לדלג לתוכן

עמוק במים (סדרת טלוויזיה)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
עמוק במים
סוגה דרמת נעורים
יוצרים יובל ברגר
צפריר קוחנובסקי
כותבים יובל ברגר
בימוי קובי פז
שחקנים אלון סנדלר
מאור שוויצר
רז שמואלי
אגם שוסטר
יניב ז'נבה
ניצן לילה שביט,מון
גלעד מן
דוד לביא
בן קיפריס
בועז מרחב
ארץ מקור ישראל
שפות עברית
מספר עונות 1
מספר פרקים 9
הפקה
מפיק צפריר קוחנובסקי
מירי עזרא
חברת הפקה TTV הפקות
עורכים חן קלימן
אתר צילומים שבט צופי הרצליה (דקר)
אורך פרק 25 דקות
שידור
רשת שידור הערוץ הראשון
תקופת שידור מקורית 26 באוקטובר 201423 בנובמבר 2014
קישורים חיצוניים
דף התוכנית ב-IMDb

עמוק במים היא סדרת דרמת נעורים ישראלית בת 9 פרקים ששודרה מ-26 באוקטובר 2014 עד ל-23 בנובמבר 2014 בערוץ הראשון וכיום בכאן חינוכית.

הסדרה מתבססת על חבורת בני נוער שנמצאים בשבט צופי ים בהרצליה (שבט דקר). הסדרה מספרת על שני אחים תאומים, בועז (אלון סנדלר) ודורון (מאור שוויצר) מצופי ים הלומדים בכיתה י"ב ומדריכים שתי קבוצות מתחרות ומתערבים ביניהם שזה שהקבוצה שלו תנצח בתחרות השיט השנתית יישאר לשנת שירות בשבט. אחד האחים, בועז, מקבל שלושה נערים בסיכון לקבוצתו, הילה (אגם שוסטר), נערה שמסתובבת עם חבורת בנים ונוהגת לגנוב. תומר (יניב זנבה), נער המואשם במעורבות במכירת סמים, למרות שלא לקח שום חלק בפשע שבוצע, וברק (דוד לביא) נער המתגורר בבית ללא הוריו, ונמצא אצל קצין מבחן בשל כך שנתפס משתתף בתחרות מכוניות.

 • גיבסון (מולי שולמן): מנהל שבט צופי הים.
 • בועז (אלון סנדלר): האח התאום של דורון. במהלך הסדרה מתאהב בהילה והופך לבן זוגה. מדריך את קבוצת "אבו נפחא". התערב עם אחיו התאום שהקבוצה של זה שינצח בתחרות השיט השנתית יישאר לשנת שירות בשבט צופי הים. הקבוצה שלו, קבוצת "אבו נפחא" ניצחה את קבוצת "דולפין", אותה מדריך אחיו דורון, ולמרות זאת החליט להשאיר את ההחלטה של מי שיישאר לשנת שירות בשבט צופי הים בידי המנהל גיבסון.
 • חן (ירדן ברכה): חברה של דורון אחיו התאום של בועז. מדריכה בצופי הים את קבוצת "הכרישים". בועז דורון וחן חברים טובים. במהלך העונה זה נראה שהיחסים של חן ובועז הם לא רק של ידידים אפשר לראות את זה כשהיא מגנה עליו מפני הירידות של אח שלו דורון, ובמסיבה של יותם שהם רקדו ביחד היא הרשתה לעצמה להוריד את העקבים כשרקדה עם בועז.
 • דורון (מאור שוויצר): האח התאום של בועז. המוכשר מביניהם. מדריך את הקבוצה המתחרה של בועז, "דולפין". הקבוצה שלו הפסידה בתחרות השיט השנתית לטובת קבוצת "אבו נפחא", אותה מדריך אחיו בועז.
 • הילה פיצ'ון (אגם שוסטר): נערת טום-בוי, קשוחה. נהגה בעבר לפרוץ ולגנוב ולכן נמצאת אצל קצין מבחן. נשלחה על ידי קצין המבחן לשבט צופי הים על מנת שתהיה לה מסגרת, וכדי למנוע את כניסתה למוסד לעבריינים. בהמשך הסדרה הופכת להיות בת זוגו של בועז.
 • ברק (דוד לביא): נער עשיר שנמצא תחת השגחת קצין מבחן בגלל שנתפס משתתף בתחרות מכוניות. הוריו בחו"ל, וגם הוא כמו הילה נכנס לשבט צופי הים על מנת למנוע את כניסתו למוסד לעבריינים. מאוהב ברותם.
 • תומר (יניב ז'נבה): נער שנמצא אצל קצין מבחן בגלל שבקיוסק בו עבד מכרו סמים ולמרות שלא לקח חלק בעבירה הואשם במעורבות בעבירה, וגם הוא כמו הילה וברק נכנס לשבט צופי הים כדי למנוע את כניסתו למוסד לעבריינים.
 • רותם (ניצן לילה שביט): נערה בשבט צופי הים שהופכת להיות בת זוגו של ברק. חיה בבית עם הורים שמרבים להתווכח ולריב ביניהם.
 • יותם (בן קיפריס): בן זוגה של יהלי. בהמשך השניים נפרדים.
 • יהלי (רז שמואלי): בת זוגו של יותם, אך בהמשך נפרדת מיותם ומתאהבת בתומר.
 • רון (גלעד מן): נער טוב וחברותי שאוהב לעזור לחבריו.
 • דולב (בועז מרחב) - נער מהקבוצה המתחרה "הכרישים", שלא יצא בחייו מחוץ לעיר ומסוקרן מהמצטרפים החדשים תומר, ברק והילה.

קישורים חיצוניים

[עריכת קוד מקור | עריכה]