שיחת משתמש:Mod

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Mod, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
עמרישיחה 21:53, 13 באוקטובר 2010 (IST)

תודה רבה. Mod - שיחה 00:24, 14 באוקטובר 2010 (IST)
בבקשה. ראה את הערתי בדף השיחה של הערך מכבי תל אביב. עמרישיחה 00:28, 14 באוקטובר 2010 (IST)

מתוך סקרנות[עריכת קוד מקור]

האם כתבת כאן בעבר? נראה לי שיש לך ידע טכני מסוים כבר מההתחלה. אני לא אומר את זה לשלילה (התרומות שלך באמת ראויות), אבל זה פשוט מסקרן. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:45, 5 בנובמבר 2010 (IST)

לא, זאת הפעם הראשונה שאני כותב פה. עברתי קצת על ערכים לפני שהתחלתי לערוך ולכתוב בעצמי בשביל להבין קצת איך הדברים עובדים. Mod - שיחה 01:48, 5 בנובמבר 2010 (IST)
יפה. תמיד טוב לראות מי שמתעניין בהיסטוריה ולא בעכשוויזם. אגב, שים לב שהייתה לך טעות קטנה בערך על רזניק - היו לו שלוש הופעות בנבחרת ולא שתיים כמו שרשמת. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:50, 5 בנובמבר 2010 (IST)
כן, ראית שעדכנת את זה. האמת זה יותר הגיוני שהוא שיחק בשני המשחקים נגד יוון, וזה גם מה שכתוב בכמה מקורות שראיתי, אבל לפי האתר elel.co.il (שמרכז באופן די מדויק את נתוני השחקנים\מאמנים) הוא שיחק רק בשני משחקים, ולכן רשמתי 2 בלבד. Mod - שיחה 01:52, 5 בנובמבר 2010 (IST)
אני לא הייתי מסתמך על האתר הזה. לפי ההתאחדות (ומקורות אמינים נוספים שיש כמו אשר גולדברג) רזניק בהחלט שיחק בתבוסה למצרים במוקדמות 1934. זו שגיאה די בסיסית. האתר ההוא מזכיר גם משחקי ידידות? כי אם כן, אז חסר את המשחקים במצרים ב-1931. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:55, 5 בנובמבר 2010 (IST)
בקשר להסתמכות על האתר הזה, היו כבר מקרים שבעקבות תחקירים שלהם שינו באתר ההתאחדות פרטים בקשר להופעות של שחקנים, כך שאני מאמין שאפשר להסתמך עליו באופן כללי. יחד עם זאת, יכול להיות שהם באמת טעו בקשר למידע על רזניק, כי הם כן כותבים משחקי ידידות ומשחקים לא רשמיים (ומציינים שהם כאלו), ובמקרה שלו אין את המשחקים שהזכרת. Mod - שיחה 01:59, 5 בנובמבר 2010 (IST)
להסתמך על עיתונים זה לא תמיד כל כך טוב (והאתר מסתמך עליהם המון לפי דף ה"אודות"). מכל מקום, אני מצאתי כתבה בנושא של אשר גולדברג, שהוא המומחה מס' 1 בארץ לנושא הזה. אם הוא אומר שרזניק שיחק אז הוא מקור הרבה יותר טוב. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 02:11, 5 בנובמבר 2010 (IST)
מקובל. Mod - שיחה 02:14, 5 בנובמבר 2010 (IST)
אגב - אני מאוד ממליץ על מה שאשר גולדברג כתב, וכנ"ל לגבי דני דבורין, אלישע שוחט ושמעון היבש. יצא לי לפגוש את אשר גולדברג בעבר, וכבר אחרי 5 דקות של שיחה הבנתי שיושב מולי גאון בתחומו. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 02:17, 5 בנובמבר 2010 (IST)
הספר מכבי תל אביב - מאה שנים ראשונות של גולדברג ודבורין נח לו פה לידי. את שוחט והיבש אני לא מכיר. אני אקרא קצת עליהם, תודה. Mod - שיחה 02:21, 5 בנובמבר 2010 (IST)
מצוין! תוכל אולי לטפל בשאול עובדיה ולהוסיף נתונים מספריים (עונות/שערים)? הערך חסר מאוד ולא ברור מה בדיוק קרה שם. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 02:32, 5 בנובמבר 2010 (IST)
לצערי אין לי נתונים בקשר אליו. אני גם לא מוצא מידע עליו בספר, אבל בערך שלו כתוב שנכתב עליו בגירסא שיצאה ב-2008 (102 שנים..) ולא בגירסא שיש לי (100 שנים..). Mod - שיחה 02:52, 5 בנובמבר 2010 (IST)
תודה. אני אנסה למצוא במקורות אחרים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 03:03, 5 בנובמבר 2010 (IST)

יתרון ביתיות[עריכת קוד מקור]

שאפו על הערך החשוב! מה דעתך לכתוב את חוק שערי חוץ? קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 17:30, 27 בנובמבר 2010 (IST)

רשמתי לעצמי. ותודה. Mod - שיחה 17:46, 27 בנובמבר 2010 (IST)
סיימתי עם כתיבת הערך, אבל אני לא מרגיש בנוח איתו. אשמח אם תעבור עליו ותוריד את תבנית בעבודה אם לדעתך הוא במצב תקין. Mod - שיחה 01:12, 28 בנובמבר 2010 (IST)
לא הבנתי את פסקת השימוש בחוק. נראה שיש שם משפטים שחוזרים על עצמם. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:18, 28 בנובמבר 2010 (IST)
זאת הסיבה שלא נוח לי עם הערך. בגלל שיש מספר דרכים לשימוש בחוק (אחרי 90 דקות, אחרי הארכה ובשני המקרים), וההסבר על כולם במבנה זהה. אני לא מוצא דרך להסביר זאת בלי לכתוב משפטים שחוזרים על עצמם. Mod - שיחה 01:25, 28 בנובמבר 2010 (IST)
הורדתי את החלק שחוזר על עצמו ותקצרתי אותו למשפט. יכול להיות שזה יותר מובן ככה. דעתך? Mod - שיחה 01:45, 28 בנובמבר 2010 (IST)
הורדתי את תבנית בעבודה. נראה לי שהערך במצב סביר עכשיו. Mod - שיחה 10:00, 28 בנובמבר 2010 (IST)

אדמונד שמילוביץ'[עריכת קוד מקור]

אנא השתתף בדיון שמתקיים בדף השיחה של אדמונד שמילוביץ'. Yanivbl - שיחה 00:16, 12 בדצמבר 2010 (IST)

