לדלג לתוכן

ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/טניס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
מיזם זה פעיל

שלום לכל חברי מיזם הטניס. דף מיזם זה נועד בכדי לרכז את פועלנו המשותף שיכלול כתיבה/ תרגום ושיפור של תחום הטניס בוויקיפדיה העברית. המיזם הוא בעל אופי התנדבותי לחלוטין, ואינו נושא שום אלמנטים של לחץ הקשור לזמני סיום הכתיבה או כל דבר אחר. מטרתנו היא להנות, ולתרום לתחום הטניס בוויקפדיה על הדרך .

צעדים ראשונים[עריכת קוד מקור]

עבור חברי פורום הטניס בתפוז שזו עבורם טבילת אש ראשונה בוויקיפדיה העברית, אבקשכם תחילה להירשם לוויקיפדיה. כך התקשורת איתכם תתבצע ביתר קלות.

שנית, אבקשכם לפנות מעט מזמנכם ולעבור על מדריכי העריכה של ויקיפדיה העברית.

השלב השלישי יהיה לבחור ערך עליו תרצו לעבוד, ולרשום אותו בטבלה במקום המתאים. העבודה על הערכים תתבצע ב"ארגזי חול", מקומות בהם תוכלו לעבוד על הערכים שלכם מבלי שקוראי ויקפדיה יראו את השינויים שאתם מבצעים, ומבלי שעבודתכם תופרע. כך תוכלו לעבוד על הערכים שלכם בנחת עד שאלה יגיעו למצבם הסופי. שאלות, טענות, מענות - מקומם בדף השיחה של מיזם זה. בהצלחה לכולם, Shefshef.

רשימת הפעילים במיזם[עריכת קוד מקור]

כל מי שמתעתד להיות פעיל במסגרת המיזם - אנא כתבו כאן את שמכם ומה ברצונכם לעשות במסגרת המיזם.

  1. משתמש:shefshef - ריכוז המיזם, עזרה וסיוע לפעילים במיזם, כתיבה ועריכה של ערכים ופעילות כללית שוטפת ככל שתידרש.
  2. משתמש:sshahar1 - עריכה, הגהות, תיקוני שפה.
  3. משתמש:nolefan - כתיבה ותרגום ערכים מאנגלית.
  4. משתמש:AppleGirl - כתיבה ותרגום ערכים מאנגלית.
  5. משתמש:kingRF - כתיבה עריכה ותרגום ערכים מאנגלית.
  6. משתמש:דנה1982 - כתיבה, עריכה, תרגום ערכים מאנגלית.
  7. משתמש:המתקן והמוסיף - כתיבה, עריכה, תרגום ערכים מאנגלית.
  8. משתמש:barak1984 - תרגום , הגהה, יעוץ זוגי.
  9. משתמש:נעם דובב - כתיבה, תרגום, עריכה, הגהה, תיקון קישורים.
  10. משתמש:Ilayov8 - כתיבה, תרגום מאנגלית ועריכה כללית

רעיונות לערכים בהם ניתן לעסוק[עריכת קוד מקור]

כמובן שהרשימה הזאת היא המלצה כללית בלבד. שכל אחד יבחר איזה ערך שהוא רוצה, גם אם הוא לא מופיע ברשימה. תרגישו חופשיים לשנות את הרשימה כאוות נשפכם.

דפים ראשיים[עריכת קוד מקור]

תבנית:נבחרות טניס אירופאיות

סוגי חבטות[עריכת קוד מקור]

ציוד, מושגים ומגרשים[עריכת קוד מקור]

תחרויות חשובות[עריכת קוד מקור]

טניסאים[עריכת קוד מקור]

מעודכן ל-19 במאי.

