שיחת משתמשת:Itzuvit

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Face-smile.svg
ברוכים הבאים לדף השיחה שלי
ארכיונים
Add-folder-to-archive He.png
בכל ארכיון 50 או יותר פסקאות
1+2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
11, 12, 13, 14, 15, 16,
17, 18, 19, 20, 21, 22, 23

אתם מוזמנים להגיב, להעיר, להאיר, לשאול, לצחוק, לספור עד עשר, להפריח בועות סבון לאוויר, לשחק טאקי או כל דבר אחר שמתחשק לכם. תודה על שאתם לוקחים חלק במיזם הויקיפדיה. שיהיה לכם יום נפלא! קריצה

חדשים בוויקיפדיה? לא מבינים בזכויות יוצרים? צריכים לעצב משהו עבור ערך?
אף אחד לא נולד עם הידע, וזאת בדיוק הסיבה שכולנו פה.

היו סבלנים כלפי המערכת ותהליך הלמידה, וכלפי האנשים שאתם נתקלים בהם בדרך. כמו בכל שביל, יש כאלה שיחייכו אליכם, יזמינו אתכם לסעוד במעונם ויקבלו את פניכם בברכה, ויש מי שיעדיפו שלא תקישו על דלתם. הכי חשוב שתיהנו!!!

Nimus-Joy.svg
תוכן עניינים
Add-folder-to-archive He.png פרשתי. תודה לכל מי שתמך, אהב, וכו...
מקווה להתראות במצבים משמחים יותר.
אי אפשר להיות קורבן של שני טרולים באופן כזה לאורך זמן,
אני אדם עם חיים ושמחת חיים ואין לי מקום לסבול במקום בו אני תורמת.
אנסה לסייע לוויקיפדיה במקומות אחרים בהם לא אהיה חשופה ליחס נוראי כזה.
כי על אף הכל יש לי אינסוף אהבה למקום.
תודה ונשיקות.

עיצובית שלום, צר לי שנפגעת מטרולים וממי שתומך במתנכלים. מניסיון אני יכול להבין לליבך. אני מקווה שתחזרי בקרוב. אני בעד לפעול אקטיבית להחזרת פורשים, ולעצור את גל הפרישות. אני לא יודע איך אפשר למנוע את פגיעתם של טרולים בלתי רשומים. תמיד אמרתי שצריך לפעול בתקיפות נגד מתנכלים, ולהביע הסתיגות מכל תמיכה אקטיבית או פאסיבית במתנכלים. תסתכלי על חצי הכוס המלאה, את זוכה כאן להרבה חיבה והערכה. אגסי - שיחה 18:05, 8 בפברואר 2014 (IST)

את יודעת שאנו צריכים אותך. תני לזה קצת זמן אם את באמת צריכה ושובי אלינו במהרה. זה לא יהיה אותו הדבר פה בלעדייך. Ldorfmanשיחה 18:19, 8 בפברואר 2014 (IST)
אנא חיזרי. ויקיפדיה היא מקום הרבה יותר טוב (ויפה) שאת בו, מאשר בלעדייך. דרור - שיחה 18:21, 8 בפברואר 2014 (IST)
בהחלט מצער מאד מה שקרה פה. כשיש רוע בעולם, אז מגיעים גם לתוצאה הזאת. ומה שקרה היום שהביא להחלטתה של עיצובית, הוא רוע טהור, ששום בקשת מחילה ביום כיפור או מעשה אחר, לא יסיר את הכתם לעולם מעל כותבו. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:50, 8 בפברואר 2014 (IST)
תמיכתי ללא סייג בך כאן, ותמיכת החברים האחרים, צריכה לתת לך את הכוחות לחזור ולהתעלם מהרוע. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 18:52, 8 בפברואר 2014 (IST)
מצטרף לתמיכה הבלתי מסויגת, ללא שום סייג וללא שום ספק קל שבקלים. את הרוע המוחלט הזה נמגר בכל הכח ובכל האמצעים שהחוק מעמיד לרשותנו. המטורפים האלה ילמדו שאם מישהו מכה אותנו אנחנו נילחם עד הסוף. לעולם לא ניכנע לאלה שבאו לחרב לנו את הפרויקט המדהים הזה. כל המשתמשים התורמים והפעילים יעמדו כאן כדי להגן עלייך ועל עוד אנשים שסובלים מנחת זרועם של המנוולים האלה. תחזרי. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 19:04, 8 בפברואר 2014 (IST)
מצטרף לברוקולי, חנה, אריאל ושאר התומכים. אנא השארי. אנו נלחמים בטרולית, מוחקים ומשחזרים וחוסמים אותה. בברכה, MathKnight (שיחה) 19:09, 8 בפברואר 2014 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה -מחיקות, שחזורים וחסימות עוזרות בוויקיפדיה. מי שמתעקש להעביר את המלחמה לפסים אישיים ישלם על זה מחיר כבד. תודה לאל, יש מספיק אמצעים חוקיים כדי ללמד לקח פורעי חוק כאלה. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 19:12, 8 בפברואר 2014 (IST)
ואני מקווה שסוף סוף ישתמשו בהם. בברכה, MathKnight (שיחה) 19:19, 8 בפברואר 2014 (IST)
אינני מכירה כלל את נסיבות פרישתך אבל צר לי עליה וגם על כאבך. מקווה שתחזרי. Dahlia - שיחה 19:11, 8 בפברואר 2014 (IST)
גם אני לא ראיתי על מה מדובר, אני לא יודע מה טרולים בדיוק יכולים לעולל שיגרמו למשתמשת כה ותיקה לעזוב. בכל מקרה, עיצובית אני מפציר בך להישאר, כדי להראות לטרולית הזו שאת לא נכנעת להשמצות ולרוע שלה, ושאת נשארת על אפה ועל חמתה. זה הניצחון הקטן הכי טוב שיכול להיות. וחוץ מזה, זה יהיה ניצחון גם בשביל הקהילה כולה. אנחנו צריכים אותך, וחוץ מזה שאנחנו צריכים, אנחנו גם אוהבים. FireSky - שיחה 19:31, 8 בפברואר 2014 (IST)
תחסרי לנו יותר מידי. חזרי בבקשה. יאירשיחה 19:33, 8 בפברואר 2014 (IST)
מבקש שתחזרי (שלחתי לך מייל), תודה David.r.1929 - שיחה 19:38, 8 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית, לא צריך לתת לטרולים עלובים להשפיע עליך. בסך הכל מדובר בחבורה של אנשים מסכנים שביעים את תסכולם הרב בדרך פסולה זו. את ויקיפדית מעולה וחבל מאוד לאבד אותך בגלל בריונות רשת של קומץ טרולים. אני מבקש שתחזרי בך מהודעתך. גילגמש שיחה 20:03, 8 בפברואר 2014 (IST)
+אנחנו מבטיחים להתגייס למנוע את ההטרדות, אם רק נדע עליהן. אף אחד לא צריך לסבול לבד.. יאירשיחה 20:12, 8 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית, אני מצטרף לכל מה שנאמר לעיל. התרומה שלך למיזם עצומה, גם כמפעילה, גם כעורכת, וגם כגרפיקאית בסדנה והרבה יותר טוב כשאת כאן. ערן - שיחה 20:17, 8 בפברואר 2014 (IST)
עם רבים אחרים אני תומך בך - אבל למה להעניש אותנו? Don't let them get under your skin! --א 158 - שיחה 20:38, 8 בפברואר 2014 (IST)
אני לא כל כך מכיר את עיצובית, אך יצא לי לא מעט להיפגש עם ערכים שהיא כתבה, תמונות שהיא עיצבה וכוליה, חבל לי מאוד שטרול הצליח במעשיו הזדונים ואני מוכן להשיב מאבק כשיצטרך, מקווה שתחזרי לפעילות בכל זאת, ואני מביע את תמיכתי. קרוקס שיחה 20:40, 8 בפברואר 2014 (IST)
אני מצטרף גם כן לתמיכה בעיצובית, ללא כל סייג. אין לאפשר לשום טרול הכי מסכן ועלוב שבעולם להצליח במעשיו. אני מוכן גם לעזור ולסייע ככל שניתן להילחם בטרולית המטורפת הזו. עיצובית, לא זכור לי שקיימנו אי אפעם קשר כלשהו על גבי הוויקיפדיה, אבל אני בהחלט שמתי לב לפעילותך הרבה פה ואני חושב שאת אישה וויקיפדית מקסימה, וחבל מאד שנאבד אותך. אני לא חושב שהייתה פה הבעת תמיכה כלשהי בטרולית ההזויה הזו, וכפי שניתן לראות מדף השיחה בהחלט יש לך את הגב התומך שגם לי היה מאד חשוב אם הייתי מרגיש מותקף ומוטרד. אבל זו זכותך המלאה להחליט שאינך רוצה להיות במקום שבו קיימים מטורפים שכאלו, ואני מחזק אותך בכל החלטה שלא תחליטי. אליסף · שיחה 20:52, 8 בפברואר 2014 (IST)
עצוב שהיא הצליחה בשלה. עצובה גם העלמת העין והצביעות. אני מקווה שאיכשהו העוולה תפסיק ותוכלי לחזור לעשות את מה שאת נהנית ממנו, אך אני מבין את חוסר הרצון לפעול בסביבה עויינת ובסביבה המאפשרת עויינות. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ 21:25, 8 בפברואר 2014 (IST)
למרות מה שקרה אני מקווה שתחזרי, כולנו מצפים לשובך. יואב ר. - שיחה 21:30, 8 בפברואר 2014 (IST)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── קודם כל, כל מי שציין למעלה שוויקיפדיה היא מקום טוב יותר אתך מאשר בלעדייך כמובן צודק. אין לי מושג איזו צורה לבשה ההטרדה הפעם, אבל (ודברים אלו נכתבים למעודדים יותר מאשר לעיצובית עצמה), אין לנו זכות "לדרוש" וללחוץ שמישהו ישקיע מזמנו וממרצו בוויקיפדיה, כאשר ההשקעה הזו גורמת לתורם עצמו נזק. צר לי עד מאד שנגרם לך נזק כזה, אבל אם תעמדי בהחלטתך שעדיף לך בלי (הימור פרטי שלי: לא תצליחי. ההתמכרות הזו היא לא אחת שקל להיגמל ממנה), לפחות אין כל צורך שתחושי על כך אשמה - זו זכותך המלאה להחליט להפסיק לתרום, וההפסד שנגרם לוויקיפדיה לא צריך להיות שיקול עליון עבורך. אישית, אני כמובן מקווה שתשובי לתרום, ומקווה גם שכך או כך, לא תיגרם לך עוד עגמת נפש. להתראות ובהצלחה - קיפודנחש 21:39, 8 בפברואר 2014 (IST)