העניין הזה בעייתי משהו, ולא רק בהקשר של שמילוביץ'. מצד אחד אני מבין שחקרת את העניין, והמקורות שלך לא פחות, או אולי יותר, מוסמכים מהנתונים שיש להתאחדות. מצד שני, הם היחידים שיש להם את הזכות לקבוע מה נחשב ומה לא, לפי הסמכות שנתנה להם מפיפ"א.
תראה למשל את עניין האליפויות של מכבי תל אביב, שההתאחדות טוענת שיש 20 אליפויות לעומת 19 שגולדברג ודבורין הגיעו אליהם אחרי מחקר. כל עוד ההתאחדות לכדורגל לא מאשרת את המחקר שלהם, באופן רשמי יש למכבי 20 אליפויות, וזה לא משנה אם בפועל היו יותר\פחות.
כך גם במקרה הזה, כל עוד ההתאחדות לא מאשרת את מה שאתה אומר, ולא מכריזה על אותם משחקים כמשחקים רשמיים של נבחרת ישראל, הם לא יכולים להיחשב ככאלו.
בהקשר הספציפי של שמילוביץ' אני חושב שיש מקום לציין את המידע הזה, ולהסביר לקורא מה הכוונה בנבחרת תל אביב, ולציין שההתאחדות לא מכירה בהופעות האלו, ואולי גם יש מקום לערך עבור נבחרת תל אביב.
יחד עם זאת, כמו שזה נראה נוטים לא להוסיף מחקרים פרטיים של אנשים "לא מוכרים" לערכים בויקיפדיה העברית. לדעתי המקרה הזה צריך להיות שונה, בגלל שכבר הוכחת יותר מפעם אחת שהמחקרים שלך אמינים ורציניים, אבל זה המצב כרגע.
אולי יש מקום להעלות את כל עניין האתר שלך והמחקרים שלך לדיון במקום כלשהו בויקיפדיה, ולבקש ש"יאשרו" להשתמש במחקרים שלך כמידע בערכים השונים, תוך ציון שמדובר בנתון לא רשמי של ההתאחדות לכדורגל. Mod - שיחה 01:33, 12 בדצמבר 2010 (IST)
לא מדובר בנתון של ההתאחדות לכדורגל. רצוי לקרוא את ויקיפדיה:מה ויקיפדיה איננה (בדגש מיוחד על סעיף 6 בפרק התוכן) וויקיפדיה:קישורים חיצוניים. המקורות הם אותם מקורות, ובמצב כזה נציג את ההחלטה הסופית והרשמית. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:41, 12 בדצמבר 2010 (IST)
ברור לי שכך הדבר, ובגלל זה אמרתי שיש לציין שזה לא נתון רשמי של ההתאחדות. מה שכן, אני חושב שיש מקום לדיון בקשר למידע שרשום באתר elel, מכיוון שעד עכשיו הוא הוכיח את עצמו במידע שהוא מציג.
מתי מחקר מפסיק להיות מחקר פרטי של אדם והופך לנתון רשמי שיש להתיחס אליו בויקיפדיה? גם המחקר של גולדברג ודבורין בקשר למספר האליפויות של מכבי הוא מחקר ראשוני שהמקור הרשמי לנתון הזה טוען שהוא טעות (בערך. ההתאחדות לא אמרה זאת, אבל לא מקבלת את גירסתם), אבל בכל זאת יש לציין את המספר 19 בערך של הקבוצה, ולהדגיש שהמספר הרשמי הוא 20.
ההתאחדות כבר הכירה בתיקונים שהוא הביא להם, כמו במקרה של רזניק, כך שאפשר להבין שהם כן מתייחסים אליו באופן כללי כמקור אמין, כמו שאני ואתה מתייחסים לדברים שגולדברג ודבורין מפרסמים.
אני מבין את ה"פחד" שיש מלרשום דברים בויקיפדיה שמישהו חקר לבד, אבל האם העבר וההתייחסות של גולדברג וההתאחדות למחקריו לא מעניקים לו ולאתרו את הזכות להיות מצויינים בערכים? Mod - שיחה 01:51, 12 בדצמבר 2010 (IST)
ראשית, עד כמה שאני יודע אשר גולדברג עובד בהתאחדות (ראה את פרסומיו בחלק ההיסטוריה של האתר שלה). וגם אם לא, הוא ודני דבורין הם שניים מהמומחים המובילים לנושא הכדורגל הישראלי שיש היום בארץ. מאחוריהם שנים רבות מאוד של ותק בתחום. דעתם, גם אם אינה יכולה להחליף את הגרסא הרשמית, ראויה שתישמע (והנתון שיוצג בראש הערך הוא הרשמי עד להכרזה אחרת כמובן).
השאלה האם לרזניק היו 3 או 2 הופעות בנבחרת היא זניחה ברמות שאי אפשר לתאר בכלל. אז הייתה טעות ברישום לפני 70 שנה? ביג דיל. באותה תקופה נעשו המון טעויות (גם בעיתונים כידוע), ולעיתים היו דיווחים סותרים לחלוטין ביחס למהלך המשחק. לפעמים לא טרחו בכלל להזכיר את שמות המבקיעים. עד כמה שאני הבנתי בעבר עצם ההכללה בסגל הנבחרת הייתה נחשבת כהופעה, גם אם השחקן לא דרך אפילו דקה על המגרש.
מחקר ראשוני הופך לדעה המקובלת בתחום באמצעות עבודה קשה של שכנוע שיכולה להימשך גם שנים, ולא באמצעות חזרה שוב ושוב על הטענה.
אלישע שוחט (עוד עיתונאי ידוע בתחום) מציין בספר שלו שקשה מאוד להבין מעיתוני אותה תקופה מה היה משחק ליגה ומה היה משחק ידידות. המחקר של גולדברג ודבורין זכה לתהודה בזכות ספרם הידוע על מכבי ת"א.
אז לסיכום - לא, הם לא מעניקים את הזכות הזאת. הנושא של האליפות השנויה במחלוקת משנות ה-30 מוכר כבר שנים, והקטע עם רזניק פשוט לא כזה חשוב. וממילא יש קישורים לאתר של ההתאחדות שבו מוצגת הגרסא הסופית (ואם הם יבחרו לשנות את החלטתם הוא ממילא יתעדכן). ערעורים על הגרסה הזאת זה אצלם ולא אצלנו. נדהמתי כשהבנתי שנבחרת תל אביב הפכה לנבחרת ישראל... קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 02:04, 12 בדצמבר 2010 (IST)
אבל האם לא צריך לציין ש"מחקר חיצוני הראה ש.."? ז"א, לציין שדבר מסויים הוא עובדה (כי ההתאחדות קבעה כך), אך ישנה גם דעה רשמית שמגובה בצורה כזו או אחרת שנוגדת את הנתון הרשמי?
אני אומנם לא יודע איך נהוג שיהיה בויקיפדיה ולכן מקבל את מה שאתה אומר, אבל כמשתמש שקורא בויקיפדיה הייתי רוצה שיהיה ציון לפרטים כאלו. Mod - שיחה 02:10, 12 בדצמבר 2010 (IST)
לא, כי ויקיפדיה היא אנציקלופדיה והיא לא אמורה לשקף דעות של אנשים פרטיים. זה גם מגובה בדף ויקיפדיה:מה ויקיפדיה איננה שהפניתי אותך אליו. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 02:14, 12 בדצמבר 2010 (IST)
מצד שני, כאנציקלופדיה הייתי רוצה לקבל את המידע הכולל, גם את הנתונים הפחות רשמיים. בכל אופן, אני כן מבין את הרעיון שמאחורי השמטת המידע הזה. Mod - שיחה 02:17, 12 בדצמבר 2010 (IST)
אם היה מדובר בדעה של חוקר מוביל וידוע בתחומו, שמקובלת על רבים בקהילת הכדורגל הישראלית, אז היה מקום לדון בה בערך על ההתאחדות (או הנבחרת). בהחלט אין צורך להיכנס למאות דוגמאות פרטניות.
וזה לא נתונים פחות/לא רשמיים. זה פשוט לא נתונים שקשורים לנבחרת ישראל ואין להם שום מקום בהקשר של הנבחרת. ויקיפדיה מתארת עובדות ולא דעות. לכל היותר מתארים פולמוס ציבורי אם יש כזה במידה משמעותית, ואני מניח ששנינו יודעים שכאן זה לא קיים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 02:24, 12 בדצמבר 2010 (IST)
ראשית, הנתונים שבאתר אינם דעה, ובאף מקום לא רשום שהם רשמיים. להיפך, גם בקישור צויין "לא רשמי" וגם בקבצים עצמם יש מקרא שמסביר מדוע המשחק צבוע בצבע שונה. אין לי שום כוונה לטעון שההתאחדות צריכה להכיר במשחקים. אני רק מוסר אינפורמציה שלא מובאת באף מקום אחר ולכן מן הראוי לקשר אליה.
כפי שציינתי בדף השיחה של שמולביץ', "נבחרת תל-אביב", "נבחרת איסטנבול" ו"נבחרת ניקוסיה" היו רק כינויים שניתנו מסיבות כאלו ואחרות על מנת שהמשחקים לא יוכרו כרשמיים. בפועל דובר בנבחרות הלאומיות, ועיון בהרכבים מראה כי שותפו גם שחקנים מפתח-תקוה ומרחובות. אין הבדל מהותי בין ההרכבים במשחקים האלה להרכבים במשחקים המוכרים. כך שהטענה היא ש"לא מדובר בנבחרת ישראל" פשוט תלושה מהמציאות.
חבל שאנחנו דנים בנושא בשני מקומות שונים. האם נוכל לעבור לדף השיחה של שמילוביץ'?
Yanivbl - שיחה 09:57, 12 בדצמבר 2010 (IST)

