האנטר האנטר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש


האנטר האנטר
ハンター×ハンター‏
(האנטר האנטר)
סוגה אקשן, הרפתקאות, פנטסיה
מאנגה
יוצר יושיהירו טוגאשי
הוצאה Shueisha (יפן)
התפרסם לראשונה במגזין Weekly Young Jump
תקופת הפרסום המקורית מרץ 1998
מספר הכרכים שהתפרסמו 32 (עד היום)
אנימה
אורך פרק 25 דקות
במאי קאזוהירו פורוהאשי
סטודיו Nippon Animation
רשת שידור Animax, Fuji Television
תקופת שידור מקורית 16 באוקטובר 1999 - 31 במרץ 2001
מספר העונות 3
מספר הפרקים 92 (כולל פרקי ova)
אנימה
אורך פרק 25 דקות
במאי הירושי קוג'ינה
סטודיו Madhouse
רשת שידור Nippon Television
תקופת שידור מקורית 2 באוקטובר 2011 - 23 בספטמבר 2014
מספר הפרקים 148

האנטר האנטר (אנגלית:Hunter X Hunter, יפנית:ハンター×ハンター, Hantā Hantā) הוא שמה של סדרת אנימה יפנית אשר נכתבה על ידי הסופר היפני יושיהירו טוגאשי. הסדרה עוסקת בילד בשם גון, אשר רוצה להיות חבר בחברת עלית מסתורית בשם האנטרס (ציידים) מכיוון שגם אביו חבר בה. החברה מורכבת מאנשים מיוחדים בעלי כוחות יוצאי דופן, וגון נחוש לעבור את הבחינה על מנת להפוך האנטר ולמצוא את אביו. האנטר האנטר התחילה למעשה כסדרת מאנגה שבועית המצויה בתוך מגזין. בשנת 2011 התחיל לצאת רימייק לאנימה.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • גון: ילד בן 12 שרוצה להידמות לאביו אביו, ג'ינג פריקס, שהוא חלק מחברת העלית המסתורית האנטרס. גון מתאפיין באופטימיות ורצון לעזור לסובבים אותו, וכמו כן, מושך אהדה רבה כלפיו. גון גדל אצל דודתו מיטו באי ליוויתן, אך עזב על מנת למצוא את ההאנטרס ולהיות אחד מהם. הוא אמנם נראה חלש, אך יש לו פוטנציאל אדיר וכוח רב, שמתפרצים בעיקר כאשר מישהו שחשוב לו נמצא בסכנה. חבריו חשובים לו מאוד אך הכי מכולם קילוואה, ילד בן גילו שאותו הוא מחשיב לאח.
  • קילוואה: בן למשפחת זולדייק, משפחת מתנקשים בעלת שם עולמי. משפחתו של קילוואה מתאכזרת אליו ומכריחה אותו בעל כורחו להרוג אנשים, מה שגורם לו לברוח מהבית ובסופו של דבר לפגוש את גון. קילוואה סובל מרגשות נחיתות ומפחד ליצור חברויות. הפחד הגדול ביותר שלו הוא אחיו הגדול, שנהג להתעלל בו. לאחר שגון מגלה את זה הוא מחליט לקחת את קילוואה תחת חסותו וללמד אותו את משמעותם האמיתית של החיים, שהם חברות ואהבה. הוא מגונן על קילוואה מאוד והשניים מחשיבים זה את זה לאחים.
  • קורפיקה: הניצול היחיד משבט הקורטא, אשר נטבח באכזריות על ידי חבורת הגנבים הידועה, הפנטום. קורפיקה רוצה להיות האנטר על מנת לנקום בטובחי השבט שלו, ומתיידד עם גון בדרך לבחינת ההאנטרים.
  • לאוריו: לאוריו רוצה בכל מאודו להיות רופא, אך לימודי הרפואה יקרים מאוד, ועל כן רוצה הוא להפוך האנטר כדי להשיג את הסכום הנדרש.
  • היסוקה: היסוקה, המכנה את עצמו קוסם, הוא דמות אכזרית וסדיסטית, ובעלת כוחות חזקים ביותר. הוא לוקח את בחינת ההאנטרים לשם שעשוע, ובה פוגש את גון ומוצא בו עניין מיוחד.