עיצובית, הקהילה כולה עומדת מאחוריך. מקווה לשובך. דניאל תרמו ערך 21:41, 8 בפברואר 2014 (IST)
קיפוד נחש יקר, אין צורך לשבור את הדיון. צריך לאפשר לכל הקהילה להוסיף כאן מילות תמיכה, ולהראות לעיצובית שאנו לא מסכימים להתנכלויות חוזרות ונשנות כגון אלו. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 21:43, 8 בפברואר 2014 (IST)
אני מזועזעת מההתנכלויות החוזרות האלו, זה פשוט לא ייאמן שזה ממשיך. גם מעצבן שלמרות כל המאמצים נראה שאי אפשר למצוא פתרונות טכניים שיחסמו טרולים מלבצע כל פעולה שהיא באתר באופן מוחלט וסופי כדי למנוע פגיעות כאלו. וחוץ מזה אני מסכימה עם כל מילה של קיפודנחש. חיבוק. Ravit - שיחה 22:17, 8 בפברואר 2014 (IST)
למרות שאינני מודע למה שהצליחו הטרולים לעולל הפעם, אני מזועזע. עצם הפרישה מעיד על עומק הפגיעה. עיצובית, אני איתך. אל תפרשי, אנא. מי שתומך/ת באלה שופגעים בבר-אדם כמו עיצובית גרוע/ה מהפוגעים עצמם. חד וחלק.
חוץ מזה אני קורא למי שיכול/ה ויודע/ת איך לטפל באכזרים האלה במישור הפלילי, לקום ולעשות מעשה. טכנית אני אישית לא יכול לעשות זאת, אבל אני מתחייב לתמוך - גם כספית - בכל מי שיקח על עצמו את העניין. Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 22:25, 8 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית היקרה, לא הייתי עד להתקפה הטרולית, אבל בדיעבד, אני מאוד מבין ללבך. מקווה שנשכיל להתמודד בעתיד עם התקפות הטרול, ולמנוע אותן באופן אפקטיבי. ויקיפדיה ממש לא תהיה אותו המקום בלעדייך, בלעדי תרומותייך היפות ונותנות ההשראה. אני מניח שעל רקע תחושתך הנוכחית, אין מנוס מלקיחת פסק זמן, קצר או ארוך, ככל שתרגישי הולם. מקווה שתוכלי לחזור מתישהו, כשתרגישי שהתגברת. אשמח מאוד לראות אותך מחדש בינינו, כשתוכלי לחזור. מצפה לשובך! אלדדשיחה 22:43, 8 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית!
אל תעשי את זה!!!
אני מבין שאת נואשת מהטרולים האידיוטים האלה
אבל כפי שוויקיפדים רבים ציינו, כולנו איתך.
שמעת על ויקיפדים שהכריזו על פרישה או הסרת הרשאות מפעיל, וכל כך הרבה ויקיפדים ניסו למנוע מהם לעשות את זה?
מי הם הטרולים לעומת כל קהילת ויקיפדיה שתומכת בך?
פשוט תתעלמי מהטרולים. הם בוודאי ובוודאי שלא שווים את איבוד שמחת החיים שלך.
אנא ממך, הסירי את בקשתך להסרת הרשאות מפעילה. את אחת הוויקיפדיות והמפעילות הטובות, החרוצות והנחמדות ביותר שבוויקיפדיה ידעה מעולם. לא נחזיק כאן מעמד בלעדייך.
Guycn2 - שיחה 22:56, 8 בפברואר 2014 (IST)
אגב, @. ‏Guycn2 - שיחה 23:06, 8 בפברואר 2014 (IST)
שלומות. אני איתך בכל מה שתחליטי ומקווה שיום אחד תחליטי אחרת. Assayas שיחה 23:43, 8 בפברואר 2014 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה -לא מדובר באידיוט משועמם גיא, זהו עניין עם מאפיינים רפואיים מובהקים כפי שברוקולי ציין בצדק. אני בטוח שאם שתי הגברות שעיצובית מתייחסת אליהן, שתמכו בטרולית, היו מודעות לכל הסיפור - הן היו מגיבות באופן שונה לגמרי (עובדה שאחת מהן אף הצטרפה פה לתמיכה). על על פנים, זו אשמתנו שעיצובית חשה חשופה להתקפות עליה. יאירשיחה 23:49, 8 בפברואר 2014 (IST)
יאיר, כל הנושא של הדבקת תוויות של הפרעה נפשית לבן-אדם שמכירים או לא מכירים הוא לא מקובל לדעתי, ויש לנהוג בעניין הספציפי הזה בזהירות רבה. משתמשת:Dahlia למשל פעילה בארגון "מתמודדים למען מתמודדים", ולכן לא מפתיע שהביעה את דעתה כפי שהביעה בדף השיחה של יעל. להבנתי זה ממש לא מעיד על תמיכתה או אי תמיכתה בפעולה הפוגעת של יעל, כפי שגם מתבטא בהודעת התמיכה שלה כאן. גם אני הבעתי פה את תמיכתי הבלתי מסוייגת - בלי קשר למניעים של יעל, שמי אנחנו שנשפוט אותם. מה שחשוב לדעתי הוא בעיקר מה שאמרת בסוף דבריך - זו אשמתנו שקשה להגן כאן על משתמשים תורמים מפני פעולות והתקפות פוגעות כל כך, וחייבים להתאמץ עוד יותר למצוא לכך פתרון. Ravit - שיחה 01:42, 9 בפברואר 2014 (IST)
ראשית, לא הדבקתי תווית לאדם - אמרתי שלעניין יש מאפיינים. אם כי נכון שזו הייתה לשון נקיה, לא צריך להיות מומחה כדי לסווג את התופעה הזו. לא התייחסתי לזה שם (או בכלל עד עכשיו), בין השאר מהטעמים שהזכרת; יחד עם זאת דווקא כאן חשוב להסביר, כדי שעיצובית תבין את הרקע להטרדות, ככל שיש לו משקל בהחלטתה. זה לא אישי כלפיה אלא בעיה אורגנית. יאירשיחה 01:57, 9 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית, יצאתי לחופשת ויקי של כמה ימים וחזרתי לשמוע את הבשורה העצובה שלך? זה לא בסדר! את יודעת שכל הקהילה מאחורייך. אני לא יודע מה עשתה לך הטרולית, אבל בטוח שכולנו איתך! רק לפני כמה ימים שכנעת ויקיפדים לחזור לפעילות. אל תפגעי בנו ותחזרי במהרה. נעזור לך ולכל מי שנפגע מטרולים. את מאוד חשובה לויקיפדיה. חיזרי אלינו מהר! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:09, 9 בפברואר 2014 (IST)
גם אני לא נכנסתי הרבה לאתר בזמן האחרון עקב עומס הלימודים, ומאוד הופתעתי לגלות על פרישתך. אני מבקש, בדומה לשאר שכתבו פה, כי תשתדלי לראות דברים להווייתם - כלומר את המחמאה בכך שטרולים למיניהם, אשר חוסר היכולת לעסוק בפעילות יוצרת גורמת להם לנסות ולפגוע ביכולת של אחרים לעשות זאת, בוחרים להיטפל דווקא אלייך. מדובר בהוכחה כי פעילותך עומדת בסתירה לכל מה שהם מייצגים, והדבר רק מראה שאת הולכת בדרך הנכונה. ובאשר לטרולים עצמם, כתמיד אני משתדל לפעול בכל דרך אפשרית על מנת להעיף אותם ואת השטויות שלהם מהמיזם, ואני מקווה שאוכל להשקיע בכך יותר זמן בתקופה הקרובה, לאחר שתיגמר תקופת המבחנים. בכל מקרה, רק תזכרי שאת לא לבד, והקהילה ניצבת לצידך. בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 08:18, 9 בפברואר 2014 (IST)