הפועל בלפוריה[עריכת קוד מקור]

בתור חובב כדורגל נראה לי שתמצא עניין בפיסת ההיסטוריה הזאת. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 11:41, 7 במרץ 2011 (IST)

בהחלט מעניין, תודה. Mod - שיחה 13:23, 7 במרץ 2011 (IST)

אבי נמני[עריכת קוד מקור]

אהלן,
8 שנותיו הראשונות של נמני במכבי, מתומצתות לתוך משפט אחד בלבד. מדובר בשנים פוריות במיוחד מבחינת נמני ומכבי, ולדעתי ניתן להרחיב הרבה מעבר לכך. אני חושב שהמשימה תפורה עליך. מה אתה אומר? תוכל לטפל בכך? עמרישיחה 19:35, 25 במרץ 2011 (IST)

אשתדל לעבור על הערך בימים הקרובים. Mod - שיחה 20:56, 25 במרץ 2011 (IST)
בוצע. Mod - שיחה 17:29, 1 באפריל 2011 (IDT)

מכבי תל אביב (כדורסל)[עריכת קוד מקור]

שבת שלום. תודה על תיקון ההשחתה בערך. --Assayas - שיחה 09:21, 2 באפריל 2011 (IDT)

בשמחה. Mod - שיחה 18:53, 2 באפריל 2011 (IDT)

מאמני מכבי[עריכת קוד מקור]

יפה מאוד! אפשר רק את המקור??כי אני לא מצאתי.Kray-z - שיחה 17:42, 6 באפריל 2011 (IDT)

הנתונים המקוריים נלקחו, כמובן, מהספר מאה שנים ראשונות של גולדברג ודבורין. בנוסף חיפשתי ברשת לוודא שנים ולמלא חוסרים (לא מקום ספציפי). Mod - שיחה 21:51, 6 באפריל 2011 (IDT)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

תודה לך! איך שכחתי את ה- archive.org לא מתאים לי. --פו-איי - שיחה 18:17, 7 באפריל 2011 (IDT)

בשמחה. Mod - שיחה 20:10, 7 באפריל 2011 (IDT)
יכול להיות שיש 7329 בתי כנסת בישראל? ככה הבנתי מהאתר, האם זה כולל גם בתי כנסת פרטיים? --94.230.89.212 23:33, 11 באפריל 2011 (IDT)
אין סיכוי - יש יותר.. יְשֻׁרוּןשיחה 23:36, 11 באפריל 2011 (IDT)
כנראה שהרשימה שם אלו בתי כנסת "רשמיים" או כאלו שמקבלים מימון כזה או אחר מהמדינה. האמת שאין לי שמץ, פשוט העברתי את הלינק הלאה לבחור שביקש. Mod - שיחה 02:02, 12 באפריל 2011 (IDT)

חשיבות שירים[עריכת קוד מקור]

היי, לשאלתך במזנון: אתה מדבר על שיר ישראלי או בינלאומי? כי הקריטריונים קצת שונים. יְשֻׁרוּןשיחה 16:41, 11 באפריל 2011 (IDT)

ספציפית התכוונתי לשירים ישראלים, אבל אשמח גם לדעת על לועזיים. Mod - שיחה 16:43, 11 באפריל 2011 (IDT)
לועזיים זה בגדול שירים מצליחים ממש, נגיד מקום ראשון בכמה מדינות או בארה"ב, מועמדות לגראמי או משהו אחר שווה ערך. בישראלים אני לא כל כך מתעסק, אבל הייתי אומר ששיר מקום ראשון במצעד רציני (יחסית לישראל, נגיד גלגלצ), שיר זוכה פרס ישראלי כלשהו או שיר שנחשב לקלאסיקה (היא לא יודעת מה עובר עליי, נגיד) יכול לקבל ערך. אין לזה כללים כתובים ולי קצת קשה לחשוב על נוסחה שתקבע באופן גורף, אבל אפשר להסתכל בקטגוריה:שירים עבריים ולראות מה רמת החשיבות המקובלת שם. יְשֻׁרוּןשיחה 16:54, 11 באפריל 2011 (IDT)
מקובל. נראה לי אני אשחק עם זה קצת בקרוב. תודה רבה. Mod - שיחה 16:56, 11 באפריל 2011 (IDT)

נראה לי שתתעניין[עריכת קוד מקור]

לקרוא את מכבי ראשון לציון (כדורגל) ואת בית"ר נתניה. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 02:49, 24 באפריל 2011 (IDT)

עברתי עליהם ברפרוף, ובהחלט נראה מעניין. כרגע מאוחר מידי אז אקרא מחר. תודה. Mod - שיחה 03:08, 24 באפריל 2011 (IDT)
על לא דבר. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 03:12, 24 באפריל 2011 (IDT)

מחיקות והשקעה[עריכת קוד מקור]

בחיים וגם בויקיפדיה צריך לותר על הרבה דברים שהשקענו בהם. אנחנו שומרים את מה שמועיל ולא את מה שהושקע בו. באלגוריה אעיר את תשומת לבך לזה שמעולם לו הציעו לך לקנות משהו בטענה שהיצרן השקיע בו. עִדּוֹ - שיחה 16:49, 6 במאי 2011 (IDT)

אני מצטער, אבל אני לא חושב שהבנתי. Mod - שיחה 20:29, 6 במאי 2011 (IDT)

מייל[עריכת קוד מקור]

במרחבי המרשתת. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 08:06, 24 במאי 2011 (IDT)

for bureaucrats[עריכת קוד מקור]

.מוד Same as ‏ Mod - שיחה 18:52, 8 ביוני 2011 (IDT)

ויקיפדיה:מזנון#סגלי קבוצות ספורט[עריכת קוד מקור]

העליתי שם הצעה חלופית, תוך התייחסות לטענות שאתה ואחרים העליתם. ראה האם וכיצד דעתך משתנה בהתאם לכך. ‏YHYH ۩ שיחה 21:23, 25/06/2011

הסתכלתי. עדיין לא בטוח מה דעתי בעניין.. ארשום כשאגבש משהו. Mod - שיחה 21:35, 25 ביוני 2011 (IDT)
כתבתי הצעה נוספת, פשוטה בהרבה, ראה שם. ‏YHYH ۩ שיחה 23:41, 26/06/2011

מכבי תל אביב[עריכת קוד מקור]

השרוולים בתלבושת החוץ של מכבי לא לבנים. מתן127דברו איתי 12:40, 27 ביוני 2011 (IDT)

בחולצה הלבנה השרוולים בהחלט לבנים. אני אעשה תמונה שמתאימה למדים בקרוב, ברגע שאדע מה הסט השני. Mod - שיחה 12:42, 27 ביוני 2011 (IDT)
התלבושת השנייה של מכבי היא כחולה, בוודאות. מתן127דברו איתי 12:44, 27 ביוני 2011 (IDT)
ורק עכשיו התמונה התעדכנה בצד שלי למה שהעלאת. עד עכשיו ראיתי מסיבה משונה את התמונה הישנה ולכן זה נראה לי מוזר. אכן מתאים מה ששמת. קבל את סליחתי. Mod - שיחה 12:45, 27 ביוני 2011 (IDT)
אין על מה, גם אצלי זה קורה. יום טוב. Face-smile.svg מתן127דברו איתי 12:53, 27 ביוני 2011 (IDT)

