לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "לינה מדינה"

הוסר בית אחד ,  לפני 8 שנים
מ
שוחזר מעריכות של 84.110.28.168 (שיחה) לעריכה האחרונה של Botend
תגית: חשד למילים בעייתיות
מ (שוחזר מעריכות של 84.110.28.168 (שיחה) לעריכה האחרונה של Botend)
עם התנפחות ה[[בטן]] בשלבים המוקדמים של [[הריון|הריונה]] החשש היה ל[[גידול]] בבטנה, והיא הובאה ל[[בית-חולים|בית-החולים]] על ידי הוריה כשהייתה בת 5. אך בבית החולים קבעו שמדובר בהריון וד"ר לוזדה גם לקח את מדינה ל[[לימה]], בירת [[פרו]], כדי שמומחים אחרים יוודאו שהיא אכן ב[[הריון]]. חודש אחר כך, ב-[[14 במאי]] [[1939]], היא ילדה [[בן]] ב[[ניתוח קיסרי]] שבוצע על ידי ה[[מנתח]]ים ד"ר חראדו לוסאדה (Lozada) וד"ר בוסלו (Busalleu) וה[[הרדמה|מרדים]] ד"ר קולרטה (Colareta).
 
הילדה התחילה לקבל את המחזור החודשי בגיל שמונה חודשים. היו לה שחלות של אישה בוגרת, כנראה כתוצאה ממחלה הורמונלית. בגיל ארבע היו לה שדיים מפותחים ושיער ערווה .
 
בתחילה, הואשם אביה בכך שהוא אבי התינוק ונכלא בעוון [[גילוי עריות]]; הוא שוחרר לאחר מכן מחוסר [[ראיות]]. זהות אבי התינוק אינה ידועה. הבן, חררדו, שקל בלידה 2.7 [[קילוגרם]]. בשנות ילדותו המוקדמות גדל הילד באשליה שמדינה היא [[אחות]]ו, אך בגיל 10 נודע לו שהיא למעשה [[אמא|אמו]]. הוא גדל והיה בריא, ומת ב-[[1979]] בגיל 40 כתוצאה מ[[מחלה]] שפוגעת ב[[מוח העצם]]. אין קשר מוכח בין מחלתו לבין הגיל הצעיר של אמו כשילדה אותו.