העם איתך

Rose, Filoli Gardends.JPG פרח ורוד בשבילך (כמו שאת אוהבת)
מקדישה לך באהבה פרח שצילמתי. הוא יחכה לך כאן בסבלנות עד שתחזרי. • ♀♂קלאושיחה • 22:33, 8 בפברואר 2014 (IST)
מאוד מקוממת, מאוד מצערת הפגיעה בעיצובית, אין שום הצדקה להתנהגות כזאת. מקווה שהדברים יסתדרו לטובה.Ewan2 - שיחה 02:06, 9 בפברואר 2014 (IST)
עיצו יקירתי! כבר שכחתי את הסיסמה שלי ובכלל אין לי זמן להיות כאן ובטח שלא לשחזר סיסמה, אבל כשמישהו מכאן שלח לי הודעה וסיפר לי שאת הסרת הרשאות,

אל תשאלי באיזו מהירות שחזרתי והנה אני כאן יחד עם כולם מבקשת ממך לא לפרוש! לא להסיר הרשאות! לא לתת לאיש (כשאת יכולה להתעלם ממנו - אין לי ממש מושג מה קרה וזה גם לא משנה כי את חשובה לי ולמיזם) להוריד לך מצב רוח לתרום למיזם ולעשות זאת בפרחים סגולים! קחי את עצמך הצידה ותחשבי עלינו, אנחנו זקוקים לך. אני מקווה שתשני את דעתך. סקרלט - שיחה 08:22, 9 בפברואר 2014 (IST)

יקירתי - ההתעללות בך מצד הטרול(ית) הייתה קשה ולא הוגנת. לאף אחד זה לא מגיע ובטח שלא לך. אחרי ההפסקה, אני מאמין ומקווה שתחזרי. קבלי חיבוק וירטואלי חם. דני. Danny-wשיחה 11:03, 9 בפברואר 2014 (IST)

מענה לכולם

ראשית, אני תמיד מרגישה את תמיכת הקהילה בכללותה, ועל כך יש לי רק תודות רבות לכולכם.