בקשות ממפעילים[עריכת קוד מקור]

לא הבנתי מה התכוונת ב-"וזה כשהוא עוד מפנה למשתמש אחר שערך במרחב הערכים כשהוא חסום ולמרות שהזדהה ככזה, לא נחסם." ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 19:09, 3 ביולי 2011 (IDT)

לא הופנה ישירות אליך\עליך, אלא בכללי. קצת מוזר לי שבדרך כלל כשמשתמש חסום כותב כאנונימי יהיה מי שירוץ לחסום אותו, אבל פה ושם יש משתמשים אחרים (לדוגמא, זה שהוא ציין) שכותבים כשהם חסומים, בין אם "לתמיד" ובין אם זמנית, לאנשים אין בעיה עם זה. אני מנסה שלא להתערב בדברים האלו, אבל הפעם זה הציק לי, בעיקר מכיוון שהוא הפנה למשתמש שערך כאנונימי במרחב הערכים כשהוא חסום ולא חסמו אותו, ואותו רצו לחסום כשהוא כתב בדף שיחה של משתמש. אני מצטער אם זה נראה כאילו זה הופנה אליך, מכיוון שזאת לא הייתה הכוונה. Mod - שיחה 19:24, 3 ביולי 2011 (IDT)

שמואל מליקה[עריכת קוד מקור]

הכנסתי בשבילך, תהנה • חיים 7כתוב לילכל מחשב יש מעבדה • ט"ז באב ה'תשע"א • 23:18, 16 באוגוסט 2011 (IDT)

מצויין. תודה רבה Mod - שיחה 23:29, 16 באוגוסט 2011 (IDT)

מכבי תל אביב והפועל תל אביב[עריכת קוד מקור]

אתה צודק. אין צורך לציין את שלוש הקבוצות שהשתתפו בשלבי הבתים באירופה. תיקנתי את זה גם בערך של הפועל. 79.177.192.28 12:07, 5 בספטמבר 2011 (IDT)

מה שלומך, עמרי?[עריכת קוד מקור]

אני רואה שעדכנת את שם הליגה הבכירה לנוער. באתר ההתאחדות שונה שמה מהליגה הלאומית לנוער לליגת העל לנוער. כן, שמה הרשמי החדש הוא ליגת העל לנוער. רציתי לעדכן את שם הערך בעצמי, אך לא ידעתי איך עושים זאת. הייתי רוצה שתביט ברשימת התרומות שלי מאז ששוחררתי מהחסימה. האם התרומות שביצעתי הן מדויקות מבחינתך או שיש לי הרבה ללמוד? צהוב כחול - שיחה 12:54, 21 בספטמבר 2011 (IDT)

לא קוראים לי עמרי. לדעתי התבלבלת עם משתמש אחר. Mod - שיחה 12:57, 21 בספטמבר 2011 (IDT)
אה, סליחה. אני מתנצל. בכל זאת, איך התרשמת מהתרומות שלי? צהוב כחול - שיחה 13:00, 21 בספטמבר 2011 (IDT)
בסדר, אני מניח. Mod - שיחה 13:06, 21 בספטמבר 2011 (IDT)

שוב שלום. מה שלומך?[עריכת קוד מקור]

בקשר לליגות הנוער, הנערים, הילדים והטרום ילדים. מדוע בכלל צריך לציין בויקיפדיה את ליגת הנוער? הרי בסך הכל זו ליגה זניחה וכמעט לא מסוקרת. התפקיד של הנוער זה לספק שחקנים לקבוצה הבוגרת ולא לזכות בתארים. הבנת את השאלה שלי? חוץ מזה, מדוע שאר ליגות הנוער, הנערים, הילדים והטרום ילדים לא קיבלו ערכים בויקיפדיה? צהוב כחול - שיחה 17:44, 21 בספטמבר 2011 (IDT)

קטגוריה[עריכת קוד מקור]

שמים קטגוריה:עירוני קריית שמונה -> [[:קטגוריה:עירוני קריית שמונה]]. אתה יכול לשים גם על הקטגוריה תבנית {{למחיקה}} ולרשום הסבר מיותר כך {{למחיקה|מיותר - ללא שימוש}}. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 05:47, 7 באוקטובר 2011 (IST)

טוב לדעת, תודה. Mod - שיחה 12:14, 7 באוקטובר 2011 (IST)

שלום[עריכת קוד מקור]

הטבלה שבה מוצגים השחקנים מקובלת בויקיפדיה ואין שום סיבה שתביא לידי ביטול מלא שלה. בברכה, הנגבישיחה • ט"ז בתשרי ה'תשע"ב • 15:50, 14 באוקטובר 2011 (IST)

ומה בדיוק הרשימה השנייה אומרת? הקבוצות שבעבר השחקנים שיחקו בה? אין שום צורך שזה יהיה. אם זה היה הקבוצה שהקבוצה שיחק בה בעונה הקודמת או הקבוצה שבה הוא שיחק בנוער\מכללות, ניחא. אבל הרשימה שהוספת נותנת מצג שווא לכך שאף שחקן לא שיחק עונה קודמת בקבוצה. Mod - שיחה 15:51, 14 באוקטובר 2011 (IST)
מצג שווא למי? בברכה, הנגבישיחה • ט"ז בתשרי ה'תשע"ב • 15:53, 14 באוקטובר 2011 (IST)
למי שיכנס לערך ויראה ששנה שעברה בלו שיחק בלה מאן, פניני שיחק בקראבנוס, הנדריקס שיחק בגרנדה ועוד. הנתון הזה לא אומר כלום, והוא לא נכון. Mod - שיחה 15:55, 14 באוקטובר 2011 (IST)
הנגבי, כך מקובל אמנם בקבוצות ה-NBA. וגם שם, לא מדובר על קבוצת השנה הקודמת כי אם מאיזו מכללה הגיע השחקן. Botend - שיחה 15:58, 14 באוקטובר 2011 (IST)
הסר דאגה מליבך, לא אכנס איתך למלחמת ערכיה, מאחר ואינני נוהג להצטרף לנוהג הנלוז הזה. אני כן חושב שכדאי בהוספת הטבלה, במידה וייכתב בה קבוצת הנוער/מכללה היא תהיה מקובלת עליך? בברכה, הנגבישיחה • ט"ז בתשרי ה'תשע"ב • 15:59, 14 באוקטובר 2011 (IST)
אני גם לא מתכוון ו\או לא רוצה להיכנס לדברים האלו. אני חושב שזה מנהג מגונה ומעצבן שעושים פה, אבל נראה שזה הדרך היחידה לעצור אנשים לפעמים. מצטער על זה ועל הצורה שכתבתי. בקשר לרשימה עצמה (שהעיצוב שלה יותר טוב מהנוכחי), אתה חושב שיש סיבה שזה יהיה ככה? בקבוצות NBA יש הגיון בלכתוב את המכללה בה השחקן שיחק לפני שעבר לשחק ב-NBA, אבל בישראל זה נראה לי מיותר. אולי עדיף הקבוצה הקודמת שהוא שיחק בה, ואם שיחק במכבי אז לכתוב את מספר העונות? משהו שגם יצור בעיה אגב, כי שחקן כמו בורשטיין יהיה כתוב כאילו עונה ראשונה, למרות שבפועל הוא כבר כמה שנים בקבוצה (חוץ מעונה אחת באמצע). Mod - שיחה 16:06, 14 באוקטובר 2011 (IST)
ראשית, שמחתי לקרוא את דבריך. לגופו של עניין, אפשר לבטל לגמרי את כל הרשימה ולהכניס תוכן אחר (אתה יכול לקבל השראה מהטבלה המופיעה בערך בשפה האנגלית). אני מניח את הדבר לשיקול דעתך. שבת שלום ומועדים לשמחה, בברכה, הנגבישיחה • ט"ז בתשרי ה'תשע"ב •
האמת שאין לי רעיון כרגע לצורה הכי טובה, ככה שאני גם אשאיר את זה לאחרים. פשוט הפריע לי ספציפית ההקשר לקבוצות שהשחקנים שיחקו בהם בעבר. אם למישהו יש רעיון יותר טוב מהרעיון הנוכחי, אשמח לראותו. שבת שלום וחג שמח גם לך. Mod - שיחה 16:28, 14 באוקטובר 2011 (IST)
גם אני חושב שאין טעם בציון הקבוצה הקודמת או המכללה ממנה הגיע השחקן. מעבר לכך, אני חושב שגם בערכי ה-NBA אין צורך בציון המכללה ממנה הגיע השחקן. לטעמי, זה פחות רלוונטי עבור הקורא העברי, אבל זה כבר לדיון אחר. עמרישיחה 16:13, 14 באוקטובר 2011 (IST)

