ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

קיצור דרך: וק:במ

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים:

Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לקיים דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • Guy Gelfman (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות) לאחר חסימתו הקצרה הקודמת של היחצ"ן, שפועל בניגוד מפורש לכללים שלנו לכתיבה בתשלום בכך שלא ציין באופן מפורש שהוא יחצ"ן, המשיך במעשיו הפסולים והוסיף עריכות לא נייטרליות לערכים. אין לאפשר ליח"צנים לפגוע בערכים. גילגמש שיחה 20:16, 27 בינואר 2015 (IST)

אם כבר אתה משקר ומכפיש שלא בצדק, מן הראוי שתביא לכך הוכחות (הן לזה שאני יחצ"ן (שכאמור, לא היה ולא נברא) והן לכך שהעריכות שלי לא ניטרליות ויחצניות). והנה...בוא תגיד לי מה כה יחצני בזה: הכנסת ה-19

לאחר שבבחירות המקדימות בליכוד זכה במקום ה-18 שובץ אקוניס במקום ה-29 ברשימת הליכוד-ביתנו. בבחירות הכלליות השיגה המפלגה 31 מנדטים וכך נבחר לכהונה שנייה. ב-מרץ 2013 מונה להיות סגן שר במשרד ראש הממשלה, המתאם בין הממשלה לכנסת והאחראי על קידום צעירים וסטודנטים. במסגרת תפקידו כמקשר בין הממשלה לכנסת, הוכר אקוניס בעיקר בתור המשיב בשם הממשלה להצעות אי-האמון שמגישות סיעות האופוזיציה. הוא התבטא רבות בנושא "תוכנית פראוור", בנושא המשא ומתן עם הפלסטינים ובנושא הבנייה ביהודה ושומרון.

בבחירות המקדימות לרשימת הליכוד לכנסת ה-20 הגיע אקוניס למקום ה-15.‏[11]

סגן השר להגנת הסביבה

בדצמבר 2014 מונה אקוניס לאחראי על המשרד להגנת הסביבה והחליף את קודמו בתפקיד, עמיר פרץ.‏[12] במסגרת תפקידו זה, מונה אקוניס לעמוד בראש מנהלת השיקום שהוקמה לטיפול בדליפת הנפט בשמורת עברונה.‏[13] תוכנית השיקום אושרה ע"י ממשלת ישראל בסוף אותו חודש.‏[14]

פרויקט "מחשב לכל ילד"

עם מינויו של אקוניס לתפקיד סגן שר במשרד ראש הממשלה, על פי בקשתו, מונה גם לתפקיד יו"ר המועצה הציבורית של פרויקט מחשב לכל ילד.‏[15] במהלך שנת 2013, בעקבות עבודתה של ועדה מקצועית שמונתה לבחינת הנושא, נבנתה תוכנית שדרוג למכשירי טאבלט, ובתאריך 25.12.2013 חולקו מכשירי הטאבלט הראשונים, בעיר אופקים. באוקטובר 2014 החלה חלוקת מכשירי הטאבלט גם בעיר שדרות.‏[16]

  • מסקנתי היא: כשאין הוכחות ושאין טיעונים משכנעים, הכי קל זה לבוא ולמחוק...לחשוב שאתה מלך האינצקלופדיה ואז עוד לבקש שיחסמו אותי בטענה שאני יחצן.

לאור זאת שהמשתמש גילגמש ממשיך להכפיש אותי ועוד מבקש לחסום אותי מבלי שהפנה לעריכות שבגינן טוען שאני יחצ"ן, אני מבקש לחסום אותו. גילגמש (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות) Guy Gelfman

גלפמן, אתה מתכוון להעתיק לכאן עכשיו את כל העריכות שלך? אני לא יודע אם יש קשר אישי כלשהו בינך לבין אקוניס, אבל העריכות שלך אצלנו ממוקדות בו ועושות רושם יח"צני. נרו יאירשיחה • ח' בשבט ה'תשע"ה • 00:20, 28 בינואר 2015 (IST)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • זגורי אימפריה - לשחזר ולנעול לגרסה שלי האחרונה. משתמש:UserTV לא למד שקודם דנים בדף השיחה, ולא נכנסים למלחמת עריכה. הערך הנוכחי רצוף בעיות. בורה בורה - שיחה 22:41, 27 בינואר 2015 (IST)

לדעתי המשתמש אינו רואה בכלל את הסדרה. תוכלו לבדוק שלא קיבלתי "נזיפה" אחת בדף שיחתי אני משתמש אמין עם מקורות אני מעדכן קבוע בנושאי סדרות טלוויזיה ומעולם לא נכנסתי למלחמת עריכה מיותרת UserTV - שיחה 22:47, 27 בינואר 2015 (IST)

לא רואה את הסדרה? אולי גם תעשה לי בחינה. ראו דף השיחה. אין מקום לגרסה הנוכחית במתכונתה. בורה בורה - שיחה 23:41, 27 בינואר 2015 (IST)
לא חשוב אם קיבלת נזיפות בעבר או לא. הינה קיבלת כעת. אל תעשה יותר את הפעולות האלה. הן פסולות. תוכל לכל היותר להציע את השינוי שלך בדף שיחה. עצתי לך היא שלא לעשות זאת. אין סיכוי שעדכון עתידי על פרטי עלילה יתקבל לפני שהסדרה תשודר, אבל אתה יכול לנסות לשכנע אם בכל זאת אתה חושב שיש בכך צורך. פעולה כוחנית מהסוג שביצעת תביא אך ורק לדבר אחד - חסימתך מעריכה. גילגמש שיחה 23:49, 27 בינואר 2015 (IST)

כפי שכבר אמרתי בעבר אם יחליטו לחסום אותי ההפסד כולו של האתר :) מבחינתי לא לערוך בויקיפדיה בכלל הרי זה לא שאתם משלמים לי ולא זה לא איום או ילדותיות וכנ"ל אלא רק להבהיר שאיום החסימה לא כזה מפחיד אותי לילה טוב ולהתראות UserTV - שיחה 00:34, 28 בינואר 2015 (IST)

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור | עריכה]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר ויקיתרגום ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות יעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור | עריכה]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.