זאת גם אחת הסיבות שהחזקתי את הזמן שהחזקתי, למי שמכיר אותי בעולם האמיתי ודאי ברור לו שלא הייתי נכנעת אל מול בריונות, העניין הוא שכאן זה להלחם ברוחות, וכפי שאמרתי לכמה מכם בטלפון, אני כנראה לא מספיק חזקה בשביל זה.

המטרה שלי היא לתרום מזמני החופשי לידע חופשי, לא להרגיש שמנסים לחבוט בי שוב ושוב. הרשאות המפעיל מעולם לא היו חשובים לי כמו תרומתי לוויקיפדיה, שחלק ממנה אני עושה לזכרו של אבי, אך אבי המנוח לא היה מוכן שבתרומותיי אחווה רגשות כה שליליים.

אני רוצה להאמין שאני אדם חיובי, אני לא נכנסת לויכוחים פוליטיים כי האג'נדה הכי חזקה שלי פה היא לתרום לידע חופשי בדרכים שעומדות לרשותי, כתיבה, עיצוב, הגנה על הכל. כרגע החלטתי לפרוש מעשייה, כי לא ייתכן שאשלם מחיר אישי כבד שלי בו אני מוצאת את עצמי בוכה במהלך יום חופש שלי, זה פשוט לא סביר בעיניי.

אני מקווה שתמצא הדרך להתמודד עם טרולים כאלה ואחרים, ההרשאות לא הועילו לי במאבק מול עלובי הנפש ונטולי החיים, זאת מכיוון שיש לי כאלה.

כל מי שהגיב פה, ועוד רבים אחרים, אתם יודעים מי אתם, עשה כל מה שניתן. מעבר לכך, אני עדיין נותרת בודדה במערכה על שמי הטוב ועל תחושותיי. אמשיך לתרום מזמני דרך העמותה ואולי אמצא, מדי פעם, דרכים לתרום פה. כרגע זקוקה לפסק זמן ארוך מאוד, כזה שאין לי טעם להשאיר בו את הרשאות המפעיל שבעיניי הם זכות שיש להשתמש בה, ולא פרס.

תודה לכולם נשיקה Itzuvit - שיחה סדנה 09:07, 9 בפברואר 2014 (IST)

ברשותך, עצה קטנה מנסיון אישי: כשעורכים בויקיפדיה מבלי להכנס לחשבון, התענוג של יצירה לא פחות קטן, ושום טרול לא יכול בכלל לדעת מי את. אם באמת היצירה היא זו שמעניינת אותך ולא חיי החברה, זו דרך. עמית - שיחה 09:23, 9 בפברואר 2014 (IST)
אישיותה הכובשת של עיצובית אינה יכולה להסתתר תחת כתובת אנונימית. חותמה וכתב ידה מזוהים בכל מקרה הן בסדנה לגרפיקה, הן כמפעילה והן כעורכת. לכן עיצובית, קחי נשימה קצרה ככל שניתן וחזרי אלינו במהירות האפשרית. זוהי קריאה מהמחנה של הטובים, שהוא הרוב. חיבוק--אילילה - שיחה 11:46, 9 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית, אני מחזיק לך אצבעות. לעתים זה קשה, אך מה שלא הורג אותנו, מחזק אותנו. אני מאוד מקווה שמהתנסויות אלה תצאי חזקה יותר. בברכה. ליש - שיחה 20:26, 9 בפברואר 2014 (IST)
אני באמת בכיתי כשקראתי שאת בוכה בגלל טרול. כולנו איתך. הטרול הזה עוד ימצא את עצמו במאסר עולם. אל תתדאגי. אני ממשט לא נותן לך לפרוש. ‏Guycn2 - שיחה 20:33, 9 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית יקרה, אין לי מה לחדש מעבר למה שאמרו כאן כל קודמי, ואני חותמת על כל מה שאמרו המעודדים והתומכים. מי שפגעה בך היא צירוף של חולי נפשי ורוע צרוף (אני יודעת רק על אחת, אבל אם היו שתיים, דברי חלים גם על השנייה), ואני מבינה את סלידתך ואת רצונך להתרחק מן הפגע הרע הזה. אני רק מקווה שאחרי תקופת התאוששות והתחזקות, תחזרי אלינו, כי כולנו זקוקים לך כאן, לאישיותך ולתרומותייך. אל תתני לרוע לנצח.שלומית קדם - שיחה 21:38, 9 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית, אני מצטרף לכל התומכים בך והמעודדים אותך. דוד שי - שיחה 23:32, 9 בפברואר 2014 (IST)

בקלווה בשבילך!

Baklava - Turkish special, 80-ply-2.png לייק לכוכב! אל תפרשי :(((( אכרוע - שיחה 11:33, 9 בפברואר 2014 (IST)

בירה בשבילך!

Export hell seidel steiner.png בירה תשמח לבב אנוש. מבין לליבך, וכמובן תומך. TheRamtzi - שיחה 06:52, 10 בפברואר 2014 (IST)

הבהרה ותודה נוספת

למי שלא יודע, מבחינתי הקש האחרון היו הדברים הקשים שהופנו אליי בסדנה לגרפיקה. וזאת אחרי אינספור המפות והבקשות שיעל ביקשה בעבר בסדנה ולקחתי חלק בביצועם. זה פשוט הגעיל אותי שיכולתי להשקיע כל כך הרבה שעות גרפיקה מול אדם כזה.

היה לי חשוב להבהיר.

תודה לכל מי שכתב פה ובמקומות אחרים וגם צלצל. מוקירה מכל הלב והנשמה. עדיין לא הסירו את הרשאותיי בגלל בקשתו של מתניה במטא, שגם אותה אני מעריכה, אך אני זקוקה למינימום חופשה ארוכה מאוד. נשיקות ואהבה ומקווה להתראות בשמחות כמו ויקי אקדמי וכן הלאה. ביממה האחרונה הובאו לידיעתי עוד דברים רבים ופגיעות קשות שהגברת שותפה להם, כולי תקווה שתמצא הדרך לגרום לה להפסיק.