אנחנו באירופה[עריכת קוד מקור]

ולא באסיה. הפועל תל אביב ומכבי חיפה צריכות להיות מוזכרות ראשונות לפני מכבי תל אביב כשמדברים על אירופה. מה מכבי תל אביב עשתה בכלל באירופה? 79.176.247.136 01:31, 9 בנובמבר 2011 (IST)

האמת שאנחנו באסיה. ולא משנים ערכים לפי אהדת קבוצה זו או אחרת, שקל להניח מי היא במקרה שלך. בכל ערך שמות הקבוצות כתובות בסדר אחר, תתמודד עם זה. Mod - שיחה 01:32, 9 בנובמבר 2011 (IST)
אוהדי מכבי צהבת חיים בעבר. מה שתגיד. הפועל וחיפה לא סופרות את מכבי לא בארץ ולא באירופה. רק שהדרבי כבר יגיע. 79.176.247.136 01:34, 9 בנובמבר 2011 (IST)
טוב. Mod - שיחה 01:36, 9 בנובמבר 2011 (IST)
אם לא היית מכביסט, לא היית מוחק את העריכה שביצעתי. 79.176.247.136 01:40, 9 בנובמבר 2011 (IST)
עכשיו הקבוצות הישראליות משחקות באסיה? לא ידעתי. חידשת לי. 79.176.247.136 01:52, 9 בנובמבר 2011 (IST)

היי Mod[עריכת קוד מקור]

מה זה בעצם משנה אם היית משאיר את הגרסה האחרונה שלי בערך אצטדיון בלומפילד? כל כך חשוב לך שמכבי תוזכר לפני הפועל? הרי ידוע שבלומפילד יותר אדום מאשר צהוב. כך שהסדר שאני כתבתי הוא יותר נכון. 37.142.191.3 17:14, 15 באוגוסט 2012 (IDT)

היום אתה רוצה לשנות את זה קודם להפועל, מחר מישהו ירצה לשנות קודם למכבי, ואחריו מישהו קודם בני יהודה. לא צריך ללכת לפי גחמות רגעיות של אנשים, אלא פשוט להשאיר את זה בסדר הנוכחי, שכבר קיים הרבה זמן. Mod - שיחה 17:47, 15 באוגוסט 2012 (IDT)
בני יהודה בכלל לא שייכת לבלומפילד. היא שם מכורח הנסיבות. המאבק למי בלומפילד שייך יותר הוא בין הפועל למכבי. בני יהודה לא צד בעניין למרות שהאצטדיון נחשב כ"ביתי" עבורה (רק על הנייר). טוב, שהסדר יישאר כפי שהוא וזהו. מקווה שלא גרמתי לך אי נעימות או שהעליתי את טון השיחה. 37.142.191.3 19:23, 15 באוגוסט 2012 (IDT)
ויקיפדיה אינה מקום למאבק. יש ערכים שהפועל כתובה קודם, ויש ערכים שמכבי כתובה קודם. הכי טוב שזה ישאר כמו שזה ואנשים לא יריבו על זה. ואני מצטרף לאבגד - תרשם, מה יש בזה? Mod - שיחה 19:30, 15 באוגוסט 2012 (IDT)
לא רוצה להירשם. 37.142.191.3 22:25, 15 באוגוסט 2012 (IDT)

מחיקת תמונות[עריכת קוד מקור]

תפסיק בבקשה למחוק תמונות שלי שלא מוצאות חן בעיניך כמו התמונה של פסל כדורגל הזהב בערך כדורגל בישראל. מי שמך לעשות זאת?. זה שזה לא מוצא חן בעיניך זאת דעתך, וזה לא אומר שיש לך רשות למחוק תמונות. גם אני יכול למחוק תמונות של אחרים, זה מאד קל. החזרתי שוב את התמונה ואבקש לא להורידה!! Avi1111 - שיחה 13:44, 12 בנובמבר 2013 (IST)

לא מתאים לערך. Mod - שיחה 21:36, 12 בנובמבר 2013 (IST)
מסכים עם Mod. התמונה לא מתאימה לערך. לערך מתאימות תמונות של אנשים חשובים מהענף, תמונות מזמן משחקים, אוהדים ואצטדיונים. תמונה של פסל של כדור פחות מתאימה. איך היא בדיוק מייצגת את הכדורגל הישראלי? עמרישיחה 11:04, 13 בנובמבר 2013 (IST)

שינוי סמל מכבי תל אביב[עריכת קוד מקור]

האם תוכל בבקשה לשנות את הסמל בערך של מכבי תל אביב בכדורגל לסמל המקורי כי אחד המשתמשים שינה ואני לא יודע איך אפשר לשנות את הסמל לצורתו המקורית כמו שאתה עשית, תודה.

שינוי סמל מכבי תל אביב[עריכת קוד מקור]

הצלחתי בסוף לשחזר את הסמל סליחה על ההפרעה

אין בעיה :) Mod - שיחה 11:11, 25 בינואר 2014 (IST)

דוא"ל[עריכת קוד מקור]

שלום, שלחתי הודעה בדוא"ל, כדאי שתבדוק. בברכה, ‏ישרוןשיחה 17:52, 8 באפריל 2014 (IDT)

ראיתי, לא הצלחתי לחשוב על משהו. תודה בכל אופן. Mod - שיחה 19:52, 9 באפריל 2014 (IDT)
אני כבר עונה לך שוב בדוא"ל. ‏ישרוןשיחה 20:30, 9 באפריל 2014 (IDT)

עוד אחד. ‏ישרוןשיחה 13:42, 28 באפריל 2014 (IDT)

בקשות ממפעילים[עריכת קוד מקור]

כיוון שנראה שאתה לא מכיר את דרכי הפעולה כאן (נניח), אסביר: הדף הזה לא נועד לשמש במה לדיון של כל עורכי ויקיפדיה. זהו דף שנועד לבקש בקשות שרק מפעילים יכולים לבצע, והבקשות מוסרות מייד לאחר החלטה של בוצע/לא בוצע, כפי שמופיע בהסבר בראש הדף. לכן הסרתי את הבקשה שעמדה שם מהבוקר, ולכן אני עומד להסיר את הדיון המשמח שהתפתח גם עכשיו. יום נעים, בריאן - שיחה 13:37, 24 באוקטובר 2014 (IDT)

זה בסדר, הבנתי שאתה נוהג בכוחניות מול אנונימים ואנשים שהם לא מפעילים, לא חשבתי שתפעל אחרת גם פה. ובאופן כללי, אבקשך לא לכתוב פה יותר. Mod - שיחה 13:42, 24 באוקטובר 2014 (IDT)

