ויקיפדיה:חדשות/ארכיון אוקטובר-דצמבר 2021

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

דף זה הוא ארכיון של עדכונים שפורסמו בדף החדשות של ויקיפדיה. עדכונים חדשים מופיעים בדף החדשות הנוכחי. נא לא לערוך דף זה.
בחירות חדשות לתפקיד הבודק[עריכת קוד מקור]

שלום לכולם. בחירות חדשות לתפקיד הבודק מתקיימות בדף ויקיפדיה:בודק/בחירת בודקים - 24, בעקבות פרישתו של עוזי ו. מהתפקיד במקביל למינויו כדיקן הפקולטה למדעים מדויקים באוניברסיטת בר-אילן. אתם מוזמנים להצביע. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 04:06, 24 באוקטובר 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

שמח להודיע על גאדג'ט חדש שפיתח מקף האלוף, שמאפשר שליחת הודעה בדף בדיקה נוספת במהירות, כמו בבקשות ממפעילים. יישר כח למקף ולכל הנוגעים בדבר!

ערך מורחב – שיחת משתמש:מקף/CheckRequest.js

ספסףספספוני בספסופיכםמה עשיתי?! 20:57, 9 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

שיפורי תצוגת המחשב. שינוי חדש![עריכת קוד מקור]

שלום!

השבוע יציג צוות הרשת של קרן ויקימדיה יציג כותרת דביקה, תכונה שהיא חלק ממיזם שיפורי תצוגת המחשב.

הכותרת הדביקה תאפשר למשתמשים לגשת לקישורים החשובים (דוגמת רשימת המעקב, התחברות לחשבון, דף השיחה וכדומה) ללא צורך לגלול למעלה הדף. אם ברצונכם לראות את הגרסה הכמעט מוכנה, הוסיפו ?vectorstickyheader=1 לכתובת ה-URL. ראו דוגמה כאן.

הגרסה הראשונה תהיה זמינה למשתמשים המחוברים לחשבון בלבד. היא לא תכלול את כפתורי העריכה ("עריכה"/"עריכת קוד מקור"). זאת כיוון שנצטרך יותר זמן לוודא שזה תואם לעורך החזותי. בעתיד נשפר את זה.

למה אנו משנים את זה

כרגע תכונות רבות כבר זמינות במעלה הדף. בדפים ארוכים העורכים צריכים לגלול הרבה כדי להגיע לתכונות הללו. בו בזמן הקוראים לא מסוגלים לבצע חיפושים או לעבור לשפה אחרת.

ניתן ללמוד יותר על השיפורים העתידיים ואיך לעזור לנו.

תאימות גאדג'טים

הגרסה הראשונה של הכותרת הדביקה לא תהיה ניתנת להתאמה. מאוחר יותר יתאפשר להוסיף כפתורים נוספים.

חלק מהגאדג'יים ומהסקריפטים יזדקקו לעדכון או יהפכו למיותרים או מיושנים. אנחנו נתמוך במשתמשים שירצו לשמור על תאימות. ראו את התיעוד בנושא.

בואו נעבוד יחד

תודה! SGrabarczuk (WMF) - שיחה 03:37, 13 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

שלום!
Unfortunately, for technical reasons not dependent on us, we were not able to make the change. Because of the holidays, no updates will happen until January anyway. Therefore, the closest time we're able to make the change is January. I'm very sorry for this inconvenience. I'll continue informing you.
תודה SGrabarczuk (WMF) - שיחה 14:16, 20 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]
תרגום חופשי: בשל סיבות טכניות שאינן תלויות בצוות הרשת, הם אינם יכולים להוציא את הכותרת הדביקה לפועל. בשל החגים, לא יתקיימו עדכונים נוספים עד סוף ינואר, ולכן, זהו גם הזמן הקרוב ביותר שבו הם יוכלו לבצע את השינוי. הם מצטערים על אי הנוחות וימשיכו לעדכן. –מקף־ 14:28, 20 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]