיה (EDIT) אזי תפריט הוספת תמונה מואפר.
4. יתר על כן "התמונה" בשדה אינה קישור (LINK) אלא טקסטנ המתאר שם קובץ JPG.
תודה על כל עזרה.Eytanc - שיחה 11:16, 19 במרץ 2018 (IST)
Eytanc אני צריך עוד קצת פרטים כדי להבין מה בדיוק אתה עושה. לפי מה שאני רואה, אתה עורך בעורך החזותי. אתה מנסה להוסיף תמונה בתבנית מיון? אם כן, באיזה פרמטר? יש שם פרמטר בשם "תמונה" ומופיע ממש מעל לפרמטר i שלחיצה עליו מציג עזרה מהו הפורמטר הנדרש כדי להוסיף את התמונה (זה גם מה שכתבתי לך בתשובתי הקודמת). אם אתה מנסה לעשות משהו אחר, אשמח לפירוט. על איזו תבנית אתה מדבר, באיזה פרמטר אתה מנסה להוסיף את התמונה, האם ניסיתי להעתיק את מה שכתבתי או לכתוב את הפורמט שכתבתי בתוך הפרמטר? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:36, 19 במרץ 2018 (IST)
הצלחתי בעורך הרגיל, האם הבעיה בעורך החזותי? משתמש:Eytanc/טיוטה? אמא של גולן - שיחה 12:58, 19 במרץ 2018 (IST)
לצערי אינני מצליח להסביר באמצעות "צילום מסך". השתמשתי באמצעות snip.exe להראות את המצב של בחירת התפריט. ניתן לראות שתפריט התמונה "מואפר".אבל אין באפשרותי (לא ברור לי מדוע) להוסיף תמונה לשיחה הזו.אנסה להסביר (נא עקוב מעשית אחרי התחאור שלי):
1. תפריט הטקסונומיה כולל מספר שדות (ממלכה, תת ממלכה, משפחה, סוג ואחרים).
2. נכנסים למצב עריכה.
3. ניתן לשנות את תכני הדשות.
4. בשדה של תמונה, אני מבקש לבחור תמונה מוויקישיתוף.
5. הוספה שהוא בתפריט העליון "מואפר" (כלומר אין אפשרות להשתמש בו).
6. השאלה איך אציין התייחסות לתמונה?
7. אם תבחן במקומות אחרים (למשל צמחים או בעלי חיים) התמונה מופיעה כטקסט לא כקישור (LINK).
תודה Eytanc - שיחה 13:07, 19 במרץ 2018 (IST)
הבנתי. כשאתה כבר נמצא בתבנית, לא ניתן להשתמש בתפריט להוספת תבנית או תמונה בתוך התבנית בעורך החזותי. אתה יכול להוסיף תמונה בעורך הקוד כפי שמוסבר לך כאן וגם בעזרה על הפרמטר (תלחץ על המקום בו יש להכניס תוכן לפרמטר ויופיע לך i בתוך עיגול קצת מעל התיבה שם מופיע הפורמט להוספת תמונה. Amire80 האם יש דרך אחרת להכניס תמונה בתוך תבנית בעורך החזותי?
אמא של גולן ביטלתי את העריכה שלך. גם אני הצלחתי להוסיף את התמונה אבל אני רוצה שהוא ינסה את זה. כמובן שבסוף אם הוא לא יצליח אנחנו נעזור לו. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:09, 19 במרץ 2018 (IST)

עזרה:תמונות/ניטור[עריכת קוד מקור]

היי יונה,

אני מנסה להכין דף עזרה למשתמשים שרוצים לעזור בניטור תמונות. בין יתר הדברים שיכולים להיות רלוונטיים לדף כזה נמצאים גם שגיאות פרמטריות בדפי קבצים. לכל תבנית יש מערכת שאומרת כמה דפים עם שגיאות יש. כמו: "יש 0 דפים עם שגיאה בשימוש בתבנית. רענון נתונים". אם היה אפשר ליצור דף (קטגוריה) שסופר את כל כמות השגיאות בכל דפי הקובץ, זה היה נחמד. מה דעתך? Geagea - שיחה 13:39, 19 במרץ 2018 (IST)

יש אפשרות להציג כמה דפים יש בקטגוריה על ידי {{דפים בקטגוריה:<שם הקטגוריה>|PAGES}}. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:57, 19 במרץ 2018 (IST)
תודה ושאלה. האם לדעתך יש עוד קטגוריות שמתאימות לכאן? Geagea - שיחה 12:07, 20 במרץ 2018 (IST)
ראשית, כל הכבוד על יצירת הדף, אני מקווה שזה יביא עוד כמה עורכים להתעסק עם מרחב הקצבים. שנית, תיקנתי את PAGES ל-FILES כך שהמניין הוא של הקבצים ולא של כל הדפים (אם מישהו שם את הרישיון בדף משתמש שלו, הדף לא יהיה במניין) וזה ערך של פרמטר כך שלא ניתן להוסיף {{כ}} כי אז הפרמטר לא מקבל ערך חוקי והוא מציג את ברירת המחדל (הכל) ולא רק את הקבצים. אני חושב שיש להוסיף את הקטגוריות של המידע החסר (רישיון, מחבר, מקור או תיאור). ארבעת הקטגוריות נמצאות בקטגוריה:ויקיפדיה - קבצים. הקטגוריה ללא רישיון אלו קבצים בעייתיים שחייבים טיפול דחוף (יש 17, נכון לכתיבת שורות אלו) שלושת האחרים אינם דחופים ובכל קטגוריה כזו יש עשרות אלפי קבצים כך שאולי צריך להפריד ביניהם אבל אני כן חושב שאם כבר יוצרים דף שמרכז את כל עבודת הניטור והסידור של מרחב הקבצים, חשוב שגם הם יופיע שם. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:38, 20 במרץ 2018 (IST)
הוספתי {{כ}} כי זה לא עבד לי בלי זה. תודה על התיקון. הוספתי את הקבצים הבעייתיים בקטגוריה:ויקיפדיה - קבצים. הקבצים בקטגוריית חסרי רישיון כולם טופלו אבל בכולם יש תבנית תמונה בעייתית. לדעתי תבנית זו צריכה לכלול מרכיב שכאשר מניחים אותה בקובץ זה כאילו הניחו תבנית רישיון. מבחינתנו זה כבר לא צריך להופיע בקטגוריית חסרי רישיון. הוא עבר למחלקה אחרת לפני מחיקה. Geagea - שיחה 13:33, 20 במרץ 2018 (IST)
אין בעיה טכנית לעשות את זה (בגדול מסמנים את תבנית תמונה בעייתית עם "תגי רישיון") אני רק לא בטוח שנכון לעשות את זה. אשמח לשמוע את דעתם של ערן (בעיקר בפן הטכני) ואת Hanay על ההצעה הזו (קיראו את התגובה האחרונה של גיאה). אתה מוזמן לזמן עוד עורכים שאתה חושב שיכולים לענות על השאלה הזו. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:17, 20 במרץ 2018 (IST)