ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

קיצור דרך: וק:במ

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים:

Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לקיים דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור | עריכה]

דפים למחיקה מהירה (באמצעות תבנית {{למחוק}}):

שימולב: בעקבות שינוי שמות משתמשים, לפי המדיניות החדשה של הקרן, הפניות שהיו לשמות משתמשים נדרש לעדכן ולא למחוק!!! יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 16:58, 19 באפריל 2015 (IDT)

לא בהכרח. הערך באנגלית די מכובד. ‏DGtal‏ - שיחה 22:01, 19 באפריל 2015 (IDT)
  • קובץ:Hagosh01.JPG - הקובץ הועבר לוויקישיתוף. ניתן למחוק את הקובץ המקורי משרתי ויקיפדיה העברית. Ldorfmanשיחה 01:51, 20 באפריל 2015 (IDT)

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור | עריכה]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

  • בתבנית:הודעת עריכה/מרחב שם/פורטל, במקום [[ויקיפדיה:דף משנה|דפי משנה]] – צ"ל [[עזרה:דף משנה|דפי משנה]] (ושפו"פ: לתבנית יש לשונית "עריכת קוד מקור" ולשונית "עריכת הפתיח", ורק אחרי לחיצה על אחת מהן מקבלים: "אינך מורשה לערוך דף זה, מהסיבה הבאה: רק מפעילי מערכת מורשים לערוך הודעת עריכה זו". זה לא אמור להיות עם לשונית "הצגת מקור" בלבד? חזרתישיחה 19:08, 19 באפריל 2015 (IDT)
חזרתי, החלפתי את זה. בתשובה לשאלה: דפים מהסוג הזה הם לא דפים שמופעלת עליהם הגנה רגילה אלא סינון מסוג מדיה ויקי:Titleblacklist. זה נעשה כך כיוון שתבניות עריכה כלליות כאלו הן חלק מהממשק, ובדומה להודעות ממשק במרחב מדיה ויקי העריכה שלהן מוגבלת, אך כיוון שיש הרבה מהן ולא ידוע מראש אילו תבניות עריכה יווצרו הוגדר כלל כללי כזה לגבי הודעות עריכה. בברכה, ערן - שיחה 00:17, 20 באפריל 2015 (IDT)
תודה. חזרתישיחה 00:22, 20 באפריל 2015 (IDT)

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור | עריכה]

גורדון הקטר הגדול - העברה לטיוטת משתמש. הערך לא בשל. Elvenking - שיחה 21:16, 19 באפריל 2015 (IDT)

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור | עריכה]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.