שערי חוץ[עריכת קוד מקור]

למה מחקת לי את התוספת? לפי הויקיפדיה האנגלית זה מה שרשום, ולרוב הם לא טוענם. Sagi1440 - שיחה 16:04, 10 במרץ 2017 (IST)

בעיקר כי זה לא תרם לערך יותר מידי. אם תוסיף שוב אני לא אתנגד בכל אופן. Mod - שיחה 19:25, 10 במרץ 2017 (IST)

נשמח להכירך מעט יותר[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Mod,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Mod". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, Ldorfmanשיחה 02:58, 5 ביולי 2019 (IDT)

אתה חוצפן. מי הרשה לך למחוק לי את דף המשתמש? ועוד לכתוב שזה הבל? אתה משתמש בהרשאה שלך לרעה. Mod - שיחה 20:27, 5 ביולי 2019 (IDT)
השארת המילה "לא" בלבד בדף המשתמש כמוה כהבל. יש דרך אחרת לפרש את המילה הבודדת הזאת שם? כפי שאני רואה זאת, זו אינה חוצפה לבקש מכותב להשתמש בדף המשתמש לצורך שהוא נועד לו - להצגה עצמית. לא עשיתי דברים בהחבא - מייד השארתי לך את הפנייה פה. אם לא תרצה לכתוב על עצמך, תוכל להשאיר את הדף אדום או (עדיף בעייני), תוכל לבחור לשבץ תיבות משתמש כלשהן, כך שמצד אחד תהיה בהן הצגה מסוימת שלך, ומהצד השני, הדבר לא ידרוש ממך חדירה לעניינים שאולי אינך רוצה לחלוק עמנו. אם תרצה לשאול אותי משהו, או אם תרצה שאגיב להתייחסות שלך לדבריי אלה, בהחלט אשמח אם תתייג אותי. לצורך העניין, כדי לשפר את הסיכוי שכותב מסוים ישים לב להודעה שהשארת, בוויקיפדיה ניתן "לתייג" את אותו כותב, בדומה למקובל בפייסבוק. הפעולה מתבצעת באמצעות כתיבת שם המשתמש של הכותב השני. המשתמש שתוייג יקבל על כך חיווי.
אופן התיוג הוא בצורה הבאה: [[משתמש:שם משתמש]]. לדוגמה, כדי לתייג אותי ("Ldorfman"), יש להשתמש ב-[[משתמש:Ldorfman]].
בכל פעם שמתייגים, יש "לחתום" כנהוג בוויקיפדיה: באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא ה"חתימה" בסוף הדברים, התיוג לא יבוצע. בברכה, Ldorfmanשיחה 02:13, 6 ביולי 2019 (IDT)
אתה חוצפן, ואתה לא תלמד אותי על וויקיפדיה או איך מתנהלים פה. הדף המשתמש שלי היה ככה כבר 9 שנים, ואתה בחוצפתך החלטת למחוק את זה. לא שאלת, לא וידאת, לא בדקת. מחקת. חוצפן. Mod - שיחה 19:52, 6 ביולי 2019 (IDT)

ניטור[עריכת קוד מקור]

ישר כח על תרומתך! יש גאדג'אט שמאפשר לשלוח בקלות אזהרות למשחיתים, ואולי הוא יעזור לך. לסיוע נוסף ניתן לפנות אלי בדף השיחה שלי, או לפנות אל ויקיפדיה:חממה. המשך עריכה נעימה. --מושך בשבטשיחה • כ"ה בחשוון ה'תשפ"א • 16:42, 12 בנובמבר 2020 (IST)

לא הכרתי, ובהחלט מקל. תודה. Mod - שיחה 16:49, 12 בנובמבר 2020 (IST)
בשמחה. אתה מוזמן להיכנס להעדפות => גאדג'טים ולראות בפסקה של "ניטור" עוד גאדג'אטים נחמדים שיוכלו לעזור. לסיוע נוסף ניתן לפנות אלי בדף השיחה שלי, או לפנות אל ויקיפדיה:חממה. המשך עריכה נעימה. מושך בשבטשיחה • כ"ה בחשוון ה'תשפ"א • 16:50, 12 בנובמבר 2020 (IST)

מנטר[עריכת קוד מקור]

Magnifying glass icon mgx1.svg
שלום Mod,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, קיבלת הרשאת מנטר. אנא קרא על משמעות ההגדרה החדשה שלך בדפים "ויקיפדיה:מנטר" ו"וויקיפדיה:איך לנטר ולהישאר בחיים".

ההרשאה מעניקה לך את היכולות הבאות:

  • יכולת להבחין בין "עריכות בדוקות" לעריכות לא-בדוקות בדף השינויים האחרונים, ברשימת המעקב ובדפי השוואה בין גרסאות.
  • סימון עריכות של אחרים כבדוקות במערכת בקרת השינויים.
  • שחזור מהיר של דפים (מומלץ להיעזר גם בגאדג'ט שמאפשר להכניס תקציר לשחזור).
  • צפייה ברשימה של דפים שאינם במעקב (כלול בהרשאת "בדוק עריכות אוטומטית").
  • שינוי שם דף משתמש (דף במרחב משתמש), או שינוי שם של דף לדף משתמש. שינוי זה לא ישנה את שם המשתמש, אלא יעביר את התוכן שבדף, על כל גרסאותיו, לדף אחר. משתמשים ללא הרשאה זו רשאים להעביר למרחב המשתמש או אליו רק דפי משנה (או לדפי משנה – בהתאמה).
  • יתר ההרשאות הכלולות בהרשאת בדוק עריכות אוטומטית.

בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 19:53, 16 בנובמבר 2020 (IST)

תודה רבה. Mod - שיחה 19:54, 16 בנובמבר 2020 (IST)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! . Bxd738 דוגקוןהודעהתרומותי 20:17, 16 בנובמבר 2020 (IST)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! כל הכבוד! TheStriker - שיחה 20:18, 16 בנובמבר 2020 (IST)
סוף סוף, הייתי מציע אותך בעצמי אבל מאחר ואני מנטר די חדש והצעתי רק פעם אחת אני מעדיף להמעיט בזה!מאמין בך. שא ברכה דזרטשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 11:05, 18 בנובמבר 2020 (IST)
קשה לפספס את תרומתך - כל הכבוד. כמה המלצות ששווה לבחון ואם מתאים אז לאמץ Face-smile.svg - 1. אם לא מדובר בהשחתה-מובהקת, לנמק במעמד הביטול או השחזור (יש גאדג'ט שמוסיף כפתור נימוק) - לפעמים אנונימים מפנימים ומשפרים עריכה או מעלים טיעון בדף השיחה והערך משתפר. 2. ממליץ לנצל את הפיצ'ר החדש ולעקוב ל-7 ימים אחרי ערכים שבהם תיקנת דבר שאינו השחתה-מובהקת - זה מקל על מענה לפולואפ כמו שתיארתי ב"1". 3. כשאני מנטר עריכות מהדקות האחרונות, כאלו שכל רגע מנטר אחר אולי לשחזר, אני אישית מרגיש צורך להזדרז מעט וגם אם מדובר במקרה שהוא 90% השחתה, אז חבל לדעתי על הפעם ה-1 מתוך 10 שבו משחזרים עריכה טובה ומוציאים את הרוח מהמפרשים לעורך חדש. המלצתי: עריכות שנעשו ב-20-15 דקות האחרונות - לא לגעת בהן אם הן לא השחתה של 100% (גם אם הן של 90% וצריך בדיקה של 20 שניות כדי לוודא - לחכות איתה). בעריכות של 20 דקות ומעלה קל יותר להשקיע בנחת את ה-20 שניות או הדקה שנדרשים כדי לוודא שלא הייתה פה כוונה טובה שפספסנו, ולדעתי זה שווה את זה. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 00:54, 23 בנובמבר 2020 (IST)
אבדוק את הגאדג'ט, ומקבל את ההערות. תודה. Mod - שיחה 01:01, 23 בנובמבר 2020 (IST)
שם לב שההערה היחידה שלי שקשורה אליך הייתה "קשה לפספס את תרומתך - כל הכבוד". כל השאר זה המלצות שקשורות אלי בכלל ולסגנון שלי, ולא הערות שקשורות אליך. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 01:05, 23 בנובמבר 2020 (IST)
אם יהיו שאלות/התייעצויות וכדומה, מוזמן לפנות בכיף. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 01:05, 23 בנובמבר 2020 (IST)
אין דאגה, הבנתי את כוונתך :). אני לא חדש פה כפי שניתן לראות בדף השיחה, למרות שלא ממש התעסקתי בעניין הניטור עד לאחרונה. בינתיים משחק עם זה, כך שאני מקבל הערות\המלצות שקשורות לכך בברכה ומנסה ללמוד אותן ולראות מה מהן לקבל במלואן או בחלקן. Mod - שיחה 01:12, 23 בנובמבר 2020 (IST)

