שיחה:בית-חנן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

במהלך עבודתי על ערכים הקשורים ליהדות בולגריה, ביקשתי וקיבלתי סיוע מארכיון בית-חנן ובכלל זה העלאת תמונות. במהלך הדיאלוג ציין בפני מנהל הארכיון, ששם הישוב הוא בית-חנן (עם מקף) ולא בית חנן ומדובר בעניין היסטורי עקרוני. ביקשתי וקיבלתי מסמכים אותם העליתי לשיתוף ואת קישוריהם אצרף להלן וכן קישור לכתבה בנושא שהופיעה בעתון הישוב. לאור זאת, אני מעוניין להעביר את השם לבית-חנן עם מקף ולהותיר את ההפנייה.
קובץ:Beit-Hanan name-1.jpg, קובץ:Beit-Hanan name-2.jpg, קובץ:Beit-Hanan name-3.jpg והמאמר כאן: [1]. בברכה Assayas שיחה 20:37, 23 ביוני 2012 (IDT)

אין לי התנגדות, אלא אם כן יש משהו עקרוני נגד שמות עם מקפים, אם זה השם, אז יש להשתמש בו. אגב, מעניין שבטקסט מופיעה גם ראשון-לציון עם מקף שאינה מופיעה עם מקף בויקי. Itzuvit - שיחה 21:30, 23 ביוני 2012 (IDT)
בוקר טוב. ניסיתי לברר את הסוגיה העקרונית בין היתר כאן וככל הנראה אין עניין עקרוני כללי, אלא אבולוציה של שפה (בהנחה שלא מדובר בסיבה טכנית שאינני מכיר). מאחר ולאנשי המקום מדובר בעניין עקרוני והשם הספציפי נכתב עם מקף, פתחתי דיון ספציפי. לא חושב שכדאי לפתוח דיון כללי, שאורכו יהיה כאורך הגלות+מע"מ, יגמר בהצבעה לפי שיטת שולצה ויעלה (לפחות אצלי) את מינון הכדורים (-:. Assayas שיחה 08:04, 24 ביוני 2012 (IDT)
אוקיי. רק לא שולצה. :) Itzuvit - שיחה 08:15, 24 ביוני 2012 (IDT)
מוטי כל הכבוד על המאמץ וההשקעה. יש לי הערה לגבי הפרטים בקבצים שהעלית. לדעתי תאריך היצירה צריך להיות התאריך המקורי של המסמכים ולא התאריך בו סרק אותם מנהל הארכיון. למנהל הארכיון אין זכויות יוצרים על היצירה הזאת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 08:34, 24 ביוני 2012 (IDT)
בוקר טוב, את צודקת. זו היתה ברירת המחדל של ה-wizard ולא תיקנתי. המסמך בבעלות הישוב והם שחררו אותו לשימוש חופשי (למרות שלאור התאריך אינני חושב שזה נדרש). העברתי את האישור לקבלת OTRS. תודה על תשומת הלב. בברכה Assayas שיחה 08:47, 24 ביוני 2012 (IDT)
שונה Assayas שיחה 18:18, 2 ביולי 2012 (IDT)

שינוי שם ללא דיון[עריכת קוד מקור]

דוד שי מדוע שונה השם?. הרי התקיים כאן דיון והובאו אסמכתאות שהשם הוא עם מקף. כיצד הנימוק בתקציר העריכה "כמו כולם" תופס במקרה הזה?, ולמה לא לדון אלא לבצע מהלך חד צדדי? --Assayas - שיחה 11:05, 10 בינואר 2017 (IST)

כששיניתי את השם לא עלה בדעתי שיש דיון בנושא זה בדף השיחה, ולא עלה בדעתי שנדרש דיון כאשר יש מאות ערכים ששמם מתחיל ב"בית" ללא מקף. אין לי מושג מדוע המקף חשוב לתושבי בית חנן. אם זה חשוב לך, לא אכפת לי שתחזיר ל"בית-חנן", אבל לדעתי אין לכך הצדקה. דוד שי - שיחה 13:55, 10 בינואר 2017 (IST)