שתזרח על כולכם השמש, גם במקומות סגורים. Face-smile.svg. אני פה כבר כמעט שלוש שנים של שכרון חושים. מקווה שיהיה בי את הכוח לשוב... שאו ברכה! Itzuvit - שיחה סדנה 18:42, 10 בפברואר 2014 (IST)

בהצלחה בכל מקום אחר שלא תהיי בו עיצובית! ותדעי שאנחנו מחכים לך פה בזרועות פתוחות תמיד Face-smile.svg FireSky - שיחה 19:40, 10 בפברואר 2014 (IST)
אני המום!! זו דרישה לא לגיטימית לבקש ממך להשאר ולספוג. אבל, אנו כקהילה עלינו להוקיע מתוכינו מעשים שכאלו, וכן לבקש ממך שאחרי שתתאוששי תחזרי אלינו מחוזקת • חיים 7 • (שיחה) • י' באדר א' ה'תשע"ד • 19:44, 10 בפברואר 2014 (IST)
עיצובית, לא כל בני האדם מתנהגים כמו הטרול. יש כאן קהילה שלמה שתומכת ומעריכה אותך. אז את מתייאשת בגלל אדם מסכן ואומלל אחד? ‏Guycn2 - שיחה 20:50, 10 בפברואר 2014 (IST)
מצטרף לנהי (ולא בציניות) את אחת מהכותבות והעורכות החשובות בויקי העברית. תרומתך תחסר לעם. הוי ארצי - שיחה 19:21, 13 בפברואר 2014 (IST)
תודה רבה! :) Itzuvit - שיחה סדנה 19:48, 13 בפברואר 2014 (IST)

כבוד השופטת!

Wikipedia-logo-atom-New.png משתמשת זו שופטת או שפטה בעבר בתחרות פיזיוויקי העוסקת בכתיבת ערכים בנושא פיזיקה.

תזכורת לגבי תיבת השופוני שלי (שלנו)... --‏sir kiss שיחה 14:53, 13 בפברואר 2014 (IST)

בסופשבוע! קריצה. טוב שהזכרת לי. Itzuvit - שיחה סדנה 15:13, 13 בפברואר 2014 (IST)
sir kiss מה דעתך? אם סבבה אז בקשתי היא שתוסיף אותו איפה שנדרש. עדכנתי גם את הסמליל של התחרות, עם הגלובוס החדש של ויקי. Face-smile.svg Itzuvit - שיחה סדנה 19:49, 13 בפברואר 2014 (IST)
אח... מצוין, כרגיל... תודה! --‏sir kiss שיחה 18:01, 14 בפברואר 2014 (IST)

מפעילה

ככה נראים טרולים. בגלל דבר כזה את מגיעה להחלטות שגויות כאלה?

צר לי מאוד Face-sad.svg Face-sad.svg Face-sad.svg

אז הכול בגלל טרול דביל? אין סיכוי שתשני את דעתך?

כולנו איתך, וויקיפדיה לא יכולה לשרוד ללא היותך מפעילה ובוודאי שללא היותך ויקיפדית פעילה.

חזרי אלינו! :( :( ‏Guycn2 - שיחה 20:32, 13 בפברואר 2014 (IST)

תודה על הדברים. :) Itzuvit - שיחה סדנה 18:37, 18 בפברואר 2014 (IST)

תודה

תודה על מילוי בקשותיי בסדנה לגרפיקה. היום גם אני הותקפתי על ידי הטרולית, שהעלתה את המאמצים והשיטות לחבל בוויקיפדיה לגבהים חדשים, ועכשיו אני מבין טוב יותר איך את מרגישה. בברכה, MathKnight-at-TAU שיחה 15:59, 18 בפברואר 2014 (IST)

צר לי שגם אתה נפגעת. אני רק מתנחמת בעובדה שברור לי שאתה אדם חזק ממני. ולגבי הסדנה, בשמחה. Face-smile.svg ושוב מזל טוב אביר. Itzuvit - שיחה סדנה 18:37, 18 בפברואר 2014 (IST)
תודה על המילים החמות. כיף שאת כאן. בברכה, MathKnight-at-TAU שיחה 12:06, 19 בפברואר 2014 (IST)

היי עיצובית, תוכלי להציץ בויקיפדיה:סדנה לגרפיקה#קנה מידה תנין הים? תודה. בברכה, MathKnight-at-TAU שיחה 16:57, 25 במרץ 2014 (IST)

יש הצבעה בוויקישיתוף כנגד מחיקת התמונות הישנות מישראל וארצות נוספות

הי עיצובית, ראי הפניה בויקיפדיה:מזנון#זו הודעה חשובה מאד. את העלית תמונות רבות לוויקישיתוף ולכן ההצבעה שלך חשובה. כתבי גם מספר מילים. תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 23:34, 23 בפברואר 2014 (IST)

הזמנה

Israelicomicsmuseumposter001.jpg

איפה את? לא רואים אותך? לא שומעים אותך? בטח שמת לב שהתחיל מיזם גלאם בשיתוף עם המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס. אז ביום שישי, ה-21 במרץ, יערך סיור מאחורי הקלעים במוזיאון. תוכלי למצוא פרטים מלאים על הסיור בדף הפרויקט. מצפה לראותך בסיור ובערכי הקומיקס והקריקטורה :)‏ Talmor Yair - שיחה 10:33, 2 במרץ 2014 (IST)

שיחה:ל'אווניר אילוסטרה#סוגיות באיחוד

שלום עיצובית. באתי כדי להפנות את תשומת לבך לאיחוד הדרוש הנוגע לערך שכתבת וראיתי את הודעת הפרישה. חבל. אני מקווה שזה זמני. שובך לשלום, אורי שיחה 02:45, 11 במרץ 2014 (IST)

תמיכה מאוחרת

אין לי מושג איך כל הפרשיה נעלמה מעיני, אני גם לא שופט אותך על החלטותייך. רק מקווה בשביל כולנו שזה משהו זמני ושתתאוששי מהר. גם אנשים חזקים מאד היו מתקשים לעמוד בכזה דבר. אבל חשוב שתדעי שתרומתך למיזם לא יכולה להימדד במילים, כמעט כל קורא נהנה ממנה גם אם אינו יודע זאת. אנחנו זקוקים לך, וחשוב מאד שההרגשה הזאת לא תדחק לשולי התודעה אלא תלווה אותך צמוד-צמוד גם בחופשתך. מי יתן ותהיה קצרה ככל הניתן. ביקורת - שיחה 10:54, 13 במרץ 2014 (IST)

אבוי!

עיצובית יקירתי: צר לי על כך שדווקא בחודש שבו הגיעו ההטרדות לשיאן לא הייתי פעיל. אל תתני לבריוני רשת מנוולים לגזול ממך את הנאותייך. אני כרגיל אעשה כל שיידרש כדי לסלקם מכאן. מייחל לשובך הקרוב. Dvh - שיחה 21:57, 23 במרץ 2014 (IST)

פרס סנדברג

הי עיצובית, ראיתי שאת הכותבת העיקרית של הערך, ורציתי לדעת מהיכן המידע על הזוכים בפרס בעבר? ניסיתי לחפש בגוגל, אך ללא הצלחה. גם לא הצלחתי למצוא את דף הבית של הפרס (ובדרך כלל אני מחפש היטב בגוגל, משום מה לא הולך עם הפרס הזה). רק רציתי לוודא כמה דברים לגבי ערך על אחד מהזוכים בפרס, דורון עזורי (למשל - האם הוא באמת זכה בפרס הזה). אשמח אם תוכלי לסייע בהכוונה ולו הקטנה ביותר. במידה ואת לא פעילה כאן יותר (כפי שרמזו חלק מהתגובות מעלי) - אני מאחל לך כל טוב, ושתשובי לפעילותך המבורכת והמיטיבה למיזם ויקיפדיה. מי ייתן והשוורץ יהיה איתך! Face-smile.svg גארפילד - שיחה 16:55, 25 במרץ 2014 (IST)

