שיחת משתמשת:Amalnakhleh

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Amalnakhleh, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:49, 8 בנובמבר 2015 (IST)

ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/התכנית הרב תחומית לחינוך והתפתחות בגיל הרך - אוניברסיטת חיפה[עריכת קוד מקור]

שלום לך, בהמשך להדרכה היום

  1. בכותרת מופיע קישור לדף המיזם. הוספתי לשונית המקשרת מערכת זימון התורים להדרכה פרטנית בספרייה (אם יהיה צורך כמובן)
  2. להלן קישור לדף הטיוטה שעבדת עליו: משתמש:Amalnakhleh/תרגול. אני מבקשת שתמשיכי לתרגל במשך השבוע וגם תתעברי שוב על הלומדה בנושא יצירה ועריכה של ערכים בוויקיפדיה - בעורך החזותי.
  3. את יכולה להגיע תמיד לדפים שערכת באמצעות הקישור "תרומה" בראש המסך מצד שמאל, מימין לקישור יציאה מהחשבון. מקישור זה אפשר להגיע לכל רשימת העריכות שלך.
  4. כדי להפעיל את "מודול התרגום" שהראיתי בכיתה, יש לגשת לקישור בטא הנמצא בראש המסך משמאל, ובמסך שיפתח יש לסמן את האפשרות תרגום תוכן, זאת האפשרות האחרונה למטה. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור השמירה למטה.
  5. אם את פונה אלי, אל תשכחי לתייג אותי כפי שהסברתי בכיתה על ידי הפנייה הבאה: -> קישור לשם המשתמש שלי משתמשת:Hanay, כתיבת הפנייה ולאחר מכן יש "לחתום" באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא חתימה התיוג לא יבוצע.
  6. אני מבקשת לערוך גם תגובות בדפי השיחה, כשאת בתוך החשבון

שיהיה לך בהצלחה וכיף בווויקיפדיה פרח חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:27, 16 בנובמבר 2015 (IST)

תרגול שליחת הודעה[עריכת קוד מקור]

שלום חנהמשתמשת:hanayאני מתרגלת שליחת הודעה, אני מקווה שאני עושה נכון ואת תקבלי את ההודעה שלי, לילה טובAmalnakhleh - שיחה 22:05, 20 בנובמבר 2015 (IST)

קיבלתי. תודה Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:11, 20 בנובמבר 2015 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

הי חניןמשתמשת:H733תודה רבה על העזרה ולילה טוב Amalnakhleh - שיחה 22:13, 20 בנובמבר 2015 (IST)

הככונה[עריכת קוד מקור]

שלום לך חנה משתמשת:Hanay סליחה על ההפרעה אבל אני כותבת טיוטה לערך שלי בויקפידיה הצבת גבולות בגיל הרך ואני בספק אם עשיתי נכון או לא, כי נדמה לי שזה לא טיוטה. אני מבקשת שתבדקי ותעדכני אותי אם עשיתי נכון או לא Amalnakhleh - שיחה 14:12, 2 בינואר 2016 (IST)

עשית זאת בסדר גמור להלן הקישור לטיוטה משתמשת:Amalnakhleh/ הצבת גבולות בגיל הרך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:38, 2 בינואר 2016 (IST)
גיליתי עכשיו שהעלית אותו גם למרחב הערכים הצבת גבולות בגיל הרך. הברתי בהדרכה מאד בורו לכתוב בטיוטה, עד לאישור המרצה. אני מניחה שלא אושר. השאלה עכשיו היא איזו טיוטה את רוצה לשמור. כי אני רוצה להעביר בחזרה לטיוטה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:44, 2 בינואר 2016 (IST)
ראיתי שהדימיון רב. אני אמחוק את הערך במרחב הערכים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:47, 2 בינואר 2016 (IST)

שלום לך משתמשת:Hanay אני הבחנתי שהיה משהו לא נכון ולכן פניתי אליך, סליחה על מה שקרה, אני אקפיד לעבוד לפי ההדרכה שקיבלתי ממך. אני ממשיכה לעבוד על הערך בטיוטה לכן אני מבקשת למחוק את הערך ממרחב הערכים ומקווה שזה יסתדר טוב. תודה רבה לךAmalnakhleh - שיחה 17:02, 2 בינואר 2016 (IST)

