שיחה:חורה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אני תושב חורה ,מורה בתיכון עמל,ראיתי להעיר לכם כי בחורה ישנם 4 בתי ספר יסודיים ן3 על יסודיים ,ואחד לחינוך המיוחד ואז ישנם 8 בתי ספר בחורה .

איפה להוסיף את זה, לדעתך? בית הספר לחינוך מיוחד הוא יסודי או על יסודי? אחיה פ. 10:34, 6 אוגוסט 2006 (IDT)
ונשמח מאוד אם תירשם לוויקיפדיה ותערוך בעצמך, אין למגזר הבדואי עדיין שום ייצוג בין הוויקיפדים. odedee שיחה‏ 10:36, 6 אוגוסט 2006 (IDT)

אחיה, זה נעשה על ידי. תודה רבה על המידע Romayan - שיחה 10:46, 10 ביולי 2012 (IDT)

יקבצאל[עריכת קוד מקור]

העריכה הזו מפנה לנחמיה יא כה, וטוענת שחורה=יקבצאל(?). אביעדוסשיחה 13:00, 3 ביוני 2009 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 00:26, 15 במאי 2013 (IDT)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

שמי יולי, ואני פונה בשם ראש מועצה מקומית חורה שבנגב המזרחי. זה זמן מה שאנו מנסים להזין את הגדרת הערך 'חורה', אך שוב ושוב עורכים אותו גורמים אחרים ומזינים נתונים שגויים. כיצד ניתן למנוע עריכות שכאלו? בברכה, יולי בצר, בשם ד"ר מוחמד אלנבארי ראש המועצה.

מקור: דווח על ידי: JulieSharon - שיחה 12:08, 19 במאי 2015 (IDT)

על מה מדובר? אי לא רואה בהיסטוריה של הערך מחיקות ושחזורים. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:59, 19 במאי 2015 (IDT)


תיקון הטייה פוליטית בערך[עריכת קוד מקור]

"ב-3 בפברואר 2015 נהרגו שמונה תושבות חורה בתאונת דרכים, כאשר שבו באוטובוס מתפילה בהר הבית. משאית ועליה טרקטור פגעה באוטובוס מסיבה לא ברורה. הטרקטור היה בדרכו חזרה מפעילות של חרישת אדמות מדינה שנזרעו על ידי בדואים".

א. הנשים נסעו לחורה להתפלל באופן אישי, אבל גם כחלק מפעילות פוליטית- לצורכי הפגנות. מצטט מהכתב האמין והמכובד, קלמן ליבסקינד: "...כך היה בסיפורה של תאונת הדרכים שבה נהרגו שמונה נשים תושבות חורה. כמה רגעים אחרי התאונה התברר שמדובר בהסעה מאורגנת של ארגון המוראביטאת, ארגון שמשלם כסף לנשים כדי שאלה יתנפלו על יהודים שעולים להר הבית... לפני שבוע, אגב, הכריז שר הביטחון משה יעלון על ארגון הסבתות האהובות הזה כעל "התאחדות בלתי מותרת". קודם לכן, במקביל לריבלין, הביע גם ראש הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית, השייח' ראאד סלאח, את תנחומיו למשפחות. "מקומן וערכן של השאהידות, שהקריבו את חייהן למען מסגד אל־אקצה, גדול ורב", אמר. " http://www.maariv.co.il/journalists/Article-498507

ב. לא ברור למה תאונת דרכים, קשה ככל שתהייה, וללא קשר מאיפה באו צריכה להגדיר את הישוב.

ג. הטרקטור היה בחזרה מפעילות במסגרת החוק.

ד. לא הוכח מעולם שיש קשר בין הפרטים - טרקטור שנמצא על משאית שחזרה מפעילות שקשורה לאכיפת החוק בקרב הבדואים וההתנגשות עם האוטובוס.

ה. היום התבשרנו שתושב חורה רצח תושבים בעיר באר שבע, האם זה גם יופיע בערך על חורה? 192.114.1.155 10:28, 19 באוקטובר 2015 (IDT)

נתחיל מהסוף. האם הפיגוע של אמש יופיע בערך על חורה? בוודאי שלא. האם בערך על הרצליה מזכירים את יגאל עמיר? הלאה. תאונת הדרכים המדוברת אינה מגדירה את היישוב. אם הייתה מגדירה את היישוב, הייתה מופיעה בפתיח. תאונת הדרכים המדוברת היא אחד האירועים המשמעותיים בהיסטוריה של היישוב. אין לי ספק שאם ההרוגים היו יהודים, כבר היה אצלנו ערך על התאונה. שאר הפרטים מהווים רקע לאירוע. לא נטען שפעילות הטרקטור הייתה שלא במסגרת החוק. ובאשר לדברי הבלע של ליבסקינד - הם לא ראויים לתגובה. שושושושון - שיחה 10:51, 19 באוקטובר 2015 (IDT)

תיקונים[עריכת קוד מקור]

בערך היה רשום כי "כחלק מהבעיה הבדואית" נעשה כך וכך. למיטב הבנתי הניסוח בוויקיפדיה צריך להיות אובייקטיבי, ובעצם ניסוח זה יש עמדה מאוד ברורה, עמדה שמאמצת תפיסת עולם מסוימת. אני לא חושב שבעיני הבדואים הם בעיה, ובטח גם לא בעיני רוב הציבור הערבי בארץ. יש מקום לכתוב ניסוח אובייקטיבי יותר. ליאורלוין (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום 19:29, 26 בנובמבר 2015 (IDT)

התושב שביצע את הפיגוע היה מהפזורה ליד חורה, הוא לא נחשב לתושב היישוב. זה כמו שמישהו יקח אוהל ויתגורר בו כקילומטר מהיישוב אריאל ואם הוא יעשה פיגוע יגידו שהיה תושב אריאל. שים לב שבפרסומים המדויקים רשמו שהוא תושב הפזורה ולא תושב חורה. ליאורלוין (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום 10:12, 29 בנובמבר 2015 (IDT)

דיווח שאורכב ב-07 בינואר 2019[עריכת קוד מקור]

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

מצב טיפול: טופל

ראש המועצה הנבחר ב30.10.2018 הוא חאבס אלעטאונה

עודכן, תודה. Dovno - שיחה 18:40, 7 בינואר 2019 (IST)