ראה [1] ועריכות עוקבות. זה מידע שהגיע ממוזיאון ישראל (משתמש:Talmoryair, שעבד שם כוויקיפד הבית ומנהלת מרכז המידע לאמנות ישראלית, ד"ר אליסון קופיאצקי). נויקלן 17:15, 25 במרץ 2014 (IST)
תודה רבה נויקלן, אבל זה לא עוזר לי להבין מהיכן המידע. לא הגיוני שפרס שנטען שהוא מהחשובים בתחום העיצוב בישראל, לא יהיה מידע מרוכז עליו בשום מקום במרשתת. אחכה לתשובות אולי מטלמוריאיר תבוא הישועה. גארפילד - שיחה 17:21, 25 במרץ 2014 (IST)
ישנם כתבות רבות אודות הפרס והזוכים באינטרנט, מעריב, ידיעות ועוד. ניתן למצוא גם דרך "פרסי מוזיאון ישראל לאמנות ולעיצוב". --אילילה - שיחה 20:00, 25 במרץ 2014 (IST)
אגב ישנו "פרס סנדברג" על שם אותו אדם המוענק לבוגרי אחת המגמות בבצלאל, זה אותו פרס? ביקורת - שיחה 23:39, 25 במרץ 2014 (IST)
יש פרס סנדברג לאמנות ומענק סנדברג לעיצוב במוזיאון ישראל. בנוסף, יש פרס נוסף ושונה בבצלאל. Talmor Yair - שיחה 10:13, 26 במרץ 2014 (IST)
Talmor Yair, תודה רבה. שיערתי שזה משהו כזה. אולי כדאי להזכיר זאת בערך, כי למעשה מדובר בפרס ע"ש אותה דמות ולאותה מטרה. ביקורת - שיחה 10:25, 26 במרץ 2014 (IST)

ברוכה השבה!

מקווה שלא רק לגיחה זמנית. צריכים אותך פה Face-smile.svgLionster‏ • שיחה 08:39, 4 באפריל 2014 (IDT)

רק קפצתי לביקור :) Itzuvit - שיחה סדנה 08:58, 4 באפריל 2014 (IDT)
גם זה חשוב, בפרט בסדנה. תודה. Uziel302 - שיחה 09:39, 4 באפריל 2014 (IDT)
כן, יש שם הרבה בלאגן, מנסה לארגן קצת :) Itzuvit - שיחה סדנה 09:41, 4 באפריל 2014 (IDT)

שלום עיצובית. עוד בקשה קטנה אם אפשר בבקשה !

שלום עיצובית. אם אפשר בבקשה תבנית עיצוב לערכים על בתי קברות בבקשה ותודה ושיהיה שבת שלום. פארוק - שיחה 09:55, 4 באפריל 2014 (IDT)

מרתון עריכה

שלום שלום :) עזרתך נדרשת במרתון עריכה בנושא קומיקס וקריקטורה, ביום רביעי הקרוב בחולון. אשמח אם תגיעי לעזור :) Talmor Yair - שיחה 15:14, 12 במאי 2014 (IDT)

מחזק את ידייך

גם אם עדיין לא בא לך לחזור. חשוב שתדעי שיש, ואני בטוח שאני מדבר בשם כולם/ן, מי שמחכה לך כאן. זו תזכורת. שבת שלום, ושבוע נפלא. ביקורת - שיחה 09:04, 30 במאי 2014 (IDT)

מצטרף! ואני בטוח מהמחכים, עם שתי בקשות גרפיקה מחכות לגואל שאת יכולה למלא. בורה בורה - שיחה 09:39, 30 במאי 2014 (IDT)
סופשבוע נפלא :) Itzuvit - שיחה סדנה 16:42, 30 במאי 2014 (IDT)
כולנו מחכים... ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:56, 1 ביוני 2014 (IDT)
עיצו, ככה בדיוק החלה מחאת האוהלים והפוליטקאים. לא התייחסו, ונתנו להם לחכות יותר מידי • חיים 7שיחה • ד' בסיוון ה'תשע"ד • 17:10, 2 ביוני 2014 (IDT)
היי עיצובית! איפה את, מתי חוזרת? Sun.svgיום טוב! ושבת שלום! David.r.1929 - שיחה 09:27, 6 ביוני 2014 (IDT)
לכולם! Itzuvit - שיחה סדנה 15:35, 18 ביוני 2014 (IDT)

טוב שוב לראות אותך כאן

דינוזאורים

היי עיצובית, טוב שוב לראות אותך ואת תרומותיך העיצוביות! אין ספק שאת חסרה לוויקיפדיה ולסדנה בפרט. בינתיים, הנה קובץ שממחיש ניסיונות עיצוביים לטובת ויקיפדיה בנושאים שונים. בברכה, MathKnight (שיחה) 21:22, 18 ביוני 2014 (IDT)

גם אני שמח! (ידעתי שהיה כדאי להחזיר לך את החשמל Face-smile.svg) גילגמש שיחה 21:28, 18 ביוני 2014 (IDT)
את בהחלט חסרה לכולנו ואת יודעת זאת. מתגעגעים אליך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 05:53, 19 ביוני 2014 (IDT)
נשיקה. תודה חברים. אני קצת בסביבה מדי פעם. Itzuvit - שיחה סדנה 06:42, 19 ביוני 2014 (IDT)
כן, אבל זה לא מספיק לנו. אנחנו מסוממים שצריכים אותך במנות גדולות יותר Smile Lirion.svg. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 07:35, 19 ביוני 2014 (IDT)
נכון! זה לא פייר לתת לנו אותך במנות קטנטנות Face-smile.svg... ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:02, 19 ביוני 2014 (IDT)
טוב לשמוע ממך שוב Face-smile.svg סוף שבוע נעים! David.r.1929 - שיחה 23:29, 19 ביוני 2014 (IDT)

היי עיצובית!

בנוגע לסמליל לכבוד יומולדת 11 לוויקיפדיה העברית, לירון ביקש ממני להפוך את הרקע של הסמליל שלי לשקוף (Transparent). גרסת הדמו של תוכנת הפוטושופ שהורדתי נגמרה, ואין לי כלים לעשות זאת, אז חשבתי אולי את יכולה לעשות זאת בשבילי. אם כן, אני מאוד אשמח Face-smile.svg

תודה מראש ושבת שלום FireSky - שיחה 19:06, 20 ביוני 2014 (IDT)

אין בעיה. :) אציץ Itzuvit - שיחה סדנה 06:13, 21 ביוני 2014 (IDT)

כוכב לגרפיקאי!