לא נורא, קרה. מחקתי כבר את הערך ממרחב הערכים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:06, 2 בינואר 2016 (IST)

משתמשת:Hanayתודה רבהAmalnakhleh - שיחה 18:38, 2 בינואר 2016 (IST)

בדיקת הערך בויקפידיה[עריכת קוד מקור]

משתמשת:Hanay שלום לך חנה, ד"ר יאיר בדק את הערך לי הצבת גבולות בגיל הרך ואישר לי להעלות אותו למרחב הערכים. רצית לבקש ממך לבדוק אותו ולקבל את האישור שלך להעלות אותוAmalnakhleh - שיחה 16:11, 8 בפברואר 2016 (IST)

בדיקת הערך בויקפידיה[עריכת קוד מקור]

שלום לך חנהמשתמשת:Hanay שלחתי לך הודעה לפני יומיים על מנת שתבדקי את הערך שלי (הצבת גבולות בגיל הרך) מבחינה טכנית לפני שאני מעלה אותו למרחב הערכים, אשמח שתעני לי בהקדםAmalnakhleh - שיחה 21:35, 10 בפברואר 2016 (IST)

הי מצטערת שלא שמתי לב, ערכתי קלות, לא מהותי. את מוזמנת להעביר את הערך למרחב הערכים. להסבר טכני ראי עזרה:שינוי שם דף. אם תיתקלי בבעיה, או תרצי שאעשה זאת במקומך, כתבי לי. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:06, 11 בפברואר 2016 (IST)

העלאת הערך בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום חנהמשתמשת: Haanyהעליתי את הערך שלי למרחב הערכים, תודה רבה לך על ההדרכה והעזרהAmalnakhleh - שיחה 22:04, 11 בפברואר 2016 (IST)

העלאת דף השיחה בטעות[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב חנה משתמשת:Hanay אני צריכה את העזרה שלך דחוף..כנראה שהעליתי את דף השיחה שלי למרחב הערכים בטעות(לא יודעת איך) אני מבקשת שתמחקי אותה. תעדכני אותי בבקשה ברגע שאת עושה זאתAmalnakhleh - שיחה 08:03, 12 בפברואר 2016 (IST)

מחקתי. זה לא היה כזה נורא. אין צורך לפתוח פסקה חדשה לכל פניה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:56, 12 בפברואר 2016 (IST)

בוקר טוב חנה משתמשת:Hanay דף השיחה שהועלה בטעות למרחב הערכים לא נמחק , וכל השיחות מתווספות אליו. רציתי לבקש ממך למחוק אותו פעם נוספת. סליחה על ההפרעה ותודה לךAmalnakhleh - שיחה 09:16, 14 בפברואר 2016 (IST)

התוכן הקודם שהיה בו נמחק. יצרתי אותו מחדש עם התבנית של המיזם. אין שם כרגע כל שיחות נוספות. בנוסף, אינך יכולה לשלוט על מה שכתוב בדף השיחה הזה. כל עורך יכול לכתוב שם הערות בקשר לערך. מחקתי את התוכן הקודם, כי הוא נכתב לפני שהשלמת את כתיבתו, כשכתבת את הטיוטה במרחב הערכים. אני גם לא מבינה מה זה משנה לך ולמה זה מפריע לך כל כך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 11:52, 14 בפברואר 2016 (IST)

שלום חנה משתמשת:Hanay נדמה לי שיש אי הבנות. אני מתכוונת שעלה והופיע ערך חדש שקוראים לו שיחת משתמשת:amalnakhleh ואותו אני מבקשת למחוק כי בו מופיעות כל השיחות שלי. תבדקי ותעדכני אותי בבקשהAmalnakhleh - שיחה 14:33, 14 בפברואר 2016 (IST)

דף השיחה שלך אינו ערך, אלא דף שיחה. על פי הכללים של הוויקיפדיה לא מוחקים דפי שיחה. אבל הוספתי תבנית {{לא לחיפוש}} שמונע את העלאת הדף בתוצאות החיפוש של גוגל. זאת הסיבה שבהדרכות אני תמיד ממליצה להירשם בשם לא מזוהה כדי שלא תהיה בעיה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 20:26, 14 בפברואר 2016 (IST)

שלום חנה משתמשת:Hanay אוקי הבנתי, תודה רבה לךAmalnakhleh - שיחה 11:15, 22 בפברואר 2016 (IST)