שיחה:מעברים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות[עריכת קוד מקור]

כל עוד שלא יוצגו בפני טיעונים לחוסר החשיבות, אני תומך בחשיבות. • בקרה וייעוץשיחה • כ"ה באדר ה'תשע"ח • 15:09, 12 במרץ 2018 (IST)

הבהרת חשיבות צריכה להיות מנומקת, דבר שלא עשית. משתמש:Lostam, מסכים? יואב ר. - שיחה 15:22, 12 במרץ 2018 (IST)
אין כאן הבהרת חשיבות, רק תמיכה בחשיבות. Lostam - שיחה 21:49, 12 במרץ 2018 (IST)
בויקיפדיה:פירושונים כתוב: "אם לשם ערך מסוים יש יותר מפירוש אחד המופיע בוויקיפדיה, יבוא במקום הערך הזה דף פירושונים שיפנה לדפים המכילים את הערכים שעשויים היו להיקרא באותו שם". אני מתרשמת שהדף הזה עונה על התנאים ליצירת פירושונים ולכן אני תומכת בחשיבות. מוזמנים להסביר לי אחרת, ואולי אשנה את דעתי. דוג'רית - שיחה 08:55, 13 במרץ 2018 (IST)
דוג'רית הדף הזה פשוט מיותר, אין שום ערך הנושא את השם "מעברים", הוא נפתח כדי לקבוע עובדות בשטח. הוצע לשנות את שם הערך מעברים - שינוי בר קיימא לקהילה הטרנסית ל"מעברים". במקום לקיים דיון כמקובל, יוניון ג'ק פתח את הדף הזה והכריז שהוא "תפוס", כאקט של כפיית דעתו. מעבר לכך שמדובר במעשה מכוער (כפי שציינו TMagen‏ ו-Eladti), הוא פשוט לא נחוץ. יוניון גם הזדרז לפתוח את הקצרמר היתום מעברים (סרט, 1999) - רק שאין מקור מהימן שכך נקרא הסרט בעברית... כשפועלים באופן כוחני עושים הרבה פעולות מיותרות ושטותיות. בר 👻 שיחה 15:26, 13 במרץ 2018 (IST)
עד שאני מסכימה עם יוניון ג'ק - מסתבר שאני למעשה משתפת פעולה עם עריכה שעומדת מאחוריה, ככל הנראה, מוטיבציה שפוגעת מאוד בערך השיתופיות של המיזם. לא מבינה איך אפשר לפעול יחד במיזם שיתופי עם עורכים שנראה שאין להם שום מסוגלות או נכונות לשיתוף פעולה, ורק מחפשים דרכים לכפות את עמדתם. אני כרגע חוזרת בי מעמדתי הקודמת - לא בגלל שאני סבורה שאין לדף הזה חשיבות, אלא משום המוטיבציה ממנה נוצר. מצד שני, לא הייתי רוצה לראות את הדף הזה הולך להצבעת מחיקה (כי אולי אכן יש לו חשיבות), ולכן אני מציעה שיוניון ג'ק יחזור בו מהניסיון לקבוע עובדות בשטח בצורה כזו, יבקש מהמפעילים למחוק את הדף, ויואיל בטובו להביע את דעתו המנומקת בדיון לשינוי שם בדף מעברים - שינוי בר קיימא לקהילה הטרנסית, ומי יודע: אולי דעתו תתקבל. דוג'רית - שיחה 15:32, 13 במרץ 2018 (IST)
כמו דוג'רית. יש לדף חשיבות אנציקלופדית, ואין טעם לקבע שינויים בשטח (ההערה כללית כי לדעתי גם קביעת השם הגנרי לעמותה ספציפית לוקה באותה בעיה). הדף הזה ראוי והדף השני ראוי, וכל הוויכוח סביבם מיותר. הבעתי את דעתי על שמו של הערך על העמותה בדף השיחה שלו. ביקורת - שיחה 19:18, 13 במרץ 2018 (IST)
ביקורת, אודה לך אם תתייחס להשחתות החוזרות והנשנות שביצע בר בערך זה. יוניון ג'ק - שיחה 20:58, 13 במרץ 2018 (IST)
כותב גם כאן את מה שכתבתי בדף השיחה של הערך על העמותה. הדיון הוסט מעיקרו. לגופו של עניין, על פי מאגר רשם העמותות, שמה הרשמי של העמותה הוא "מעברים - שינוי בר קיימא לקהילה הטרנסית" וזה צריך להיות שם הערך. בדף הפירושונים צריכה כמובן להיות הפנייה לערך זה. לגבי הדיון כאן בצורך בדף הפירושונים: יוניון ג'ק, האם תוכל להפנות למקור שמראה ש"מעברים" זה אכן השם שניתן בישראל לסרט "Rites of Passage"? אם כן, אז יש לנו לפחות שלושה ערכים קיימים או פוטנציאליים עם השם "מעברים", ויש הצדקה לדף הפירושונים. אם לא, אז ניתן להסתפק בתבנית "פירוש נוסף" בראש הערכים על העמותה ועל הסרט הקצר (אם וכאשר הערך ייכתב). הערך גדודי המעברים לדעתי לא רלוונטי לדף פירושנים זה. Lostam - שיחה 09:52, 14 במרץ 2018 (IST)
Lostam, הנה מקור לתרגום. הנה עוד אחד. יוניון ג'ק - שיחה 17:55, 14 במרץ 2018 (IST)
Lostam אז מה דין הדף הזה? ביוני הוחלט ששם הערך Rites of Passage לא ישונה ל"מעברים". כרגע יש לדף פירושונים זה רק ערך מוכחל אחד לקשר אליו. בר 👻 שיחה 13:17, 9 בדצמבר 2018 (IST)
נראה שאכן יש מקום לשנות את שם הערך Rites of Passage למעברים (סרט) והדף מעברים צריך להישאר דף פירושונים. Lostam - שיחה 21:46, 9 בדצמבר 2018 (IST)
Lostam, נראה שלא עברת על הצבעת המחלוקת, בסיומה נקבע ששם הסרט ישאר באנגלית. Eladti - שיחה 21:52, 9 בדצמבר 2018 (IST)
אכן, לא ידעתי על קיומה של הצבעת מחלוקת, הגבתי רק לפי מה שנכתב כאן. Lostam - שיחה 23:36, 9 בדצמבר 2018 (IST)