השחתת ערכים[עריכת קוד מקור]

מאת: משתמש לא מזוהה

שלום רב, קיבלתי את הודעתך.

ברצוני לציין שלא התכוונתי להשחית שום ערך. לגבי הערך שציינת, היה שם משהו לא הגיוני ובסך הכל רק רציתי לתקן את זה. אשמח מאוד לקבל תגובה לכך ואם תוכל להסביר לי יותר איך ניתן לתקן טעות זו מבלי להשחית את הערך.

תודה מראש

שלום אנונימי. העיר הגדולה בטנסי היא נאשוויל ובקוליינה הדרומית היא צ'ארלסטון, ושינית אותם לממפיס וקולומביה בהתאמה, ולכן שוחזרת. בקשר לאזהרה, מקבל את תגובתך שהכוונה לא היתה השחתה, והייתי צריך להסתפק בהודעה עדינה יותר, אם בכלל. Mod - שיחה 17:29, 1 בדצמבר 2020 (IST)

מריאנו אידלמן[עריכת קוד מקור]

שלום רב, מאיפה המקור שלמד בבית ספר טשרניחובסקי? תודה. Ronshir - שיחה 11:26, 10 בדצמבר 2020 (IST)

חיפשתי ואיתרתי כתבה זו [1], בה רשום שהוא ואלי פיניש למדו בכלל בתיכון שרת. אנא בדיקתך לגבי הוספת הקטגוריה הנ"ל בערכים שונים. Ronshir - שיחה 11:32, 10 בדצמבר 2020 (IST)
צודק לגמרי, טעות שלי. התכוונתי להוסיף אותם לקטגוריית תיכון שרת, וכנראה שהעתקתי את השורה הלא נכונה. סליחה, ותודה על התיקון. Mod - שיחה 11:58, 10 בדצמבר 2020 (IST)

אתה מודע לכך שהדף שלך לא כל כך מפותח???[עריכת קוד מקור]

--2A01:6500:A046:F80D:92B6:7359:1D0E:C402 10:17, 6 בינואר 2021 (IST)

במידה והכוונה היא לדף המשתמש, כן, אני מודע לכך והדבר כך מבחירה. Mod - שיחה 10:23, 6 בינואר 2021 (IST)

ביטול התמונה שהוספתי לערכים[עריכת קוד מקור]

שלום Mod, אשמח לדעת מדוע אתה מביע התנגדות לתוספת של תמונת הגרפיטי לערכים? גרפיטי של קבוצות אוהדים, ובמיוחד ויכוחי גרפיטי של אוהדים הם חלק מתופעה רחבה מאוד שאין לה כל התייחסות בוויקיפדיה. אני בהחלט רואה חשיבות (!) Matankic - שיחה 23:47, 21 בינואר 2021 (IST)

עניין עוד יותר חשוב. הכלי "שחזור מהיר", שמוענק לך עם הרשאת המנטר, מותר לשימוש רק כאשר מדובר בהשחתה שהיא וודאית, ולא כאשר מתעוררת מחלוקת בין משתמשים. אנא ממך, הקפד על ההנחיות. מחכה עדיין לתשובה. Matankic - שיחה 23:54, 21 בינואר 2021 (IST)
כמו שציינתי בתקציר, התמונה לא תורמת לערך על מועדון הכדורגל, והיא לא אומרת דבר על ההגדרה הכללית של אוהד - שני הערכים שהתמונה הוספה בהם. בערך על אלימות אוהדים בתוספת פסקה שמסבירה על דברים שכאלו, אולי. וגם אז, למה דווקא הגרפיטי הזה ולא אחר? בקשר לעניין השחזור - האמת, לא ידעתי שלחיצה על "תקציר" מתבצעת כשחזור ולא עריכה רגילה. זה לא בסדר, ומתנצל בקשר לזה. Mod - שיחה 00:02, 22 בינואר 2021 (IST)
(בעצם לא שחזרת בשיחזור מהיר, אחרת לא היית יכול להוסיף תקציר... לא משנה)
אוקי, אני מסכים לגבי התוספת בערך של מבכי... אולי זה באמת לא המקום הכי מתאים. ובכל זאת, בכל פינה בעיר מתרחשות מלחמות שקטות בין קבוצות אוהדים על "טריטוריה" או נוכחות, ולא עונה בהכרח על ההגדרה של אלימות, אלא מהווה חלק מהחוויה הכללית של אוהדי ספורט, ובעיקר בקרב הצעירים. לא מגיע לציבור הקוראים לדעת מה פשר הכתובות המסתוריות הללו?
אין אצלי תמונה אחרת. זה מה שצילמתי היום. אני לא חושב שזה משנה אם היה רשום UH / LF או כל דבר אחר... האם תתנגד שאוסיף את התמונה בערך אלימות בספורט וגרפיטי? Matankic - שיחה 00:24, 22 בינואר 2021 (IST)
בגרפיטי זה כמובן מתאים, ובאלימות בספורט זה יתאים במידה ויהיה מתחת ל"אלימות אוהדים" קטע שמדבר על קרבות הגרפיטי, כי בסופו של דבר כן מדובר בהשחתת רכוש ציבורי כך שזה כן מתאים לאלימות לדעתי, אבל אולי יהיו כאלו שיתנגדו לכך. זה גם מתאים לערך אולטראס עם הסבר קל. העובדה שזו התמונה הזו ולא אחרת, אני מניח שאתה צודק. מתנצל שוב על השחזור המהיר, לא התכוונתי ליצור אי נעימות. Mod - שיחה 00:35, 22 בינואר 2021 (IST)
הכל בסדר. זה לא היה שחזור מהיר, טעיתי. איני אוהד של אף קבוצת ספורט ולכן לא ממש אכפת לי מהיריבות הסמויה פה בוויקיפדיה (אם בכלל קיימת). זה לא שיקול שצריך להילקח בחשבון. אתה או כל אדם אחד מוזמנים כמובן להוסיף תמונות שמציגות וונדליזם של אוהדי קבוצות אחרות. שמח שהגענו להסכמה. כל טוב, Matankic - שיחה 00:41, 22 בינואר 2021 (IST)
נחמד לראות "ויכוח" שנגמר בצורה טובה. מרגיש שזה לא קורה הרבה בויקיפדיה. Mod - שיחה 00:44, 22 בינואר 2021 (IST)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
באתי לשחזר עריכה וראיתי שאתה הקדמת אותי!זה קרה 3 פעמים היום!כל הכבוד על עבודת הניטור דזרטשיחה 12:32, 7 בפברואר 2021 (IST)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
כל הכבוד על ההשקעה הרבה בשני אפיקי הניטור המשמעותיים ביותר של ויקיפדיה, לדעתי - ויקיפדיה:דיווח על טעויות ודף השינויים האחרונים. ישר כוח! איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 21:38, 10 בפברואר 2021 (IST)
מצטרף לברכות. Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח! Matankic - שיחה 21:46, 10 בפברואר 2021 (IST)
מצטרף גם כן, תרומתך מבורכת! הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 22:58, 11 בפברואר 2021 (IST)