Graphic Designer Barnstar Hires.png כוכב הגרפיקאים
על הכנת סמליל מדהים לכבוד יום הולדתה ה-11 של ויקיפדיה. שנינו יחד- צוות מנצח קריצה נ.ב. אם עדיין לא ראית, הוא נבחר Im-yahoo.svgאלעדכתבו ליה-סדנה • 00:31, 8 ביולי 2014 (IDT)
ברכות על הבחירה. גם אני הצבעתי לכם. אפשר קישור להצבעה שהייתה כדי שאוכל לדעת אם הייתה לי זכות הצבעה? נועמאורי - שיחה 12:42, 8 ביולי 2014 (IDT)
ויקיפדיה:סדנה לגרפיקה/יום הולדת 11 Face-smile.svgאלעדכתבו ליה-סדנה • 17:37, 8 ביולי 2014 (IDT)

נהדר

לראות אותך שוב כאן Face-smile.svg את חסרה. • אלעד • (שיחה) • 13:28, 10 באוגוסט 2014 (IDT)

מזל טוב ליום הולדתך

כדי שלא אשכח, אני מאחלת לך יום לפני, מזל טוב ליומולדתך. מאחלת לך הרבה שמחה ומקווה שגעגועינו יחזירו אותך בהקדם לכאן. ובינתיים זר עבורך פרח פרח פרח אילי - שיחה 08:07, 9 בספטמבר 2014 (IDT)

מזל טוב ליום הולדתך, רק אושר ובריאות - ותמשיכי להסתובב כאןFace-smile.svgOvedcשיחהאמצו ערך יתום! 09:24, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! , המון אושר ובריאות! גם אני מתגעגע... אלדדשיחה 09:52, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מזל טוב, אושר ורוגע. ביקורת - שיחה 10:50, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! בברכה. ליש - שיחה 11:02, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מזל טוב, בתקווה לשובך לפעילות. יואב ר. - שיחה 12:47, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ותודה על העזרה בסדנה. ‏ MathKnight (שיחה) 13:30, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! --Yoavd - שיחה 16:30, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מזל טוב! ‏Lionster‏ • שיחה 16:31, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! תחזרייייייי!!! ‏Hyuna‏ • שיחה • חציל-צילון • 16:32, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מצטרף לאחרים. מזל טוב! (בתקווה שתשובי אלינו) Dekel E - שיחה  •  סוואט-די קראפ! הצטרפו למיזם תאילנד :) 20:27, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! , יקירה! בריאות ואושר ורק הכי טוב שאפשר! בהערכה רבה, דוד ר.שיחה 21:36, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! את חסרה! קרלוס ~ שיחה ~ הבה נכחילה 21:40, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! וזר פרח פרח פרח גדול. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 21:58, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! שיאירו לך הימים בגוונים וצבעים נפלאים כמו שאת מאירה לכולנו וביתר עוז בכפל כפליים... מי-נהר - שיחה 01:25, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
את אחת ויחידה, אז חזרי אלינו במהרה. דעי שתרומתך נדרשת, ובינתיים, מזל טוב ושתהיה לך שנה נהדרת! Ldorfmanשיחה 01:46, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
מזל טוב, יומולדת שמח!תצטרפו למיזם סקוטלנד! שגם היא תחזור אלינו!Ewan2 - שיחה 01:58, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ופרח ביום ההולדת לא לפניו קריצה. אני מצטרפת לקריאה שתחזרי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 05:14, 10 בספטמבר 2014 (IDT)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── מזל טוב!!!! גילגמש שיחה 06:14, 10 בספטמבר 2014 (IDT)

}מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! , מקווים שתחזרי, Dodge - סליחה, אני רק שאלההצטרפו למיזם המקורי!אמצו ערך 08:01, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! מקווה שתחזרי אלינו בקרוב! דריה - שיחה 09:35, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
מזל טוב. שהשנה הזו תהיה טובה יותר מהשנה החולפת. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:46, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
עיצובית, המון מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ליום הולדתך!!! את כל כך חסרה כאן, אני מקווה שתשובי לפעילות שוטפת בוויקיפדיה, ואם תרצי לחזור להיות מפעילה זה יהיה נהדר. בברכה, ‏Guycn2 - שיחה 14:39, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
כמאמר השיר "ים של געגוע" - מזל טוב. Assayas שיחה 15:33, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Itaygur - שיחה 22:50, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
יום הולדת שמח! יואב נכטיילרשיחה 22:58, 10 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! מכל הלב, עד 120 ! ‏dMy‏ • שיחה • 02:13‏, 11/09/2014 • ט"ז באלול ה'תשע"ד
תודההההההההה רבה חברים. נשיקה והמון אהבה! קריצה שתהיה לכולכם שנה טובה! Itzuvit - שיחה סדנה 14:25, 22 בספטמבר 2014 (IDT)
איך פספסתי?? מזל טוב! ‏אופקאלףשיחה‏ • כ"ז באלול ה'תשע"ד • 14:42, 22 בספטמבר 2014 (IDT)

שאלה עיצובית לעיצובית, בתקווה עמוקה שחזרת..

קודם כל - המון ברכות ליום ההולדת וסליחה על האיחור. שנית, מאד אשמח לחוות דעת עיצובית. בערך הנכתב "שירי מכות מצרים" אני מתלבט בצורה להבאת הציטוטים מהשיר (וממקורות אחרים). ניסיתי בפסקה שירי מכות מצרים#החזרה נצחית של חטא ועונש להשתמש בתבנית:ציטוטון. האם זה נראה טוב יותר לדעתך מטקסט רגיל? חשבתי להשתמש בזה, אם זה משפר, בציטוטים של שורה ומעלה (פרט לציטוטים מהתנ"ך שיהיו בפורמט זה בכל אורך). Ranbarשיחהבואו לתיאטרון - תהנו מהמזגן 15:39, 17 בספטמבר 2014 (IDT)

בעיניי זה עדיף בהרבה :) Itzuvit - שיחה סדנה 14:23, 22 בספטמבר 2014 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש!

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
תודה  •  תולדות המקבץ השבועי  •  חוויית כתיבת ערך מומלץ  •  צוק איתן - הגרסה הויקיפדית  •  קרב איגרוף - עמוד ענן נגד צוק איתן  •  הקומיקס בויקיפדיה  •  מה זה "ביכורים"?
HatildaHarviit-chrom.png

בקלווה בשבילך!

Baklava - Turkish special, 80-ply-2.png שנה טובה.

