לדלג לתוכן

שיחת משתמש:Ediamond – הבדלי גרסאות

::::: תודה על ההערות ועל העריכה. אני לא מבין את הנקודה האחרונה--לא השתמשנו בעריכה בתשלום בכלל. אני שיניתי את הטקסטים יחד עם החוקרים ולא הבאנו מישהו מבחץ לכתוב אותם. אז אני לא מבין מה שאתה רוצה שאציין? ואם אפשר, זה עדיין לא ברור לי מה ההבדל בים קישור חיצוני להערת שולים? למה לא נכון לשים הערה עם קישור לדוח מחקר במקום להוסיף לרשימה של קישורים חיצוניים שלא קשורים לטקסט מסויים? [[משתמש:Ediamond|Ediamond]] - [[שיחת משתמש:Ediamond|שיחה]] 09:46, 20 בינואר 2019 (IST)
::::::כתבת שאתה עובד המכון ואחראי על דף הוויקיפדיה. בהנחה שאתה מקבל משכורת, המשכורת היא התשלום. מצטער אם לא הייתי ברור מספיק. (ואולי הנוהל הוא שדורש הבהרה?) לגבי קישורים, העניין הוא שהקישורים הפנימיים הם במסגרת המיזם ולכן מועדפים, ואילו הקישורים החיצוניים נועדו לשמש כאסמכתא או להרחבה. זה כמו שבאתר חדשות יוטמעו בכתבה רק קישורים פנימיים של האתר. לכן הוחלט שקישורים חיצוניים הם רק בהערות שוליים. מה גם שקישורים פנימיים לדף (קיים) בוויקיפדיה נראים לקורא אותו דבר כמו קישורים לאתר חיצוני. אפשר להתווכח עם ההיגיון הזה, אבל כך אנחנו נוהגים. (זה לא קשור לעריכה בתשלום.) לגבי קישור למקור חיצוני, אני מסכים שעדיף שתהיה בהערה בקונטקסט הרלוונטי בגוף הערך אם יש כזה. בערך [[בדואים בישראל]] זה לא בדיוק המצב, אבל אם אתה מעדיף להעביר את הקישור החיצוני למחקר של המכון להערת שוליים לאחר האזכור של התוכנית הממשלתית, איני רואה בכך בעיה. בברכה, [[שיחת משתמש:גנדלף|גנדלף]] - 10:29, 20/01/19
::::::: אוקיי אני מבין. אז איפה בכל דף שערכתי צריך לשים "עריכה בתשלום" ? וכל פעם שאני עורך אותו דף? ובדף שלי--לרשום את הדפים שערכתי? 11:11, 20 בינואר 2019 (IST)
145

עריכות