שיחה:דור ה-Y

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

רשימת הרגעים שהגדירו את דור ה-Y מיותרת מעט לטעמי. במיוחד, כיוון שהיא רשימה שהאורינטציה הברורה שלה היא ארצות הברית. דורית 22:08, 19 במאי 2008 (IDT)

הפסקה המדברת על שכיחותו של המונח הועתקה מהערך דור האיקס, גם ללא השינויים המתחייבים. אני מפקפק בה גם שם וגם כאן. עוזי ו. - שיחה 22:34, 19 במאי 2008 (IDT)

זה מונח מאד מוכר, עם שלל איזכורים. הרבה יותר תקשורתיים לטעמי (במיוחד בניינטיז) מאשר סוציולוגים, אבל בכל זאת. לגבי פסקת המאפיינים הדמוגרפים, היא זו שיותר מדאיגה בעיני. ללא סימוכין, לדעתי יש למחוק אותה. דורית 22:40, 19 במאי 2008 (IDT)

הרחבת המאפיינים הדמוגרפיים של הדור[עריכת קוד מקור]

הסיבה לכך שהאורינטציה של רשימת הרגעים שהגדירו את דור ה-Y היא מערבית יותר ופחות ישראלית היא כמובן בגלל שהמונח עצמו הוטבע בארצות הברית ומשמש בעיקר לתיאור הדור הדמוגרפי שם. האם בגלל זה פסול לתאר את הרגעים שהגדירו את דור ה-Y ? לדעתי בכלל יש מקום להרחיב על המאפיינים הדמוגרפיים של כל הדורות האחרונים (על אף שהאוריינטציה היא אמריקאית-מערבית). אני מניח שאתם תמחקו לי עבודה זו בטענה שהיא לא מעניינת את משתמשיה הישראלים דוברי העברית של ויקיפדיה העברית. ברק - שיחה 23:04, 19 במאי 2008 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 00:39, 4 במאי 2013 (IDT)

מי ההורים?[עריכת קוד מקור]

איך דור הY יכול להיות גם אחרי דור ה X לפי השורה הראשונה וגם בעיקר ילדי דור הבייבי בום לפי השורה השניה? נראה שיש כאן בלבול של הגדרות לפי שנים ולפי דורות (הורים). זה נכון שיש מאפיינים של דור ה Y שקשורים לתקופה ואחרים שקשורים לסגנון ההורות שקיבלו, אבל צריך להבהיר את הנושא.Ladypine א - שיחה 11:13, 28 בספטמבר 2016 (IDT)

ציטוט או העתקה[עריכת קוד מקור]

בפיסקה אודות דור xy ניסוח הכולל ״הרחבנו את המחקר....״ ללא הקשר ראוי לתקן או לצטט איריס שש - שיחה 00:25, 11 ביוני 2017 (IDT)