על ידידות Reza luke - שיחה 12:02, 23 בספטמבר 2014 (IDT)

ערכים בעבודה

שלום Itzuvit,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערך לולה בר אבנר, וזמן מה לא ערכת אותו.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 09:32, 24 בספטמבר 2014 (IDT)

בעיה בדף המשתמשת

צהרים טובים, ב"כרטיס הברכה שהכנת" מופיעה פעמיים הפרמטר "צבע טקסט". ניתן למחוק אחד מהם (הראשון?) כי הוא בכל מקרה נדרס על ידי הנתונים האחרונים. (לדעתי ניתן למחוק את |צבע טקסט=VIOLET). יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:40, 27 בנובמבר 2014 (IST)

בגלל שהדף שלך ממשיך להוסיף בדף תחזוקה, ובגלל שאינך פעילה, הרשתי לעצמי לשנות זאת. השינוי לא משפיע כלל על תצוגת דף המשתמשת שלך. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 18:46, 4 בדצמבר 2014 (IST)

כוכב לחרוץ!

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב החריצות
על יצירת עשרות ערכים חדשים NoyaRoyYacov - שיחה 17:39, 10 בינואר 2015 (IST)

עזרה

עיצובית אם חזרת (ואני מקווה שחזרת) את יכולה בבקשה לתת כמה קישורים לדפים שיכולים לעזור לי בעיצוב העלאת תמונות וכו' ובנוסף בדיוק בגלל מיקרים כמו שלך החלטתי לעשות מעשה ולנסות להילחם כנגד הטרולים ולנסות לקבל הרשאת מפעיל מערכת כדיי שאוכל לחסום טרולים אך כאשר כתבתי במזנון את זה או במפעיל נולד אני נענתי בשלילה וזה מאוד מתסכל מה לעשות? NoyaRoyYacov - שיחה 18:11, 10 בינואר 2015 (IST)

הי הי!

משפט שתמיד רצית להוריד? לא עדיף לרצות להוריד את כל הדף ההוא? מחכים לך. מתי שתרגישי שזה בא בטוב. בשם כולם, ביקורת - שיחה 19:14, 16 באוגוסט 2015 (IDT)

איזו התרגשות! מחר יום הולדת!!!

תחזרי אלינו כבר, שנוכל לחגוג ביחד... ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:27, 9 בספטמבר 2015 (IDT)

מזל טוב ליום הולדתך!

המון מזל טוב ליום הולדת! ותחזרי אלינו כבר...Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 09:00, 10 בספטמבר 2015 (IDT)

מצטרף לברכות, בתקווה שאת רואה אותן SMirC-congrats.svg ואת חסרה כאן, חזרי אלינו! בריאן - שיחה 18:47, 10 בספטמבר 2015 (IDT)
מתגעגעים אליך וגם מזל טוב. אילי - שיחה 18:48, 10 בספטמבר 2015 (IDT)
מצטרף לברכות. ביקורת - שיחה 20:20, 10 בספטמבר 2015 (IDT)
מזל טוב! David.r.1929 - שיחה 20:37, 10 בספטמבר 2015 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! . לא היכרנו, אבל ניתן להבחין בעקבותייך עד היום. Itaygur - שיחה 23:22, 10 בספטמבר 2015 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! עד 120 וכל טוב ! ‏dMy‏ • שיחה • 12:49‏, 11/09/2015 • כ"ז באלול ה'תשע"ה
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב !MathKnight (שיחה) 14:27, 11 בספטמבר 2015 (IDT)
SMirC-congrats.svg מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! SMirC-congrats.svg שיהיה לך יומולדת שמח ביותר, הרבה אושר ושמחה וכיף בכל פעולה שאת עושה, תעשי רק דברים שעושים לך טוב :) מתגעגעים... Ravit - שיחה 11:22, 12 בספטמבר 2015 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ושנה טובה קרלוס ~ שיחה ~ הבה נכחילה 23:05, 12 בספטמבר 2015 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ושנה טובה. יואב ר. - שיחה 08:34, 13 בספטמבר 2015 (IDT)

המון תודה לכולם!!! נשיקה Itzuvit - שיחה סדנה 15:40, 15 בספטמבר 2015 (IDT)

מזל טוב ליום הולדתך 2016

קצת לפני הזמן, מזל טוב! אושר ועושר! ביקורת - שיחה 02:22, 9 בספטמבר 2016 (IDT)

מזל טוב ותחזרי כבר לעזאזל. כמה צריך להתחנן?? אין לך רחמנות?? אני מבטיח לשרת אותך בחינם. אני אהיה עבד שלך. אצחק בקול מכל בדיחה שלך. אתן לך מיליון לייקים. אשתחווה לך. העיקר שתחזרי כבר... Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 02:29, 9 בספטמבר 2016 (IDT)
מזל טוב עיצובית! SMirC-congrats.svg התחינה השנתית לחזרתך החלה באופן רשמי, אנא חזרי אלינו! בריאן - שיחה 12:13, 10 בספטמבר 2016 (IDT)
עיצובית היקרה, המון המון מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ליום הולדתך!
לעולם לא אשכח את הזמן הרב שהשקעת כדי לעזור לי בתחילת דרכי בוויקיפדיה.
עזיבתך היא אחד הסיפורים העצובים ביותר שאירעו בוויקיפדיה. Face-sad.svg כולי תקווה שלסיפור הזה יהיה happy end ובסוף תחזרי... Face-smile.svgGuycn2 · ☎‏‏ 13:05, 10 בספטמבר 2016 (IDT)
המון מזל טוב (קצת באיחור) ותחזרי! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:38, 11 בספטמבר 2016 (IDT)
מצטרף למ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! וגם ל"תחזרי" Face-smile.svg. אלעדב. - שיחה 15:25, 12 בספטמבר 2016 (IDT)
מזל טוב מכל ה ומצטרפת לקריאת התחזרי כבר. אילי - שיחה 20:39, 13 בספטמבר 2016 (IDT)
כן. מתגעגעים פה. שובי אלינו, השולמית. Ijon - שיחה 13:23, 13 באוקטובר 2016 (IDT)
יש סיכוי? גם אני ממתין. מזל טוב • חיים 7שיחה • י"א בתשרי ה'תשע"ז • 13:31, 13 באוקטובר 2016 (IDT)
אפשר לשחד אותך עם במבה אדומה? אני תמיד מקיים את ההבטחות שלי Face-smile.svg בר הראל - שיחה - תרומות 00:07, 14 באוקטובר 2016 (IDT)

בקשה לחזרה לפעילות

שלום לך, עיצובית. אני פונה אלייך שוב בבקשה לחזור לפעילות, משום שעכשיו מתחילים בתכנונים לקראת הערך ה-200,000, ובהם רעיונות ללוגו חדש. לפי הנאמר במזנון, נשאר רק מעצב אחד פעיל בסדנה לגרפיקה. עזרתך נדרשת תמיד, אבל עכשיו יותר. אנא, בואי! מועדים לשמחה, שלומית קדם - שיחה 00:21, 19 באוקטובר 2016 (IDT)

מצטרפת. מתגעגעים Face-sad.svgצִבְיָהשיחה • י"ז בתשרי ה'תשע"ז 00:33, 19 באוקטובר 2016 (IDT)