תעביר את זה הלאה![עריכת קוד מקור]

Wikilove2 new.png תעבירו את זה הלאה!
סיבת העיטור: על ניטור נהדר!
העיטור מוענק במסגרת המיזם "תעבירו את זה הלאה". נשמח אם תצטרף לשרשרת הפרגונים, ותעביר הלאה את התבנית לשני עורכים נוספים (או יותר) שאתה מעריך, באמצעות העתקת טקסט זה לדף השיחה שלהם והוספת סיבה: {{תעבירו את זה הלאה2|סיבה=*יש להזין סיבה כאן*}}

הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 08:18, 2 במרץ 2021 (IST)

הצבעה על ערך שהבעת בו תמיכה[עריכת קוד מקור]

שלום, בדף השיחה על ישראל אפרים בר-און הבעת את תמיכתך בערך. ההצבעה זמינה עד מחר בבוקר. אשמח אם תביע את דעתך מתיאל - שיחה 15:36, 14 במרץ 2021 (IST)

תודה על התזכור. Mod - שיחה 16:53, 14 במרץ 2021 (IST)

עיטור[עריכת קוד מקור]

Wikilove2 new.png תעבירו את זה הלאה!
סיבת העיטור: מספיק לעצור משחיתים לפניי, כל הכבוד!
העיטור מוענק במסגרת המיזם "תעבירו את זה הלאה". נשמח אם תצטרף לשרשרת הפרגונים, ותעביר הלאה את התבנית לשני עורכים נוספים (או יותר) שאתה מעריך, באמצעות העתקת טקסט זה לדף השיחה שלהם והוספת סיבה: {{תעבירו את זה הלאה2|סיבה=*יש להזין סיבה כאן*}}

עידו כהן 🍷 דברו איתי 🍷 פסח כשר שמח! 🍷 י"ז בניסן ה'תשפ"א 🍷 00:14, 30 במרץ 2021 (IDT)

התחילו עוד סיבוב? ‏ניקי - שיחה - הצטרפו למיזם "סיפורי פוגי-פדיה"!!!‏ 09:43, 1 באפריל 2021 (IDT)

אין מענה[עריכת קוד מקור]

אני פתחתתי דווח על טעות וראיתי שמחקת את זה בלי סיבה מוצדקת באתי - שיחה 10:42, 26 באפריל 2021 (IDT)

מתנצל, אני משתדל לכתוב סיבה כאשר אני מסיר בקשות, וכנראה התפספס או חוסר תשומת לב שלי. ספציפית בקשר לבקשתך, דף דיווח על טעויות מרכז דיווחים על טעויות בערכים קיימים ופנייתך היתה על ערך מוגן שלא ניתן ליצור מחדש, כך שלא מדובר על דיווח על טעות, ולכן הוסר. ביטול הגנות שכאלו ניתן לבקש בבקשות ממפעילים, הסרת הגנה. Mod - שיחה 16:25, 26 באפריל 2021 (IDT)

וק:דיווח על טעויות[עריכת קוד מקור]

אם בדיווח מופיע "פרטי הדיווח", נראה לי אז שהדיווח נכתב בדף השיחה של הערך, ולכן עונים בדף השיחה ולא בדף עצמו ספסףספספוני בספסופיכם 18:28, 26 באפריל 2021 (IDT)

כפי שניתן לראות, זו לא הפעם הראשונה שאני מגיב לדיווח, גם לא לכאלו שמגיעים מדפי השיחה. תגובתי בצורה הזו היתה מבחירה. Mod - שיחה 19:17, 26 באפריל 2021 (IDT)

תמיכתך בליאור אקרמן[עריכת קוד מקור]

היי Mod, כתבת שאתה בעד הערך, עכשיו הדיון נכתב מחדש ויש לציין את התמיכה מתחת לתבנית החדשה, אנא עזרתך. לדיון לחץ כאן מתיאל - שיחה 16:23, 13 במאי 2021 (IDT)מתיאל

היי מתיאל. תודה על התזכורת. Mod - שיחה 16:41, 13 במאי 2021 (IDT)
תודה לך. מתיאל - שיחה 16:42, 13 במאי 2021 (IDT)מתיאל

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
כל הכבוד על הטיפול המסור בדיווח על טעויות! איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 20:55, 13 במאי 2021 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

כשאתה משחזר השחתה, בבקשה הוסף תבנית אזהרה לדף המשתמש (גם אם הוא אנונימי). מדיניות החסימה מחייבת אזהרה לפני השחתה שתביא לחסימה. !Σiη Stαlεzε אילן שמעוני - שיחה 14:53, 16 במאי 2021 (IDT)

מיותר להזהיר על השחתה ראשונית של אנונימי ולכן אינני עושה זאת. כשישנן השחתות מרובות באמצע הלילה גם כן אין סיבה להזהיר, כי ממילא אין מפעילים פעילים בכדי לחסום את אותם האנונימים. כשיש צורך, אני מזהיר. ובבקשה לשמור על סדר כרונולוגי בדפי השיחה. Mod - שיחה 15:19, 16 במאי 2021 (IDT)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
כל הכבוד על ההשקעה הרבה שלך בניטור - הבוקר אני רואה אותך בכל מקום :) איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 09:31, 25 במאי 2021 (IDT)
תודה. Mod - שיחה 09:32, 25 במאי 2021 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png כל הכבוד על הטיפול בויקיפדיה:דיווח על טעויות!! גופיקו (שיחה | תרומות) 16:30, 25 במאי 2021 (IDT)
תודה. Mod - שיחה 17:07, 25 במאי 2021 (IDT)

ויקיפדיה:דיווח על טעויות[עריכת קוד מקור]

היי Mod, אתה פעיל מאוד בדף זה ותרומתך מוערכת. אבל אני רואה שאתה מוחק משם דיווחים שטופלו מבלי לארכבם כנדרש בדף שיחת הערך המטופל. ראה עריכתך זו [2]. אנא, דאג לאירכוב תקין. תודה. Magisterשיחה 11:26, 28 במאי 2021 (IDT)

לרוב ההסרה ללא ארכוב היה של דיווחים זניחים יחסית או של לא טעויות, ונראה לי מיותר לארכב אותם. מקבל את ההערה, אשתדל בהמשך. Mod - שיחה 11:33, 28 במאי 2021 (IDT)
ממש לא זניחים, ולא מיותר. יש שם בקישור הערות נכונות, וקיבלו מענה וטיפול, וגם אם הדיווח שגוי וקיבל מענה - יש לארכבו ולא למחוק אותו, אחרת למה טורחים במענה?? Magisterשיחה 11:50, 28 במאי 2021 (IDT)
צודק, ואכן מקבל את ההערה. אפעל כך בהמשך. Mod - שיחה 11:51, 28 במאי 2021 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

שלום Mod,

כשאתה מבקש למחוק דף הבל חדש - אנא סמן אותו כבדוק, כדי למנוע מעוד משתמשים לעבור עליו סתם. בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 17:55, 31 במאי 2021 (IDT)

עושה זאת. יתכן ופספסתי במקרה. Mod - שיחה 17:58, 31 במאי 2021 (IDT)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
על המענה בוק:דיווח על טעויות מושך בשבט - שיחה 00:18, 4 ביוני 2021 (IDT)