שיחת תבנית:נבחרת גרמניה בגביע הקונפדרציות 2017

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

לכאורה יש למחוק את התבנית, על פי שיחת קטגוריה:תבניות ניווט - סגלי גביע הקונפדרציות 2005. מתייג גם את Botend. בריאן - שיחה 08:47, 4 ביוני 2017 (IDT)

יש גם את קטגוריה:תבניות ניווט - סגלי נבחרות גביע אפריקה לאומות 2017 שלא עומדות בקריטריונים שנקבעו (אליפות אפריקה נערכת אחת לשנתיים) וגם קופה אמריקה נערכת בתדירות גבוהה יותר (אם כי על פי הערך של הטורניר אמור להיערך כל ארבע שנים) ויש לנו לא מעט תבניות בקטגוריה:תבניות ניווט - סגלי נבחרות בקופה אמריקה. Botend - שיחה 16:28, 5 ביוני 2017 (IDT)
האם אפשר לפתוח את העניין של תבניות נבחרות בגביע הקונפדרציות לדיון מחודש? מי קבע שגביע הקונפדרציות הוא טורניר חסר חשיבות? כי אני רואה שמרבית הנבחרות המשחקות בו מתייחסות אליו די ברצינות ומגיעות עם סגלים חזקים (אולי חוץ מגרמניה, וגם הסגל הגרמני הוא עדיין סגל חזק למדי). זה בכל זאת טורניר בינלאומי שצבר לעצמו מוניטין בשנים האחרונות ומהווה מעין מבחן למדינה שמארחת את המונדיאל כעבור שנה, כך שלא ברור לי למה למנוע את התבניות האלה. וחוץ מזה, למה זה בכלל מפריע למישהו? אני מתייג כאן את ברוקולי, סאבעלוטודו, Little Savage, MehmetScholl, הגמל התימני, Alex 121 Alex, Yosef Hajbi, TheGodfather85, Sebastian27, Mod, יואלבעלי הידע בכדורגל, ותומך בהחזרת התבניות שהוסרו בעבר ובאפשרות ליצור תבניות כאלה בעתיד. בעניין תבניות אליפות אפריקה וקופה אמריקה, לא ברור לי למה צריך שיהיה קריטריון של טורניר הנערך פעם בארבע שנים. זו אליפות היבשת, וחשיבותו של היורו זהה לחשיבות של אליפות אפריקה והקופה אמריקה. גם את התבניות האלה אני חושב שראוי לשמר. MehmetScholl - שיחה 00:23, 19 ביוני 2017 (IDT)
קרא את הנימוקים בשיחת ויקיפדיה:תבנית#תבניות ניווט בספורט. בריאן - שיחה 14:20, 19 ביוני 2017 (IDT)
בריאן יש שם התייחסות לתבניות עונתיות של קבוצות, לא ראיתי התייחסות לגביע הקונפדרציות/אליפות אפריקה/קופה אמריקה. אני מסכים שלא צריך לפתוח תבנית עונתית לקבוצות, אבל לדעתי יש חשיבות בתבניות של טורנירים בינלאומיים. MehmetScholl - שיחה 16:43, 19 ביוני 2017 (IDT)
לדעתי אין חשיבות. גם ככה יש עומס של תבניות כאלה בחלק מהערכים, והטורניר הזה שולי לחלוטין. כל חובב כדורגל יודע מי זכתה במונדיאל ב-1966 ומי כבש ברבע הגמר ב-1986, כמה מהם זוכרים מי זכתה בגביע הקונפדרציות האחרון? Sebastian27 - שיחה 01:29, 20 ביוני 2017 (IDT)
היי, לאחר בדיקה עם ברוקולי, סאבעלוטודו, Little Savage, MehmetScholl, הגמל התימני, Alex 121 Alex, Yosef Hajbi, TheGodfather85, Sebastian27, Mod, יואלבעלי הידע בכדורגל, הבנתי כי נתקבלה החלטה שניתן ליצור תבניות עבור הטורניר. מישהו יכול לסייע ולשחזר את המחיקה? תודה! TheGodfather85 - שיחה 11:48, 6 בפברואר 2018 (IST)
TheGodfather85, בוא תדייק, ענו לך 2 אנשים, אחד ענה שלדעתו אפשר ליצור והשני ענה שלא. כל עוד לא התקבלה החלטה לבטל את ההחלטה הקודמת ובאותו פורום (לא דף השיחה שלך), לא ניצור תבניות שחורגות מההחלטה. מתייג כאן את Little Savage כדי שיידע במה מדובר. בריאן - שיחה 14:00, 6 בפברואר 2018 (IST)
בריאן יקירי, מתנצל על חוסר הדיוק, פשוט כתבתי את ההודעה פה לאחר שקיבלתי אצלי בדף השיחה רק תשובה אחת, שאמרה שאפשר ליצור (בוודאות, לא כדעה). רק לאחר מכן קיבלתי את ההודעה הנוספת. בכל מקרה, אני מקפיא את המשך יצירת התבניות עד לקבלת תשובה סופית. אם יש מקום אחר להעלות את הנקודה מעבר לדף השיחה שלי, אשמח אם תפנה אותי לשם. עם זאת, אני מוכרח לציין כי מדובר בסך הכול בתבניות עבור טורניר שמשוחק פעם בארבע שנים, במעמד שמונה נבחרות בסך הכול, כך שאני לא מבין את ההתנגדות הנחרצת. כפי שציינתי בעבר, אם הוחלט לייצר תבניות עבור גביע הזהב או גביע אפריקה, שרמתן אינה עולה על גביע הקונפדרציות וכן רמת העניין ואיכות המתמודדות, לא צריכה להיות בעיה ליצור תבניות גם עבור הקונפדרציות. TheGodfather85 - שיחה