טניסאי טופ 50[עריכת קוד מקור]

טניסאים ישראלים (5 נקודות דירוג ומעלה)[עריכת קוד מקור]

טניסאיות טופ 50[עריכת קוד מקור]

טניסאיות ישראליות (5 נקודות דירוג ומעלה)[עריכת קוד מקור]

הוספת ערכים לרשימה[עריכת קוד מקור]

רוצים להצטרף למיזם? הוסיפו את התבנית {{משתתף במיזם הטניס}} בסוף הטבלה שנמצאת כאן ומלאו את הפרמטרים. לנוחיותכם, ניתן להעתיק את הקוד שמופיע למטה.

{{משתתף במיזם הטניס|
|שם העורך=
|שם הערך=
|מצב נוכחי=
|ארגז החול=
|הערות=
}}

ניתן לסמן את הטקסט הנ"ל על ידי לחיצה על CTRL ולחיצה על לחצן עכבר שמאלי. לאחר הסימון ניתן להעתיק לזיכרון את המידע באמצעות CTRL + C ולהדביק בערך באמצעות CTRL + V.

רשימת הערכים[עריכת קוד מקור]

{{משתתף במיזם הטניס
שם העורך/ כת/ כים שם הערך מצב נוכחי ארגז החול הערות
משתמש:shefshef שחר פאר ערך מבולגן ובלתי קריא משתמש:shefshef/שחר פאר מטרת העבודה על הערך היא להביאו למצב קריא, כאשר הוא מכיל פריטים בעלי חשיבות אנציקלופדית בלבד, ולא כל פרט ופרט בקריירה של שחר פאר.
משתמש:דנה1982 אליפות ארצות הברית הפתוחה בטניס קצרמר משתמש:דנה1982/אליפות ארצות הברית הפתוחה בטניס מטרת העבודה על הערך היא להביאו למצב מפורט ומלא עד תחילת האליפות של שנת 2011.
משתמש:AppleGirl סדרת המאסטרס קצרמר משתמש:AppleGirl/סדרת_המאסטרס מטרת העבודה על הערך היא להביאו למצב מפורט ומלא, וכן ליצור ערכים חדשים לכל אחד מהטורנירים בסדרה
משתמש:Barak1984 ראדק סטפנק לא קיים משתמש:Barak1984/ראדק סטפנק
משתמש:המתקן והמוסיף קים קלייסטרס ערך לא מלא, בעריכה ממושכת. משתמש:המתקן והמוסיף/קים קלייסטרס מטרת העבודה על הערך היא להביאו למצב מפורט ומלא שיהיה קצת יותר עשיר בנושא שנות הקריירה שלה עד הפרישה. ישנו חוסר גם בסגנון המשחק שלה ובהישגיה.
משתמש:המתקן והמוסיף טניס - מונחים קצרמר משתמש:המתקן והמוסיף/טניס - מונחים) מטרת העבודה על הערך היא להוסיף פירוט על מונחים נוספים בנושא טניס.
משתמש:kingRF דוד נלבנדיאן ערך לא מלא וחסר בפרטים. בעריכה ממושכת משתמש:kingRF/דוד נלבנדיאן מטרת העבודה היא להביא לערך מלא ומפורט על הטניסאי דוד נלבנדיאן
Nolefan פרננדו ורדאסקו לא קיים משתמש:Nolefan/פרננדו ורדאסקו המטרה היא לתרגם את הערך מאנגלית לעברית ולהוסיף פירוט במקרה הצורך
שם העורך=משתמש:kingRF שם הערך=דויד פרר מצב נוכחי=קצרמר ארגז החול=משתמש kingRF/דויד פרר הערות=מטרת העבודה היא להביא לערך מפורט ומלא אודות הטניסאי הספרדי דוד פרר
משתמש:kingRF טים הנמן ערך לא מלא, בעריכה מתמשכת משתמש kingRF/טים הנמן מטרת העבודה היא להביא לערך מלא ומפורט אודות טים הנמן
משתמש :IBD18 הסטטיסטיקה של שנת 2013 בטניס התחלה
משתמש:Ilayov8 גריגור דימיטרוב לא קיים, בשלבי התחלה. משתמש:Ilayov8/טיוטה עוד לא קיים.